ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 DÜNYANIN EN GERİLİMLİ OYUNU! BUCKSHOT ROULETTE | Elayja


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bak ben bu oyunu Geçen gün açtım Lidya. ablanız geldi yanıma oturdu 5 dakikada. Oyunu bitirdi biliyor musunuz mu 5. dakikada bitirdi oyunu Sonra dedi ki bu. kadar mıydı bu oyun Ben. bunu hikayesi çok basit Evet ama oyunun. mantığı çok güzel olmuş bence oyunun. mantığı güzel yani ben sevdim oyunun. mantığını İlk defa kicke geliyorum desin. bütün oyunları yiz 2 yeni galiba çok. karışık Hoş geldin kankam. çetim Hadi. bakalım ben bu arada çok iyi poker. oynarım şu oyun Keşke multiplayer olsa. ekiple aramızda vs atsak. böyle Ben Raşit abi. yenerim buradaki mevzu şu şimdi kırmızı. mermiler dolu siyahlar boş bir dolu iki. boş var. Random dolduruyorum diyor hangisinin. dolu olduğunu bilmeden diyor şuradan da. bunu birazcık küçült chat bir dolu var. iki boş var bence çok cenabet değilizdir. ilk önce bir kendime. çakayım cenabet miyiz ya.

Da bir boşa attık Şimdi bence bu sefer. doludur nce Yat oğlum aşağı. nice Kral Sıra sende ama mermi yok Boş. boş boş oğlum yanlış saymayın bu. boş dolu i boş. müzik Çok iyi bu arada şimdi 3 dolu ik. boş vardı açılışta bu sefer demin boş. vermişti Bu sefer dolu vermiş olabilir. burada artık bu bölüm kumar Ben dealer. diyorum Çünkü adamı öldürürsek mevzu. bitiyor bak Tam tahmin ettiğim. gibi yat Kral yat yenisi gelsin özel. güçler var ilk rtan sonra geliyor. Fatih 5 ATM abim İyi yayınlar yine. açmışsın Abi bu. arada kilo verme olayları nasıl gidi. demiş güm şu and bir ince küçüğünden bir. ara verdik kilme muhabbetlerine ama bir. 13 kil falan verdik Teşekkür ederim bu. arada Desteğin için biri de abone. olmuştu. demin onu. ap teşekür ederim abonelik için apollos. bizim Kubilay mı yatim abi göremedim Kaç. dolu kaç boş vardı baktınız mı Ekrana.

Bireb bir dolu bir boş mu var. Evet Adamın elinde büyüteç var İlkinde. ilk kendimize sıktık boş geldi İkincide. sıktık dolu geldi al kumar. Baba şimdi ben senin AKL alum. tane hasar verecek tane bak gel bakayım. koçum Selamünaleyküm bu oyun herkesle. oynanmaz. CH Bu oyun herkeste oynanmaz. Selamünaleyküm. pompalının namlusu uzadı yeni Raa geçtik. bakalım itlerimiz ne kelepçe geldi. adamın elini kelepçeliyor bir round. boyunca bu yaramıyor böyle tanrıyla. sözleşme falan bıçak geldi güzeldir. hemen bakalım kaç dolu kaç boş var dolu. boş var büyü gelmedi onla bakıyorduk. büyüte dolu mu değil mi diye i dolu i. boş şimdi ilk Round ne verdi bana ilk. round boş verdi Sonra dolu verdi sonra. boş verdi şimdi dolu olma ihtimali. yüksek O zaman şöyle yapacağız. Arkadaşlar ben bu lavuğu bir Kelepçele i. dolu i. boş bu Run tekrardan dolu olma ihtimali.

Var oliz atalım lau Ben şu an vurup. öldürürsem ziliyle. oyun. şansı adamın oyama ihtimali yok ya biz. solo oynuyoruz adam i. gelmi pokerde genelde ben oynarken bal. derler. amati. ağ. g yaşamla ölüm arasında bir çizgideyiz. değişiriz ya Eser değiştirebiliyorsun. kategori Just yapsana. Kanka 4 item geliyor Bu arada bıçak. güzel ik hasar verir sigara güzel Can. basıyor bana agresif eşya ver ya benim. sigarayla işim. yok bir dolu 2 boş. var ilki doluydu. e iki boş var kanka niye bakıyorsun ki. geri zekalı mısın oğlum. sen niye baktı. ki yeni rız güzel eşyamız var en azından. kelepçe Sarar büyüteç Sarar bıçak daha. çok sarar bir tane de böyle bir bir Mira. bir şeyim olsa bu round eşyaları. kullanacağız 4 dolu 4 boş Random. koyuyor Şimdi benim canım bir tane. azalmıştı Bir Sigara Yakalım bir. kendimize gelelim aynı Real'deki.

Gibi bir büyüş bakalım Ne var ne. yok. Dolu Kral ben sana bir kelepçe senin. elin bay dolu Sen sıkıntıya sokabilir. bizi şunu bir. keselim güzel şimdi ilki doluydu 4 dolu. 4 boş dedik bunu adama sıkıyorum 3 dolu. 4 boşa Düşeceğiz 3 dolu 4 boş var tamam. mı bıçakla kestiğim için 2x vurduk 3. dolu 4. boş Bak şimdi oyunu kazanabiliriz Eğer. ki bu boşsa ve kendime sıkarsam kumar. yoluyla oyunu kazanırız adama bir tane. daha çarım sonrasında sıra bana mutlaka. döner bir tane daha çakma şansım olur. adama sıkayım mı Pardon kendime sıkıp. risk alayım mı yoksa bak büyüteç. olduğunun ben de farkındayım Yoksa. garanti mi oynayalım adama sık. kelepçeyle büyüteci kes Vur adama sık. adama sık. ama lavuk da bayağı malzeme var bak. bireyle boşa atabilir şey yapabilir. bıçak da yok bıçağı boş yere kullanmam. Hayat Şöyle yapalım arkadaşlar Ben bu.

Round kumar oynayıp kendime sıkıyorum 3. dolu 4 boş vardı il illaki boş gelme. ihtimali var aynen öyle bak güzel boşa. attık 3 dolu 3 boşa düştük geldin mi. baba lavuğa kelepçe takamıyorum atıyorum. bunu boş güzel aldım Bunu kendime sıktım. 3 dolu 2 boşa indirdik güzel 3 dolu 2. boş ik tane boş var değil mi lavuğa. kelepçe takamıyorum hala daha o zaman. şöyle yapıyoruz bunu durduk yere. kullanamam 3 dolu 2 boştu bu dolu gelir. artık abi tane üst üste boş. geldi 3 dolu bir. boşik kalan 3 dolu 2 boş değil. mi canın da bastı 3 dolu bir boş mu. kaldı oğlum Kafam karıştı hangisi 3 dolu. bir boş. Tamam yap lan. numaranı kendine sıktı Eyvah ü de dolu. üçü de dolu Ne yapıyorsun lan. ik dolu Oğlum sen Aklını peynir ekmekle. mi yedin Tut bakayım şunu Kral bunu tut. bir ben sana geliyorum. şimdi tut bakayım Kral bunu bir dolu.

Kaldı bir dolu kaldı lavuk kelepçeli bir. tane daha. çakacağız boş mu boş kalmadı ya hepsi. dolu değil mi. adamın Hayat sinyalleri kesildi canını. göremiyor kelepçe açıldı a round bitmiş. Oğlum bak bir şey söyleyim bizim. Beynimiz yanmış chat bira büyüteç. Agresif agresif gayet OK iyi bakmamız. lazım şuraya 3 dolu iki boş var 3 dolu. iki. boş 3 dolu ik boş Eğer iki boşu. çıkartırsam. dur boş nice şimdi. bunu kendime sıkıyorum boş olduğu için 3. dolu bir boşa. düştük güzel iki boş da üst üste. gelmemiştir artık o kadar cenabet. değilizdir diye kesiyorum bunun dolu. olduğunu düşündüğüm için içeceği içmedim. içecek Çünkü mermiyi boşa. atıyor y y kapat. pcyi Can Bak. Can birane. bak chat oynadım verin lan paraları. realde realde bulamadığımız parayı. oyunda bulduk chat hapal o oyun Öyle. daha eğlenceli alalım Keşke almas saysın.

Ben indi oyunların satıldığı yerden. aldım 1,5 dolara 10 dakikada oyun. bitiyor kombinasyon hep aynı farklılık. yok ya ama bir noktada daha şey ya. insanlara destek olması lazım arkadaşlar. bazılarının bu adamlar adam bak güzel. bir oyun yapmış oyun güzel buı 69. 780. dolar full hpi bitirdik hapa alma. muhabbeti var değil mi alalım hapı Bir. de öyle oynayalım Belki de oyun o zaman. zordur Ne kadar parayı ortalıktan. kaybolursun çok param olursa ortadan. kaybolmam daha çok ortada olurum bayağı. bir insana yardım ederim hayvanlara. yardım ederim kayb niye ortadan. kaybolayım oğlum. parayla ha almak istiyor. musun ability sürme becerilerini mi. artırır demek istiyor sen ne dedi. ecelin geldi oğlum ecelin geldi el. yazıyor dikkat. et Müzik güzel. Evet bu adamdan bir şey çalıyordu bu. mermiyi değiştiriyordu bir. Canla başladık 1 2 3 4 dolu 4 boş 8 tane.

Var değil mi şurada 1 2 3 4 5 6 78 Evet. 4 dolu 4 boş. Kral şunu bir. kullanalım kelepçeyi bir ver bakayım. abine tak bakayım abiciğim kelepçen 4. dolu 4 boştu. e dealer la başlayalım iki canım var. kendimde başlayamam çünkü büyük kumar. olur bu bir lavuğun bir canı gitti güzel. Şimdi üst üste iki tane dolu vermiş. midir vermemiş olabilir tamam mı. ikincisinin kuvvetle muhtemel boş olma. ihtimali var boş diyorsunuz değil mi. boşsa swaps the polarity of the current. Shell yani şu an içerideki mermiyi. değiştiriyor diyor oynadık kumarı doluya. çevirdik boş olduğuna inanıyoruz Çünkü. chatle beraber bir tur daha. geldik ananı. s birader yanlış anlama Bizi bak hani. amacımız kötü değild böyle. yapıyorsun kafa Bey kalmayacak diyor lan. Ne Rabbim Ne oldu lan Eser ik. dolu Yani bir dakika CH ilki doluydu. tamam mı patlattık Ondan sonra ikincisi.

Boştu dolu boş kaldı adam beni vurdu i. dolu 3 boş kaldı bu boştur. diyorum boşmuş boşu çıkarttık Hadi dolu. gelsin hadi yat. koydum Yat oğlum. yat güzel bizim işimiz bizim. işimiz in rız tekrardan. kelepçe Sarar bira Sarar değiştirme bizi. bozar hırsızlık var ok adamda ne var. eşya olarak kelepçe var adamın direk. kelepçesini çalarak başlayım mevzuya ik. dolu i boş. güzel bak şimdi chat kumarın büyüğünü. görün basıyorum tamam mı. Bunu alıyorum. kelepçesini aldım. kelepçesini dolu mu başlar diyorsunuz. yani canım olduğu için kendimizi riske. atma şansımız yok direkt adamdan. başlatacağım boş çıkacak gibi geliyor ya. Aynen boş çıktı Bir tur daha koyacağız. adama bir boş kaldı iki dolu bir. boş güzel güzel sıra adama dönecek. adamın şu an içerideki mermiyi tahmin. etme şansı yok Bak bir dolu bir boş. kaldı içip atıyor boş dolu at ay ye.

Ananı değiştirecek boş kalmıştı boşu. doluyla. değiştiriyor bir can vuracak O zaman. bize Evet. vurdu Tamam OK OK. OK tamam adam fena akıllı da. olsa bitti ki oyun ben bu itemlerle. bitiririm oyunu 3 dolu 4 boş yok 1 2 3 4. 5 1 2 3 4 5 6lu bo mu. tane var değil mi 3 dolu vardı 3 dolu 4. ama bir dakika 1 2 3 4 5 6 7 8 tane var. chat 5 boş olması gerekiyor 3 dolu 5 boş. 7 mi vardı Emin miyiz bak 4 boş 4 boş mu. 5 boş mu burada patlarız bu hesabı. yanlış yaparsak 7 vardı 3 dolu Tamam OK. 3 dolumuz 4t boşum var değil mi Eyvallah. önce bir telefon görüşmesi yapalım. yazmanızı istiyorum Bak unutmayalım. second Shell is Blank diyor Tamam ikinci. şey boş diyor ikinci mermi boş diyor i. mermi boşmu oaman Dayımın oğluna. kelepçeyi. takıyorum tamam. mı kelepçeyi. taktım başladık abi boş. güzel geldim kendime Arkan yaslan ve. bekle sana şun kralını yapacağım Bu bir.

4 boş vardı Birini attık. bu boşuz var değil mi chat anlaştık. hemfikiriz. Şimdi dolu gel. Kral kestin Baba ucunu Ölüm Vuruşu Ölüm. Vuruşu bak. bilerek dostum biyomda ağacı kökten. Kralı töten yazıyor kendine iyi bak eli. kelken. Baku değiştirerek yapabilirdik Ama bu da. güzel bir yöntemdi abi yaptığın ayıp. adama hiç oynatmıyorum değil. mi lan bak millet nasıl ben izledim. bunun videolarını böyle bir ik baktım. videolar 40 dakika 50 dakika nasıl. oynamışlar ki o kadar uzun Bu ne lan. büyüteç bu ne işe yarıyor Hiçbir fikrim. yok 2 4 dolu muydu lan yine bakamadım 4. dolu D boş mu vardı. chat Enes 4 dolu 4 boş mu vardı Evet. evet bu ne işe yarıyor. Bu ne. demek 50 şansla 2 el kullanabilirsin ya. da hiç kullanamazsın diyor kumar bizim. işimiz bastım ne oluyorsa. olsun Ne. oldu ne oldu ki eğer ki o mermi doluysa. bir can basıyor ilk her zaman doludur ya.

Bilmediğimiz eşya bizi bozdu bak. bilmediğimiz. eşya iki canım gitti herhalde Ay senin. ben kafanı yok mu daha akıllı bir mpc ya. 4 dolu iki boş var İki tane üst üste boş. geldiyse bu Artık Allah'ın emri doludur. abi Yat. oğlum 3 dolu iki. boş ik dolu ii boş. i dolu i boşa düştük Aynen God of bin. dediği. gibi yaktık abi dolu geldi adama. vuruyoruz bir dolu iki boş. kalıyor buradan sonrası. kumar yapma. Allah bir dolu bir. boş patla lan. Allah lan lavuk. yanlış mı saydık lan Ne oldu yine chat. bak Beni şuraya iyi bakayım bir 1 2 3. dolu 3 dolu 5 boş diyor 4 boş nasıl 4. boş Kanka hepsi doluydu buranın ya 1 2 3. 4 5 6 7 8 slot var 7 7 7 birisi. boş Tamam OK şöyle yapalım şunu alalım. abi adamın Elindekini eşyasını bir. çalalım kardeşimizin. 3 dolu 4 boş dedik Değil. mi a k ne zaman kullanacağımı sormadı. bile direkt kesti mecbur sıkacağım.

Adama Neyse adamın kullanmasından İyidir. sıkıntı. yok Garanti olduğunu bilmeden şey. yapmazdım 3 dolu 3 boş şu hapı. öğrenmemiz lazım ya hap can verdi O. zaman bu dolu mu demek oluyor. 3 dolu 2 boş 3 dolu bir boş abi Şaka. mısın yanlış saymadık değil mi 3 tane. Ateş edildi ve ü de boş çıktı 3 dolu bir. boş. Evet dolu Gelecek abi silerim yoksa Tuna. senin için. lan Sil sil Tuna Sila. sil git direkt lolü. sil dolu kaldı. direk LOL sil lan lolü bir daha LOL. oynadığını görmeyeceğim gerisi dolu. sıradan sıkacağız. birbirimize Evet biraz dövecek bu. round Can 3 Can eşyalara göre mevzu. değişir kelepçe Sarar ama i eşya veriyor. ve çok kötü can basamayacak i dolu 3 boş. Adamda da şey var chat iki dolumuz var. üç boşum var adamda hem telefon var. hangisinin dolu boş olduğunu görebiliyor. üstüne adamda bıçak var zaten bende ik.

Can olduğu için ben her türlü ölürüm 2. dolu 3 boş kumar oynayacağız chat kumar. oynayacağız Büyük Kumar oynayacağız. hemdi deminki round 3 el üst üste boş. geldi bak 3 el unutmayın Bu round Yüksek. ihtimalle tam tersini yapıp başlangıçta. doldurmuştur başlıyorum abi. 2 dolu 3 boştu değil mi 2 dolu 2 boşa. düştük değil mi öldük Oyun Bitti bizim. için kaybettik. oyunu bir dolu iki boş var telefonuna. bakacak kaybettik Bu. arada info almış Kral. boş değil dolu gelecek infoya aldı. telefonlarda Aynen öyle. nice güzeldi Bu arada Ama son raunta. gelen eşyalar boktu çöptür. bir round daha telefon bana gelseydi. Evet farklı olurdu telefon Bana Gelse. farklı olurdu. chat adamın şansı döndü Ya son RTA şansı. döndü. direkt Hadi. bakalım kelepçe güzeldir birada güzeldir. sigara 3 eşyayla başlattı niye 3 eşyayla. başladık bir dolu bir.

Boş yani birayı kullanırım oyunun. hakimiyetini elime alırım bu dolu attı. güzel kendime. sıkacağım İnsan bilse bile o mermi tık. ederken chat garip hissediyor. kendini biram var bir tane güzel bir. gayet iyi gayet iyi gayet iyi gayet. iyi Ne oldu donate mi. geldi ben yine göremedim Kaç dolu kaç. boş bir dolu bir boş bir dolu bir boş mu. var yine Tamam Evet yine hakimiyeti. elime. alırım. tamam kendime sıkarım abi eşya. biriktiriyoruz Tamam Fatih abi ekiple. Web tabanlı oyunlarda oynamayı düşünüyor. musunuz drav Kelime Oyunu Fatihciğim. Teşekkür ederim olabilir arada oynuyor. zaten yine biramız var büyüteci miz var. iki büyüteci miz var benim bıçağım yok. iki dolu iki boş tamam adamı öldürdük bu. round arkadaşlar ver kanka sırayı bana. ver ver alma eline bir. şeyi büyüteçte bakalım dolu geldi gayet. güzel şimdi lavuğu kelepçeyi tane vurmam.

Lazım adama Adama oyun sırasını verirsek. çünkü sıkıntıya sokacak bizi bu. bir. ok Kelepçesi olduğu için oynayamıyor. kardeşimiz şimdi e büyüteçte. bakacağım boş geldi güzel hemen bunu. değiştiriyorum doluya. çeviriyorum Hadi kankam Allah'a. emanet Next yenisi. gelsin yenisi. gelsin round 2'de. ne. geldi telefon A niye ama çok adamın. eşyalara Bak benim eşyalara. Bak 3 dolu 4 boş değil. mi bıçağını almam lazım 3 canımız. var direkt bıçağını almak istedim y o. iki Can vurmasın bize diye. hiç sıkıntı yok 3 dolu 3. boş 3 dolu 2. boş telefonu bir kullanalım 3 dolu ik. boş bu dolu hemen adama sıkıyoruz iki. dolu iki boş kalacak Lan oğlum 3ün mermi. bu Live round dedi 3. mermi Ne oluyor lan. Efendim hayatım Hemen açacağım bir. dakika ver. bana Benim beynim yandı bak 3ün mermi. canlı. dedi Ne oldu. şimdi ne kaldı Onu bile anlamadım ki iki.

Tane dolu çıktı Bir tane dolu var değil. mi Şu anda Vallahi oyunun hatası. diyebilirim buraya bak hemen geliyorum. Kapıyı açıp geliyorum chaim Ne oldu lan. O deminki RTA telefon bira. güzeldir bir dolu bir. boş şunun Mevzusu ne ya tam. olarak ya 2 Can ya da 1 Can. riskli yani şu. an bir dolu iki boş var ok gayet. iyi şimdi bir dolu iki boş nasıl bir yol. izleyebiliriz sigaram var sigara canımı. arttırır bir tane Sigara. Yakalım güzel adamın bir canı var adamın. sigarasını çalabiliriz. işe yaramadı sanırım. adamın bıçağını. çalacağım y bıçağını çalacağım adamın. adamın telesini çalacağım bir dolu 2 boş. vardı mi bir dolu 2 boş vardı bekle bu. kesin bitireceğiz. oyunu yalan bu. Ar ikinci mermi canlıysa Vur Baba. kendini. nice Kral Hazır mısın Selamünaleyküm. lan kaa. PC olsun adamı Mental hasar atalım chat. var elini kolunu bağlayalım kelepçeleyen.

Bir şeyler yapalım oynayamazsın yine. finaldeyiz. hadi. bakalım hırsızlık eşyası kelepçe bıçak. büyüteç yok mu He güzel lavuk neler. var bir dolu bir. boş Bak. şimdi canımız bu round maksimum 3. herhalde Anladığım kadarıyla E bir dolu. iki boşum var değil. mi şunu bir ver. kanka Tamam kesin garantilemiş olduk. şunu öğrenmek istedim raun başında. gösterdi üstüne koyuluyor mu koyulmuyor. mu Onu öğrenmek. istedim dolu bir dolu iki boş vardı. zaten Değil mi. arkadaşlar sadece mermiyi değiştirebilir. Aynen. öyle başka hiçbir çaresi yok çünkü onu. da bana sıkacak Şimdi boş olduğunu. biliyor zaten. hiç problem. değil 2i dolu 3. boş iki dolu ü boşu var adamın benim bir. tane bundan var bıçağım yok iki dolu 3. boş Mantıklı hareket ne. e bıçak y bir şey diyeceğim niye biz bu. kadar kastık ki. versene şu B. kr asal vista. baby ben dedim size bir saat oynanacak.

Oyun değildi. Double or Nothing ne A. tamam aynı Ban devam. ediyoruz 3 dolu 3. boş hırsızlık yapamıyorum adama sırayı. verdiğimiz zaman adamda bü var kol eline. alabilir bundan var. elinde 3 dolu 3 boş dedik Değil mi chat. 3 dolu 3 boş. dedik 3 dolu 3 boş ilk round demin boş. çıktı Bence bu round da boş. çıkacak patladık Şu an. yine 2 dolu 3. boş do 3 boş yine kendime. güzel iki dolu iki boş iki dolu iki boş. iki dolu iki boş var şunu bir tur bir. patlatalım bakalım ne. oluyor güzel iki dolu iki boşum var. elimizde. Eee Hadi boş at lan hadi boş at bir dolu. iki boş bir dolu iki. boş boş olduğuna inandığım için. kestim iki dolu olabilir Şu anda yok. yine bir dolu bir boş kalır Pardon. birayla Hadi doluya at lan sik git şimdi. oğlum kumda. oyna. abi abi biz kumda oynamaya gidiyoruz. chat chat kumda oynamaya gidiyoruz Hazır.

Mısınız. Abi adam sana ne yaptı ya. hayır. kokusuz 3 dolu 3. boş adamda hırsızlık yapma var 3 dolu 3. boş ve adamda iki tane şey var Her türlü. sigarayla başlayacağız. Çünkü adama sıra verdiğim anda Sigaramı. çalabilir benim canımı doldurmayın diye. canı topladık 3 dolu 3 boş dedik Değil. mitim lavuğun eline bir kelepçe. takalım üncüsü dolu diyor Eğer ki 3. doluysa ilki de doludur arada da bir s. vardır bunu adama. sıktık güzel mantık Şimdi sıra adamda ve. adamın mermisi boş ikinci mermi boş. olacak iki dolu 3 boş kaldı değil mi he. adama kelepçeledim için sıra adama. geçmedi 3 doluysa 2 boştur dedik kendime. sıkarsam çok tatlı olur ve boşsa bak. inanılmaz tatlı olur kumara giriyoruz. bira da içebilirim ama süper oldu süper. oldu şimdi bunu Dayımın oğluna monte. ediyorum hala bitmiş değil Bu arada. adamın iki tane bıçağı var bir dolu.

mermi var içeride bir dolu 2 boş mu. kaldı Evet bir dolu 2 boş. kaldı adamın 3 tane infosu var. değiştirecek ucunu. kesecek bu boşmuş boşu değiştirdi bana. tamam Oyun Bitti bizim için ucunu kes. bir de kral Aynen ama işte bak bunu. vermesi çok tehlikeli bana bıçak vermedi. mesela verseydi bıçak Ben de kazanmıştım. 2 Can kalacağını. ölürdü hala bir dolu var içeride bir. tane daha vuracak şimdi bü baktığında. elim zaten. kelepçeli eşya farkı Yani bu. Burada çok fazla şans faktörü giriyor. devreye Haksız mıyım Haksız mıyım eşya. dife kafi bunlar hep kumarın zararları. raş. kafi ya zort olduk mecbur zort olduk. chat ama eşya farksız muhabbette adama. bam güm koyduk

All Devices iOS Android Chromecast