ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 BURALARA GELEBİLMEK İÇİN BEDEL ÖDENDİ.. YAŞASIN ARTSOZKA!! | PAPERS, PLEASE | FİNAL |


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Ne o zaman ne diyoruz Yaşasın Art. soska Evet cümleten Selamünaleyküm. sevgili YouTube izleyicilerimiz bugün. papers Play'in büyük ihtimalle final. bölümüyle karşınızdayız veya yeni bir. bölümüyle karşınızdayız bakalım neler. olacak neler yaşanacak Hepinize iyi. seyirler diliyorum papers. Please başlasın Hadi. bakalım çocuk katili birleşik. Federasyonu 325 Kredi 5 tane aile üyemiz. var Jon ve dairemizi üste taşıdık devam. ediyorum şimdi çocuk katili birleşik. federasyon hapishanesinden kaçtı. kendisinin tipi bu tipini Hatırladınız. en son taşındık Evet yeni dairemizde her. an baskın olabilir her an sıkıntı. olabilir kendisi bir seri katil ne. oluyor Hayırdır tüm memurlar kapsamlı. bir denetime tabidir gayri resmi. gruplarla iletişim halinde olan. tutuklanacak denetim tarihiniz 24 Aralık. bugünkü bülteni Dikkatli oku birçok.

Memur konuşuyoruz. 24 liralık denetimim varmış Bizzat ben. yöneteceğim Korkacak hiçbir şey yok çok. çalış arsos pasaportlarını el koyacağız. aranan suçum şu birleşik federasyondaki. çakkal o. çakkal şunlar silahlarımız Yalnız bu. adam bizi araştıracağım söyledi bir. sıkıntı olabilir iyi bakmak lazım Evet. Hacı abi Hoş geldin Öncelikle Kral senin. ismin uyuşuyor mu hemen bakalım aşı. kartlarını bir kontrol edelim çocuk. felci var şeyin var Tamamdır Ondan sonra. devamına bakıyoruz abi sen katil misin. vall Sanki şu bir benziyorsun Sen Pardon. küfür yoktu küfür yoktu Özür dilerim. Evet kendisi Mar 1944 0303 174 boyu var. 78 kilo kendisi artos kalalı doğ grestin. bölgesinden haritadan biz yine de. kontrol edelim yeni başladık doğ grestin. doğ şöyle yapıyoruz bunu buraya. bırakıyoruz pasaportunu alıyoruz. Onaylıyoruz.

Ile beraber onayladık gönderdik. pasaportunuzu beyefendi arayarak. numarayı alabilirsiniz Tamam görüşmek. üzere denetim varken şunu kaldıracağız. buradan. unutmayın 24 Aralık mıydı. denetim alayım mı lan bu alayım mı lan. bu adamı bu sefer Alayım mı bir kere. Alak adamı ya al abi yazık evrakları tam. sal denetim var Hayır düzgün sal Tamam. bakalım haberleri gördüm merhaba georgi. arsos işler çığrından çıkıyor belki bir. süre buradan uzaklaşmak istersin. obristan Güzel yerdir Sağ. olasın pasaportları el koyuldu buradan. Ayrılamayız bak Bu hiç iyi değil bir. dakika Ne oldu lan birini. tanıyorum sapte obristan belgeleri mi. lazım tıpkısının aynısı girmene izin. verildi uygun fiyatlar hiçbir soru olmaz. hemen teslim şartlar. arkada 20 dolar pasaport 5 dolar giriş. bileti yeni bilet bilgilerle. değiştirebilmesi için müşterinin.

Obristan pasaportu olmalıdır Art soska. obristan sınırında izmet verilir timo V. biz amanım seni her dakika yakaladık. çakal utanmaz. arlanmaz şimdi bir kontrol edeceğim seni. georgi aşılar 3 yıl geçerli açılarda bir. sıkıntı yok çocuk felci aşısı var. belgemiz doğru kendisi obristan gc7 mi. gc7 Sen buraya ne için geldin ha Ne için. geldiğini söylem 14 gün Transit 1.67. boyun var mı 63 kilo bıyığı var mı var. 8301 8404 skal erkek. uyuyor şunu o zaman bir saklayalım ya ne. olur ne. olmaz Evet logosu da. uyuyor Kral Görüşürüz Allah'a emanet ol. aslında biliyor. musun pasaportum Sende mi kalsın bir. tane daha yaptırım sorun değil. ana şu broşür dakileri aklında tut ve. geri ver arkadaşlar şunları aklınızda. tutun aklınızda tutun SS aldı mı biri. gönderiyorum obristan Bu zamanlar çok. güzeldir Her yerde kar ailen için daha.

Başka Pasaport nereden bulabilirsin. bilmiyorum ama sen akıllı adamsın bir. yolunu bulursun Eyvallah Kral görüşürüz. Seni tanımak çok iyiydi Kendine iyi bak. giderken vuruyormuş Ağlarım lan. Neymiş o pasaportu bize verdi Tamam. tamam tamam pasaportu bizde tamam tamam. tamam tam tam problem. yok seyahatiniz amacı ne geçiş 14 gün. geçiş Tamam bir bakacağız şim jermin Hoş. geldin sana birazdan çay ikram edeceğim. çocuk fel aşım var Bir problem. yok Transit 14 Günam. k8 boyu var kıvırcık. kçç 82 12 31 Herhangi bir problem yok. belgemiz doğru yuvarlak çizgili DB. yazıyor geçiriyorum 84 52 doğumlu. kendisi haan bir de bunu kontrol edelim. de ne olur ne olmaz impor. haan. geçiriyoruz kendisi. mi olur. saçmalamayın Hoş geldin senin 2 3. gelişin ha gezi amaçlı turistik kaç. gün turistik 14 gün Tamam sıkıntı yok. Şimdi sen bir bekle.

Evet burada bir sıkıntı yok burada bir. sıkıntı yok çocuk fel aşın 82. yılında Tamam bak Çok şüphelendim. beni ok birleşik federasyon 14 gün. turistik 159 boyun var mı Küçük kafalı. bu 83 0104 Herhangi bir problem yok 83. Tamamdır kista City Doğrudur kadındır. bir daha bir kontrol Edim Belki erkek. çıkar. Tamamdır şöyle seni onayladım Kendine. iyi bak Görüşürüz kadın olduğunu da. anladım zaten onu öy Sorgul yanlama. Görüşürüz Kendine iyi bak hin bir or. koçum Senin tipin hiç güven vermedi bana. Transit 14 gün Tamam sıkıntı yok Yakup. sen de bir katillik seziyorum Oğlum sen. Niyeyse bana bir korkunç geldin. L yani aşıların tamam mı 82 9. Tamam DB Yazmıyordu değil mi bunda bu. doğru değil mi böyle kare oluyordu Jacob. 1.77. boy Tamam 82 kilo gözlüğü. yok gözlüğü yok. bir ver Ver parmak izi ver bakalım. Aslan ver ver.

Ver bu sen değilsin uyumuyor uyumuyor. Hayırdır öyle he hadi bakalım. hadi günün ilk. gözaltısı çık bakalım dışarı Aslan. sıradaki. gelsin Eyvallah. Sağ Allah razı. olsun işin var Çalışmaya geldin Tamam 2. hafta çalışma kontrol edeceğiz Bu sen. misin Bak bu. viala Ben yine bir kontrol edeyim. Okeydir şimdi Baba Tomas. Carpenter Tamamdır çocuk felci aşısı var. şimdi buraya bakacağız çalışma 84. Tomas şuradan hemen bekle belgeler. diyeceğiz çalma doğrulacağız. doğruladıktan 82 12 30 doğru damgamızı. yok Bakalım şimdi Great Rapid erkek 45. doğumlu 84 de tamam belgeler de doğru. kendisini geçiriyoruz. arkadaşlar yerleşme göremedim ama. neyse Eyvallah. devrem Sen katilsin Neye bakayım. Hayırdır hayırdır. takip ediyorum biliyorum yakında buraya. gelecek zor bir şey istiyorum ama bu çok. önemli gelirse onu geçir Ama önce. pasaportunu el.

Koy. git cü yaptığı gibi ben de onu acı. çektireceğim. Simon bu. mu baba ben bunu. yaparım tamam. diyor ki simoni geçir ve onu bana. ver ama burada Kaderimiz. belirlenecek Simon o çocuğu öldürdü bu. çocuğun babası geldi bize dedi ki o. adamı geçir Pasaportun el koy tamam mı. Muhtemelen Biz denetlemeye girdiğimizde. bizi tokatl tamam mı diyecekler ki sen o. adamı nasıl geçirdin denetleyecek bizi. geldiği zaman düşünelim arkadaşlarımı. görmeye. geldin gün. turistik bir ay Tamam şu önemli bu arada. seni seviyorum Baba yazmış kız. Lan çocuk ve elci aşısı var şöyle. yapalım Gabriel korbel. damgamızı SC erkek 39 doğumlu mu 39. doğumlu fotoğraftaki o katile benziyor. mu herhangi bir benzemiyor ve kendisini. geçiriyoruz Buyurun görüşmek. üzere babaya İntikam aldıralım mı. aldırmayalım mı onu düşüneceğiz Gökçen. Pars abone olmuş Hoş.

Geldin eşin eski bir aile fotoğrafı. buldu obristan yalnız başına. kaçabilirsin Sizce ben kaçar mıyım siz. ben mıyım ailemi bırakıp kaçar mıyım sim. sen sen beni iyi tanımışsın. kaçmam Tabii ki de gerekirse ailem için. ölürüm hiçbir şekilde kaçmıyorum Bugün. de yemek ısınma ve kira veriyoruz Hatta. bana kalsa ben size bir şey diyeyim mi. Bugün yine para biriktirelim biraz bir. yemek vermey Ya da bekle bugün böyle. verelim bir hastamız olmasın böyle devam. edelim Hasta olmasın belki kaçmamız. gerekir Oğlumuz hasta diye yolda yarı. düşüp ölmesin Anladım Bak bunlar önemli. kole anlaşmalarına taş koydu Aha kole la. sıkıntı var. Aha Cumhurbaşkanı mı geliyor. lan Kim geliyor. oğlum tüm memurlar kapsamlı bir denetime. tabidir gayri resmi gruplarla iletişim. olan tutuklanacak denetim tarihiniz 24. Aralık görev bölgenizden.

Ayrılmayın devamı arkada yaşasın Oska. Oska pasaportlarını el koymaya devam. katil Hala. burada belki Burası da çok kötü değildir. son olanlardan sonra sınırları ziyaret. etmek iyi oluyor bu saçmalıklar da ble. duvarları sadece resmi plaketler ası. bunun için Lan git asmadım [ __ ]. koyayım kaldırdım. ya. Oha baba şu fotoğrafları şöyle köşeye. alta. koyalım bu duvara asılabilir mi. asmayalımda. için geldin sen bir sığınmacı olarak. bize bir parmak izin ver Senin bir. sığınma kağıdını kontrol. edelim tamamdır Sıkıntı. yok saşa Han Sen saşa Han Sen burada bir. problemimiz yok şimdik bir. dakika hanımefendi sizde hemen benim. aklıma takılan şey aşı. kartınız Evet. öyle ve sanki Sen. katilsin Maalesef seni reddedeceğim. bacım ne olursa olsun aşılarını. yaptırman gerekirdi görüşmek. üzere Ya ne alaka Ne alaka arkadaşlar. bayağı katil gibiydi ne çşü ya sizin.

Gözünüzde problem varsa benim Üzerime. gelmeyin benim ileri görüştüğümü. gördünüz geçen bölüm koyduğumun. çocuğu. seni Evet. evet. şimdi iki seçeneğimiz var gözaltına mı. alıyoruz yoksa geçirip babaya mı. veriyoruz ülkeye alırsak muhtemelen. Bizim hayatımız kararacak ama bir babaya. İntikam aldırma şansımız var ama İntikam. olarak adamı yakalatmak da olabilir seni. seviyorum Baba ama adamı çocuğu için. kurtaracağız diye de kendi ailemizi. zarara uğrat amayı ha anam bacım. kardeşim çoluğum çocuğum yeğenim olmasa. belki düşünebilirim bu ihtimali Ama. bizim de baktığımız iki tane çocuk var. bir tane yetim bakıyorum anladın mı O. yüzden her türlü gözaltı diyorum ben. de her türlü gözaltı. diyorum söyleyecek hiçbir şeyin yok Hadi. bakalım Seni seviyorum baba. turistik ne kadar süre kalacaksın. kalacağım süre 2 ay. civarı sen katil.

Değilsin adamın şeyini al almak. gerekiyordu onu unuttuk ya pasaportu. almak gerekiyormuş Evet Hayır adam doğru. da pasaportu almak. gerekiyormuş alalım mı pasaportunu Belki. orada güzel bir şey olabilir Ha tamam. anam ö dedim hemen. bekle bekle bekle öyle yapalım ora. önemli ora önemli bence ya. a ceza de. yemeyeceğiz ceza deem MR majid 300 T. göndermiş gelin gelin arabalar hazır. Eyvallah kardeş Sağ. olasın bunları şöyle. yapalım seni seviyorum. Baba abi oyuna girmeden geçiş videosu da. bakamadım ya Hoş geldiniz Hoş geldiniz. Buyurun Hoş geldiniz son anlardan sonra. sınırları ziyar etmek iyi. oluyor 8 tane uyarı aldık Evet susak. şivesi Evet. Osman evraklar. lütfen sığınma A bak bu sefer çocuk. felci aşısı var lan her seferinde. değişiyormuş sen katil misin. bak Her seferinde değişiyormuş. Oğlum bak bu sefer de suçu.

Burada gözaltı. fotoğrafı verelim seni seviyorum. Baba a . ne. lan. Lan adam. kaçtı adam uzadı lan E tamam da şu an. bizim suçumuz var mı Hayır şu an bizim. suçumuz var mı Adam girmedi Bir dakika. beni bir dinleyin adam girmedi. pasaportuna çöktük et Tamam ya. daha da geri alma hakkımız yok ama bu. son daha geri alma. yok Bir daha geri alma yok Bir daha geri. alma. yok tamam bir daha geri alma. yok al. şunları bir daha ne olursa olsun Geriye. almıyoruz Kaderimiz neyse onu yaşıyoruz. arkadaşlar katillerin Hepsi bu sefer. erkek şişko kordi. geldi bu sefer bir geç yürüdü adam. ha saygılar efendim Hoş. geldiniz. Eyvallah Eyvallah görüşmek üzere. Siz iltica için mi geldiniz A bak yine. değişti arkadaşlarını görmeye geldi Bir. ay turistik bir ay. Tamamdır Öncelikle Şurayı Hemen kontrol. edelim. sova sova belgelerine bakıyoruz 82 61.

Tamamdır kendisini şöyle yapıyoruz şimdi. şurada bir sıkıntı var mı kontrol. ediyoruz belges Herhangi bir problem yok. kota bir problem var mı Yok 66 kilo 75. boyu var mı var kısa kıvırcık saçı var. 82 11 30 her türlü Ama iyi ki. hatalı anca gelebildin He o zaman biz de. seni güle güle uğurluyoruz Tamam. kardeşim hadi kendine iyi bak. şimdi versem ne. oluyor şimdi gözaltına alıp fotoğrafı. vereyim. mi gözaltına alıp fotoğrafı vereyim mi. Tut Tut şunu. tut açıp veremezsin orada. ya açıp veremezsin ki orada Oğlum onu. açıp verme şansın yok verebilirsen zaten. verirdin olurdu veremezsin Hayır hayır. perdeyi açsan da veremiyorsun orada. veremiyorsun veremiyorsun açsan da. veremiyorsun bu açılmıyor niye açılmıyor. E tabii açılıyordu Evet biz doğru olanı. yaptık Baba hoş geldin. kardeş şimdi birader sana bir. bakalım birader senin aşılarda sıkıntı.

Var tarihi tarihi. birader aşılar 3 yıl. ya bu konuda hiçbir Bilgin yok Tamamdır. birader senin bu konuda bilgin yoksa ben. sana şimdi bilgiyi gö. şöyle şöyle al bakayım hadi uza. Pasaportun alamazsın Müsadere altına. alındı Hadi. bakalım hadi. İkile Hadi. İkile çakal oğlu. çakal arkadaşını ölmeye geldin. turistik turistik bir yay Tamam orada. problemimiz yok da sen bir Sanki şu adam. bıyık Ah Lan Ah Lan Kardeşim benim Ah. benim de bir ailem var işte onlar için. burada para kazanmaya çalışıyoruz ne. yapalım çocuk felci aşın da var. sıkıntımız yok hemen seni Devrem seni. çok sevdim seni geçireceğim hatalı da. olsan geçireceğim seni L bir ay turistik. 1558 boyun var mı lan. senin. Devrem devrem yapma bunu yapma bunu. uyuşmuyor. bu ne için geldin bacım turistik Allah. Allah kim verdi sana izni ay Turk Hadi. bakalım i. geçmeyeceğim haberin olsun Ben Senden.

Çok şüphelendim Sende bir sıkıntı var. Ben şüphelendim. Baba ben şüphelendim hiç hatam bile. olmasa geçirmeyeceğiz. Ne oldu. ya Nasıl. ya görmedik L Onu gördün mü ev ve. tutuklandı ne sana geçmesine izin ver. dedim Gerçek adalet sağlamayacak. kahretsin. vermiyorum Lan yürü. git ufacık bir çocuktu. Ah lan ama adaleti sağladık. ya Gezmeye geldin sen geçen günün. katilisin ha 8 hafta gezme turistik 2 ay. Tamam problem yok M yok. oda Tamam çocuk vce aşın da. var yuvarlak DB Yazıyor Doğru değil mi. bu adam geçen günkü suçluydu işte. 82 12 29 84 06 L erkek 49 doğumlu. herhangi bir sıç sıç Yok buyur abiciğim. geçebilirsin belgemiz doğru yuvarlakta. DB yazıyor karede DB yazmıyor Doğru. değil. mi Evet hoş geldiniz Hanımefendi. merhabalar belgeniz eksik hanımefendi. belgeniz. eksik erişimim zamanda çıkmayacak sizden. merhamet diliyorum ha.

Merhamet diliyorsunuz. ha hayır Kurumu. değiliz İyi günler denetim var yoksa. geçirirdim. bacım geçiş. Transit iki gün Transit Tamamdır Şimdi. bakalım bir senden şüphelendim kızım sen. bana şüpheli geldin senin duruşlarda. marda bir sıkıntı var senden katil. havası alıyorum tamam mı Hani burada. olmayabilirsin ama seni bir gün. göreceğiz katil olurken Ben ona. inanıyorum çok kısa saç değil bu çok. kısa saç değil bu da. neyse 84. var mı ya. orada merger Oğuz. var bir şüphelendim. Ama erkek ne erkeği oğlum kadın bildiğin. ya Hoş geldiniz. Merhabalar Transit ne kadar süreyle. Transit 2 hafta Tamam öyle olsun Berber. Sara boyadınız güzelmiş. aşkınız. yok Ne desem bilemiyorsun bir şey. demenize gerek yok Sizi şöyle güzelce. gönderelim iyi günler diliyorum görüşmek. üzere yş. kaçabilirsin 5 birikim. 295 kira. 30 para biraz eksiye düşecek de yine.

Böyle yapalım bence denetim gününe kadar. kimse Hasta olmasın belki ailecek. kaçmaya çalışırız bir şeyler. olur belki bir şey olur böyle devam. edelim grestin sınır kapısının geleceği. belirsiz önüne gelenin geçebilmesi erken. kapanmaya yol açtı. grestin her yerde sıkıntılar çıkmaya. başladı fark ettiniz. mi yarın denetim değil mi. Dışişleri Bakanlığı bu sınır kapısının. kapatılması ilgili kararlar alıyor ik. bir emri kadar görevinize devam edin. görev bölgenizden ayrılmayın Yarın sabah. denetim var arsos pasaportlarını el. koymaya devam. et küçük kafa fındık kafayı. yakalayacağız Biz şu şunları kaldırak. Belki bir anda denetime sokarlar bizi. ya Gezmeye geldin 3 ay. şimdi baba Bir dakika sen gezmeye geldin. 3 ay turistik 3 ay Tamam sıkıntımız yok. şöyle şöyle Anton. tarasov FC kök çocuk aşın var şöyle. hemen belgemiz doğru burayı Böyle yaptık.

Burayı Böyle yaptık 3 ay turistik değil. mi 3 ay gezmek Tamam 180 boyun var mı. senin 180 boyun var 86 kilon var kısa. kıvırcık saç değil bu değil ya Allah. Allah 9 şöyle alalım Sen erkek. misin erkeksin katil misin değilsin 84. 48 doğumlusun 12 22 lordz var mıydı. obristan Harita obristan lz var. tarasov Tamamdır Onaylıyoruz Baba. Onaylıyoruz. geçiriyoruz Sen bir katile benziyorsun. sanki birkaç gün içinde gördüğüm. katillerden biri olabilir bu adam biraz. bir Selamünaleyküm. Transit kaç gün birader 2 hafta Tamam. sıkıntı yok sen geçen gün kızın babası. değil mi bu. ya çocuk. felci değ. mi 14 gün 1.92 boyun var mı var senin. bab2 boyun 90 kil Sakalım var 83 tamam. an maro maro ğun 84 bitiyor oralar K. geçebilirsin buyun. buun yay İnter problem olabilir mi. yayında problem. yok abla sen. suçlusun sıkıntı çıkıyor arkadaşlar.

Çocuk felci var değil mi çocuk felci. Tamam. e 47 04 11 1990 boyun yok. senin e öyle. abla sen bu. değilsin a uyuyor la Allah. Allah Allah Allah Allah Allah. oror bölgesi mi orve vor burnt mu burnt. bir sıkıntım var mı abla Vallah bir. sıkıntı göremedim O yüzden seni şöyle. yapıyoruz ondan sonra. vizen. Onaylıyoruz ve. geçiriyoruz sıkıntısız Müsadere altına. alın abla Alaman lazım telefonu Biz. buradan veremiyoruz devlet denetime tabi. tutuyor Allah Allah ilk defa doğru. buraya taşıyorsun göç süresiz Hadi. bakalım x Ömer abone olmuş hoş geldin. kardeş bir sıkıntı var abi. burada Geçenlerde adını deği bir parmak. izi alalım o zaman sizden beyefendi Bir. bakalım abi yok bu uymuyor maalesef. sıktı. var ben sana şimdi demen gerekeni. söylüyorum şöyle gözaltına alıyorum seni. kendine iyi bak görüşürüz hadi. görüşürüz şunu da.

Al hadi adamın asabını bozmayın. sıradaki lan sen geçmedin mi hey be bu. sefer turnayı gözünden vurdum mükemmel. tahmin bile edemezsin Neyse sadece sana. teşekkür etmek istedim Sırf bunun için. sıraya girdim Belki şimdi de. çıkarım Ananı . krala bak lan verdiği paraya. bak Sen. katilsin sen busun. abi Nasıl. ya Göç Göç. süresiz Ya ne alaka Bir kere de tuttur. arkadaşlar. ahah benim neleri neleri tutturduğum. görmediniz herhalde siz burada ya biraz. anlamıyorsunuz gibi bu işlerden göç. süresiz 1880 Var mısın Tam birsin sen 58. düz saçı var 83 01 12 karede DB. yazmıyor eno var mı Onu bir. hatırlayamadım harita bu nereli impor. değil mi import 83 43 doğumlu kadınsın. kadınsın O zaman seni de geçirmek Bize. düşer bac Allah'a emanet ol Kendine iyi. bak diğer teyze nasıl bir 0' onu ben de. anlayamadım yani kemik erimesi böyle bir.

Kemik erimesi Yok kardeşim katil sandım. ha. çalışacak ne. kadar 6 ay Tamam baba Allah yardımcın. olsun çocuk felci var şöyle yapalım şuna. bakalım mats. bir inceleyelim Baba seni bir. inceleyelim babacığım ik İsm var mı yok. mu Şimdi çıkar şimdi kontrol ederiz Hadi. bakalım hadi. bakalım seni gözaltına. alalım ik ismin Yok baba Neye ne desem. bilim Niye yalan söylüyorsun Sabahtan. beri alın şunu bir daha da buraya. geldiğini görürsem kemiklerini kırarım. senin. kerata bir sürü insan var sırada. oyalama çakal oğlu. çakal yardım. edin oğlum herkes öldü lan. oğlum Silah. Gelmedi abi ne yaptın oğlum Silah. çekmeye izin vermedi oyun oyun. vermedi Hayır sarıyla çekmeye çalıştım. sarı olmayınca griyle çekmeye çalıştım. herkesi öldürdü oyun silah çekme izin. vermedi terör saldırısından dolayı mesai. erken bitti aileni kontrol etmek için.

Işten eve aceleyle döndün Yarın sabah. denetlenecek obrist sana yalnız başına. kaçabilirsin senek Arkadaşlar oyun. bilerek çektirmedi lan benimle alakası. yok hani adamların ölmesini bekleyip. öyle çektirdi bana hikaye o Ben. kaçmıyorum arkadaşlar ne varsa. yüzleşeceğiz boyunca hareketlerinizi. izledik bazı dengesizlikler. var Ancak arsos k'ya iyi bir vatandaş. alınız ufak hatalarınızı görmezden. geleceğiz tüm şüphelerden hak. landınız Yaşasın. Oska kole ile yeni bir anlaşma sağlandı. grin Sınır Kapısı yakında tekrar. açılacak 1 Ocak'ta görev bölgenize. dönün sonsuz modu açma kodu. 6231 biz. artık 6231 gayet güzel bir şekilde. oyunumuzu sonlandırdık istediğimiz Sona. ulaştık bence çok keyifliydi ama çok. korktum Bu arada Harbiden yalan. söylemeyeceğim tutukl çok feci hakaret. ederdim gayet güzel oynadığımızı. düşünüyorum n abone olmuş Hoş geldin ben.

çok keyif aldım Umarım siz de keyif. almışsınızdır bence çok keyifliydi artık. kadrolu eleman sonsuza kadar çalışıp. istersek köküne kadar Feriz her şeyi. yani aşırı keyifli olmu ilk bu oyunu bu. Arılı oyun diyecekti katili Harbi mi. Bence çok güzel Oyunmuş katili de. geçirmeye gerek yok. baba. al an

All Devices iOS Android Chromecast