ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 CASİNO OYUNLARI PENALTY SHOOT OUT KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR | FORMAYA YAKIŞIR OYNADIK #casino #slot


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba arkadaşlar ben. Kralı bugün topun başındayız gol kralı. olmaya geldik Sevgili dostlar 5.000. liralık bir kasamız var kasamızı. katlamaya golleri tıkmaya bol bol. paralar kazanmaya geldik Sevgili dostlar. hemen videonun başında hatırlatayım. kanalıma abone olmayı unutmayın. videolara like atmayı unutmayın. sizlerden ricamdır sizlerden. desteklerinizi bekliyorum Sevgili. dostlar hop kaçırdık Haydi bakalım bugün. topun başındayız gol kralı olmak. istiyorum. 2 de aynı yere atlıyor Üçler mi 3 dedi. Vallahi helal olsun Vallahi helal olsun. şöyle bir 200'e çıkardım tekrardan. güzel ilk Sütümüzü kaçırdık Sevgili. dostlar. bugün topun başındayız sevdiğimiz bir. oyun biliyorsunuz çok güzel kazançlar. yakaladık eski videolarda görmüşsünüzdür. takip eden Sevgili dostlar bilir. hemen diyelim ki kanalımıza abone olmayı.

Unutmayın videolara like atmayı. unutmayın sizlerden ricamdır. arkadaşlarım hop Abi çok korkutucu. çok korkundik hepsini tutuyor Panter. kesildi başımıza ve 1. 2. 3. 4. bak şimdi bak 32 kaçırdık. 32 kaçırdık 200 liradan. 6 bin lira kaçırdık. 1. 1 dedik kaldık 2700 liraya düştük Hadi. bakalım birazcık toparlanmamız lazım gol. bir. ha yapma Babam. yapma oğlum. zor bir. 12 aynı yere vuracağım. atlasana gene 3 kere 4 kere aynı yerde. zıplamayı Biliyorsun biz şu çekince Niye. gelip tutuyorsun. abi 1500'e düştük yalnız ha. 1500'e düştük önemli değil. golleri atacağız 1300 buradan döneriz. tam bek. tam bek geliyor Bir de aynı yere. vuracağım yapmadan. yapma be. 300 yaptık sol üst dedik 1 Atla lan. aferin topla. topla şimdi birazcık. taktikler mantiyariteler yapmam lazım. bir atla gene. Aferin atla bir daha Yavrum oraya değil. bu tarafa bu tarafa yavrucuğum 1.

Hop orta. sola vuracaktım Vazgeçtim gittim. kalecinin üstüne vurdum. 7x toparla. güzel güzel oldu bu 3100'e çıktık bir. iki yüz liraya düştüm. 200 lira da iken o 32 saat saydık 10. numara 5 yıldız olacaktı her şeyde. onu kaçırmamamız lazımdı 1. 2. Kanka yapma be var ya Panter kesildi. başımıza ha. Vallahi Panter kesildim başında bir. iki. 1 2. 3 yok. topla. 300'e çıkardım 1. aynı yere atlama ya bizde inatla. vuruyoruz var ya inatla vuruyoruz. Delireceğim ya Şimdi deneyeceğim lan Aa. hayret nasıl oldu ya bu iş topla. 1.100 daha 3800 güzel geri dönüyoruz. geri dönüyoruz geri. ikinci golü kaçırdık Haydi oğlum gol. kralı olma peşindeyiz Evet kralı. gol kralalım o peşinde hop sağ üst. basamadım ki. isteksiz oldu ya o sağ üst Tüh 3.000. lira'dayız güzel 2000 lira zararımız var. ama toplayacağız. Ben toplayacağımız inanıyorum buradan.

Kan biki koyacağız hiç merak etmeyin abi. İspanya Seni yeneceğim oğlum 2. 3. 4. sana seni yeneceğimi söylemiştim 33 İşte. bu be sana seni yeneceğimizi söylemiştim. 32 8700'e çıkarız işte böyle işte böyle. güzel 5000 liramız vardı çok tatlı. 32 çok tatlı oldu İspanya'ya seni. yeneceğimizi Söyledik ama İspanya 100'e. Düştüm Bir Anda. bir anda yüze düştüm şimdi birazcık. rölantiye almam lazım. bir iki topla. rölantide gideceğiz. 32x aldık. birazcık şutlar kaçırabiliriz kaleci. devleşebilir kalesinde hazır Karı da. yakalamışken. çok riske girmek istemiyorum sol üst. yapma Babam. ayın yere atlama ya böyle. içimde böyle içgüdüsel olarak oraya. atladı bir daha atlamaz diye böyle ağır. bir duygu yoğunluğu yaşanıyor inatla da. gidiyorum atlıyor ve vuruyorum. al abi olmadı be. 7x'i alabilirdik 8.500 çıkardık. Bak mesela vursam olmaz vurmuyorum gene.

Olmuyor. bak şu ortada zıplamaz bir daha. Mesela buraya atlamamalı lazım Bir. dakika aa. Hayret lan. Vay sen İspanya'ya bak Al 1500 lira. al sen 1500'e 9100 güzel. İspanyol zayıf halkı galiba bugün. İspanya bugün zayıf halkı herhalde bir. 2. 3. topla. 9500 Tertemiz. tertemiz bir de bir 10.000'e. çıkabilirsem inanılmaz tatlı ve güzel. olur 200'e çektim topu sağ üste vurdum. patladı bir gol yeter 184 lira alıyoruz. bir gol olunca. su kaçırıldı Tabii sıkıntı aynı yere. vuracağım. Sen aynı yere atlama Ama kanka sen aynı. yere atlama lütfen 1. 2. topla. 768 gayet güzel hop. Ah be şu gol olsa var ya toplaya. basacağım kasam 10 bin lira alıp. kaçacağım da. yapma be kardeşim ülke yapma be yapma be. kardeşim şeye Portekiz. 200'den vurmaya devam ediyoruz golleri. de kaçıyoruz ama 9 bine düştük tekrar. ortaya vurdum. sağ alt yapma yapma bunu yapma bunu sol.

Üst. kardeş ülke hadi. ikinci topları çıkarıyor ya. 500 gel. topla. 460 lira alıyoruz abi 500 liralık şutta. gol attın mı. Tamam 200'e düştüm 200'den devam. ediyorum Hedef 10 bin liraydı hedeften. biraz uzaklaşmaya başladık Ama sıkıntı. yok tam bek geldi zaten karla oynuyoruz. şu anda İspanya Seni yeneceğim olur Sen. zayıf halkasın. Sen bugün zayıf halkası. orta bak sol alta vuracaktım var ya. vallahi sol alta vuracaktım Cesaret edip. vuramadım bir. Peki 500'den 2 tane gol atsak. olmuyor mu. birazcık şımardık karla oynuyoruz diye. karı veriyoruz şu anda. biraz şımardık. topla. 1920 lira 500'den de gol atınca çok. tatlı oluyor be abi. 8.000 olduk tekrardan da. yapma be oğlum be. 100 liraya düştüm bunda deneyeceğim. olmadı burada duracağım abi Olmadı Evet. 5.000 ile başladık. 7500 liramız var. yeterli mi bence gayet yeterli ya.

2500 Liralık kaçalım Çünkü tutmaya. başladı bu Sevgili dostlar bugünlük. Benden bu kadar Gene gollerimizi. sıraladık izlediğiniz için çok teşekkür. ederim 2500 lira kârımızı alıp kaçıyoruz. unutmayın Karacabey yakışır alıp kaşın. abi Kendinize çok iyi bakın hoşça kalın. bay bay

All Devices iOS Android Chromecast