ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Buckshot Roulette'in 5 Oyunluk Bilinmeyen Hikayesi


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bu shat ralı önceden biliyorsanız. hikayesinin olmadığına emin. olabilirsiniz Fakat o kadar emin olmayın. buck shat rot korkunç distopik evrende. geçen bir oyun oyunun bize verdiği ufak. detaylar var Neden kendimizi ölümün. kıyısına getirecek kadar hayattan. soğumuş neden görebileceğimiz en büyük. kabuslardan birinden çıkmış a benzeyen. bu canavardan kaçmak yerine gayet normal. bir olaymış tasına pompalı ruleti. oynuyoruz Aslında hepsinin cevabını. oyunun yapımcısı diğer oyunlarında. veriyor yapımcının bat Rad ile Aynı. evrende geçen beş oyunu var Bu beş oyun. evrenin farklı perspektifler inden. kapıları aralıyor Fakat bu perspektif. lere geçmeden önce baksat ralı hiç. deneyimlemiş Seniz size Kısaca. özetleyeyim baksat gece kulüplerinden. birinin tuvaletinde başlıyor kapıyı. sinirle tekmeleyip tuvaletten çıkıyoruz.

Önümüzde Sigara içip club'ta dans. edenlere bakan biri var Hemen adamın. yanındaki kapıya yaklaşıp O kapıya da. tekme ediyoruz karanlığın içinden çirkin. bir varlık bize yaklaşıyor ve pompa. ruleti için anlaşma imzalatıyor Adımızı. yazıyoruz ve oynamaya başlıyoruz içleri. boş ve dolu fişeklerin rastgele. pompalının içine konulduğu pompalı rule. temiz Böylelikle başlıyor ihtimallere. göre fişeğin boş olduğunu düşünüyorsak. kendimize sıkıyoruz Eğer doğru. biliyorsak sıra bizde kalmaya devam. ediyor ve bir sonrakinin dolu olduğunu. düşünüyorsak da deera sıkıyoruz ve. böylelikle yan monitörden kalan. canlarımızı takip edebiliyoruz fakat Tüm. bu süreçte yandaki makineler bakın. Bunlar yaşam desteklerimiz ve oyunda. pompalı ruleti oynasak bile bizi hayatta. tutan Aletler bu aletler fakat Bark shat. ratın hikayesini daha net anlamak.

Istiyorsak ve evrene hakim olmak. istiyorsak yapımcının 5 oyunundan ilkine. the Other side'a bakmamız. lazım. dışarı çıkmak hakkında. konuşmayacaksın dışarı çıkmayı. düşünmeyeceksin. Burası dışarıdaki tehlikelerden bizi. koruyor dışarıda ölüm var dışarıda. hiçbir şey yok ben bir zamanlar buna. İnanıyordum s ki yüzey seviyesinde bir. patlama olana. kadar buraya topladıkları kalabalık. hepsi onu gördü ertesi gün gören herkes. kaybolduğunda buna şaşırmadık insanların. metal bir kutuda tutabilmek için biri. gücünü göstermeli fakat birini unutuyor. vardı ve ben gördüm tamam. mı buradan çıkma zamanı. geldi oyunumuz küçük bir odanın. içerisinde başlıyor çarpı konulan duvarı. kesip atmamız lazım Burada kaçmamız için. gereken bütün malzemeler var En önemlisi. duvarı delecek bir mat kabımız var. gereken tüm denetlemeleri bilgisayar.

Üzerinden yaptıktan sonra bu matkabı. çalıştırıyoruz fakat deliğimiz metal. duvar o kadar kolay kırılacak gibi. durmuyor bu süreçte sayısız defa mat. kabımız bozuluyor farklı aletlerle. farklı şekillerde sürekli olarak aleti. onarmaya devam ediyoruz gerekirse. motorun içerisini açıyoruz ve motor. yağını dır soğutucusunu dur koyup. tekrardan motorun içerisini kapatıyoruz. fakat duvar iki katmanlı olduğundan. ikinci katmanı denmeye başladığımızda. güvenlik görevlileri uyarılıyor ve 5. dakika içerisinde ikinci katmanı da. kesmemiz lazım yoksa yakalanacağı pek. dayanıklı olmayan aleti birçok defa. onardık sonra kaçmayı. başarıyoruz. Evet temiz hava Çimenler her şey çok. güzel artık metal Kutunun içerisinde. değiliz onların Tutsağı değiliz kendi. yolumuzu çizebiliriz biz artık Özgürüz. özgürlüğümüzün ilk anlarında ağacın.

Yanına gidip gölgesinde Serinlemek. istiyoruz ağacın yanına Vardığımızda B. not buluyoruz Bu mekan gözüktüğü gibi. yazılmış ama yarım kalmış ardından müzik. artıyor ufukta bir şey beliriyor. ve anlıyoruz ki metal kutunun içindeki. insanlar doğruyu söylüyormuş dışarısı. gerçekten teh tehlikeliyim miş geçelim. ikinci. oyunumuza oyunumuz Control room Alpa. 2047 yılında geçiyor görevimiz. Önümüzdeki deliğin içerisinden bazı. örnekler alabilmek bunu da önümüzdeki. winch paneliyle yapıyoruz amacımız. çukurdan örnekleri almak ve soldaki. alanına. yerleştirmek örneklerden biri vinçten. düşüyor ve tek yapmamız gereken onu. oradan alıp ellerimizle yerine. yerleştirmek. günün sonunda ne kadar görevimizi. başarıyla yapsak da Dev Örümcekler Camı. kırıp bizi. yiyorlar 3üncü oyunumuz concrete Tramer. adında bir oyun oyun yemekhanede.

Başlıyor bir makine bize yemeğimizi. veriyor etraf dağınık fazlasıyla tepsi. var Köşede oturan iki kişi var Kendi. odalarından ne görüp göremediklerini. tartışıyorlar Çünkü nerede yaşadığımızı. bilmiyormuş çevremizin neye benzediğini. bilmiyormuş söylenene göre çatı katına. çıkış kapısı açıkmış artık biz de. meraklı gözlerle en üst kata çatı katına. Doğru yol almaya başlıyoruz çatı katına. çıktığımızda fark ediyoruz ki etrafımız. kocaman Duvarlarla sarılı fakat biz. sadece küçük bir piyonu yukarıdan bir. helikopter geçiyor ve iki oyuncunun oyun. oynadığından bahsediyor bu sefer çatıya. çıkan kişi değil de başka birinin. gözünden oyunu görmeye başlıyoruz oyunu. savaş gemisi oyunuyla birebir aynı solda. bir kağıdımız var beşli dörtlü üçlü. ikili ve birli binaların ne kadar olduğu. Üzerinde yazıyor ve biz de noktaların.

Dışındaki yerlere tahmini atışlar. yaparaktan binaları vurmaya çalışıyoruz. kimin bütün binaları patlarsa o kişi. kaybediyor savaş gemisi basit bir kutu. oyunu fakat biz gerçek hayatlarla. oynuyoruz Az önce çatıya çıkıp etrafı. inceleyen kişi var ya Evet onun gibi. etrafta ne olup bittiğini bilmeyen. insanların içerisinde yaşadığı binalar. Bunlar ve biz sadece basit bir oyun için. onları patlatıyoruz ve eğleniyoruz. başarısız olduğumuz ilk anda. da 4 oyunumuz tartur Engine adındaki bir. oyun 2009 yılında tartus adında bir. bilgisayar tasarlıyorlar bu bilgisayar. devasa bir bilgisayar fak fakat güvenlik. önlemleri almaları lazım Çünkü tartarus. başka çalışanlar kendi kötü amaçları. için veya kendi çıkarları için. kullanabilir O yüzden güvenlik önlemleri. şart Biz de bu bilgisayarı hackleyip. kendi çıkarı için kullanacak üç kişiden.

Biriyiz asansöre kendi hard diskimiz de. beraber biniyoruz diğer arkadaşlarımız. hard diski değiştirmemiz için bizi. yolluyor sağ tarafta kalın kabloların. arasında bilgisayarın kendisini. görüyoruz sol tarafta da duvarın. içerisinde özel modülleri var saat 12. olmadan bütün işimizi bitirmemiz lazım. ve 11 bölgeye geldiğimiz zaman işimiz. başlıyor matkapla beraber vidaları. söküyoruz kapağı açıyoruz ufak bir. hackleme cihazıyla beraber tartarus 11. modülünü hackliyor Böylelikle yetkili. kişilerin kullanabildiği tartar usu Biz. kişisel amaçlarımız için. kullanabileceğiz ardından tarusa erişim. sağlayabildiği makinenin yanına. gidiyoruz bir arkadaşımız bizim için. simülasyonları ayarlıyor biz iki kişi. deniyoruz birebir Matrix gibi. düşünebilirsiniz bize var olmayan başka. bir dünyaya aktarıyor ve orada farklı. olaylar yaşıyoruz öğreniyoruz deneyimli.

Ve kısa bir süre içerisinde geri. dönebiliyor gerçek dünyada ik saniye Ken. tartarus içerisinde 1020 saniye. dakikalar boyunca kalabiliyoruz aslında. fakat bir simülasyon yüklediğimizde. patates soyma simülasyonu içerisindeyiz. Ne kadar saçma olduğunu arkadaşımızla. beraber sorguluyoruz Bir hücrede yiz ve. sadece patates soyuyoruz hapis sahnemiz. bu ardından makine tekrardan bizi. gerçekliğe götürüyor iki kişilik. testimiz ardından 3üncü kişi de. kendisini matrix'e bağlıyor o sırada. kritik bir soru soruyoruz kodu yazmak ne. kadar uzun sürdü cevaps korkutucu ben. yazmadım bir yerden buldum Böylelikle. felçli kalarak matrix'e bağlı kalarak. üçümüz de hiçbir şekilde bilgisayarı. durduramadı İçinde gidip geliyoruz bir. sim içindeyiz bir gerçeklikte bir. simülasyon içindeyiz bir gerçeklikte ve. böylelikle zihnimiz sonsuza dek sıkışıp.

Kalıyor son oyunumuz Carbon Steel ve. yeni bir işe başlıyoruz işimiz farklı. yaşam formlarını test etmek fakat. dikkatli bakarsak. yaşam formlarına enjekte edeceğimiz. tüpler veya onlardan alacağımız. örneklerin tüpleri Az önceki oyunda. çıkardığımız tüplerin birebir aynısı. Evet bu Evren kocaman Örümceklerin. olduğu veya kocaman Örümceklerin. deneyler sonucu üretildiği bir yer ve. bunun için iş bile yapmışlar farklı. yaratıklardan canavarlardan örnekler. alıyorsunuz farklı dozajlı serumlar. üretiyorsunuz ve neye göre tepki verip. vermediğini algılıyorsunuz katman katman. derisini inceliyorsunuz radyasyon. veriyorsunuz kabuslarını Belki bu. Canavarlar giriyor ama yapmanız gereken. tek şey İnceleme devam etmek notlardan. bir gün bir diskte sizi uyaran bir adam. var mühendislerden biri bu işlerin. düzgün gitmediğinden bahsediyor Burası.

Distopik bir yer Büyük ihtimal Bizim. yaptığımız deneyler sonucu İnsanoğlu. daha korkunç bir hal aldı teknoloji. gelişmiş bir halde fakat Bizim. bildiğimiz dünyayla paralel bir şekilde. gelişmedi eski tüplü bilgisayarlar var. Çünkü bazı teknolojilerde geri kalmışlar. kameralar var fakat LCD televizyonlar. gibi televizyonlar yok Bilgisayarlar çok. gelişmiş değiller Bir can alıcı noktay. İsa en son 2047 yılında yaptığımız işi. hatırlıyorsunuz orada kağıda dikkatlice. bakın bir logo göreceksiniz o logo aynı. şekilde bu oyunda da var belirli bir. şirket altındayız ve belki de Bu şirket. bizim Devletimiz Çünkü İnsanoğlu Baş. kalmadı veya kaldı nerede yaşadığını. bilmiyoruz Sadece metal Bir kutunun. içerisindeyiz İnsanoğlu onlarca yıl. yüzlerce yıl belki de bu metal Kutunun. içerisinde yaşıyor o yüzden içindeki. insanların çevreden bir haber olması.

Doğal oluyor nasıl yaşadıklarını nasıl. büyüdüklerini bilmiyorlar neden bu. işleri yaptıklarını bilmiyorlar devlet. yalan söylüyor dışarı çıkmasını. insanların istemiyor Çünkü gerçekten. dışarısı ölümcül bir yer ama bu şirketin. içerisinde metal kutunun içeris olan. şeyler de normal şeyler değiller bakat. Rota geldiğimizde de aynı evrenin. içerisinde aynı metal Kutunun içerisinde. deneylerin yapıldığı bambaşka bir. dünyadayız insanların görgü kuralları. çok daha farklı eğlence anlayışları çok. daha farklı binaları uçurmak gibi ya da. pompalı ruleti yaparaktan rakibini. yenmek gibi ve karşılığında para. alabiliyorsun bu parayı. kullanabiliyorsun Mach rın sonunda. arabamıza pompalımı koyarak Tan yola. koyulmuş halimizi görüyorduk ve CLT. insanları da görebiliyorduk Demek ki. yaşayan bir kısmı var işte korkunç. işlerinde çalışan insanların yanı sıra.

veya korkunç kafes gibi birkaç. apartmanın olduğu yerde tutulan. insanların yanı sıra birazcık daha. yaşamaya yakın yaşadığını hissedebilen. insanlar da var oyunun ufak detaylarına. Gelecek olursak pompalı ruletinde kan. transferlerini makinelerini bir yana. bırakacak olursanız. yenildiğinizde şoklu ve tekrardan. uyandırıyor fakat ilaçlarınızı içtiğiniz. zaman bu durum böyle olmuyor çünkü bizi. uyandıran kişi de yine kendimiziz ayrıca. oyunun bir kısmında tanrının imzaladığı. bir kağıdı buluyoruz Bu da bir nevi. Tanrı bile seni kurtaramayacak imasa. geliyor. ah. ah

All Devices iOS Android Chromecast