ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Casino Funky Time Yüksek Kasayla Dağları Duman Ettik #funkytime #crazytime #monopoly


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selamlar dostlarım Saygılar sevgiler. diyorum kanalıma Hoş geldiniz sefalar. getirdiniz bugün abi. bir taktik yapacağız sizlerle birlikte. male taktiği gibi yapabiliriz 10K bir. kasamız var bugün abi neye Doğu. gidiyoruz bugün harfler oynayacağız. şimdi Abi kaç tane burada 1 2 3 6 9 9. tane harfimiz var geldiği zaman bize ne. veriyor abi bire 25 9 lira basıyorsunuz. yani şu şekil L basıyorsunuz 25 katı. Şimdi biz buraya abi ne yapacağız. katlamalı bir şekilde gideceğiz bugün. bonuslar oynamayacağız AB haberiniz. olsun Şurada bonuslara girmiş 3 3x bir. şeyler. çıkmış de Ayriyeten de şu harfli yok mu. abi harfleri alırsak gelir tam. durur geçti abi or. Oğlum var ya dedim playde durur dedim. var ya öyle bir gitti var ya bire sanki. var ya hani nokta atış Adres belli olur. ya. Direk her zaman yarı katını ekliyoruz. Abi şu and harfleri kovalayacağız bugün.

40 yarısı kaç 20 60 Gönder gitsin. abi illaki 1 2 3 4 eldir atmam daha. bakalım zaman atac şansımızı bur Deniz. abi taktik olarak bonuslar girdik daha. önce de ben bu bonusları fan oynadım da. bonusan aman aman bir para alamadık. Yalan. yok yani Geldi geldi de öyle kıymetli. istediğimiz şehvetli paralar alamadık. diyelim şu fın usuna. gelir 25 X7 Abi hesap. edin oyu. geçer gelir ağlatırız ortal hadi lan. hadi lan hadi lan tamam dur. lan Lan oğlum Sanki var ya bir şey itti. onu bir bir. şey öyle bir şey olamaz ya bir şeyler. geldi g. on size bir şey diyim mi abi Gerçekten. var bir şeyler itti abi onu ya ben. anlamadım ya Vallahi ben onu anlamadım. ya 50 katı gelecek an güzel bir para da. gelecekti. 10 de bonuslara sallıyoruz abi belki. girerse para alır 4E basm kat kat. burki girebilir y. şey şunu tekr söyleyim Abi bu masalarda.

En çok gelen sayı. nir katlamalı şek. g had lanan lanan bonusa gir lan bari. anasını satayım 10en bonusa girdik abi. olaya bak. ya şaka maka ya burad vermi abi. on Tamam. abi al abi biz moru. seçiyoruz moru seçiyoruz abi mor çok. güzeldir. patlıcan. kıştır verdi 3x. verdi şimdi abi 3xi çarpacak işte. 2x vall olayı anlamadım abi Tek bildiğim. 30 L para aldığımız yani şu şek ş yok şu. bonusa girme şek şas 30 bir para aldık. başka bir şey almadık yani 40 Bilmiyorum. abi girdik 3x aldık gittik. 30 ekliyoruz Abi şu anda gelecekde 30. Ekiz bilmi nee Ben anlamadım. Anas pek. ii or. birç. numaral. or. al bazından girerse D ki olmadı bir. bonusa falan girerse şu şekilde abi. paramız var Biz yürü para bastık deriz. ya başka bir şey yok düşün girmiş mesela. 5 kuruş paranız yok B bulunmanız ne. oluyor abi. 10 bir şeyler. geliyor harfler oynuyoruz başka bir şey.

Yok ama o harflerden Ben si söyleyim abi. yakalayamadık önceki yde de o birkaç ilk. oynadığımız elde güzel bir el verecek. oradan bir müdahale geldi abi tekim. bu Time Bizimdir abi Time Bizimdir gücün. yetsin oğlum gücün yetsin oğlum gücün. yetsin oğlum az daha git Az daha git o. Bonus vermez abi o barı Boş verin o bar. para vermiyor Dostlar Ben size. söyleyeyim. 30 x. 2iz 11.40 lir oldu. güzel ha genelde şu şekil yorum. atıyorlar 10K kasan var niye 45k ile. falan giriyorsun ya 45k ile falan değil. yani 2ik mi yapak ya bire kasayı basıyor. harflere kataya basacağız ya Bona. basacağız ufak ufak gidiyoruz abi yani. katlama sö bir de şöyle bir durum var Şu. harflerin de güzel bir yakalarsa 4x. 4X. tekrardan belirttim Abi şu barine girme. bu. enz bu bonuslar iyidir para. verka. geç. dursa. Dur geçti abi. geçti Dedimki o. yok.

Orada. durşen geliyoruz Abi şu. anda o değil abi içinde bir de var. biliyor musun. de Sanırsam mavi var biraz birere. dalekler gibi geliyor içen bir da. geles tamam harf tanesini açtı 50x. gelirse 60'tan güzel olur hesapl. matematik. Kaf Bu ne lan böyle şey şey gibi. giymişler gibi giymiş. yeşil oğlum yapmayın şunu Lan geçmesin. lan geçmesin Lan bonusa gir lan bari bir. şeye gir koyduğumun çoc. ya bir dalab etmeyin abi bire dalab. etmeyin. ya bir oynamıyoruz abi biz biz biz bir. değiliz 6. 20 gönder. gelsin hadi oğlum yeşil meşil giymişsin. parlak marl bir şeyler. giyin 9. a şu harflerimizi başka bir şeyi. bir Tamam abi. düşerse yani 9 milyar para. yap. kım vermesi lazım. heralde. abi olaya bak ya geçecek ya. geçecek 10 paramız var. 10. gü bir. şey Şimdi. olayd. adam arkadaki o gibi bir şey var onu. çeviriyor sağa gitti diyelim Ne oldu bir.

X x topladı ileri gitti bir x topladı. sağa gitti tekrardan biri topladı ileri. geldi mesela yerde ne var çarpıya. geldiği zaman 5 10 oluyor 10 oluyor 20. 20 oluyor 30 25 oluyor şansız 2 defa x. giderse şu kenarlardan düşmemesi. lazım. güzel paramızı çık birazi git şu an abi. sıkıntıya girdik. sağa. giderse birara yedik abi 12e bıraktı. gitti Normalde şuradan uçmaması. lazım bir para aldık abi Gerçekten. bilmiyorum bu oyundan para alamadık Abi. kusura bakmayın yani ne diyeyim. bilemedim vermedi Abi ben ne. yapayım. bastık 4 Pardon 12 tane harfe bastık 25. katı. veriyor Yok abi yok Biz şeyi yanlış. yapmışız ya 9 tane değil 12 tane. basıyoruz burada kat basmamız lazım abi. her geldi katı yaptığım zaman gzel bir. para. alar Hadi oğlum şimdi ne düş. 50x. fkı geçerse onu da biliyorum Play de. geçerse kalırsa İyidir Yavaşla Yavaşla.

Yavaşla. yavaş Bak öyle bir şey ki bir bir var. bir harf ver bir Bir Var Bir harf var. Ona rağmen abi kazanamıyoruz ya olaya. bak ya yemin Edim olaya bak Ona rağmen. kazanamıyoruz Abiş şey. yok 130 AB. AB Hadi güzel abim Hadi can abim Hadi. cer. abim or5. var güzel para. alırız. AB gelir bizim i i gücün yetsin gücün. yetsin güs gan git g. g bir. dahi. seçiyorum. Hadi oğlum şu. gelsin karış AB hızı. karış. geçer tamka geldi abi. geldi ne harfinde durur ileri geçmez. Dostlar 270. lirada 25 katını aldım ne kadar yapıyor. bilmiyorum. 720 10K ile girdik. 12000 2 210 L bir paramız var abi kusura. bakmayın vermiyor ver Keşke size de. veririm ama işte şurada bir harflerde de. bir x yakalayamadık. or bir katlamayı güzel yapam şeyimiz. maalesef abi bol B geç Kendinize iyi. bakın abım bol. şans

All Devices iOS Android Chromecast