ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Crazy Time Taktik Para Kazandirir | Canlı Casino Oyunları


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese Merhabalar arkadaşlar kanalıma. Hoşgeldiniz bugün sizlere öyle bir. taksit göstereceğim ki diyeceksiniz ki. kardeşim Crazy Time da taktik mi olur ya. izleyelim görelim Arkadaşlar bu oyundan. sonra bayimiz alacağız ve sizinle. taktiğini paylaşmış olacağım. Dur. bakalım ne yapacak şimdi. Ben 10 araba maçlarını. Keşan Tura bilerek sokmadılar görüyor. musun İnsanları böyle paralarını. çekiyorlar. şerefsizler. şimdi bizim oyunumuz başlayacak 4532 TL. bahçem var arkadaşlar. bunların kafalarına vurmaya geldim. ben yılların verdiği tecrübeyi Mete cm. Bu videoda konuşacağım sana. bu 20 TL bir numaraya. bayisi mi aldım. şu Çünkü arkadaşlar biz izleyeceğiz. videomuzun sonunda ne kadar kar elde. etmiş olacağım göreceksiniz az herkes. Bonus kovalıyor burada bir şeyler. yakalamak için Ama bunlar ne yapıyor ya. bir atıyor yayık yatıyor.

Ben de buradan ılık çağırma el dedim. rahatıma keyfime bakacağım gördüğünüz. gibi kattı. bu Şimdi sizlere ruletteki gibi bi. Martin Lale sistemine göstermiş olacağım. bu oynadığım firmada Martin Lee sistemi. yasak değil bilginiz olsun. Başka diğer firmalar da yasak ediyorlar. oynamıyorlar ama burada yasak değil. şimdik atlayacağım her 20'şer TL alacak. şekilde. katladım 20 basmıştım 20 katlayıp. üzerine 20 attım çünkü bu el kaybetti. ama biz alacağım. at bakalım mobilin görelim. bir kaçta takvim arasında onları da size. ilerki videolarda paylaşacağım. gelsin abi. gördüğünüz gibi. bi 40 lira kardeşlik. bu olay yerine. abone ol. 14532 telimiz vardı 40 TL imizi aldık şu. an an tekrar 20 TL bayisini yaptım şu bu. sistemde 1015 dakika oynayın arkadaşlar. kâr etseniz de etmeseniz dir bırakın. baktınız ararsınız Bir yarım saat durun.

Tekrardan kaldığımız yerden. katlayabilirsiniz. zorlarsanız sistem algoritması sizi. içeri alır benden size söylemesi bu. takdir sizlerle paylaşıyorum Ondan sonra. bana dönüp demeyin kardeşim 15 el20. atmadı oluyor duracaksın arkadaş. soracaksın Ondan sonra tekrar devam. edeceksin Bak görüyorsun ben de atıyor. değil mi mi şükür şükür geliyor 20 TL. Ben ne yapıyorum 150 TL'ye buldum aldın. mı çıkıyorum Bir yarım saat sonra tekrar. oynuyorum tekrar alıyorum Bonus. kovalayan arkadaşlar ne oluyor bu arada. kazanacağım. heyecanıyla zevk ile basıyorlar. kaybediyorlar Benim amacım bu burada. size kazandırmak. tekrar bayisi alıyorum. abone ol. Ha. bu arada açıklama kısmına yorum kısmına. oynadığım. firmayı bıraktım şu mi isteyen. değerlendirebilir Açıklama kısmında da. iletişim bilgilerini de bıraktım oradan. bana ulaşabilirsiniz.

Instagram'daki videolarımı da. izleyebilirsiniz deme atabilirsiniz. sıkıntı yok. yok Hadi bakalım. koyun Flip geldi. oynayan arkadaşlara boşaltıyorum. Benim amacım burada kazanmak abi Bonus. kovalamak değil. o. Umarım yüksek bir yüz hatlarını insanlar. kazansın be atarlar mı ki ya 4 atölye. dağıtır. Safir uç attı. şerefsiz yüz atsana lan maviyi de var 25. atsaydın insanlar kazaydı ne atarsam 25. kaydı Allah'tan kırmızı attı. Hadi bakalım gönder gelsin biz. kararımızı alalım bizim bonuslarla. işimiz yok. bizim işimiz Bir numarayı martingale. sistemi. altında katlamak. gönderiyorsun bakalım yavru ceylan sakal. kuşum. Bir de kat yap bile çok O. çok güzel oldu 60 TL basmıştı bile kat. geliyor şimdi bir numarayı atması lazım. buraya düşerse gelir abi. lan be üç tane birbirine gibi dn5 fay. hattı rakama bak ya. yüzde kaç şansımız vardı o bölgede geldi.

Dedim ama gelmedi. sıkıntı değil. Eninde sonunda atacaksın. orada üç tane bir var gitti ki girdi ya. Allah ağabey al devam et. Şimdi kapat ya otomatik oynamak. istermisiniz Sanane kardeşim oynuyoruz. ya işte. senin evlendireceğiz. biz bu piyasaya yeni Gelmedik geri. geldik Kredi Time şimdi seninkini. çekeceğim Merak etme yani. o o o o o gelsin abi bu Akkoyun filmi. atmadı ürün orada böyle tuttular ya. resmen En ne oldu Bir numarayı attım. evinde sonunda atacaksın yani mi. insanlar orada bonuslara çekip böyle. gösterip a buluştu şimdi gelmedi ama. şimdi gelir şeyle oynatıyorlar içeri. alıyorlar Yani bir Anadolu çocuğu. bu videomu izleyen arkadaşlarımız da. sesleniyorum izleyecek olan. Umarım bu takvim uygularsanız bu. yamyamlara paranızı kaptırma sınız. Arkadaşlar benden size söylemesi. ki 1015 dakika oynayın küçük bir burun.

Rahatınıza Keyfinize bakın. arkadaşlar kaybetmeyin alın gördüğünüz. gibi bakın atıyor. anlatmaya gerek yok işte görüyorsunuz. 14532 ile mi geldim neyle girdim unuttum. vallahi Ama güzel bir kardayım Yani yine. ne kadar rakamda bizim unuttum galiba. 4532 TL ile girmiştim Evet 4532 derece. giydim. şu an 140 150 TL bir çağrım var. birkaç el daha oynayalım 300 TL kâr. uğraşırım çıkarım bir yarım saat bir. saat dinlenelim Yarın tatlı bir iki. yüzlü aldın mı benim için yeterli Abi. şimdi Bonus kovalarsa kovalasın Kredi. time çalışan tur koyun fili patiköy kim. kovalaklık olasın Benim işim onlarda yok. bir at gelsin abi. Yasin abi 20 TL Kim kime veriyor yaz. bu. oyunu bir oyun servis var şu an 160 TL. bir çağrım var Ben kendime yeterli bir. kazanç olarak görüyorum arkadaşlar. videolarımın taktikleri mide devamı. gelecektir kanalıma abone olmayı yorum.

yapmayı bildirimlerinizi açmayı. unutmayın açıklama kısmına da oynadığım. güvenilir firmayı bıraktım. Instagram adresimi de takip. edebilirsiniz orada videolarım var Hoşça. kalın bir dahaki videomda görüşmek üzere

All Devices iOS Android Chromecast