ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 EMİN ADIMLARLA : BLACKJACK - 18


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam dostlar Nasıl keyifler umarım. hepiniz çok iyisinizdir kaldığımız. yerden devam. ediyoruz iim ürperiyor Hala kendime. gelemedim. Buralar. Dostlar. şimdik. kazanacağımız masayı seçeceğiz de masa. sayısında mı bir azlık var yoksa hepsi. dolu mu. Anlamadım. pardon şöyle atalım Dostlar. kenarlara H. Lady. hedefe kaç diyelim Dostlar yine ilk. elden sonra bakalım. mı ilk elin sonucuna göre 675 le. başlamıştık güzel bir. onda. güzel. kötü. değil kötü. değil de 7 10 olsun. Dostlar yavaş yavaş. gidelim yapma. be sen beni böyle patlatırsan olmaz. ki fena değil bir de yerimi açmazsan çok. sevinirim canın sağ olsun Çok basmamış. tık zaten. Normalde bu ay. Dostlar bir sürpriz yapmayı düşünüyordum. size çölde bir gün. geçirip Hadi ulan Şuraya bir 5 verseydin. ya. be Neyse kötü değil Eller geldi Bir de. Buradan renk. aldık. Lakin o Şubat kalacak galiba.

Dostlar yapma şunu. be Çünkü cidden Akşamları fena derecede. soğuk oluyor. Dostlar Bir de böyle adam akıllı montum. falan da yok E diyeceksiniz al bir tane. mont da E sonra ne yapacağız Çöpe mi. atacağız Ah israf yok Dostlar israf yok. yok bugünlerin yarınları da var. unutmayalım Şuraya bir kız Hadi. be 11'e. Double bel asıl yani şubatta. öyle Bu ay düşündüğüm planım şubatta. büyük ihtimalle harekete. geçirebileceğim şubatta öyle güzel bir. video yapabilirim Dostlar şimdiden bir. ufak Spoiler. vereyim e abiciğim sen ama. neyse güzel sonunda. sonunda yine yeri 10 yapıp 10 çekip 20. olacak sandım Dostlar yani yuh. diyecektim ve masadan. ayrılacaktın Biz hedefe 710 dedik Değil. mi 710. dedik Tamam problem. yok. Black chek ve 3. 13 güzel şu. 13'ü de. Güzel yanları bir el böyle geçmek. istiyorum. dou vuracağımı tahmin ediyorsunuz değil.

Mi abi Double bastık. ya işte Son s bekletmenin. zararları Hadi iki tane 10 çıktı oraya. bir ufak bir 7 mesela o 3 tane 10 çıktı. üst üste yerde Kesin. evet 4 tane 10 çıktı üst. Üsten Eğer double' mızı saysaydım. kar etmiş olacaktık bu el saymadım canı. sağ. olsun Bu eli. alırız Hadi şu eli ver bir tane yan. versene şöyle bir 25 katı. falan kaç gündür 25 katı alamadık. Dostlar farkında mısınız 40 katı 25 katı. Ne bileyim 50 katı 55. katı. 14'e Double. vurdum Hadi bize bir 5 var Eyvah. Eyvah Eyvah. Eyvah. 10 katı. aldık 10 katı aldık da. Umarım Black Jack yoktur. yardım şu arkadaşa 7 gidecek gibi tahmin. ediyorum 2. gitti Evet 7 bize geldi güzel. güzel boy iyi oldu. Dostlar kasayı tekrar toparladık şimdi. bakiye. düşürüp. Gerçi yanları bir el daha Es geçmek. istemiyorum yanın üstü. yandır. Güya beti düşürecek tik değil. mi. güzel şu 13'ü.

Kurtarabilirsen anan çekme Sen bana. gelse o 88. neyse 5 de kötü değil Belki 8'in yanına. 9. açar Keşke 18. açsaydı. H Dostlar bu masaya verdiğim son şans. masa zaten çok kalabalıklaştı. Bu eli alamazsak bu masadan. kalkıyorum güzel bak iyi başlattın maça. papası herkes. sever ha işte onun yanına 3. vermeyeceksin ama bari Şuraya bir kupa. 8. güzel. güzel 5'in yanına 8 mi açacaksın. yoksa. güzel Of çok iyi Çok iyi Çok. iyi Çok. iyi bizim çekmemiz bir şeye yaramadı Ama. şu Arkadaş çekti ya 5i ben kimse çekmez. diye düşünüyordum buun 9 olduğunu fark. etmedim öyle durumlarda Dostlar bir tane. bile olsa. çekmek her zaman olmasa da işte. hissettiğin. zaman çekmelisin yerin kaç olduğuna. bakmamalı. sın İyi böyle ufak. geçtik Gerçi ufak diyoruz. da. bir an çekmesem mi acaba dedim ama. hayırlısı. güzel bir de 19 ya da 20 açmazsan çok.

Sevinirim. 19 dağıt. bakalım. 10 versene 10 versene. be. kötü. kötü. di. harika güzel Bu Elin daha kötü geçmesini. bekliyordum En azından 2000'de olsa Kar. ettik Hadi bir tekrar. daha yeni desteğe şans. vereceğim. la. iki tane Double. verdi. bize yarayacak kartlar. çıktı Belki bir 6. vardır bir 6 var. sanki of yapma be lütfen bir 10 lütfen. Yes. be güzel güzel. güzel güzel hedefe kaç. demiştik 710. mu Hadi bei böyle. geçelim. yapma. be. son elim. dostlar. böyle son eli deniyorum ve son Eller. genellikle kayıp oluyor ya Hiç denemes. mi acaba bakma yani kaç göz arası 3000. 4000 3000 4000 gidip gelip. duruyor bir şaka yap güzel bir 10. çek Acaba. dedim. güzel Hedef doğrultusunda emin adımlarla. ilerlemeye devam. ediyoruz. güzel hesaplarıma. göre şu an 1 milyondan ne kadar uzağız. 275.000 uzağız 300. desek onu da 30.000 30.000 desek bir.

10 bir 10 güne Dostlar maksimum Tabii. bir kaza. çıkmazsa kötü bir şaka olmaz 10 güne. varmadan hedefimize. ulaşacağız. of. Umarım her şey güzel devam. eder bu serimizde bir iki kez böyle. ipten döndük. ama onun. dışında oldukça iyi ilerlediğimizi. düşünüyorum. göreceğiz diyorsunuz çekim yap çekim yap. diye de. kendimi çok şakladı Dostlar 1 milyon. olacağız 1 milyon. olacağız Ondan sonra tekrar 20.000. başlayacağız tekrar bir dahakinde 1. milyonu tekrar zorlar mıyım yalan. olmasın Şimdiden bir şey söylemeyeyim. Dostlar Ama bu serimizde. olacağız. düşersem bana o konuda güzel fikir. verdiniz kendine bir alt limit koy diye. ya kısmen ne kadar başarılı olabiliyorum. konusunda ama. yine zorlaya. kendimi belirli bir alt limitte durma. konusunda geç olsun güç. olmasın Dostlar Kendinize iyi bakın. seviliyorsunuz Umarım çok daha güzelleri.

sizi bulur dediğim gibi hırs yok emin. adımlarla ilerleyeceğiz 6 f4m çekeceğiz. hayatımıza. döneceğiz Anlaştık mı anlaştık. hoşça kalın Dostlar seviliyorsunuz bol. şanslar

All Devices iOS Android Chromecast