ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Ek Gelir Elde Etmenin 5 GARİP Yolu - 2023 Ek Gelir Kaynakları


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bu kanalda çok güzel yatırım. araçlarından bahsediyoruz kriptopara. lardan hisse senetlerinden falan ama. bazen bazıları para mı var pul diyorlar. ki Haklılar video izle Bitirim. yapanlardan çok güzel sonuç alanlar oldu. Ama şöyle bir şey var yatırım yapmak. için para olması gerekiyor Bazı. insanların yatırım yapacak parası. olmayabilir Bu çok normal ama bana. İnanın ben herkesin para. kazanabileceğini düşünüyorum Demek ki bu. tarz videoları izliyorsanız bir şeyler. yapmak istiyorsunuz kanal açmamın daki. amaç daha fazla insanın finansal Özgür. olması ilk önce para kaybetmemizi sonra. para kazanmanızı istiyorum bugünkü. videonun konusu ek gelir elde etmenin 5. garip yolu diğer kanalları videosuna göz. attın Reklam izle anket doldurarak para. kazan internetten YouTube'da hep böyle. şeyler karşımıza çıkıyor bunları bu.

Kadar revaçta olmasının ve herkesin. bunun reklamını yapmasının sebebi Siz. anket doldurduğunuzda ver eklem. izlediğinizde başkası sizin üzerinizden. para kazanıyor Tamam belki ufak. miktarlar kazanabilirsiniz ama ben mal. satıp Bu şirket doldurarak sürekli. reklam geçerek çok para kazanan birini. görmedim ki bu Sürdürülebilir bir şey. değil bu videodaki tavsiyelerin. Gerçekten size güzel bir etkileri. kaynağı yarayacağını düşünüyorum videoya. geçmeden önce beğeni bırakırsanız. sevinirim O zaman gelin bakalım en iyi. de garip ek gelir kaynakları neler bir. sırada Güven pintar Aslında bu çadır ama. konforlu çadır neden bir sıraya. koyduğundan avantajlarından ve nasıl. para kazanabileceğiniz den bahsedeceğim. clumping ben kanka gideyim de konforun. bozulmasın diyenler için iyi bir en. büyük kullananların sayısı her geçen gün.

Gittikçe artıyor ve tüm dünyada güvenlik. moda olmaya başladı ülkemizde bunu para. kazananlar var ama daha tam yaygınlaşma. da Bilgisayarım değil bilen bir açık. Burada bir sürü ilan var siz de. bakarsanız görebilirsiniz maliyeti. Aslında oldukça düşük ve araştırdığım. kadarıyla yurtdışında bunu yapanlar çok. para kazanıyorlar yapmanız gereken sizin. Yaşadığınız bölgede insanların en çok. seyahat ettikleri insan yoğunluğunun. yoğun olduğu bölgelere bu Grand sen. neleri kurmak ve iyi bilen bir ilan. vermek İstanbul'da yaşıyorsanız. ağvaşile yakınlarda İğneada insanların. kamp yapmak isteyeceği hafta sonu kaçmak. isteyeceğim birçok bölge var Ege'de. yaşıyorsanız zaten saymama gerek yok. Kapadokya Karadeniz Türkiye'nin dört. yanında yapılabilir arazi lazımsa. işletme sahibinden veya herhangi bir. insandan rica edip ona belli bir miktar.

Ödeme karşılığında oraya çadır. kurulabilir veya direk resmi olarak. kiralayabilirsiniz insanların çoğu. şehirlerden sıkılmış lar artık doğaya. kaçmak istiyorlar Bu yüzden İstanbul'un. nüfusu 20 yıl sonra ilk defa azaldı. tamamen olmasa da İnsanlar en azından. hafta sonu nefes almak için bir yerlere. kaçmaya çalışıyorlar otellerin pahalı. bulanlar veya sevmeyenler veya kamp. yapmak isteyenler ama onlara çok. rahatsız kompostos gelenler sizin en. büyük müşterilerini daha önceki. videolarda ne demiştik para kazanmanın. ve hatta zengin olmanın en kolay yolu. insanlara ihtiyacı oldukları ama nasıl. alacaklarını bilemedikleri bir şey var. size bir ipucu vereyim ben bu yazı kez. Ben bu işten güzel para kazananları. gördüm Elbette Mouse tıklayarak para. kazanma kadar kolay değil ama getirisi. yüksek unutmayın Para kazanmak kolay.

Değildir basittir Bence basittir ama. farkı anlamanız lazım basit ama kolay. değil eğer çok kolay kazanırsınız. düşüşünü de aynı şekilde kolay olur veya. biri sizin üzerinizden para kazanıyordur. bir hiç uğraşamam görüşürüz Komik. birşey yok mu bak ikinci madde sadece. oturduğumuz yerden yapabileceğiniz bir. ek gelir kaynağı bu madde YouTube'da. kanal görüp mesaj atan bir arkadaşımız. yapıyor güzel para kazanıyor videoda. bahsedebilir miyiz diye rica ettiğinde. kabul ettiği Zaten onun kategorisi çok. farklı bir şey ihtiyacınız olan birinci. şey TikTok hesabı Merak etmeyin dans. edip etrafı göstermeyecek siniz adım bir. TikTok hesabı aç Çünkü organik olarak en. kolay bir şekilde insanlara ulaşmanın. yolu bu plak fortitudo hiç seviyorsanız. YouTube şortlu olabilir iki ilginizi. çeken beğendiğimiz bir ürünü buluyoruz.

Ister Pazara gideceğiz ist bu oyuncuları. gez ister AliExpress'ten var Orası beni. ilgilendirmez ilgili çeken güzel. insanları ihtiyacı olduğu veya trend. olan bir ürün Bu üçüncü aldım bu ürünle. 30 altmış saniyelik ilgi çekici bir. video hazırlıyoruz ve yüklüyoruz bazen. karşınıza çıkıyordur birimlerinde görev. bir alet var patates soyuyor kesi bir. harç hazırlıyor bir yeri sürüyor taş. gibi oluyor bu tarz şeyler Aslında. pazarlama tabi insanlar bu video. izlerken de eğlendikleri için daha çok. şey gösteriliyor ve satın alıyorlar adım. 4 videoyu çektikten sonra açıklamaya. veya biyografimiz iki ürünün linkini. koyuyoruz ister çok fayda satın isteği. Ticaret sitelerinden çok ya fark etmez. eğitici öğretici seninle satarsanız. sizin önünüze benzer ürünler görecekleri. için başkalarını kalabilirler video. insanların ilgisini çektikçe daha fazla.

Insanı gösterecek ve daha fazla kişi. satın alacak bazen bazı içerikler ve. bazı ürünler Trend oluyor işte trendle. ürünü birleştirebilirsiniz ortaya güzel. videolar çıkarırsanız videolar patlar. yüz binlerce kişiyi gö Bir de manyak. satış yaparsınız Az önce dediğim gibi. kanalı takip illerinden biri bir. arkadaşımız bunu yaparak çok güzel. kazanıyor ve çok değişik farklı bir. tarzı var Şunu söyleyebilirim ürün. alırken 3 şey dikkat edin hepsi olmak. zorunda değil ama bu üç kriterden en az. biri olsun mutlaka bir ürün eşsiz olsun. veya iki insanların ihtiyacı olsun veya. üç ürün Trend olsun bu üç maddeden biri. olursa insanların ürünü alması çok. kolaylaşır ben her zaman kolay yoldan. para kazanmanın mümkün olmadığını. söylerim üçüncü sıraya oyun oynayarak. para kazanmayı koyuyorum çünkü Bence. oyun oynayarak para kazanma Efor ve.

Zaman gerektiren bir para kazanma yolu. metrobüs sektörüne büyük bir ilgi var. para kazandıran oyunlar apleti önde. İngilizce'de bu da gittikçe moda olmaya. başladı decentraland var sandbox Varex. Infinity var bu oyunları oynayarak. meteoroloji projelerinde Kripto para. kazanabilirsiniz bundan 1020 yıl önce. insanlara oyun oynayarak para. kazanacaksın ve eğer kamerayı Karşına. alacaksın bahçede para kazanacaksın. deseydin bu haberlerde ama insanlar. dijitali geçiyor gittikçe internette. daha fazla vakit harcamaya başlıyoruz Bu. da daha fazla fırsatlar yaratıyor tüm. dünya ortalamayı 7 saat internette vakit. geçiriyor bu çok büyük bir süre bu kadar. vakit geçirdiğimiz için sürekli. heryerden yeni fırsatlar çıkıyor oyun. oynayarak bile para kazanabiliyor ben. hiç bilgisayarda oyun oynamıyorum uzun. süredir oynamadım ama oyun sektörünü.

Küçümsemiyorum Bence sizde küçümsemeyin. Çünkü devasa bir sektör dördüncü garip. ek gelir elde etme yöntemi al sat yapmak. of yapmak görüntüyü korktun Evet al sat. yapmak grip değil ama ilginç ürünleri. alt yapanlar var Bir önceki para kazanma. videosunda bir arkadaşımız yazmış. yorumlarda görebilirsiniz sadece. akvaryumları odaklanmış sadece akvaryum. alıp satarak para kazanıyormuş ve. kendine güzel bir ek gelir kaynağı. yaratmış videoda ben söylememiştim ama. arkadaşımız ilham almış O da kamera. lensleri alıp satmaya başlamış Bence alt. sektörü Türkiye'de en iyi para. kazandıran ve kolay kolay bitmeyecek. alanlardan biri Galericiler emlakçılar. diğer alt yapan grup çok kazanıyorlar. gelin bunu da Damadım gidelim adım bir. sadece bir tane spesifik bir ürün. seçiyorsunuz Ben hem televizyon satarım. hem bilgisayar satarım hem elektrikli.

Testere satarım Ben her şeyi satarım. derseniz bu şekilde her şeyi azar azar. bilye oluyorsunuz Ama hiçbir şeyi tam. olarak bilmiyor oluyorsunuz bir ürün. seçiyoruz ve bunun her şeyini hakim. oluyoruz İyi ki PlayStation ikinci el. fiyatları piyasası her şeyine hakim. oluyorsunuz ve kafanızda bir fiyat. belirliyorsunuz iki adım sürekli kov. alıyorsunuz aklınızda artık belirli bir. fiyat olduğu için piyasanın altındaki. PlayStation VR buluyorsunuz Artık bunlar. Kaça alınır kaça satılır ne kadar gider. bunların hepsini biliyorsunuz üçüncü. adım piyasanın altında aldığımız. PlayStation veya sizinle seçtiyseniz. başka bir şeyi alıp satıyorsunuz ama. burada önemli olan şey şu her şeye. odaklanmayı sadece bir şey odaklanın onu. çok iyi yapın Böylelikle Bana inanın çok. kazanırsınız bir şey odaklandık Tan. sonra onunla ilgili herşey Ne dersiniz.

Fiyatına hakim olursanız çok daha kolay. kazanırsınız hem de bu sizin hobiniz. olabilir hem hobi hem ek gelir 5 sırada. stok video ve stok fotoğraflar var Evet. çok klasik ama bununla ilgili size güzel. çok para kazandıran bir ipucu Bence. birazdan değineceğim Öncelikle. bilmeyenler için stok video ve stop. Fotoğrafçılık nedir kameramızı olmasına. gerek yok Olsa daha iyi olur Ama. telefonumuz full HD çekiyorsa yeterli. gidiyoruz fotoğraflar ve videolar. çekiyoruz Einstein gibi platformları. yüklüyoruz İnsanlar neden olsun soğuk. var mı Ben Ozan Akyol görüntüsü olur. diyenler olacaktır Bence yapın ekran. görüntüsü aldığınız videoyu Veya. fotoğrafını özellikle ciddi bir işte. ticari ve içerikte kullanır ama ondan. önce Kredi çekeyim ki Davanın sonucunda. çıkan cezayı hemen ödeyebilir bu tam bir. pasif gelir Siz sadece videoyu fotoğrafı.

Internet yüklüyorsunuz arkanıza. yazıyorsunuz Siz gece uyurken bile. satılık çapa para kazanıyorsunuz ama. elbette sıradan bilgisayar lamba ağaç. fotoğrafları çekerseniz kimse almaz İşin. sırrı en yeni adım adım gidelim adım bir. birşey yapan insanı çekeceksiniz ister. arkadaşınız olsun Rica edin ister. ücretini verin çekin mesela hamburger. iyi olabilir uçağa biniyor olabilir. ATM'den para çekiyor olabilir Bunları. kurgulayıp kısa videolar halinde. çekersiniz değilim ki ben amerikada. yaşayan biriyim hamburger dükkanı açtım. çekmek için birini bulacağım da kamera. veya iyi bir telefon makinesi bulacağım. ki ben bu işlerden hiç anlamam nasıl bu. kadar şeyle uğraşacağım demek yerine. gidiyorum web sitesine halihazırda bir. sürü videolar hepsi birbirinden güzel. Onlardan birini para verip alıyorum ve. sonra internet reklam yaptığım zaman bu.

Videoyu kullanıyorum altında logosunu. hemen ekliyorum Bu kadar basit kumundan. satmayalım adım iki bu çektiğimiz. birbirinden güzel videoları fotoğrafları. stok fotoğraf videosu ellerini. yüklüyoruz etiketlerin açıklamasını. falan da güzel yazıyoruz ki insanlar. arama yaptığı zaman direkt karşılarına o. çıksın adım 3 arkanıza yaslanın diyoruz. ve satılmadığını bekliyoruz bir ipucu. daha vereyim ne kadar ekmek o kadar. köfte yani ne kadar çok içeriğiniz. olursa keşfedilme şansınız ve satın alma. şansı o kadar artar unutmayın ne. yapıyorduk bir şeyler yapan insanları. çekerseniz satılma ihtimali çok da. artıyor ama elbette yabancıları çekmeyi. çok büyük rakamları kazanabilirsiniz de. ama çok ilginç içeriklerimiz olur. binlerce videonun Fotoğraflarınız olur. kapış kapış satılır hayatınızda. kazanamayacaksınız parayı.

Kazanabilirsiniz de tamamen size bağlı. bunların dışında Elif'i satarak ek gelir. yaratabilirsiniz Hatta pasif gelir. kazanabilirsiniz ki bundan son. zamanlarda çok büyük paralar kazananlar. oldu ama bunun için büyük bir pazarlama. bütçesi gerekiyor veya çok güzel bir şey. ortaya çıkarmanız gerekiyor ki kendi. reklamını kendi yapsın Bu yüzden bunu. maddeler arasında koymadım ama bir. seçenek olarak düşünebilirsiniz ilginizi. çekerse elektrikle ilgili videom var sağ. üstte bir yere koyarım bunların yanında. keşkek yani ödeme yaptığımızda bize bir. kısmını iade eden platformlar kredi. kartları falan var harcama yaparken bunu. Ulu Tanrı tavsiye ederim mesela o kredi. kartı veya uygulamayı kullanıyorsunuz. faturanızın yüzde onunu size iade ediyor. veya dışarıda yemek yediğiniz zaman. yüzde yirmi size iade ediyor zaten.

yaptığınız harcamaları o şekilde yapmak. daha mantıklı bir Google'a keşfet yazın. karşımıza çıkar hangisini beğeniyorsanız. kullanırsınız bugünkü bu kadar Umarım. video faydalı duymuşsunuzdur Umarım. Video da kaydeder bir şeyler bulmuşsunuz. dur bulduysanız beğeni bırakmayı. unutmayın kanala çok yardımcı oluyor. bilgilen videolarda kaçırmamak için. mutlaka abone olun ve yandaki küçük bir. butonuna tıklayın ona tıklarsanız. bildirimleri açmış olursunuz Ben video. attığım zaman ilk görenlerden biri. olursunuz Instagram ve Twitter. hesaplarını kullanıcı adlarını aşağıya. bırakacağım Dilerseniz takip. edebilirsiniz o zaman Kendinize iyi. bakın bir sonraki videoda görüşmek

All Devices iOS Android Chromecast