ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 DOLAR, TÜRK LİRASI karışık BIG WINLER! | Ekrem Abi


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Şöyle bir alayım hadi. Sarı geldi. Evet oğlum hadi oğlum hadi bir daha bir. daha bir daha bir daha Ananı . senin bak. Peki tamam o güzel. Alo. aç. Ah be. gel bunda da. Ne yapıyorsun oğlum. çarpan çok güzel olmadı mı. 6. Evet güzel. 30x Hadi oğlum 4 Spin. oğlum 40x lan. Ne olur bir şey de ya. Ananı ne olur yüzük. mavi gel. Ananın koyayım. koyayım lanet oyundan ya kambek. deleşek'e gerek yok. ya En sevdiğim oyun koyayım acaba. şu an verdin 300 bile. sarı 2 yeşil 2. mavi çarpan lazım Uf yüzüğe bak. Ananı . ne olur. ne olur buraya koyduğum 500'ün. işte 500 buraya bir atacak 5000x. koduğumun oğlu. güzel güzel 12 güzel güzel abi İyi iyi. Evet saat geldi 18x Ananı . hakim göğsünüz ki Sakin olun Ben. buradayım lan Mehmet taşşaklarımız. metinizdeydin koyduğum. koyayım ya böyle taşaklı bir oyun. var piyasada. Aferin oğlum. Buna da gel be sarı sarı tek Galatasaray.

Ananı kaç. Hadi ölme. yeşil tek bir de uzatırsa da güzel olur. mavi patlasın arkadan geliyor ya. koyduğumun. koyayım Sen ne zaman oynarsan. öneriyorsun ki koyayım Oyuna girer. girmez gaza Geliyorum koyduğumun. oyununda ne oluyor anlamıyorum birden. kaybediyor Bütün parayı amcık git. Az önce dedim lan bunu saat kaç. oy koyayım Tamam ben gidiyorum. gidiyorum tamam Totemi bozmuyorum. gidiyorum ben. Ona bakarsan ben. 50 at Ananı . vur lan o. yapma be oğlum çarpanlara az. Ananı oğlum çok iyi olun lan bu. ne koyayım elli gelseydi ananı. sikmiştik. abi lütfen hadi şunun solunu at bir Hadi. hadi oğlum. At şu malzemeyi ya. güzel. Sen daha lazım ama. herhalde artık buradan manipek yaparım. koyayım 15x. abi herhangi bir yere bir tane ya. Ulan güzel en iyisi Sembol değil. bu koyayım. kurt çok iyiymiş. bir kere daha Lan bir daha at hadi oğlum.

Bir daha at. koyduğum bir daha devam. Abi çok garip oyun koyayım bu. 1342. buraya bak oğlum benim bize su yok ya. böyle kazanç Ya ben Sarsam acaba. Zafer akça'ya bakın evet. ancak çocuk kanalı Zafer ne diyorsun. anasını oğlusun neslinden. anlayacaksın Düğmeye basıyorsun dönüyor. ya evladı seni Yaşından. başından o eşek kadar adam olmuşsun. koyayım ya Oğlum o beyni boşuna. taşıma lan sen Zafer Amca senin. mezardaki Ananı ben ya [ __ ]. koyduğumun evladı. oğlu surat surat kıvamına. koyayım poker mi oynuyorsun. koyayım senin Oldu mu şimdi [ __ ]. git koyayım. at bak ya Doktor anlamıyorlar. bombalara bak koyayım. dambıla bak. Salak koyduğumun oğlu ya. ay ay bugün baya güzel başladım yine. enerjik başladım ama zaferci Zafer ve. annesi rahat durmuyor durmadı yani. abi yüksek Betin tam Buluta kadar tatlı. oluyor koyayım.

Teşekkürler. yeni gördüm mesajını oğlum göremiyorum. bazen kusura bakma ya. Ay ay ne var şurada Yani saat mavi. birazcık daha yüzük müzik. Abi bulmadayım ben sen neredesin Ben. podgrese'deyim Gürsoy. Oha Bonus telefon hemen geliyorum. Eyvallah kartalcığım Ben bunun. ödeyeceğini düşünmüyorum o yüzden müziği. kapatmayacağım. keşke. aradı yarın bir ev alacağım da onunla. ilgili bir problem var mı diye sordu. abi bir tur son tur son tur Karabaş. lazım karabaş karabaş lazım Karabaş. lazım Lütfen Karabaş. Arif koyayım kara başının [ __ ]. koyayım ya Gel ulan işte ya. Keşke bir daha alsaydı. Hadi bir daha at lan. ne olur at lütfen at lütfen lütfen. Ananı güzel güzel güzel İyi İyi. İyi İyi İyi İyi İyi İyi iyiyiz. manevi. çağır lütfen kızım hadi hadi çağır Çağır. çağır. Abi yapma çok güzel başladın . koyayım. çok güzel başlamıştı ya.

çok güzel başlamıştı. Gerçekten inanamıyorum koyayım. 3507 dolar 50 Cent gerdeyim . koyayım. Gerçekten. evi bu değil koyayım şunun ya. Ananı . ne olur Ananı an. anı . dokuz sprin hadi oğlum hadi kızım kızım. kızım Pardon Kızım kızım hadi. yetmez çöp. lan Evet. tabii ki. bir daha atacağım. Ne olur bir daha. Ne olur bir dakika. aç şunu koyayım yeşil blok ya. peki. lan abi lan Ne olur evet yeşil geliyor. şey gelirim acaba başka bir şey. tek kalp. son. Yıldız. Ananı . yapma be. güzel güzel güzel. ya. çok güzeldi ya. Arkadaşlar bu raple ya Replay repley bu. Bak şu an kazanmıyoruz. kim diyorlardır adama bak koyayım. bunların o kadar para kazanıyor hiç. sevmiyorum. bunu video bu. aç patlamadı taca bakmaca . koyduğumun sarısı patlasa taş geliyordu. dambıla bak koyayım be Tam buna. bak ananı ne kadar güzel. Hayret yani öyle dedi

All Devices iOS Android Chromecast