ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 #casino / RULET TOPLAMA VE ÇIKARMA İŞLEMLERİ! RULET MATEMATİK ALGORİTMASI :)


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bu Göçer mydesk oldu bizim raskin test. oldu yap soru de pes bol ye bak sen mi. boş sonra. e herkese selamlar arkadaşlar Uzun bir. aradan sonra tekrardan sizlerleyiz. umarım keyfiniz haliniz İyidir. Görüşmeyeli Çünkü uzun zaman oldu bu gün. Ne yapıyoruz arkadaşlar bugün toplama. çıkarma işlemleri yaparak da dinlersin. de yolumuza bakmayı planlıyoruz hedefi. katı çok fazlasını zorlamayacağım bu. taktikle Çünkü a fazlasını zor. aldığımızda genelde hüsranla. sonuçlanıyor o taraftan ötürü arkadaşlar. barikatı iki katı makuldür vakur. sayıdaki Kafamızda yüksek zaten çok. düşük bir kasadır Tamam Çok yüksek bir. kızla değil ama Makul bir seviyede bu. kasayı her türlü iş yapılabilir Bak ilk. elden direkt 600 lira kârım oldu alıp. çıkabilirim günlük 600 lirayı para yapar. abi Şimdi arkadaşlar burada 1216. topluyoruz 28 çıkıyor şimdi 28 29 ve 30.

Komşularını aldık Arkadaşlar şimdi. toplama çıkarma işlemleri neye göre. yapılıyor hemen ondan da sizlere. bahsedeyim Şimdi burada Mesela 26 şeydi. 12v 10A o kutladık burada tam tersi. yaptık arkadaşlar yani ondan şey 16'da. onu çıkarttık bu şekilde ilerliyor örnek. veriyorum Buradan masayı Takip ettiğim. de artık Hani top işte çıkartmaya toplam. olduğunu anlıyorsunuz zaten kezer hani. şu şekilde anlarsınız mesela burada. bakın 12/22 aradaki fark et 9 10 11 12. ve kalındır 60/10 sonra burayı. topluyorsunuz arkadaşlar Bir çıkartma. bir toplama Bir çıkartma bir toplum. bakın buraya karıştırmaya Sakın bu arada. pas geçeceğim bu arada sizlere. anlatabilmek için. 21 da atabilir ya Bu arada bir de kalsın. Hatta şöyle yapalım bakın. burada dediğim gibi hani şurası 31. yapıyor arkadaşlar burada biz çıkarttık. burada topluyoruz topladığımızda.

Arkadaşlar çıkan rakam 31 31 32 33 ten. alacaktık 16 bakın zaten 33'ün bir yere. Kezban burada aynı şekilde mesela. Arkadaşlar şimdi burada. abone ol. mı Bir dakika esster kafam karıştı. burada toplama yaptık burada çıkartma. yaptık burada toplama yaptık burada. çıkartma yapacağız yani buradan. çıkartacaktır kitap dedik üç dört beş. komşular alacaktık bakalım ne yaptı. göremedim ama. var. ya da. ama bazen geldim arkadaşlar burada yani. her gelecek diye bir şey yok onu da. söyleyeyim arkadaşlara çoğunlukla. geliyor 3.51 pire verirseniz sizler için. daha iyi Sonuçta elde edebilirsiniz. burada biz çıkartmaya bileklik galiba. değil bir dakika kafam karıştı. arkadaşlar yani müdür bir karıştırınca. biz burada toplama yaptık Sonra çıkartma. şunlar toplama. Ama bunlar çıkartma Bu da Toplam. arkadaşlar 86 17 yapıyor 17 18 19.

Komşular devam ettik şu an Darısı tüm. kağıdı mı bastım yani gelmese bile. zararım yok arkadaşlar 3.51 genellikle. patlıyor bilginiz olsun yani Üçel. oynayıp ve iki Romayı bekleyin Ondan. sonra devam edin görmüş olduğunuz gibi. arkadaşlar görmüş olduğunuz gibi. anlatmaya gerek yok Bazı şeyleri Şimdi. bazen de şu böyle bir durumla karşı. karşıya kalabilirsiniz Örneğin 34 adlı. 35 attı yani bip toplama yapacaksınız el. bir nasıl toplama yapacaksın 34 ve 35. topluyorsun önce topluyorsun arkadaşlar. çıkan sonuç 69 Daha sonra burada 37. çıkartıyorsun arkadaşlar kamera Canon 32. 32 33 34 30 Yani eğer ki top şey ise. yani çıkarak apophis 37 den büyük sporda. 37 0 arkadaşlar Bilginiz olsun Ben öyle. tanımıyorum veya oynamayın öyle bir. gelirse b mı düştün Ondan sonra. oynarsınız. belasını kelam artık umarım. anlamışsınızdır anlamadıysanız da yani.

Sorabilirsiniz anlatabilirim şimdi. buradan oynayacaktık arkadaşlar çıkartma. yapacaktık 31 8 yaptığımızda 23 24 25. yapıyormuş Burada kaybetmiştik normal. şartlarda İyi ki oynamam size ne demek. istediğim helal oynamanıza gerek yok. arkadaşlar sabırlı oynuyor Zaten illaki. denk geliyor Şimdi biz burada. 31 artık. 38 plaka çıkartma yaptık orada burada. toplayacağız mesela 31. bu 29 2. 12. 34 yanlış hesaplamış olabilirim. arkadaşlar Çünkü burada 17 çıktı. topladık çıkarttık toplamamız gerekiyor. Muş 29 artı 31 60 yapıyor 37. çıkarttığımız da 23 oluyormuş Arkadaşlar. gelin 23 24 25 komşuların onlar da. almamız gerekiyordu Bakalım belki asla. kadar çok bize döner her. Ben 23 24 25 TL'lik 32 dolar güzel o ki. de varız Demek ki şu an toplama ile. değil arkadaşlar mesela bazen böyle şey. oluyor tamamen çıkartmaya dönebilir oyun.

Bilginiz olsun hayat tam tersi toplamaya. dönebiliyor yani onu aslında Siz şu. şekilde anlayabilirsiniz Arkadaşlar. biraz ara verirsiniz kazandığınız. takdirde bir boşluk bırakın bir bakın. toplamışlardır çünkü şu 4.50 full. çıkartmayı doğru bitti Arkadaşlar ben. burada Yine Bir çıkartma yapacağım 32. 29 3 yapıyor tekrarlıyorum Yapı. tekrarlıyorum. 3455 Hadi bakalım yani umarım. anlamışsınızdır arkadaşlar Çünkü. gerçekten her yeri zaten gelecekte. birçok her gel siz altına gösteren şu. anda milyon Erdim. mantıken Ama çoğunlukla geliyor Samet. deneyin 15A bakın de kafa sayısı geldi. yani şu an dediğimiz gibi çıkartmaya. yönelik bir Aslı bir nebze tehlikedeyiz. Çünkü niye tehlikedeyiz. sadece çıkartma Ben ne zaman toplama. yapacağını bilmediği için ara vermemiz. gerekiyor Aslında versiyonu taktiği. göstermek için devam ettim sadece sana.

Şu anda 5 liraya yakın bir çağrım var. Gayet güzel bir kere Aslında 32'den 5. çıkartıyorum 27 kalıyor 27 28 29. arkadaşlar Hadi bakalım şansınız bol. olsun Ben şu 27/7 kafa atacağım Yani bu. tür sayıları kafayı vurmak gerekiyor. arkadaşlar Hadi bakalım şansınız bol. olsun Mesela bu 80'lik kulları geldiği. takdirde ortalama 800 lira 900 lira. gidiş kâr elde etmiş oluyoruz bu Pro. sayı kapattım için gelme potansiyeli. yüksek arkadaşlar. bu babacığım 27 gidip de hani o 27 gibi. ya vallahi Neyse sağlık olsun 800 liraya. yakın bir karımız oldu dediğim gibi. bakın şuanda su çıkartmaya yönelik. gidiyoruz bazen de tam tersi toplamaya. yönelik gidiyor yani toplama işlemi. yapmamız gerekiyor. şimdi 13 eksik. 58 yapıyor. 89-10 hamurda otobüsten de alacağım. arkadaşlar ne olur ne olmaz Çünkü bazen. öyle sınırda sayılar kalıyor onları iyi.

Değerlendirmemiz gerekiyor Bu el gelmesi. lazım benim için Yani yüklü girdim. buraya gelirsek kasam iki katı Ben de. hedefime ulaşmış olacağım bu tür. taktiklerin gelmesini istiyorsanız. arkadaşlar kanala abone olup. bildirimleri açmayı unutmayın telegramda. discorda hepiniz davetlisiniz dur orada. çok güzelsin Çok güzelsin nokta dışımız. abi yani umarım taktiği anlamışsınızdır. Arkadaşlar şimdi bazı arkadaşlar çok. kötü yorum yapabilir Ben eleştiriye açık. bir insanım Her türlü yorumu da okuyorum. kesinlikle silme mu yorumları Yani yorum. yaparken gerçekten objektif olun girin. deneyin Ondan sonra Arkadaşlar yorum. yapın ve başka taktik Deniz varsa. bunları bizlerle paylaşıp halka. sunabiliriz arkadaşlar bilginiz olsun. Şimdi burada dediğimiz gibi 10 11 12. çevrenin oynayacağız şu sıradan basar. çıkarım. ama bir sıkıntı basar çıkarım ağabey 20.

Lira Kasım iki katı yaptım Benim için. gayet yeterli bir rakam bu elde gelirse. Mükemmel olurdu ama her el gelecek diye. bir şey yok mesela bu oyun Normalde. Friday verebiliriz arkadaşlar Çünkü süs. değil güzel kazanıyoruz. O çok güzelsin abi yani Geliyor geliyor. Vallahi geliyor yani orada niye gitti. daha iyi olurdu onun Herhalde yok mu. 23.53 120 Lira varmış sıkıntı yok geldi. yani kaybedene kadar devam edeceğim ve. 343 lira basarım yani küsürat sevgilim. genellikle şimdi 16. Ben 23 16 yaptığımızda yeni yapıyor. arkadaşlar yedi sekiz dokuz Arkadaşlar. şu Beşleri basasın arasında 798. abone ol. abone ol. Ya ben girdiğimde bütün ümitliyim Ama şu. 640 pul varmış orada o gelirse gerçekten. çok güzel oldu ya bu arada umarım o. gelir. Hadi bakalım yani her türlü kasamı Zaten. yapma be bak topu çok sev . Arkadaşlar orada yani Biz 5 de vardı.

zaten orada beşten çıkarttı Dedim ki. herhalde Ben dokuz tarafına gelecek. 20'ye doğru gelecek Doğa 20'den vardık. arkadaşlar Sağlık olsun toplama. yapsaydık ne olurdu 16 2339 -37. yaptığımızda 2 3 4 yere patlıyor duk. Yani dediğim gibi bunu sürekli. oynamanıza gerek yok Arkadaşlar şöyle. iki katı yaptık bizim için gayet yeterli. bir rakam hedefim de oydu çok da. yükseklik gözüm yok çünkü bu tür. taktikler arkadaşlar geliyor mu geliyor. ama bir süre sonra almaya başlıyor çünkü. Evolution Yani bu bir sana al sana. olduğu için arkadaşlar adamlar görmüyor. mesela hızlı oynarken insanlar nereye. kadar bastım görebiliyorsan vurdu. Ömürlük yok abi sağ ol bu kalın. kendinize iyi bakın görüşmek üzere. hepinize Allah'a emanet sizi alırım. Görüşmek üzere Tekrardan

All Devices iOS Android Chromecast