ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 DAHA ÖNCE BÖYLE BİR KAZANÇ GÖRMÜŞ OLAMAZSINIZ!🏆SLOT SİZDEN GELENLER 🏆#casino #slots #slotoyunları


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selamünaleyküm dostlar kardeşlerim. sizden gelenler serisine Hepiniz hoş. geldiniz abi bomba gibi Bugün 3 tane. oyunumuz var Hepsi birbirinden bakın. kılçıksız oyunlar Haydi bakalım oğlum. Ako ver bakayım oyunları Bizim uşaklara. sıradan hop 8 Spin gelsin abi. clover Bu arada dostlar Siz de. kazançlarınızı biz etmek isterseniz. yorumlarda discord kanalımız mevcut. discord'a girip hemen Bu ne lan B 10. hemen discord'a girip abi konu daın. hemen bizle paylaşabilirsiniz Siz de. Burada kendinizi. görebilirsiniz Bu arada kardeşlikler. bakın videolar 10 numara izleniyor. Kimileri sözümüze Dirayet gösterip Şeref. verip like atıyor ama abi 57 kişi mesela. son videoya 60 kişi like atmış yorum. sayısı 20 Kanka bu işi kafe kafe. yapabileceğimize Ben inanıyorum Bu bu. videonun altına bu kişilerin hepsinin. artık düzenli bir şekilde arkadaşlarını.

Tebrik edeceğini düşünüyorum açıkçası. Haydi bakalım bab. bak günah benden gitti Bundan sonrası. sizde Aga 8 Spin kardeşim çarpı 2 bitti. Ulan ver ulan çarpı. 2 3 tane daha kase lazım 4 spim var. burası gelir büyük ihtimal Aynen Çünkü. bu bu oyun böyle yapıyor aslında bu tarz. Ellerden sonra mesela boş ekranı. görüyorsun ya ben müdahale atıyorum. direkt gene geliyor. Çünkü bunun aynısını Big gerda da. yaşıyorum Bu. arada şu an ödeme çok kötü ama betim ama. betim ie göre iyi. geliyor Burası iyi güzel oğlum güzel. oğlum çarp 3 cep bank oldu Serpil hanımı. bugün aramıyoruz Serpil Hanım. Tamam şimdi çarp 3 CepBank Dostlar bir 8. Spin imiz daha var çarp 5'i görmemiz. lazım da şu parayı şöyle sayıyor ya ben. ölüyorum ya. sanki o boş ekran en sevdiğim bak 8 3. yapması lazım ki çarpı beşi görelim Hadi. bakalım Bence. basit 10 bet Bu arada dostlar bakın 10 T.

Maliyet oldu mu böyle de oluyor ama sen. atarsın far misal konu her şeyi dobra. dobra anlatıyoruz biz abi öyle attın. kazandım yok ha unutma günün sonunda. kimin kazanacağını Sen çok daha iyi. biliyorsun ona göre sınırlarını çiz Ona. göre oyna sana ucum Benim sikildi. de mi. affedersin Hadi abi yani bu sizden. gelenler ciddi anlamda çok şanslı. insanlar onu demeye getiriyorum lafı. Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla. misali Bu arada Tek kaldı makarayı. bırakalım oyuna dönelim. abi hop çarpı beşimiz oğlum 5 kere 5 kaç. yapar bunu yorumlarda yazın Abi ben. bilmiyorum yık 120 lira sayacak. şimdi Say AB say say say sabaha kadar. say Bir tane daha gelse şöyle güzel bir. paralı diyeceğim Tamam OK OK çok önemli. değil çarpı beşimiz cepte Bu arada yani. şu anki kazancımı göre konuşacak olursak. harika bir konumdayız bakalım Devamı.

Nasıl olacak önemli olan. o bu çarp 5te ik kere bir değerlendirme. varsa iki kere bir şey yakalarsak ik. kere bir yaprak Yonca. altın Nasıl yani bu 25 x'e kadar. atıyordu da ben onu duydum biliyordum da. bunu görmek bana nasip oldu. ya helal olsun Ne diyeyim ki yani 10 l. ne yaptın. oğlum Ben daha dün daha dün 240 Tan. içeri girdim Dostlar bu oyunda 240 Tan. içeri girdim Aldığım para bu kadar. değildi Bak sana yemin ediyorum bu. kanaldaki canlı yayın geçmişini aç izle. sonları izle ciddi söyleyim 240 beten. içeri girdim 40.000 alamadım adam on. beten aldı. güzel burası bir dakika Burası olabilir. gibi Yok burası değilmiş. orası 14 güzel xer kaçırdık 18 de kaçtı. Burası işte burası orası burası belli. belliydi güzel abi burası iyi bak mesela. bunun gibi bir ik tane daha var mı veya. bir tane daha olur aslında 28 kaçıyor.

Kalp var mı kalp de. yok üzüm erik güzel oğum üzümün çıkması. lazım Şimdi pede sıra bu arada yok olsun. abi gayet iyi kazanç 2 bet Dostlar. Dostlar Bakın bana büyük olan size küçük. olur size küçük olan bana büyük olur. şekli Şem halinde bir cümle kuruyorum. paranın büyü küçü olmaz demek istiyorum. geldik şimdi Big. bua hemen alalım oradan bir Serpil hanım. Teşekkür ederiz 3 Spin. için devam etmek için herhangi bir yere. basın bastım. şimdi bize 7de 3 tane lazım Dostlar. Pardon 4 tane lazım Ben oyunun şeyini. unuttum ya şekli şemalini de bu arada. oyun bitiyor Ne. oluyor. güzel ik tane gelmesi xarp 2nin. habercisi. diyebiliriz güzel Onu da çarpı 3 koym ya. bu oyuna bak işim şöyle bir şey. var balığın düştüğü yerler Bir x daha. atlıyor Dostlar Mesela bak şimdi çarpı 2. olacak çarpı 4 olacak bu şekilde. ilerliyor buraya oturttuğun zaman bil ki.

Geliyor bir. şeyler Haydi bakalım bir 10 Spin daha. koyduk kenar. yaptık Bak mesela görüyor musun 500 lira. aldım 125 liraydı Normalde o. balık Tabii bunlar 10 Spin alınca 2 x 3. falan gibi bir sistem yok Tamamen. ortalardan koyuyorsun parayı ne kadar. Spin o kadar. ekmek ahtapot Necmi bize neler getirdi. çarp alıya otursaydı iyi olabilirdi bu. arada da olsun canın sağ. olsun Şimdi bizim 8de 2 yapıp hemen bir. 16 Spin ekranın altına yazmamız. lazım Aman efendim dilenci değiliz varsa. bir tane Spin ahtapot mi bir daha geldi. sofraya Bu arada ahtapot tüketin. Dostlar kde buradan antibiyotik. hesabı yok mu lan Necmi anan Necmi yok. Bu arada tam dediğim gibi oldu Tekrardan. 16 Spin izleyeceğiz şimdi kafaya sardık. başa güzel çarpanlar o kadar çok. artacak şimdi çarpanları 3 ıyor. arkadaşlar bakın balık oturduğu yerde 3x.

Arttırıyor yani 3 koyuyor üstüne Bak. şimdi Bu ne Bunun en kötüsüne. Geldi geldi ahtapot Necm isiyle geldi bu. arada. şimdi bizim acilen güzel bir sayfalara. falan erişmemizi tane daha alırsak bir. 10 Spin daha eklenecek balıklar 44. artacak bu güzel bir. haber yani şu an tuttuğu her balık Harbi. diyorum Ona yazar Ama 4 ama işte hep. kötü yere geliyor ki kanka niye böyle. yapıyor. ya 200 L da buradan koyduk 12,5 bet Bu. arada dostlar. yapar yapar kesinlikle bir tane daha. getirir 10 spini verir bize ya imkansız. Kaçmaz bu oyunda çok güzel açık anını. yakalamış Bu arada kaçınc spiz ya Start. 3 de buradan Aynen 40 Spin. lan 40 mı 50 mi lan Ne oldu ben şeyim. kaçtı artık bak Oyun o kadar uzun süre. sürdü. ki kötü paralara geldi birler ık bir. artsın Abi bu ne ya ekran en kötü olsun. minimum güzel güzel güzel tamam küçük.

Balıklara gelmesin zaten 9 Spin imiz. daha var artık yolumuzdayız Yani şu 21'e. böyle güzel bir balık çökerse Çökertme. yaparız. hesabı lan şu 600 Gelse mesela çok kıyak. olurdu çarp bakayım hemen 6yı 8'le 19x. severiz. Hop Lan oğlum Hep de küçük getiriyorsun. Neyse bir tane 1000 lira koyduk. ama şöyle bir 600'lük 700'lü bir balık. olası bir balık şöyle 25 x'e falan ne. bileyim abi yani bir geldi senaryo da şu. Bete inanılmaz bir para da 4.000 geldi. Olur olur dur Serpil Hanım alttan da 5. getirmiş. abi her balık 5'e çarpar. 5 koyar 13 spim var bak 30x 35 oldu. şimdi yani Deli Divane Eder adamı öderse. Necmi 32 35'e koy Necmi Ne yapıyorsun. ulan altap Necmi bak bu kötü oldu mesela. 35'e gelseydi şu Yani en küçük balık. bile gelseydi. yolumuzdayız biliyorsunuz ahtapottur o. son 8 spine düştük abi Acaba bir 10 Spin.

daha bir yerden yasak max'a kadar gider. mi Bu. oyun çok güzel ekran var. ya Oğlum ne yapıyor lan Hiç mi. vermeyecek Bence bir tane falan şöyle. güzel. 45x Be Kanka oraya bir 600 lira. of insanın var ya ağzı Sulan 45'e. düşünsene bak geldiğini 2nin ya paraya. bak kafayı. yersin Ama galiba bitti oyun ik tane. falan indirse alsa var Harbi diyorum. derim ki yani yuh Dostlar bu oyunlarımız. da böyleydi izlediğiniz için çok. teşekkür ederim Allah'a emanet olun var. olun eyvallah

All Devices iOS Android Chromecast