ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 EGT Nasıl Oynanır? 🔥 Flaming Hot Extreme 5 DOLAR EGT SLOT OYUNLARI #egt #flaminhotextreme EGT REKOR


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Google Play minateks ne zaman ediyoruz. arkadaşlar olmayacak çünkü oralarda. olmayacak Belki buralarda olur. o yüzde sıfır da kaldı lan yüklemiyor. eve geldik baba oyunu baba Oyun. söylüyorum biraz. Hoş geldin Selamün Aleyküm İyi yayınlar. demiş Eyvallah hoş geldin sefalar. getirdin Tamam geldim Evet artık bak. şansına. Çok yakında Çin Dostlar yeni gelen. arkadaşlar Bu arada unutmadan like. atarsanız çok mutlu olurum like. bildiğiniz gibi çok önemli yüzdeyüz az. kalmıştır şu an yani yeteri sayıda like. yoktur izlediğiniz kanallarda 30a 40a. kişi var görüyorum şu anda eminim. renkler 1520 falandır oraları biraz. like gelirse çok çok mutlu olurum. Arkadaşlar siz bana destek verdikçe Ben. de destekliyorum görüyorsunuz yılbaşında. 4000 TL'lik etkinlik gerçekleştireceğiz. var Onun haricinde daha birçok. etkinliklerimiz çekiliş lerimiz olacak.

Discorda ama Bana verdiğiniz like lar. destekler çok çok önem arz ediyor. şey sevgiliydiler iki tane görmeyeceksin. Bak bu oyunda kural. veriyorsan 4 sırada vermiyorsun hiç. göstermedin yerlerini göster. Bugün ne bu sinir stres Ben ne yapacağım. ya gerçekten Biz ne zaman para kazandık. 14610 ne zaman çıktı gelmiş 500 falan. bir şey mi kazandık Biz. Allah Allah. oyundan da kopmuş gitmişim. abone ol. abone ol. bu. kadınların kadınlık. bana bu oyun Artık birkaç video yüzde. sıfır Sana artık yüzde sıfır. ejderha. buraları ya alev alsın buradan yak. yakın olan. Çok. teşekkürler İyi geceler for English. Prime ya. yediler gelse be gel be kardeşim. belki ilerleyen dakikalarda Şu an için. söz vermiyorum. kardeşim hoşgeldin. biliyor musun O. Bu. enerji yüksek ile kardeşim umarım kazanç. olacak bugün öyle bilerek enerji tavan. yapıyorum ki para kazanayım ya Ne.

Zamandır böyle pasif oyunlar çeviriyoruz. olmuyor artık enerji yüksek oyundan. seveceğim bak ne yaptın Ne güzel kaçtı. var orada görüyoruz. bu Ejder eziklik yazıyla çalışıyorum. kendi aramızdaki muhabbeti. karışmayacağım sana. sevgili Karpuzlar güzelsiniz Tamam kabul. ediyorum. birazdan yükleme yapacağız şöyle yüze. falan çıkarız Biz hadi be hadi be çok. gösteriyorsun yapacak gibisin ben bunu. birazcık yükselteceğim Abi ben buluyoruz. 80 iyiyiz. vallahi açık duruyor zaten sinirlerimi. bozdu insanın. iki tane doları şu anda biliyor musunuz. iki tane dolar gelsin abiciğim. Biz oyun içinde parayı katlarız net. et ha geldi. Her türlü her türlü o. E tabii ki yanıldık. tabii ki yanında ne olacak ki başka. başka ne olabilir ki. Güzel iyi İyi kanka İyi 1600 iyi. Az önce kaçan Freeze piyasa yorumunu İyi. de o izlerde kaçmasın diye yapsaydık.

Olurdu tabii. Çünkü seversin beni vuruyorlar türlü. Uğurlu her türlü. Ey ince 15. hadi. oğlum hadi be oğlum. en. yeni gelen arkadaşlar discordumuza şu. anda aktif 4000 TL değerinde Çekiliş var. discort adresimizi arkadaşlar zaman. zaman paylaşıyorlar mutlaka katılım. hiçbir şartı yok. etkinlik kanalından ödülleri. görebilirsiniz aşağı yukarı 78 tane. etkinliğimiz alt alta hepsini tek tek. katılabilirsiniz sadece discorta. bulunmanız yeterli. güzel Hadi oğlum gibi burada be hadi be. kaçırma bu sefer be hadi be like hadi. lan hadi lan. Ha. ha ha. para eriyor para gidiyor. en. iyi altta varlar falan da varmış Bak ben. onu görmedim 2500. Ya. hayır ya hayır ya o kadar kırmızıya. gidip yapmasıdır Ya hayır ya Kimse de. aklına getirmemiştir lan Ne güzel 2500. TL mis gibiydi ya. ağlayacağım lan geliyorsun Ağlamayacağım. gel hadi oğlum hadi oğlum daha fazla gel.

Affettir kendini güzel bir tane daha. güzel bir tane daha 5000 bir tane daha. 5000 Naif Tamam abi Tamam üzülmeye gerek. yok arttırma yapmıyorum daha ama bir. saniye bir saniye bunu toplamam lazım. abone ol. abone ol. çok beğeniyorum. çok beğeniyorum. abone ol. abone ol. o o. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. Ben. geldim arkadaşlar geldim ben. başlatıyorum Hadi hadi bakayım Biz kimin. aldım. en. kolay yolu kopter yaptım kendime bunu. bulmuşum kokteyl ve kutluyorum şu anda. devam. bu. Selamünaleyküm oyunları açık mı ne. durumda yeni geldim baktım Vallahi. bilmiyorum. bırakmadın oyunlarından pek alamadık. Sweet burada pek kötü değil çok iyi. değildi hedefini geçtik yapalım Burada. bir şeyler baktım 11 yaklaşık gidelim. buradan. ikiye katlamış basar giderim güzel ödeme. 21 ölecektik 21 söyleyelim 21 söyleyeyim. değil mi 20000 diyelim hadi oğlum hadi.

Oğlum seni daha Hadi oğlum bu seni daha. gel oğlum bir tane yapma be oraya. kaçırmasın Kanka ya çok heyecanlıydı. Ben 10 kalsaydık evde değil mi kalıyoruz. 2020-20 olur burası olur olur. olursun oğlum yediler Ah be. Karpuzlar olmadı üzümde olurdu be olmadı. bir şeyler olacak ince müdahale bir daha. tamam bırakıyorum sana. Olur ince 15. fena değil başka bir şeymiş Burası ben. araya dabağlar Şurada da güzel kaçtı. orası devam et oğlum Yapabilirsin. Yapabilirsin devam et yapacaksın yap. artık oğlum hadi hadi oğlum yet güzel. şimdi iki tane aynı 5000 oradan alalım. indir oğlum bir tane indir oğlum bir. tane önce Tamam 16 artık on kanka. sıkıntı yok Sıkıntı yok artık o. ne. yapabilirler olmadı Şuraya bak ya. Karpuzlar 7 olabilirdi Yani olabilir. Olabilir olabilir de yediler karpuz. olabilirdi Bak bunlar da olur Onun. geçtik 20000 Bekliyoruz o film izle var.

Neden olmasın belki bifida verir niye. olmasın. boş bir müdahale e o da boş İnce Bir. karpuz Peki. digel digel gelecek ya da gelecek. Gelecek bence bence gelir Gelirsin oğlum. yaparsın yapmadı. kaldı yine Bak bu sefer soracak Ama bu. sefer Kaçmaz buradan kaçmasın kaçmasın. kaçmalısın güzel bir tane daha bir tane. daha bir tane. olmadı Okey kanka Okey sıkıntı yok 16. O biraz da Yudum içtim Lan. var ya da hediye kapatmak istiyorsan bir. şekilde yapacağım. y7 Hadi ya da Spin. Spin. Spin. Spin. Spin karpuz dolu Ulan. karpuz bari 7 Spin karpuz Hadi oğlum. Bari disiplin karpuz yok. abi çok iyi bence Bereket diyelim Siz. soru işareti koy çok. güzel güzel ben hadi güzel ödeme aldık. arkadaşlar sıkıntı yok buradan biraz. daha devam edin yüzde çevirdik ama neler. neler yapabiliriz ya neler neler. yapabiliriz Burası Sağlık olsun.

discordumuza katılmamış Arkadaşlar şu. anda aktif 4000 TL değerinde çekilişimiz. var çekilişe katılmak için discorda. bulunmanız yeterli halinde paylaşalım. Sizin arkadaşlar mutlaka katılım. şansınızı deneyin mutlaka kazananlardan. bir tanesi olabilirsiniz bir tane AB'ye. girer miyiz acaba var mı yapar mısın. oğlum böyle güzellik bize bunca insanın. hatırına yapmazsın bunca insan. haklarının bile önemi yok egete. getirsene bu insanlar önemli yoksa. seninle benim için önemi yok kapatıyorum. ben

All Devices iOS Android Chromecast