ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 ♠EGT♠ Yeni Oyunu Risk Aldık Kazandık.♠♠♠(Sweet Bonanza Gibi)


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bir yabancı bir Türk kanalımıza Hoş. geldiniz. arkadaşlar keyfiniz yerindedir Ben Veron. Ben Tunç bugün 10.000'lik yükleme yaptık. Candy Pal oyununa geldik yeni bir oyun. bakalım çok güzel ödemeler alırız. inşallah inşallah olacak inşallah yeni. oyun olduğu için ben çok anlamıyorum ama. bakalım güzel şeyler olur herhalde bir. bir deneme fırsatımız oldu egin. oyunu. s bonanza. gibi ödedin mi güzel ödüyor ödemedin mi. ödemiyor Evet ama bayağı özellikleri var. Evet parayı 2ye katl biliyorsun yani bu. egt olduğu için egt oynayanlar bilir. zaten ama boş. geçiyor çok şeyi var Jack açma şansın. var. bir sürü şeyin var işte yaı 2ye. katlayan çok güzel Old çok güzel oldu. Çok güzel oldu had bakalım bu arada 12. başlıyor. ama yapmadın mı yapmıyor Hadi artık. yapması lazım. ama 15 patlatması lazım. Evet patlat. Ç çok güzel çok. güzel çok.

Güzel güzel bir adam aldık 100. çarpanla uzattı sandım. orada. 3600 adam. aldık ya bunu Neyse neyse Neyse riske. atmayacağım. boş geçiyor. yine Evet ama güzel bir adanı. aldık Hemen peşine bir Bonus daha. yaparsak güzel olur. Mesela katlayalım kırmızı. diyelim. atmay paramız. çıktı peki. lan tamam. neyse Olur öyle. şeyler B kafayı yedi Yeri geliyor 5 tane. maçı açıyor üst. üste atlamıyor. mu Bonus daha. yaparsak. çoklu gözümüz. yok Evet devam et. ama. an bak şimdi bak kupa atmış maça. diyeceğim kupa açacak kupa diyeceğim. maça açacak iyor B. bu o güzel güzel. güzel 600. L ama çok boş geçiyor ya işte boş geçmes. biraz sıkıntı Ya şey gibi s bananza gibi. istediği zaman alıyor. oyunu Bazen çok erken alabiliyor. üç kere arka arkaya girdiğimiz zamanlar. oldu ik de. kalıyor bir yanda 4 tane 5. tane. atabiliyor. değiştiriyorsun. oynuyorum O etkiler mi acaba ya.

Etkilemesinden değil hangi yakalarsak. artık o da bizim. şansımız. bakalım. de kalıyor. ya 50x 100x çok atıyor Az önce işte 100x. ATT. mesela Biraz L. yapsaydı çok tatlı adamı. alabilirdik. y. tek. alsaydın seçebilir mişiz. as. bunun os spini var. mı var. Otomatik var da pek etkili olduğunu. düşünmüyorum art arda gelir belki kafası. karışır oyunu kandırmaya. çalışı. ama çok boş geç ya bir jackpot açsak. Tamam. işte jap oyun içinde açıyor mu Ya da. şeyde. mi çevirirken. 3te. kal yapar. mısın yapmayacağım biliyorum. şeker Sarayı dedik geldik sana yaptığına. bak Ah be. boş geçiyor boş Gerçi çok zararımız yok. ama. oyun satın alsak öder mi ki deneyeceğiz. bakalım çok far ama almasın. lazım At bir tane Hadi alman lazım artık. Had bir tane bir tane hadi bir tane daha. o kadar şey yaptın Tüh. be oyun yapmadı ya lan bonanza gibi. oldun harbiden çok kötü oldu.

Ama en azından ara ödemeye sevindim. yani ş daha. tatı Hadi yap. artık boş geç güzel bir. ekran hiçbir. şey nedense bize zaten hiç çıkmıyor bu. Ja. Evet bire alıp sonra devam mı. etsek onu da. yapacağım Geldiğimiz yere getirsin. Biz belki o sırada alır. diyorsun alır Biz şeye g bırak. burası. Ulan var. ya Hadi. bakalım Çok. güzelsin devam etseydin buum. çarpanları güzel. As. Em. çok güzel 6 uzattı. Evet güz çarpanları. Düzel K. arıyoruz artık güzel şeyler yaps hepsi. geld Skater dah atsaydım. y. hemen hemen aynı. y bakalım yapar. inşallah çarpanı güzel atıyor çzel Çok. güzel güzel devam et oğlum güzel. güzel kafadan ödememizi aldık şu an Kara. döner güzel güzel alt. uzatı oğlum 3 ne iyi fena DEÜ peki peki. peki peki peki peki bir tane daha atar. mısın peki fena değilsin Böyle devam. edersen. olur güzel. şeyler çok. güzel Şimdi kendisine geliyor.

Galiba işte her zaman ödemiyor yerinde. ödüyor. yani ya ödemek. İst ama birazcık şey oldu y güzel güzel. güzel da. 10 Sikimiz var ama devam etmem Hadi ama. dolu. dolu ya uzattı ya çok hoş geçer ev. çarpanları da. azaldı Hadi bomboş. Neyse. peki. şu çarpanları gördün. mü hiçbir şey. yapm. yapmak. iniyoruz yani 3000 4000 5000. 10.000 Bu sefer. herde. son ya hiçbir şey yapmadı. ki. 7 Tamam tamam kurtardık kurtardık biraz. da olsa. kurtardık. kaçtı oğlum ama ya alıp. duruyoruz başka oğlum devam et ama ya 35. çarpan hiçbir şey yapmıyor. ya bak ya tek. bır alalım oyunu ya gözümüzü kapatalım. yapacak hiçbir şey. yok yeter Yeter Aldım. zaten. İlla sert mi davranalım sana. kardeş oyun içinde ödemediğini ben. gittim şeyde aldım ya. Hadi oğlum Devam. et Devam çarpanlar. güzel. güzel devam etmesi lazım. Evet güzel güzel. güzel. çok güzel. gidiyor.

güzel böyle mutlu olmayayım diyorum. Çünkü çok mutlu olunca böyle kesiyor bir. anda de bağırmaya şey yapmamaya iç. Evet güzel Evet fena. değil. geld. ama emli. olan böyle bir. yer. Bence yeter bence de yeter Çünkü şunu. indirelim abi yani daha fazla. zorlamayacağım. bunun kaybetmesi de var kazanırken. kazanalım derken evet Evet arkadaşlar. sizler için oynadığımız firmaları. yorumlar kısmında bırakıyoruz Sizler de. gönül rahatlığıyla girip. oynayabilirsiniz Bizden bu kadar Allah'a. emanet olun Sizleri seviyoruz Kendinize. iyi bakın arkadaşlar görüşmek. üzere. bil

All Devices iOS Android Chromecast