ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 CHATGPT NƏDİR? CHATGPT İLƏ NECƏ PUL QAZANMAQ OLAR


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bugün sizlerle yeni kanalımda yeni. videomda karşınızdayım demek ki size. kanalımda pul kazanma yolları muhtelif. faydalı merhametler vereceğim yani. naratomi. şartları da yani evvelcede yoklayacağım. Yani en güvenli şekilde en güvenli saati. İlk önce ilk videomu. başlamak isteyen Ben taksi hakkında yani. saat sadece. sadece PTT'ye giren de demek Sizi gad. prosesi karşılıyor ama ben geriatını. çizmişemde. Ahmet girebilir. sadece. biz istediğimiz soğalı verebilir. istediğimiz meal madrid'den elde. edilebilir. yani Mesela Google'da yazlıkta 20 tane. 30 tane birileri şanslı doğurduğu şansı. sevdi sonra daha karşılığı olur ama tat. kibir de rahat Eee yani istediği su alıp. verirsiniz istediği sevabı buradan elde. edeceksiniz yani neyse bir üçünü Bu. nedenle Göstereceğim size ilk önce demek. istediğimiz bir istediğimiz yani.

Beynimizde ve yaklaşıyor olan heralde. Bir Sola takılabilir. içi dünyanın. Azerbaycan. çevirecek Yani siz de girin. bunları söyleyin. lar hakkında düşüncelerin. en sık verilen sahalarda gösterir. ensümüze verdiği ve başkalarının verdiği. burada Temelli bize. hakkında müezzala hakkında yani. mahkûseririm kısa anlatıver Yani en. yakın şekilde en düzümü almaktadır. hakkında hakkında. yazıp bitirdikten sonra azabı. Azerice sevilir yani. satabilir bu en yakışıklı şekilde bu. ekseni yazdım. yeniden yazdırsam. bu eserin yok başka hisselerde vereyim. yani ele bir sistem. var başka hisse veririz Sonra başka meal. Madrid verir yani bu tipli olur bence. çok yakışıklı yani çok. dediğimiz için mi mesela talebeler. talebeler de ifade edebilirim. Kod yaz. Kod yaz. bütün. locterol. sade editleri göstersin. bunun numarasını yazdığım telli bir şey.

De olabilir. sade bölenleri taktı 1 3 5 9 15 45. bölenlerin saati çıkarttı ama ben bundan. başka bir şey istemiştim yeniden yazalım. bu sefer Yani. bu sadraz olarak şey kalmıştım ecel 45. dakika dedim 45'in bölenleri. indi de çıkartmalı dendi demek. contrack. kontrol Beyliği. birçok işlerde çömeliler hepsini burada. pulda kazanmalar bu videomu yani. yakışmak istese nöbeti videolarımda. nöbeti videolarında size pılgaz. zambak'ın yollardaki göstereceğim. hepsinin. Ağlama Ağlarım bize. size hikaye yaz. çıktık aşağıya Her zaman yani istediği. hikayenin yazabilir yeniden mi Samsung. desek yeniden dese bize hikaye en. hikayeni yok başka hikaye yani yazılır. Yani en yakışıklı. hikayeyi yaz. bu cildi. Neyse Dostlar Ümmü olarak yayın. açabildiğiniz hikayeleri de yani çok. yakışıyor hikayeler Olur her geçen. çok yakışı. istediğiniz şeyi istediğiniz.

Şey hakkında maluma olsun Neyse işe. başlamak istersiniz soğanınız varsa yani. burada verip sınıflandırabilirsiniz Hele. ki bir dostum. her şeyi bilen bir dostunuzdur. ve İstediğiniz şekilde en Düzce şekilde. zaafları alırsınız. almağı. silahet. gördü sen. vazelin ve gelecekteki piyasa durumları. hakkında tahmin yapma Ne yeteneğim yok. arıza yatırım tavsiyesi verilmekte. yasalara sınırlıdır yani yatırım masrafı. olarak. gerçeğe sanatsal hedefleri ve farklı. olduğundan en iyi yatırım bulmak için. finansal danışma uzmanı uzmanlaşmanın en. iyisidir Elinizde en yakışıyor diye de. belirlediğim en yakışıklı değil Neyse. dostlar videomuzda. sonra veya pullusu da var aylara 20. dolar Ayrıca 20 dolarlarda bize genelde. daha sürede Dağlar verir yani endişinden. daha süre. yani böyle yeni özelliği. ve hepsinin özelliği daha soğuktu 20.

dolar olanın. Neyse Dostlar videomuz bu kadar. kanalımda Yeniden kanalıma abone olun. hepsinin videomu beğenin comment atın. ikinci sitede size tur kazanmak. videoları küfür ederim subji hakkında. Helali dostları Çok sağ olun izlediğiniz. için teşekkürler

All Devices iOS Android Chromecast