ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 ELRAENN VS HOLMES - HAND SIMULATOR KAPIŞMASI | USTA SİLAHŞÖR #1


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Ha ha. tamam çabuk başladı O hatırlamıyorum. oyun ha O Nuru ki kanka baksana. oynamadım oğlum oyunu oynadım . koyayım işim var ben altı kişi öldürdüm. gördü kendime bomba atarak zaten çok zor. olur muydu Aslan. Ya boş geldin Ağabeyim yavaş yavaş . koyayım Elif. hatırlamıyorum Bu arada nasıl yapıyorduk. sen bunu nasıl yapıyorum bunu nasıl. yapıyor koyayım ya. bölümünden eski silahım gitti önemliydi. lan. Arkadaşlar bu arada dünyanın izlemesi en. toksik oyunudur. bu. ve Yani şu anda kolay gibi geliyor. olabilir ama asla değil abi şarjını tak. abi. mi Evet. Evet. şimdi. siktirgit Lan koyduğum Oğlum senin. silahımı kaybettim Ne yapayım Allah. allah allah lanet olası pislik seni. lanet olası pislik Demek Faizin becerisi. Şimdi senin Madara edeceğim hem de. başparmak vuruşuyla. yavaş. Ahmet olsun Büyükanne seni pislik bana. Orta parmağını gösterdi sizin.

Yalnızlık. açıldı. Bak bu taktiği Ben yayında bir tane. çocuk gelmişti Beni deli etmişti ya. sonra bu taktikte adamın içinden. geçmişti moh50a almaya çalışıyorum ben. masadan böyle bak bak bak bak. Ya ben kazandım Şimdi arkadaşlar bu. Ya. sen abi ile yaptım ben saymıyorum bunu. silahımda dakika bir de düştü nasıl. hızlanır Bilmiyorum ki attı attım Evet. ısınma yapalım Bak bir öldüreceğim de. buradan Sen öldürme konuşmuyorum tamam. mı Nasıl çalışmadığına öldürdüm Ben. senin annen var yazmışım bak gördün mü. Bir sürü. şeyin var sanıyorsun oynamamıştım. 10.02.05. Nerede bu öyle profesör olmuş kazanmış. ya oyunu ya Nasıl kazanmış Az önce. dikkat. Allah'ım sen bana yardım et ne olur. şimdi ben daha büyük seviye çıkarmaya. çalışacağım işi sen eline alıp ateş etme. Evet ben de onu deneyeceğim şimdi pek. alabileceğini sanmıyorum ama.

Yalan söyleme ağabey onu da yapıyorsun. eski bir ara yapıyordum Vallahi. yaratılmıştır bunu da. şifre Sole geçiyorsunuz arkadaşlar Ona. basıp tuzdan Burayı çok zor un Yani ilk. defa oynuyorsanız Kaf Ama siz boyunda. natalis pislik sene sinirlen otolar. seninle dolusu Emek beni vurursun A. şimdi Hakkı nasıldı lan. Dur bakim şöyle elimde sıkışma O parmak. fırlıyor işte bazen. Ah Ulan şöyle kavrasam. Sen hangi parmak o orada var mı çıkarma. o. odada okuyorum lan öleceksin. Abi bu nasip. Dur dur. şimdi kavra. Hayır hayır dur Bana bir şansın şeydi. işaret parmağını tuşunu söyle öldürdüm. seni. bilmiyorum ki şey papağanı az EA yanlış. e s mi ayrı değil Aa galiba iz O da. değil serçe parmağı Game. bırak İşaret parmağı Hangi parmak oluyor. buraya koy Beynim durdu şey şey ağa ağa. değil. ben. sana Tavaş parmağın hemen yanında geldi.

Tamam Şimdi lanet olası görünsede zaten. iki çift lafım var bir bana doğru bak. bakayım yakışıklı. Lanet olsun. bakalım yetenekten izleyelim Şimdi. öncelikle kaldı Şimdi elimde silah. sabitle. Tamam şu şifre basit yerinde geç Tamam o. sabit demişken çok güzel şarjörü kavra. bildiğin asla hareket ettirme parmak. olabilir. Evet. aynen dediğin çok güzel çok güzel. yapıyorsun şu an. O. çok güzel bayağı isim ve onu bilmiyorum. diyorsun ama biliyorsun. he. he he he kendimi. bu. hareket şöyle yapılır. Ne. yapıyorsun lan. görmedin mi elimin tokadıyla çarptım. Ne oldu sinyal de ne oldu sil Annem. yapma biraz oyna birazdan. koyduğum. zaman her şeyi alırdı. bırakmıştım Yaaa. arkadaşlar boyunca şöyle bir durumda var. Evet bu da sen purosunu oynamayalım bak. Buda benim parçalıyoruz Ben çıkmayı. almayacaktım Ama elime aldığımda seni. vurmak için almadım sadece teknik.

Denedim edeyim Açıldı bu arada. bir şey diyeceğim bak diğerine girelim. diğerinden canımız var bir şey diyeceğim. buradaydı bas. Boku yedik hadi oğlum hadi kendini. öldüren kazansın bir istedi. abone ol. bu. ama şarjörü eline almıyor ki geri zekalı. Bu. narinci emaneti. ne. yapıyoruz ama sonrasında silahımızı. masaya bırakıyoruz. orta parmağımızı. bazı aldıktan sonra. silah kendinize doğru. de çeviriyoruz arayış hareketler. yapıyoruz. Allah. daha çok zor oğlum arkadaşlar yukarı. aşağı Mahsun orta tuşu defa yapıyorsunuz. bilmeyenler ya Abi ben kendim Vurdum. Kendimi boğacağım. silah Karnıma doğru tuttum. ya Yok madafaka. butonuna modu var şey vardı hatırlıyor. musun. güzelleştirip yüze Sıkıntı yok abi bir. tane sık ana kadar imanımız gevremiş. Team Dur şimdi Diğer modu kuruyorum Dur. bakayım şimdi canın net anlaşılması. bugün bir tane kovboy modu var Onu o.

Kadar iyi oynuyor ki adı Elif ben onu. yapamıyorum mesela Merhaba alakası yok. yapamıyorum ya gel abi sor buradayım. Bırak bu mu bir bakayım önce atmadın. adını söylemem lazım. söyleyeceğim Aynen the wildest ya Ağabey. bu çok zor ya. Az önce lanet olası pislik torbası Demek. benim kasabam da Alkol satarsın ha. seni pislik bakayım sana bir demek hemen. solumdasın. burada huzurlu uzunluğu biramız içiyoruz. kafanı uçurdu. Bu çok zor arkadaşlar ya. Hayır yanlış bir. kuştu. sese hangi o. o. Bekleyin bekleyin Bekleyin daha. teknikler teknik Hayır silahım yok. Evet şimdi seni kaldırırım oldu. tamam Lanet olsun Teslim oluyorum Rahim. bekle. hadi. hadi hadi ve. o. geliyor. destekçi. hastaya gitti. yapmamın. Ben sadece bir çiftliğim. sen kötü bir çiftçisinin pislik. lanet olası kötü Nişancı. Ya bir şey diyeceğim. çalışmış. Yalansız o günden beri hırs yapmışsın.

Öleceksin şimdi sen şimdi var 10 O. sinirle anne Tavas. abone ol. abone ol. Sen ne Al çektin ya. abone ol. Evet. şimdi lanet kuşuna mermi basacağım. MP3 Ben doğru vurdum önce ben burada. Hayır ikimiz de öldü pislik. gerildiğimde ördüm. Once bu maçı alan her şeyi alır. 20 kafası ne 20 yok budur oldu. tamam oyunu şimdi hatırladım. o. abi sokacağım ama. baya hızla hastayım bırakıp antrenman. dönüştürmeye. şimdi sana iki çift lafım olacak. şu silahı lanet olası bu şimdi Elif. elimle destek alacağım merakta sonra net. giremiyordum istedi bira Yapsana sen. Hayır. bunu için bırak ya. evet hadi He evet. o lanet olası Kalkan o lanet olsun. abone ol. ya. Hayır benim bölümü engel oldu. Biz bunu yapmak istemiyorum ama beni bu. da sen zorladın sakın bunu unutma o. zaman sonra lafımı dinle. Murat'a gelsin you got a f. abone ol. Ben bunu kafanı diyeti medyada vereceğim.

Ya hayır öyle bir şey. da Al sana oğlum kuramıyorum ağır. abone ol. O çok sinir. Allah. razı olsun Işık. tersine şeytan füze geçelim bir şey. diyeceğim Sonel kazanan her şeyi alır. Allah Allah içeri kötü bir taşım. yazacağım Ondan sonra gel koyayım. kazanan bu sefer bütün fahişeler al. evet hadi onun yıllarca bu oyun oynadın. o. lanet olsun. abone ol. o lanet olsun mermim Bitti. Bu asiktir. bir hadi oğlum hadi Uyuzsun işte bu. ölümünün sesiydi pislik yok. ve Nazlı ne. E. tamam da benim hatamdı. E. tamam ne çok bağırıyor bu ya Hadi gel. gel başka bir sürü bot var lan Bir. bakalım çok merak ettim Tamam abi. hangisini koyayım araba yarışı yaptı. oynama Bilmem bakalım Ona Lanet olsun ya. bir şey diyeceğim bunun bir tane modu. vardır osmo Battle diye bir şey var. Bunlar ne o. Ben bilmem botun Shooting var. crossbow Beta granit sistem var bunun.

Atıklar gene zor ya. Yani lanet mexican standoff var A bu. direkt şey galiba karşılıklı Aynen. atıyorsun. İstersen deneyelim Hadi hadi Meksika. dedin değil mi Aynen Mac sıkıntıdan. dolayı Tamam. vurdunda söyle bir dakika bu değil. galiba ha kurdum bir gel bakayım. emodo Of bu ne ya ne koyayım o. bunda Merve koyuyoruz işte bu çok zor o. siksen yaparız Emin misin öyle. hatırlıyorum Evet abi Allah bu çok zor. olur Bunu asla oynamayız. nasıl Merve müthiş soruyorum ama. oynanmaz bir tane koş koş. Bu. euroking nasıl nasıl yataktan. çıkartıyoruz dışından Dur bakim bekle. bekle. bekle. çok zor oğlum bu nasıl çıkarttın Şefim. hemen şeyin solunda arkasında öyle bir. ince bir kol gibi. yok abi Mümkün değil lan. Bırak eli bırak bırak hahaha Evet tamam. bırak öyle hayır atma atma atma . koyduğum atma. tam sinir krizi oyun gerçekten çok zor.

Ama şimdi yok yak deli duygusal mı çok. zor ya bu bizim götümüze mezun oynamayı. yardımcı olabilir. Bir Cross Bow Battle var rossmanda. zordur ama istiyoruz deniyelim ağabey ne. olacak de niye kavga aç rospu. öpüyorum bunları oynamadık ben. crossbowmen ilk defa görüyorum Mesela. bu Fena olmayabilir Hadi bakalım Gel. artık şeye bakarız onu olmayan. tüketildiği biri geldi ama lan Çık lan. nasıl bir şey. Oha mı Ben de iyiyim. Şimdi öncelikle bu lanet crossbow bu. nereden ateşlendiği bulmam lazım. Nasıl olabilir oğlum böyle birşey. alamayız ki. A kolaymış nasıl daha öldüm. söylemeyeceğim lan. ben tabi Ortaçağda yaşadığım için. alışıyorum bir lanet şeyler Oğlum bu ne. bu Oktay Bu kule fırlatırım. çok zor lan. şimdi kıçına okuyacağız an oku taktın mı. gerçekten Evet evet bana hiçbir şey yok. yok Neredesin sen Ben yanındayım.

Yalan söyleme. tamam şimdi mı. Gülhan'ı topla satılıyor. onun Suçu. Ne oldu atamadın mı pislik. burada çok basit haberin olsun O çok zor. lan hayır Zor değil abi bu. sen ben harbiden üç kağıtçı mısın dur. lan. Bir dakika dur şey diyeceğim. oh oh oh. çok güzel. ayıp. Hayır hayır bu Tamam bir sakin ol tukar. şimdi sakin ol Alina aşağı indir aynen. tutucunun. bu Tut şunun ucunu döşeyelim abi ama. bunu buraya koy zaten seni bulamaz sakin. ol. bu söylediklerin için cidden pişman. olacaksın çukurda hiçbir şey kaçırmamak. lazım şimdi parmağını alışını çok güzel. bir kavras an. kavras a Fatih. Evet. aynen. öyle çok güzelsin. şunu sakince. bir fizik kurallarına aykırı bir şekilde. üstüne Bırak. bu havada zaten alması kolay olacak bu. değil lan. hayır Hadi oğlum ya soktuğumun Eroğlu'nu. tutamıyor Mustan. ha. Oğlum çok zor ha Hadi hadi Tamam çok.

Güzel sakin ol şu parmağı al sok İçine. çok güzel soktun. Tamam çok güzel hop koyayım ağabey. profesyonel alımı. O. da çok güzel. Evet. şunu kaldır. bir Olur olur ve ucu. Yusuf şekerini bakalım. Aynen şunu kaldı şöyle Ama öyle büyük. odaklanmış dur. şöyle bir nişan olsak. herhalde bu yerdeyim gibi ya o. ayrı lanet. böyle okun koyayım. Seni lanet olası pislik orada olduğumu. zannettin değil mi Al şu anda avantaj. değil şu an daha büyük avantaj Dayım. prospu çok iyi durumda. elini kaldır. beni vuramazsın seni vuramaz. çocuk seni vurdu bile bulacak göz sende. yok oldu. ama. baba parmak içinden geçiyor olmaz ki ia. ya Oğlum yoruldum yemin ediyorum çok zor. Allah Allah kahretsin Allah canımı top. takılmışım üzümü son posta gibi balık. diye şey gittim. Hadi artık A vuruşunu. ama yakalanmıyor ki bu. Tamam Ben tutmayı çözdüm. de sabırlı oyna.

Bana ama. güzel. Onu al onu sabırla kaldır götür Götür. götür götür. bulup o tarafa doğru çevirmen lazım. Aynen. öyle bir yere geç geç diğerine. shift ayrı olur olur olur olur olur. İndir İndir İndir İndir İndir İndir. İndir. Bırak şimdi. Ben hiçbir şey diyeceğim bir restart. atalım ayrı ayrı ölçüp. tamam Sen akşam şunun. ya Sen de komple iptal mi oldu. Yo gayet iyiyim. Ben teklifimi yaptım reddedildi Şimdi. sen bilirsin Ya sen neyin havasını. yapıyorsun Bize kardeşim ya. da abi bak oku alamıyoruz oku alsak. rahat bildireceğim. bu. işi bileceksin Abiciğim bir şey. bileceksin. Düşme düşersen başka Şok'un yok 3M. 3M tut oradan çok güzel tuttu nötr şimdi. onu söyle bilek hareketi yap Hayır Cross. düşüreceksin yukarı çıkar Hayır prosole. düşüreceksin. bu elinde. de aşk rospu. nasıl nasıl nasıl nereye girdi . koyayım Abi şaka gibi oyun hileli ya Ama.

Bu Cross Bu da tutmuyorum adamın elleri. niye böyle ya. istersen restart Yılmaz çok sıkıldım ya. son bir mermim var lan Atilla onu. evet Hadi be benim de son kaldı burada. Oh. öf. öf. nerede tost. ah bu gameplay bak. yaka yazlık nereye gitti Oya The. One çok güzel oturmuş. Bence bunlar çıkalım Baba'yı Ya. çık bakayım ya okutmak o kadar zor. olması güzel olabilir mi Şah okutmak zor. başka ne var şeyi aç şey. bomba atsana gözlükten onu yönelik miydi. Mehmet falan. açtım. Bu da çay bu çocuk diyerek Oha. koyayım hatırlıyorum birşeyler. hatırlıyorum bunu da şöyle yapıyordum. bu parmağı sokuyorum buradan ben. he he takdir ver bana Aynen öyle seni. pis pis hadi. Yok aşkım Al bunu tut buradan kaldır. yerini buraya al ya ben bu işte uzmanım. ya. abone ol. Ama şunu buraya koy yerine Hayırlı. akşamlar Ve aleykümselam. Ah ah ya felç geçirdi alalım.

Var ama ne. Ben Kerem öldü helal lan. sıradaki Sizsiniz. abone ol. abone ol abone ol. mi Evet beni Sadece polis olabilirim. bulma Miro. abone ol. E bir zahmet oluyor bana attın. abi oynamış ya Baksana oldu. yaratıldın mı. sen pis bir adamsın. Şimdi sen de sıra. asiktir gider gider. de. gelmedi lan. bu hesaptan hesapla Bence başka oda. kurayım yine gideceğim eğer ki dur. bakayım şunu öldürebilirsin değiştiririm. abone ol. o o o. Sanki sen öldün gibi ya. ya oha oha. pislik herifler. bir deniz yaparım dönecek misin Bir daha. ya. inanılmaz kilitlendim. abone ol. abone ol. abone ol. ben direk seni öldüreceğim ya sen kim. öldürüyor ya hayır koyayım. abone ol. abone ol. abone ol. like. at bu lanet bomba Ne oldu lan. O. içer emniyet aşağı. ve diş. abone ol. bu okulun pimi çıksana. oh oh oh elimde patlayacak elinde. patlayacak Ben Kemal. o abi ipini çıkaramadım ki onu.

Ya ben şimdi bu ipim çıkartma işini. farklı bir seviyeye taşıyor. abone ol. O çok zor çok zor el el. abone ol. ya hayır. Ya ne yapayım ya. böyle diyorsun lan. bu oldu çalışmış çalışmadım var. hiç söylemiyorum ben buldum Başka volt. kuruyor dur yeni ismi yazıyorum şey et. oğlum sorular var ya Kışa gitti Kışa. öyle bir şey yok vallahi biz öyle bir. anlaşma yapmadığını söyle Bilmiyorum. kardeşim. Ah. ne kursak. açık. bakacağım. lan Fighter var bunun ne olduğunu. bilmiyorum ya şey var Pan kaç tanktan. kaç abi onu oynamayız. moda Amber resmini uzman istiyorsan. yaptım Biz burada cevap. bu ne lan. oğlum. Aha gördüm seni basılan ready ya Ama ben. de seni gördüm küçük. ve. tuzu diyorum. ben. burayı mı. abone ol. Evet. tamam şimdi geçmiyorum. gittim seni şimdi. Anne neredesin lanet olası bilmiyorum ki. yok. abi neredesin sen neredesin. sen neredesin.

Daha. Hayat. Ne. yapıyorsun lan. senin. çok güzel göndermedin mi delikanlı gibi. söyleyeyim. Hadi hadi ya. abone ol. bu. sabah her şeyi alır yeter mi böyle böyle. kazandım be. ne. yok. Nasılsın. ağzına sıçayım senin. Ne. yapıyorsun. boşaltmış. kazanan her şeyi alır. arkadaşlar Hayır onlar zaten bir test. oluyor Ben. Ama. siz bazı. koyayım çok. açık çıkacaktım. O çok bu çok eğlenceli Bu arada. bu ne işe yarıyor ne a a. şeyi kaldırıyor Eyvallah yukarı kaldır. bir şey var. Bundan Ben kendime de alıp hangisi. kaldırıyor Muş Sağdaki şey Van'a Sağdaki. bana yok ki solda Pardon o. zaman. şimdi bir daha öte yandan o şey. demeyeceğim. abone ol. ve. bu. Ama. bak şimdi göreceksin eğlence. ne olur. kaldırma bir şey kaldırma. abone ol. abone ol. Ya. sen çıkıyorum. oldu mu. Ama sen daha avantaj yerde başlıyorsun. eğlenceli olur ya Bu nasıl bayağı. oynarız bayağı oynanır bu.

Kadar uzakta. Tamam tamam Tamam kardeşim. ama böyle bir Zana gelmemiz lazım. duruşum kapışıyoruz sadece uzaklaşıyordu. Sen. neredesin sen bana doğru. Ama sen okul tepesine çıkıp da ben. buraya çıkacağım. bekle daha çevirmedim. Tamam orada kal Dur dur Dur şu an. alamıyorum durmuyor ki oğlum bu. açacağız. deneme atışı yapıyor nereye gidiyor diye. mi. mi Evet. bırakman şey Yakayı Oğlum burası Tamam. ben Dur. buna kuşumla ben kayıyorum. gurbette. şu teslim. Hey benim açım bozmak için o. mı koyayım bir çıktı aşağı. şu Göremiyorum ki. ben görüyorum sıkkın dedim orada. alçaktan lazım zaten yüksek çıkıyor. Hadi. Tunuslu Ay koyayım ya sadece Hayır. diyemedim gidiyorsun ya. tamam burada sabit ipim ağabey kayıyor. Ne yapıyorsun şöyle geçeceğim bu. her. şeyi boş yapacağın işi ya abi kalıyorum. kalıyorum Ne yapayım Caillou. Sen kurttan bile bulamıyorsan işe.

Yaramaz birden ama bu kıpırdamadan bul. ay sokayım. böyle yapıyorsun işte. ne. var nasılsın koyayım öyle bir. resim lan hadi. hadi. ağabey olmayacak değil ben 25 dakika da. zabitin bu yarım gidiyor geliyor sahibi. sonra gidiyor ayarlıyoruz kendini ya. bu öyle bir şey yok. öyle bir şey yok. Hayır abi kayıyorum kayıyorum Ne yapayım. hareket durmuyor ki araba. var da vuruşlar rendim. inerek yapıyor biliyorum yemin. Hareketli bir son gün son. ben Dur Geliyor acı elin Bu arada var mı. o çok güzelmiş lan Çok eğlenceli iyiymiş. burada Volkan hayatta oynamaz. hayır hayırlısı kısmette Uşak kısmet. abone ol. bir. kurabiye önce kurma. çalışmaları. çok çok çok. oh oh bunu oynayacak Bu arada evet evet. ya Ne tarlası pislik Şimdi sana savaş. nasıl yapıldığını göstereceğim yine. 825000 var ya yuh ya 4007 kilim var. oğlum olsun seninki daha fazla.

Nasıl yürütüyordu bunu kabul kase dedi. herhalde ya. bir. buçuk jeep. abone ol. sen. aldın mı bir şey. of. of Ah aldın mı bir şey Hayır abi. alamıyorum Ben de alamıyorum Yalan. söyleme Sen kesin aldım vallahi. alamıyorum ve oyun kendi kendi. vücuda nasıl geçiyor vücuda nasıl. geçiyor vücuda nasıl geçiyoruz ne ya. Ya. bu hem mod look mod Ben sürdüm muphoran. rotiform. nasıl geçiyor muyuz. masum üçü. bir pislik torbası gebeliği hazırlansın. Seni lanet olası pislik. ya Ne sahne kullandık aynısını yaptım. ben de söylüyor bunu Pizza. öğreneceksin lanet olsun ne gibi. Madam para çok kötüyüm oldu ya hani. ismim mekanik yok hiçbir şey yok Hadi. bir daha Hadi Bella şimdi sana Çok gizli. bir taktiğini göstereceğim. abone ol. abone ol. çok. küçük Senin. uçak. Mustafa. Oh Lanet olsun beni delirtme. bak. bir de yanımıza sokayım böyle oynaya son.

Bir modeli ense traşı yaptı mı. mı koyayım ya. en son bir not kuruyorum. arkadaşlar fanista moskovali son Keleş. buluyorsun galiba orada. bloody konferans ne ne 13 bilmiyorum. arpici çok istiyorlar Sniper var mı ki. arpici birazcık daha Komplike ama çok. güzel merak edip sevdiği şey olabilir. arpici değil ama sen söyleyeyim burada. gördün mü. artistler O ne galiba Emin değilim. Arpacı açtım Alice kaldır geliyorum. bekle hangisi bakalım. yüreğin net koyayım değil değil. ama bu değiş Kaş gel gel. ediyorum şimdi ağzına sıçayım senin. lanet olası pislik. Afganistan'da da karşıma çıkarsın ha. bir adam rahat Allah için cevap. vereceksen neredesin ha karşılasın Ee. hadi be basıyorum onu bir daha. okuyayım. bunu. nasıl fırlat alım kodum. Bunun Neresinde takıyoruz. Allah'tan bazuka kullanmayı biliyorum. gülüm ya bu full atamayız Birbirimize.

Bir ihtimalle de ilk fırlatan kazanırım. Oğlum bu çok zor o abi kalın yerinden. tutacaksın Dur bir dakika şimdi. arkadaşlar çok zora. Evet Ee. bu bunu tutuyor sabunu serbest bırak. şunu şöyle yap. Sağ üstteki atlayamam ya Kafamı. ya sakın bir şey diyeceğim. bombayla kendine kafa atma ya tabi daha. başladı. çözmüş çözmüş. Oğlum ne var dedim ki bombayı acaba. kendine değdirir Sen ne oluyor dedim. koyayım Her İnsan merak ederim. Ya sen bu arada net öldü şu an ya. bak. bak bak eski taktikle yapıyor. yakışıklı zeka zeka zeka. zeka. sakın tetiğe bastım deme sakın tetiğe. bastım deme. ama şimdi sakin ol çocuk şimdi sakin ol. lanet ellerini ve. Evet. arkadaşlar ucu girdi arkadaştır 23 saat. E. çok zor ya vallahi çok zor yani hareket. etmiyor ki koyduğum. Ahmet. abi ne yapıyorsun. ya oha. abone ol. bu ekranda kişi dolmuş olabilir Tamam.

Sakin çalışmasın. Yok yok ben bunu yapamam ya bu çok zor. çok zor Ben de yaptım bile bile ölmeye. hazırlan. zaten bu arpici çok direkt nişan. almamıza gerek. bu olur Ne diyor ama. galiba düzgün vurduk Dur dur ben şimdi. sıra bende lan Bekle Sakin ol Sakin ol. şimdi. bunu şöyle bir bir çevirebilir. sambrel ama sakın elinden fırlama. çok güzel çevir onu ha. ve o. cumhurum getir buraya bırak buraya. sakince düşsün o. olur. ellerin güzel Sende silah duruyor mu şu. an Rio Tabii ki de. öyle beklediğimi geri Tepme yok ki. kavra buradan bunu kavra abi. kavra kavram mısın. olur. bir yerlere takılıyor çok gıcık. Evet. kavramıyor mesajı gördün mü bu. bu. Ebru çıktığı önünü sonunda. patladı Bu arada Tamam Şimdi sildim seni. hiçbir şey yapamazsın öldüm Bu arada. lanet roketi içine taktığım gibi. A ben evet gittim oraya çekmeyeceğim. Ben bittim arkadaşım ya koyayım.

Yap niye yere değdiği çok zor olur Bu da. salalım mı Bir daha deneyelim bir ela. deneyelim değişik vakti deneyeceğim Ya. bana bir şey diyeceğim salaklar bazuka. bize dönük olsa tetiğe olursun yani. bu ne yaptık. ha. bu ya. ya. amca dökücü ne mermi yedin ama haberin. olsun abi. oy oy. Sakin ol Ne. lanet ellerin şimdi yavaşça bırak ama. güzel bunu çevirici unutacaksın. o şöyle koyacaksın. her böyle koyarsam patlasın geri zekalı. Ama ben yine Patlayacağım galiba. Bu. bir. çocuktum. Vay koyayım ya. basmana gerek yok ki Nasıl gerek yok ya. da abi roketi ucundaki fili. değiştirirsem yaratan. Allah sal. kalmadı zaten başka galiba dur bakayım. bir de şunu deneyeceğim. hangisi. gel ağabey yine aynı zaman mod modun. adını söylemeyi pır. Sniper mı. Ne. gördün sesini duyuyor gibiyim He he ben. soru değiştiremiyorum Bir saniye. değiştirir.

Gokart iki kişi oynamak mantıksız onu. böyle üç kişi dört kişi oynayıp milleti. Balta alacaksın. ki kaldırıyor muyduk ya. koy ya. Ne oluyor lan başladı. mı koyayım oğlum bune Bulut en zor. budur lan. hiçbir şey yok. abone ol. 2000'li bırak Large izledin filmleri. düşün ne yapıyorsun abi direkt sıkılır. mı. İyi tamam. abone ol. abone ol. abone ol. o da yeter dokunduğum anne. şarjı değiştiriyorum arabayı. abone ol. abone ol. abone ol. mı koyayım. bu Ebu dürbünden göstermiyor mu. yok abi göstermiyor herhalde. gösteriyorlar ya. da. göstermiyor değil mi Ama ben de dürbünü. zorluyorum ben seni siktiğimi. o öldüm Bu arada haberin olsun. Az önce gösteriyor gösteriyor. bu . o abi ile eder adamı. de gösteriyormuş. var ama abiciğim tamam. abone ol. o renk değiştirerek de çok zor ya silah. doğrultmak da çok zor. bu Şira silah doğrultmak zor değil.

Imkansız ama ay şey olmuyor yani bilye. aşağı indiremiyorum indirsem. ha ha Benim elim götürme girdi. Yok yok silah indirmek yok. Bu aşağı indirmiyor delirtecek beni. bu. ve falan ayrılmış götürürsün galiba. çözdün mü. galiba Bayağı çözdüm ya. var ya bilir şu hareketi yaptırmaya. çalışıyorum olmuyor. var ya Elsa. O benim tüfeğim gitti koyayım. yapmaya. Ama sen yap dene ya. Yok yok abi adam Ben mi dış ettim galiba. Olmuyor Olmuyor Olmuyor Joker bu silah. sik gibi daracık alan yapmış bile. bu sallıyorum Dur bakayım Dur bakayım. durdu. Yok yok abi Birliği kaldırmıyor atsal. duygusal. yok abla. ki bunda önden bir yeri tutup arkadan. biri tutman lazım Başka türlü olmaz bu. deli etti Şu an sinirden üstüme lerimiz. çıkacağım he he. mı. başka da bir şey var mı o. mı başka yaptır ya yeter ya Volkan çok. zor oğlum Of çok sinirlendim lan Save.

Shut out diye bir şey var Ona koyayım. bu. için öncelikle şu lanet mermileri. temizle şuradan pislik. abone ol. abone ol. Ama bu sesi duydun mu kahrolası ya Ben. şu an yanlış bir şey yaptım ya. da al gibi havaya kaldırdım. abone ol. abone ol. ama. aslında ya takılırız. abone ol. var ya bana tek mermi yeter. siktiringidin maşa. abone ol. abone ol. abone ol. bak bak ya Az önceki gibi yine. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. bu. ateş ediyorsun Evet. Ben Kemal. abone ol. bu mermim Bitti koyayım. abone ol. Yok. yok yoruldum ya Vallahi yoruldum şey. yapamıyorum artık Ağabey niye niye. kurdun mu acaba. ama. o. direkt hareketini dikeceğim gerçekten. çok sinirlisin ya da aşırı sinir. boyuyorsun ya. abone ol. abone ol. ama bence olmadı arkadaşlar çok aşkım. yerde bu. abone ol. bu ay tamam mı. biz. buna Uzi derler zenci Bunlar yan Ateş.

edeceksin. Bu metro Kartal öldüm bu arada. şu an yok abi o koyduğumun. silahını düzeltemiyorum. ne yok a Black dönmüyor abi. abone ol. Sağ ol. abi sokayım ya yok. var. aşağısı Abi ben de çok yukarı çıkıyor. Evet evet bayağı bayağı Şaş yan futbol. elim ayağım dolandı ya Yok artık Hani o. koptuğunu gelmiyor bir daha kafası var. onu yaşıyorum şu an. ne yaparsam yapayım düzelmeyecek bu. belki şöyle baksana ya çok ben böyle bir. kontrol yapmak istemiyorum. şöyle belki Bak şöyle belki bakayım. yok artıkk. mı yoksa bana . bakar etmişiz. gerçekten dünyanın en boktan oyunu . koyduğumun kapat kapatıyorum kapat çok. sinirliyim şu an kapat gecenin üçünde. ben kırarım yerleri ay. o. o o o

All Devices iOS Android Chromecast