ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 CRAZY TİME CRAZYTİME ÇARKIMIZA ÇOMAK SOKTU #crazytime #casino


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Arkasını kes Bakanlığı Herkese selamlar. sevgiler saygılar dostlarım ve Casper. dostlarım Bugün onun istediği kasamız. vardı geldik agustos olduğumuz kristal. koyduğumuzda İnşallah bugün güzel bir. kazanç alırız dostlarım burada şube. etmek istiyorum. kanala bilmelisin açmanı istiyorum. Gerçekten çok güzel etkinliklerin var. Bilginiz olsun şöyle bir yapalım ağabey. aynı bakalım haydi bakalım dedik burada. gideceğiz inanıyoruz kafanızı düz dedik. İnşallah oyunumuz güzel bir şekilde olur. haydi bakalım dedik Uğur Baba gelsin Vur. Baba gelsin hayırlı aslanım Keşan Peter. Pan. evet Hadi bakalım haydi bakalım dedik. evet koyun fili pilav olur mu Yavaş dır. dur işte Dur dur baba dur baba güzel. güzel güzel ayağımızın tozuyla bizdedir. Olimpik yaptık İnşallah güzel bir kazanç. gelecek Büyük bir çarpan istiyorum Hadi. kardeş Hadi oleg.

Büyük çarpan yak Yak Haydi bakalım on. çarpan güzel abi güzel Hani mavi gelsin. mi Mavi Mavi geldi güzel güzel 5500. aldık güzel oyna güzel başladık Dostlar. abi boynu hemen yine kendimizi kadar. görmeye gerek yok dediğim gibi kanama. olabilme sesi açın dostlarım ne. yapıyoruz Abi ne yapıyoruz her zaman. olduğu gibi efsane çekil işlerimiz var. Bilginiz olsun Haydi bakalım böyle. başladık güzel de bir kazanç gelecek de. seni seviyorum Hadi bakayım canım o renk. lütfen Kardeşim. beni biliyorsunuz Dostlar Kesinlikle. kendimi basarak oynamam Haydi bakalım. Bir kristal olmaz ama bir 10 olsun. istiyorum ya. ama bir 10 olsun isterdim ya. dur dur ve frene basıp be. ya. bakarmısın. bakarmısın. İçimde bir his var. içimde bir his var ya. bu. şöyle bir yaptım ağabey İçimde Bir His. Var on gelecek. Haydi oğlum ve çarpan yani sona var ki.

Ona güzel olur daha. ayda sana. parçayı koyup çarpan. dakika gelmez gelir bilmiyor başla. ağabey Evet kes artır geç Danke şanti. geçti ha. Ya geç tane şunlardan geçmeye ya frene. basması bakarız. ve. Sabreden derviş muradına ermiş değil adı. doğru. ama ben böyle oynuyorum göster. kesinlikle kendinizi telef oynamaya. gerek yok Ben İçimdeki sesi güvenerek. oynuyorum ama siz Mutlaka böyle oynanır. makine kesinlikle kendinizi yıpratmayın. Hadi bakalım Evet bakayım kova çinko. çinko. Serkan Yolları dakikaya. bir ona gider miyiz ya. Evet bir ona gider miyiz bir ona gider. miyiz lan. oğlum Koyayım gidip koyun Flip geldi yok. ama vermedi işte ya Şuna bakar mısın ya. bu hale çarpan yansına dibe Hadi bakalım. film Hayır aslanım. çok ayıp ya vallahi ayıp ya kırmızı. yanar bir ben bilirim. 12500 aldık. ben şunu biliyorum ki şimdi onu gelecek.

Şu böyle bir yapalım bakalım bu sabah. bizim için güzel bir kazanç olacak olek. Seni döverim bak Bak. oraya ki seni döverim bak. bu. Vestel ve çarpan yağı Şuna bakar mısın. ya. resmi. Evet boyun Philip Philip philip güzel. güzel güzel güzel. güzel abi süse koy mutlu burada çoğalmış. Hadi bakalım. bu benim bir şeyler olacak ya 100 çarpan. istiyorum Sen de hani bir tanem. Hadi be. Dur. dur yeni çarpan güzel mavi geldim ağabey. mi Hadi mavi hadi ağabey. ya Hadi kardeşim. o mavi geldi güzel Süpersin 500 basayım. var ya. tekrardan efsane olacak Hadi bakalım. güzel bir kazanç bizi bekliyor. böyle yapalım ya. Kafanız güzellik Hayır olamam artık. çarpanlı gel bakayım hadi yeter. Hadi bakayım. hadi Aslan. aslanı taşıdır çarpan be hadi bir şey. olsun Artık yeter Hadi bir tanem. ama bugün gelmesi lazım ya. mi. Evet bir daha mı geldi lan Hey vallahi.

Bir daha geldi vallahi bir daha geldi. Güzel Ölmüş defa üst üste koyup Flip. başına bakarmısın ya. Ha ha. zaman Yakalandık bu güzel güzel bu sefer. büyük bir telefon olduğunu söylüyor bu. sefer de bilgisayar bakayım. Hadi aslanım. mavi kırmızı. bu yaptığımız yere çarpan güzel Hadi. bakalım Kırmızı gelecek inanıyorum ve. Evet Kırmızı geldi güzel zel Rabbimiz. aldık Buradan da. artık yeter ya. artık Yeter. artık yeter yani. bu. böyle olacak abi Yapacak bir şey yok. artık artık yapacak bir şey yok V. gelebilir. Hadi bebeğim. Ya hayır aslanım bebeği on gel be. ya bir geldi bakar mısın ya. olduk yaşantı geçişe. Keşanlı geçerli olan bu Namık yaşantı. geçer makyaj çantam olur mu abi de. aynısını yaptım Gördün mü. namussuzlara bak hani. namussuzlara bak ya. Böyle bir şey var mı o. abone ol. bu. kafamızı bastık ya vallahi bekleyecek.

yani Hadi bakalım 5. çarpanı 5 Hadi bakayım. hadi bakayım. Keşan 4 çarpan gelir mi Bunu yanlışla. geldi de. hadi bakalım Keşan yavaş Evet çok güzel. çok güzel gidiyorsun. O çok güzel gidiyorsun lan. dur dur dur tamam tamam Yürü lan Yürü be. dostlarım kalan havada bilmem sesini. açın Bugün de böyle oldu şansımız böyle. gitti İnşallah bir sonraki videomda. muhteşem bir kazanacağız görüşmek üzere. hoşçakalın

All Devices iOS Android Chromecast