ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 DÜNYANIN EN KOLAY RULET TAKTİĞİ🥳Sütun Sıra Taktiği Kaybetmesi İmkansız!!! #casino #rulet #autorulet


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet agalar ruletmenden Herkese. merhabalar Nasılsınız Umarım iyisinizdir. diyerek videoya başlıyorum bugün. sıfırdan rulet oynayacağız bakın. sıfırdan rulet oynayacağız ruleti yeni. mi başladın kardeşim Gel rulet oynamayı. Bir haftadır mı başladın gel sizler için. nasıl kazanacağını anlatacağım bak çok. daha basit bir taktikle. çok daha basit bir taktik. 665 TL bir bakiyeniz var bakalım. bak bu gelsin size anlatacağım 11 geldi. tertemiz bak size şunu söyleyeceğim. agalar solda gördüğünüz kısımlar bir. doğru iki iki doğru iki üç de 12. kısımları var bu 1'de 12 demek bir ile. 12 arasındaki bütün sayıları kapsar. sıfır hariç 2 de 12 demek 13 arası bütün. sayıları kapsar sıfır hariç 3'te 12. demek. 2536 arasında kötü sayıları kapsar. sıfır hariç sıfır hiçbiri kapsamıyor. bunu unutmayalım bu bir ikincisi bunu. nasıl oynayacağız.

Bakın. Ha bir de şurada iki tür birler var size. onları da anlatayım sonra devam edelim. birileri 34 arası ilk iki kitabı 2 ile. 35 arası gördüğünüz bak bir sıra var. sırayı görüyorsunuz. mesela geçen Tur 11 atmak Sizin yüzünden. ne yaptığını göremedim 11 rahatlık 11'e. koymadık Birinci İki biri ve üçüncü bir. aldı Yani birinci sütünüzden üçüncü. sütünü hizaya aldı. 1.60 1.60 Evet evet evet tertemiz bir. k800 bakın yeni oynayanlar böyle oynasın. agalar tutma ihtimali tamam mı yüzde. seksen doksan oranında bir şey. bu şekilde kaybetmezsiniz. bakın bir hafta birin olmadığı kısmı. yani. iki doğru iki üç de 12 olan kısımları. aldık. bak bakalım Bakalım işe yarıyor mu. deneyelim size taktik anlatıyorum bakın. bir çıktı mı birinin olduğu kısmı. almıyoruz artık. hop bizde geldi tertemiz geldi şimdi. nereden anladın diyeceksiniz Daha tam.

Düşmedi bile 20'nin üstünde sekti ha. 20'ye girdi neye girerse girsin 1'de. 12'de 20'de 20 yok Bir ile 12 arasında. olan sayılar 20'ye ne girerse girsin. bizim. birim Birinci İki tür bir üçüncüyü Yani. birinci ile üçüncü hizar sütunun. alıyoruz kaç 21 adlı galiba 21 attıysa. otomatik 15'ten döner bizde bu bak. bakalım. 21 mi attım. 21 mi attım. nice bak 15'ten dönerdim niye ezberledim. yerine Çünkü. 1518-21 olarak geliyor ya 3 tane. atlıyor. sizin Kafanız daha fazla karıştırmayın. ben devam edelim. şimdi bak şu anda tamam mı kasamızın. bayağı üstündeyiz. şimdi diyeceksiniz ki Aa ben niye yerim. Biri aldı. Bak bunu soracaksınız. Normalde almamam lazım Evet taktik. gereği ama üste bakın en son 21 nerede. 11 attım zaten 11'i atar diye. düşünüyorum bak 11 çok atıyor bu Masalı. ortaya aldım. dalgana bak dalgalanmıyorsan aslanım.

Böyle bir ekmek yok. yine ortadan geldi de öyle bir yok. yani. Ben orada 11'i koymuşum ya 11'i tek. deyip koysaydım ne olacaktı. bakın Ne kadar tekler de böyle. yakalanıyor. Şimdi döndük 26'ya bu sefer bak. 40 tek gireceğiz bakalım Tamam mı. Ben 1 sıradan atacağını düşünüyorum bak. düşünüyorum Ben daha riskaladım alarak. oynuyorum Siz böyle oynamayın. kaç haftanın 10 mu attın 10 attınsa. bizde tertemiz koyduk. abi tek sayı koyanza. etekler vurdu bir bilsen bir bilsen. tertemiz bunu da aldık 3K. a kadar sormak istediğiniz bir şey var. mı bilmiyorum bu sorabilirsiniz. yorumlarda. anlatmamı istediğiniz taktikler var mı. Bir de yorum yapın ya Canını yediklerim. yorumlar beni mutlu ediyor harbiden. Yüzüm gülüyor yorum yapın videoyu da. beğenin Abone de olun lan hadi bakalım. şimdi bak bir de. aldık yine birinci kitabı ikinci iki.

Kitabı aldık öyle dedi. hesaplayabilirsiniz bak en üstte biri. var birinci iki bir iki var üçüncü İki. tür. Kanka bu Top ne yapıyor koyayım bu. topa bir şey olmuş böyle Gerçek. yapabilen bir top yok piyasada. kaç attın sen ben göremedim ki. 17 atmış güzel şimdi bak şöyle yapmaya. başladı gagalar taktik bak sol tarafı. anladık zaten. Bir de 123 de 12'yi anladık. muhabbetimizi. Bir saniye hapşıracaktan Vazgeçtim ne. kadar şundan bahsediyorum size 1'de. 12'de 123 de 12 kısımlarını da. alabilirsiniz oyun oynarken aynı zamanda. ikisi birlikte geldi mi dev Vurgun Ama. sadece bir taraf gelirse sürekli. kaybınız olur bunu da söyleyeyim ben. size yani anlatayım hırsa kapılıp yok. Bir de ben 1.18'e alacağım yok Evin. alacağım o da alacağım tek alacağım çift. alacağım demeyin rahat rahat tertemiz. oynayın bak tertemiz katlıyoruz devam.

edelim. kaç attın olsa bizde tartarı temiz bizde. 780'de oradan 3K 500 5 a kadar abone. olup yorum yapmayı Lütfen baba kaçar. yeter düşük Baki bana zevk vermiyor. Allah'a emanetsiniz

All Devices iOS Android Chromecast