ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 CRAZY TİME ÇARK YİNE BİZİ YERE DÜŞÜRDÜ #crazytime #casino #bonanza


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Gazino Casper kanalından Herkese. selamlar sevgiler dostlarım bugün 10.000. TL bir kasamız var geldik abi ustası. olduğumuz kristali oyunumuza dostlarım. bu arada şunu belirtmek istiyorum Ee ne. yapacağız abi kendimizi yıpratmadan. oynamaya Eee gideceğiz inşallah şöyle. bir deneme yapalım abi İnşallah dediğim. gibi güzel de bir kazanç alacağız gibi. hissediyorum Haydi bakalım çayımı şekeri. kristin'in çarkı. her şey çok güzel oluyor bakalım hadi. bakalım bir 10 gelir mi. risk almadan kimse bir şey kazanmıyor. abi biz de riskimizi alıyoruz Haydi. bakalım güzel bir kazanç bekleniyor 10. gelir mi. gelebilme ihtimali var mı abi Bence. olabilir yavaş Evet evet ondan Lütfen. onunla Lan oğlum be lan frene basmayın. abi ya. vallahi helal olacağım ya Şuna bakar. mısın var ya Her zaman yaptığım taktik. tıkır tıkır işliyor. Abi şu 12'den kurtulmuyor ya böyle bir.

Şey yok ya. şöyle bir yapalım bakalım. beşe de bir 1000 TL girelim bakalım. çarpanla belki gelir güzel bir kazanç. bekliyoruz. Haydi bakalım dostlarım burada kazanç. olmaz durumundaki kişiye cep açtı. gönderiyorum bilginiz olsun Hadi bakalım. Evet paçingo'yu çarpan olur mu abi neden. olmasın dedik. Efsane bir kazanca doğru yürüyecek miyiz. Evet paçino gelebilir mi Bence gelebilir. ve Yavaşla yavaş Evet evet. dur be dur lan lan durun ya Şuna bakar. mısın ya. Yok ya böyle bir şans yok vallahi yok. billahi yok ya. Şuna bakar mısın ya. Benim adım. şöyle yapacağım ya içinde bir his var. taktik bu Baba İnşallah olur. dostlarım kayıp olursa da videonun. paylaşacağım bilginiz olsun iki kişiye. de ee papara çekiliş yapacağım bilginiz. olsun dostlarım Hadi bakalım. abi hadi bakayım. Evet Keşan'daki çarpan bence. Bence bir. koyun filip gelirim ya.

Yok abi ya böyle bir şans yok ya Vallahi. yok ya yok ya dostlarım kanalıma abone. olup bildirimlerin sesini açın Bugün de. böyle oldu abi Sağlık olsun Görüşmek. üzere hoşça kalın Dostlarım

All Devices iOS Android Chromecast