ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Duboka voda 57 epizoda!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Kapalı başına bir şey mi geldi acaba Yok. canım sanmıyorum evi de aradım açan. olmadı yoldadır merak etme Umarım. öyledir İrem'den haber var mı O da. açmıyor Ali Rıza onu kuaföre bırakmış. Birazdan. gelir. Aydan eve mi gidip baksak ha hayır Leyla. şimdi gider heres bir şey olduğunu. sanacak iyice telaşa vermeyelim ortalığı. haklısın haklısın aksilikler de geldi mi. üst ü geliyor Sabah Nisanın kaprisleri. uğraştım sonra koem kayboldu Şimdi de an. R ortada yok ley. teyze size söylemem gereken çok önemli. bir şey. var. efendim kızım neredesin sen geliyorum. yoldayım ne var babam. nerede ir bak Çıldırt Babam nerede. burada millet birbirine girdi Al şu an. evinin bir odasında kilit Oha telefonu. da aldım el kimseye ulaşamaz yani senin. anlayacağın dorum nişan işi yattı Aferin. sana Brau. Senem şey yaparım ben kızım var ya.

Harbiden geri zekalısın sen ne. yediğini zannediyorsun sen ya Ne oluyor. ya coştun yine sen nişanı engelliyorum. Leyla hanımın Dünyası başına yıkılacak. herkese rezil olacak amacımız bu değil. miydi Zaten ben şimdi babamı kurtarmaya. gidiyorum seninle de sonra. konuşacağız. salak. İrem Saçmalama Aç şu. kapıyı başlatma aşkından Açlı. kapıyı. İrem. İrem bırak daa neı yaşayalım. ha Hemen geliyorum. ben. nereye bekle. İrem. gitmiş Allah kahretsin. Evet çıkacağım buradan. İrem elbet çıkacağım O zaman görüşeceğiz. senle küçük. hanım Hadi kızım ne söyleyeceksen. söylesene Tamam. söylüyorum. Belki çok üzüleceksiniz ama alo Ali. Rıza babacığım babacığım. Nasılsınız Biz iyiyiz İyiyiz Merak etme. Her şey yolunda Ali Rıza da iyi baba. Evet. babacığım Ezgim Sen de ne söyleyeceksen. daha sonra söylersin olur mu bak Leyla. Teyzen çok gergin Zaten eski.

Eski Kuzey geldi Pencereden. gördüm. Kuzey Ne haber abi. İyi sağ. ol Sen de nişana geldin Ha evet Leyla. teyze çok ısrar etti. kıramadım Leyla teyze mi. Evet iyi ya süper gelmene çok sevindim. abi sıkılacak diyordum birlikte. takılırız artık H. Evet. Kuzen. Hani. gelmeyecektin böyle bir günde Sevgilimi. yalnız bırakmaya gönlüm el vermedim. aşkım benim İyi ki geldin çok mutlu. ettin. beni. Toprakçı kusura bakma heyecandan sana. Hoş geldin Demeyi Unuttum Hoş geldin Hoş. bulduk şey bu çiçek. için Çok zarifsin ama sonra kendin. verirsin olur. mu. Tamam İyi ki geldiniz beni yalnız. bırakmadığınız için teşekkür. ederim Feryal karıcığım hazır. mısın. fel İyi. misin Ne oldu. hayatım sen mi geldin ne yaptın sen. kendini bu kadar içirilir mi Delirdin mi. Rahat bırak beni ya of uyumak istiyorum. Necdet Ya hayatım Ne uyuması Leyla'nın.

Nişanı var bugün unuttun mu unuttum. Evet. her şeyi unutmak istiyorum anlamıyor. musun çekil. başımla hayatım hadi kalk kalk kalk da. konuşalım bak ama olmaz Hem böyle Hadi. bırak beni mejd. of uyumak. istiyorum. Feryal. Feryal of Feryal of. ya Ne diyeceğiz şimdi. insanlara Merhaba Hoş geldiniz Buyurun. lüf Hoş. geldin tebrik etmek için uygun bir zaman. değil galiba Ali Rıza Amca Biraz gecikti. ya o yüzden haliyle. gergin Ben bir yanlarına gideyim mi. hayatım olur tabi. aşkım kesin başına kötü bir şey geldi. Aydan Dur bakalım biraz daha bekleyelim. ley. anneciğim hala bir haber yok mu Yok. kızım deli. olacağım En mutlu günümde başıma gelene. bak ne olur Sakin ol Arar birazdan kötü. bir şey yoktur eminim dorukcuğum Sen. babandan haber aldın mı oğlum siz Sakin. olun Ey tey Ben şimdi eve bakıp. geleceğim ben de geliyorum seninle Yok.

Yok Siz burada kalın şimdi İnsanlar bir. şey olduğunu zanneder Doruk haklı Leyla. sen. gitme şimdi İkinizin de ortada olmaması. hoş olmaz bence de Peki öyle olsun Doruk. Ama sen Eve gider gitmez Beni hemen ara. olur mu Tamam siz Yeter ki Sakin olun. ortada büyütülecek bir şey yok evdedir o. Hadi ben kaçtım. Eyvallah Leyla Hanım Ali Rıza Bey nerede. yoksa nişan vaz mı. geçti geliyor beyefendi geliyor ufak bir. aksilik çıktı da cım Biz mutfağa bakalım. istersen hem biraz vakit geçmiş. olur Leyla'nın yüzü şimdi ne haldedir. Kim. bilir Dur. dur ben sana daha neler yapacağım neler. duruksu da kendi başımın çaresine. bakabiliyormuyuz. her şeyini elinden alacağım senin her. şeyini o geri zekalı kızınla da bir. başınıza. kalacaksınız Oh Hepinizden nefret. ediyorum nefret. ediyorum oh. be İşte hayat bu. bu Pardon müziğin sesini biraz açabilir.

Misiniz acaba. Teşekkür. ederim İşte hayat bu. bu Merhaba. Merhaba Nisan San geldiğinde çok mutlu. oldu Ben de onun yanında olduğum için. çok. mutluyum Nisan'dan. vazgeç ben Nisan. vazgeçmem istesem de Vazgeçemem. ki benim her yanım her hücrem Onunla. Dolu Nereye baksam onu görüyorum ben. onsuz nefes. alamam Lütfen iyi düşün git eve dinlen. biraz bir sorun mu. var Bir sorun yok Aslında birden çok. sorun. var hayat bu ara bana pek iyi. davranmıyor Gerçi sen olmasaydın Şu an. burada Olamazdım ama. ama hayata yeniden başlamak sıkıntıları. sorunları geride bırakmak anlamına. gelmiyormuş seni sıkıntıya sokan şeyin. vicdanınla bir ilgisi olmasın Evet. öyle bildiğim şeyleri söyleyemiyor. olmanın acısını. Çekiyorum bak. ezg benim için bu konu kapandı. Nisan onun arkasından ne işler. çevirdiğini Bizi ayırmak. için toprakla ne oyunlara.

Girdiğini hiçbir şey bilmiyor bilmeyecek. ama ben o yüzden vicdanım rahat değil. diye nisanı üzecek bir şey yapmaya. kalkma. Sakın. ulan Bir işimizde yolunda gitsin be. arkadaş yine skandalların içine düştün. oğlum Doruk Hadi. bakalım oha lan. oha yürüsene. lan Ali Rıza Bey'in kıçını kurtaracağım. mı rüyamda bile görsem inanmazdım be. e Hayat. işte bir kişi yokluğumu fark edip eve. bakmaya Gelse. ya telefon da cekette ha İrem ben sana. bunun hesabını sormaz. mıyım açıl be. açıl. ne yapacağım ben. şimdi kaç atacaktık of of kafa kalmadı. ki Şuna bak beş karış surat suçu o. işliyor tafı Biz çekiyoruz dur Aziz Bey. sinirlenme şekerim fırlayacak Şimdi ben. bir gideyim de konuşayım şun Konuş konuş. Tabii konuş da aklı başına gelsin. edepsizin ne oluyor kızım sana böyle. hadi biraz konuşalım senle Şimdi. konuşamam Ders çalışmam lazım çalışırsın.

Dersini kaçmıyor ya. Önce bir. konuşalım istemiyorum rahat bırakın. beni yüzüme bak da konuş benimle Ne. istiyorsunuz benden ya derdiniz ne sizin. derdimizin ne olduğunu gayet iyi. biliyorsun. sen Aydan Doruk aramadı değil mi Seni. Yok canım ama daha ev gitmemiştir o ya. Kaza falan geçirdi Saydan Allah'ım ne. olur kötü bir şey olmasın anneciğim. aklına kötü şeyler getirme ben yüzükleri. bulamamıştır kızım o zaman niye. telefonunu açmıyor İnsan bir haber. vermez mi şarjı falan bitmiştir anne hem. gideli o kadar çok olmadı Sakin ol. lütfen geç kalmadın değil mi Yok kızım. daha Ali Rıza gelmedi Aa Neredeymiş ki. alizza amca en son seninle çıktı Ben de. daha sonra nereye gittiğini sen. biliyorsun diye Vallahi en son beni. kuaföre bıraktı Ama sonra ne yaptı. bilmiyorum. Sen saçlarını neden. yaptırmadın yaptırdım ama. beğenmedim sonra da sinirlenip.

Yıkattım. Anne sen kolyeni takmamışsın sorma kızım. kayboldu Bugün aksilik üstüne. aksilik nasıl kaybolur ya o Senin. babaannenin hatırası değil miydi sanki. yerin dibine geçti her yeri aradık yok. nişanımda da takmayı çok. istiyordum Leyla kimsenin günahını. almayalım Ama eve girip çıkan biri almış. olmasın Sonuçta nişan için bir sürü. insan girdi eve haklısın Aydan. teyzeciğim. Bence o koly. kaybolmadı çalındı yok artık kim çalacak. ki. Vallahi orasını bilemem ama er ya da geç. bulunur Mahvoldum. ben Mahvoldum. bittim Hay ben böyle bir. şeyim. fare gibi tıkıldım kaldım. buraya Leyla'ya Ne diyeceğim. ben hoş ne dersen birye inanmaz ki o. saatten. sonra İrem geldi. Aç şu. kapıyı Yeter bu kadar. oyun sen ne yaptığını. sı Sen miydin ne ya başkasını. bekliyordun g. İzninizle. görüşürüz. Ee ne konuşuyordun kuzeyle hiç Havadan.

Sudan merak etme Kuzey senin gibi değil. oynadığımız oyunu nisanı anlatmadı. anlatmayacak da. Sen de vazgeç artık bu. işten ne demek şimdi. bu Toprak Nisan'ın peşinde olduğunu. biliyorum Ezgi İster inan ister inanma. ama ben artık Nisan ve Kuzeyin. mutluluğunu istiyorum hani Nisan deliler. gibi aşıktın onu kuzeyden ayırmak için. planlar yapıyordun Ne oldu haklısın. yapmamam gereken şeyler yaptım ama. bunların hepsi geçmişte kaldı Her insan. hata yapar Öyle değil mi geçmişte kaldı. Emin misin duyguların Bu kadar çabuk mu. değişti Ezgi dediğim gibi zamanla bazı. şeyleri daha iyi anladım Nisanın. dostluğu benim için her şeyden daha. önemli Umarım dediğin. gibidir ne bu tafralar ne oluyor kızım. sana böyle bir şey olduğu yok Nasıl bir. şey olduğu yok Eve selamsız girmeler. yüzümüze bakmalar Falan Biraz ayıp. olmuyor mu Hep ben suçluyum değil mi.

Sizin bir şey yaptığınız yok dürüst. olduk diye Başımıza gelmeyen kalmadı. Kızım yavrum seni ne kadar çok. sevdiğimizi biliyorsun değil mi ne. diyorsak senin iyiliğin için bu çocuk. sana göre biri değil ya kimi sevip. Sevmeyeceğim siz mi karar vereceksiniz. Yeter artık ya Of Zeynep of artık ne. diyeceğimi bilemiyorum sana bir şey. demeyin durumu kabullenin yeter kocaman. Kızım ben ya Hem iskenderi tanıyorsunuz. kötü bir çocuk değil ki o i ii de yavrum. Bak biz birbirimizi seviyoruz anne Konu. kapanmıştır daha önce de Kuzey için aynı. şeyleri söylüyordun Sen Zeynep o. eskidendi. bitti ben artık İskender'i seviyorum. vallahi kızım İskender'i sevdiğini. söylüyorsun da gözlerin Hiç öyle. demiyor Ne alakası var anne ya Sen de. taktın kafayı bana Bana bak Zeynep. Aklını başına. topla bir işler çiyan çıkar ortaya. Benden.

Söylemesi Bence kesin çalındı nereye. gidecek ki durduğu yerde kızım kimsenin. günahını almayalım çıkar bir. yerlerden Duydunuz mu annemin kolyesi. çalınmış İnanılır gibi değil bugüne. kadar bizim evimizde hiç böyle bir şey. olmamıştı Allah Allah nereye gider. ki Kim. bilir anneciğim Telefonun yanında değil. mi Doruk fan ararsa diye diyorum kızım. görmüyor musun Elimde işti Senin haberin. yok Muz Abin nerede. olduğundan Sen çok olmaya başladın ama. Farkındasın değil. mi Hayır odada nasıl kilitli kaldın Ben. hala onu anlamış değilim. Bana bak kimseye tek laf etmeyeceksin. Anlaşıldı. mı neler olduğunu anlatmayacaksın. yani Doruk uzatma artık hadi bir an önce. gidelim Leyla ölmüştür. meraktan vallahi orada herkes birbirine. girdi gidince ne diyeceksin çok merak. ediyorum ya diyeceğiz artık bir şeyler. onu da yolda düşünürüz Hadi gidelim.

Artık ley teyzi arıyor Sakın açma. Leyla. teyze Doruk Ali Rıza'yı Bulabildin. mi Buldum buldum evdeymiş. evde. miymiş ya Geldiğimde uzanıyordu biraz. fenalaşmış. da inanamıyorum şimdi. nasıl isterseniz vereyim kendisiyle. konuşun. Leylacığım Ali Rıza. nasılsın ben hemen oraya geliyorum Hayır. hayatım hiç gerek yok Doruk Az önce. Doktor çağırdı. zaten Tansiyonum düşmüş galiba Önemli. bir şey değil emin misin Elbette eminim. hayatım doktor gelsin hemen geliyorum. nişana Olmaz öyle şey nişanı iptal. edelim Sen bu haldeyken. Leylacığım Doktor geldi işin biter. bitmez yanındayım canım görüşürüz Tamam. canım. Feryal Kalk hadi bak sana kahve yaptım. Şundan bir dum iç sonraa En azından. uğrayıp bir tebrik edelim Leyla'yı ha. istemiyorum. hiçbir şey. istemiyorum Rahat bırak. beni hayatım ama olmaz kaç yıllık. arkadaşın o. senin uyumak.

Istiyorum Lütfen yalnız bırakır mısın Of. Feryal. Of ya ne olur kusura bakmayın olur mu Ne. kusuru Leylacığım sağlık bu her şeyden. önemli canım. Geçmiş olsun teşekkür ederim Görüşmek. üzere Görüşmek. üzere Hery çok güzeldi. al hoşa kal Geldiğin için çok teşekkür. ederim sevgilim Rica. ederim annenin aramasına çok sevindim. benim için çok önemliydi Sen de benim. için çok. önemlisin gidiyor. musun Evet iyi ben bırakırım seni ben de. gidiyorum yok Gerek yok benim için. yolunu değiştirme Sen ne olacak canım. Hem ne gerek var şimdi 40 saat otobüs. bekleyeceksin Zaten bildiğim kadarıyla. otobüs sına ulaşabilmenin buradan bayağı. bir yürümen lazım değil mi toprak aklı. hayatım Birlikte gidin işte ne. güzel. Peki çocuklar çuk gidiyor musunuz Evet. el hoşça kalın güle güle canım Hoşça. kalın selam söyle canım Aleykümselam. hoşça kalın güle.

Güle görüşürüz canım. görüşürüz Hadi bakalım Şimdi. anlatabilirsin ne işin var senin. odada Seni. ilgilendirmez Gören de bir kadınla. kaçamak yapmışsın da fantezi olsun diye. kendini kapattırmak odaya. Doruk adam ol biraz adam karşında Baban. var. senin bu nişan bir skandal daha. kaldırmaz biliyorsun değil mi Ali Rıza. Yalçın sakın beni tehdit etme kalkma. Sakın zararlı çıkan sen olursun senin. için Leyla teyze yalan söylerken de. böyle Aslan keses seydin. ya. Tamam 40 yılın başı bana bir iyiliğin. dokundu Teşekkür. ederim ama bokunu çıkarma. Vay milyon yılda bir olacak bir olay. oldu babam bana Teşekkür. etti Sırf bu olayın şerefine bu olayı. daha fazla kurcalamaya. bu da sana nişan hediyem. olsun kıymetini bile ha Ona göre Geç. bakalım dalganı sen. geç ne yaptın sanıyorsun. sen su içiyorum bir mahsuru mu var Bırak. Dallı geçmeyi ne demek istediğimi gayet.

Iyi biliyorsun Hayır. bilmiyorum ne diyecekmiş Kül. Kedisi alza beyin ortadan kaybolması. senin bir ilgin var değil. mi Saçmalama Benimle ne ilgisi var bu. konunun bak İrem seni anlıyorum Şu an. neler hissettiğini az çok tahmin. edebiliyorum Ama bu yaptığın yanlış. anneni üzmeye hakkın. yok anlaşılan bu hastalık senin beyin. hücrelerini de etkilemiş olmayan şeyler. kuruyorsun kafanda. Ezgi Sana acıyorum biliyor. musun otur da sen git kendini acı Bu kül. kedisi ayaklarını Nisan'dan başka kimse. yemez bizim evde söyleyeyim. İrem bir gün bu yaptıklarından pişman. olacaksın ama geri dönmek için çok geç. olacak Ezgi Yeter artık sinirlenmeye. başlıyorum üstüne vazife olmayan şeylere. karışma. daha önce geldiğimde fark etmemişim evin. uzakmış biraz uzak. Evet zor oluyor mu okula gidip. gelmesin Kim bilir sabahın kaçında. uyanıyorsun otobüs kullanıyorsun değil.

Mi gece kurtlar falan da iniyordu sizin. oraya yalnız kurtlar inse iyi. gec değin bütün orman bizim orada alışın. olmayan korkabilir Mesela. sen ben mi E tabii Ayılar Aslanlar. çakallar gece cirit atar bizim evin. önünde alışkın olmayan korkar. haliyle Şaka yapıyorsun değil. mi yedin ama itiraf. et. Tabii hayatın o kadar sıkıcı ki sen de. şakaları. sarıyorsun sıkılmamak elde değil Hem. çalışıp hem okuyorsun değil mi kendini. ayıracak vaktin kalmıyordu. ben halimden. memnunum ama iyi kazanıyorsun Herhalde. yani insan en azından kız arkadaşıyla. dışarı çıktığı zaman bir hesabı ödemek. falan. ister Buyurun. efendim. Ben. hedim paylaşalım Canım neden hepsini Sen. ödüyorsun gerek yok halledelim. Geçen gün hesabı ben ödedim diye biraz. bozuldum farkındayım Yanlış anlamazsan. sana bir şey söylemek. istiyorum. Nisan nasıl desem biraz rahat yaşamaya.

Alışmış bir kız başlarda sorun gibi. gözükmese de böyle şeyler zamanla. ilişkinizi yıprat. abilir Ne demeye. çalışıyorsun. geldiler Ali Rıza Ali. Rıza iyi misin ne dedi. doktor İyiyim hayatım iyiyim iyiyim. telaşlanan bir şey. yemedim kan şekerim düşmüş Oh çok şükür. ah abi hiç dikkat etmiyorsun kendine. Geçmiş olsun Ali Rıza. Amca bize çok korkuttun Ali rizza. amcacığım. Leylacığım. Gerçekten çok özür dilerim en güzel. günümüzü mahvettim Ali Rıza hiç önemli. değil hiçbir şey senin sağlığından. önemli değil rica ederim bunları mesele. Yapma canım benim O zaman bir an önce. yüzüklerimiz. takalım Ayden Bu konuda bize yardım eder. değil mi Tabii abiciğim onur. duyarım niye acele ediyorsunuz Hadi önce. bir soluklanalım. bu çanta kimin telefon. çalıyor benim. Al. Aa. demek istediğim sana yardım etmek. istiyorum Yani bir arkadaşın olarak.

Nasıl yani nan dışarı çıktığın zamanlar. sana borç verebilirim yani istersen. tabii. istemez böyle şeylerin meselesi olmaz. lisan benim aramda sen bilirsin Benden. söyleme şur. inim. Tab. Eyvallah benim. kolyem. kızım sabahtan beri arıyorum ben bu kol. ne arıyor senin çantanda. ben bilmiyorum gerçekten Hadi canım. bilmiyormuş Bas bayağı çalmışsın işte. İrem. saçmalama Ne diyorsun. sen Ezgi Yapmaz öyle şey Aman safsın sen. ya annemin kolesi kızın çantasından. çıktı hala onu savunuyorsun. bize Yemin ederim ben almadım kızım sen. almadıysan Bu kolye senin çantana nasıl. girdi. Peki bilmiyorum. gerçekten yalan söylüyor. Hanımlar lütfen sakin. olun Leyla teyze yemin Ed yemin etme. kızım yemin. etme sadece doğruyu. söyle bu koliyi sen mi. aldın Alo Ya kusura bakma Az önce. açamadım Kuzey yanımdaydı da önemli. değil plan tıkırında gidiyor demek için.

Aramıştım Ne oldu Kuzey bizi affetti. ilişkimizi de kabul etmiş yani her şey. yolunda süper Sen ne yaptın dediğim gibi. arkadaşla. davranıyorum Ezgi biraz kıllandı ama onu. da hallettim sıkıntı yok Tamam o. zaman bir sonraki adım için senden haber. bekliyorum. neer Kanka geliz koç. gel sen bu saatlerde çalışırdım Hayırdır. daha yeni geldim tekne nisanlim niye ley. hanımın nişanı vardı Ali Rıza Bey. ortadan kaybolunca iptal oldu yine kesin. bir işler çeviriyordu o herif. çakal Sen pek bir dalgınsın başka bir. şey mi oldu Şu Toprak denen herife canım. sıkılıyor güvenmiyorum ben buna ya bir. şey mi yaptı bana arkadaş ayağı yapıyor. ama bir yandan yılan gibi sokuyor bir iş. var bu işin içinde hala çözemedim Ben de. kılım o züppe ya Hele bugün zeyneple. sinsi sinsi konuşurlarken gördüm iyice. ayar oldum zeyneple. mi Yemin ederim doğru söylüyorum kesin.

Bir yanlışlık oldu ben bu kyi ilk defa. görüyorum Biz de İnandık çalmışsın işte. itiraf et. konuşan Sen karışma nella Teyze ben. mumum bu da timsah gözyaşları oluyor. işte Yazıklar olsun sana Sana evimizi. yuvamızı açtık seni kızlarımdan bir gün. olsun ayırt etmedim hiç Utanmadın mı. bunu yaparken ha ben yapmadım diyorum. neden Bana inanmak istemiyorsunuz. yalanlarını daha fazla dinlemek. istemiyorum Hemen eşyalarını topla defol. git buradan anneciğim sakin ol Ben Bir. Sana Su getireyim ben de sana yardım. edeyim hala ne duruyorsun def ol dedim. sana anne Biraz ayıp olmuyor mu Asıl. onun yaptığı ayıp hırsızlıktır. ayıp ona Yapılan bu kadar iyilikten. sonra bu yaptığına nankörlük denir Elize. Ben Defol hemen pulun burtun topla Defol. Defol dedim isteseniz de durmam zaten. gidiyorum Ezgi bekle Ezgi bekle ben. barışma ya falan ne demek oluyor bu.

İskender Zeynep'i de mi kafaladı bu. herif Vallah ben de anlamadım ki ilk. başta söyledikleri mantıklı geldi bir. şey demedim de zaten uyuz oluyorum. herife yok hesabı ödemeler beni eve. bırakmaları geliyor İskoç Sen sıkma. canını Kanka çıkartırız foyasını ortaya. Nasıl olacak o iş birinin gerçek. karakterini nasıl anlarsın kanka ya. yolculukta ya içki masasında derler E bu. herifle yolculuğa çıkmayacağım göre. sarış M edeceğiz lan herifi Aynen öyle. zaten bu muhallebi çocuğu iki kadek zom. olur Ondan sonra bülbül gibi. Öter güzel güzel fikir sevdim ben bu. fikri helal Deniz Koç Kanka sen. görüşmeyi ayarla Bu herifin işini bir an. önce bitirelim bana haber verirsin hadi. görüşürüz. görüşürüz Kızım sen ne yaptını. sanıyorsun Delirdin. mi işime karışma Doruk iyice abartmaya. başladın ama sen de saçma salak işler. yapıyorsun Ortalık iyice karıştı memnun.

Musun Evet çok memnunum İren bak adamı. hasta etme eğer bir daha benden habersiz. bir işe kalkışırsa Eğer yaparsam ne beni. Babana mı şikayet edersin Hı Bana bak. Doruk arada bir seninle dertleşip. fikrini soruyor olabilirim ama sakın. Sakın bir daha bana Ne yapıp ne. yapmayacağımı söyleme. sakın bak intikam almak için birlikte. çıktık bu yola Öyle kafana göre hareket. edemezsin Çocuk oyuncağı değil bu. iş ya dışarıda Kıyamet kopuyor Siz. burada Sohbet. ediyorsunuz. Efendim Selam ne. haber İyidir senden İyidir eyvallah. Toprak dediklerini düşündüm de sanırım. haklısın bu dostluğa bir şans vermek. lazım. Nasıl yani Yani dediğin gibi işte. birbirimizi tanımıyoruz o yüzden yanlış. anlaşılmalar oluyor daha çok vakit. geçirmek. lazım ben her zaman hazırım. Eyvallah O zaman yarın şöyle oturup. kafaları çekelim erkek erkeğe Biraz.

Muhabbet ederiz Ne dersin Olur tamam. yarın görüşürüz o zaman. anlaştık. e beni bekle ben de Terk ediyorum bu. evi Ne dedin sen. doğru bir Ben gidiyorum. bu Sen hi gmi buren. kals üm kızım bıraksana ş hırsız neree. gidiyorsa gits bir dah e. h konuşma lütfen siz karışmayın A şimdi. çıldıracağım yapmayın çocuklar sakin. sakin konuşun Konuşacak bir şey yok. Aydan teyze ezgiye resmen hırsız. muamelesi yaptılar boşuna tartışmayın. gidiyorum ben Ezgi yalvarırım. gitme kızım Sen kör müsün ha kolye. çantasından. çıkt çalmış işte bırak gitsin yeter. artık bu iftiraya inanacak kadar aptal. değilim Ben doğru Aptal olan biziz senin. bu hırsız şın evimize aldığımız için. Aptal olan biziz Bu söylediklerine çok. pişman olacaksın anne Esas sen bir. hırsızı savunduğun için pişman olacaksın. abla Ezgi Ezgi bekle Nisan lütfen. Peşimden.

gelme. eski

All Devices iOS Android Chromecast