ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 BUCKSHOT ROULETTE ! (aşkta kaybeden...)


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Çıkarttım belden dokuzlu havaya dedim. bana bir şey diyenin koyar arkadaşlar. Bugün sizlerle birlikte tipim dayak. yemiş gibi görünüyor olabilir ama hiç. tamamen. alakasız kaşlarımı ve Sakallarımı. aldırırken yani o Siri çekerken böyle. bir şey oldu ama tam dayak yemiş gibi. Oğlum ben acaba dayak mı yedim . koyayım Her neyse Bugün sizlerle. birlikte Back shot rollet Oynuyoruz. arkadaşlar oyun böyle Rus Red tarzı bir. şey Dilerseniz çok da uzatmayan. uzatmayan ne çok da uzatmadan hemen. oyuna geçelim Bu da böyle tutulmaz yani. onu da söyleyeyim size bir fake attım. pompalı Böyle tutulur Yani buradan. alırsınız K Evet arkadaşlar bu arada. chatine size çok çok selam var Hep. birlikte oyunu tecrübe edeceğiz değişik. sarkastik bir oyuna benziyor Sizler de. yayınlara katılmak isterseniz. açıklamalardaki linklerden. katılabilirsiniz diyerekten videoya like.

Atın kibarca rica ediyorum videoya like. atmazsanız Rus ruletinde kendime vururum. bir daha hayatım boyunca asla granny. oynayamam arkadaşlar videoya like. atmanız gerekiyor Evet şimdi ben imleci. göremiyorum Böyle bir sıkıntım var Bu. arada starta başlayalım oyundan. Anladığım kadarıyla bir rulet oyu. Oynuyoruz zaten Sabahtan beri 756 kere. söylediğimden de evet Oo dostum burada. korku yazıyor korku soru işareti sol. tıkla interact Kıpırdayamıyorum. kıpırdayamama gibi bir sıkıntı mevcut Şu. an ben. oyunda hiçbir şey yapmadım Lan oğlum ben. hareket ettiremiyorum oyunu. he bu normal mi chat Bu normal. mi kapıya tıkla oğlum imet yok ki. bende. kapıya tıkladım Ne oluyor lan. oğlum Ay Tipe bak. ay suratlı bu ne bende Mouse imleci. yok arkadaşlar bende Mouse imleci. görünmüyor bu çok büyük sıkıntı yaratır. form mu bu General of liability enter.

Name Ben şu an tamamen OBS ekranına. bakarak oynuyorum Bu arada kendi al tam. sığdı. ok. ok ok ok. enter Tamam ismimizi aldı chat bu ne. bir bir yaşam raundu 2. Kurşun Ne. yapıyorsun. Dur 3 tane soktu Ha ik tane. Kurşun mu var şimdi bir dolu iki boş var. shotgun. Ship Al. şunu. öldüm ben koyayım Dur dur dur. lütfen E sen şimdi ağzına sıçtım Yo Bu. da boş ki Tamam ben bunu kendime. sıkıyorum tamam peki ben nereden. bileceğim hangisinin dolu hangisinin boş. olduğunu Ha 3 dolu iki boş senin. şimdi koydum seni lanet. olası Tamam ne yaptın ver Bunu ne. yapalım koydum sık sık. şuna ananı sikeim . yedik Tipe bak aptal Eller Niye. öyle tutuyorsun koyayım hocam bir. dakika bir dakika siktiğiminin. çocuğu Oğlum bu ne get up Kendal gece. daha yeni başlıyor Aa ortama bak la chat. geri Hoş geldin senin öncelikle o tipini. sik aptal geri zekalı Tamam ilk ra Tamam.

Sıkıntı yok tamam ü tane soktun Ben de. biraz sonra sana sokacağım kendime. sıkıyorum. chat koyduğum yarı yarıya şans ona. sık e . koydum [ __ ]. dostum çok çirkinsin ya tamam ü dolu iki. boş Önce sen sık istiyorsan bana. veriyorsun He kendime sıkacağım riske. alacağım / yüz Eğer bunu kendime. sıkarsam o adam ölür Lütfen bana. sıktığında bir şey olmasın Hadi. Bismillah. lütfen ya bir bayılmışım İçim geçmiş Ha. bıçım hele bir çay Ana bir çay koy. bayıldım da Sen alıyorsun He. Usta Allah kahretmesin. anne harbiden bir çay getirsene ya dilim. damağım kurudu Sana zahmet Hadi. Bismillah dostum Bu oyun çok zor Bu. arada bu tamamen şans oyunu fark ettiniz. mi aşktan yana gülmedim Kara baktım E. hem Kumarda kaybediyoruz hem aşkta. kaybediyoruz böyle oyunu böyle. şey mi olur ver aşktan yana gülmed Ver. şunu ver kendime sıkıyorum Zaten ikisi.

De boş gelecek. Tamam fucking. bitching dieing Yat aşağı yat. Oğlum adamın tipi çok çirkin oluyor ya. Ne yapıyorsun E abi Dur bir şey. söyleyebilir miyim Bir şey söyleyebilir. miyim Dur koydum ki ver onu bana. ver ver ver ver ver ver silahımı ver Ver. silahımı çıkarttım belden Uzlu havaya. dedim bana bir şey diyenin. koyar Ne oldu Kendal. Win bu ne biraz daha ilginç bir duruma. getirelim Ne dersin Ne oluyor. Bismillahirrahmanirrahim item var İt her. reload önce daha fazla item nasıl. anlamadım bu ne bıçak silahın hasarını. iye katlar oğlum silahı sıkınca ölüyor. ki zaten adam koydum bu ne Enerji çeçi. Sağ koydum. Tamam kelepçe almış Adam yapım bu ne işe. yarıyor w the shotgun and Round on Last. CH. içeyim e ki seni E boş mermiyi. attım öldürdüm o mermi boştu e . koydum e bıçak ha bıçakla iki canı gider. Ay tamam özür dilerim Ben bir tane.

Kullanabiliyor sandım çok özür dileyerek. Allah kahretmesin Bu ne oğlum Oğlum bana. öyle fantezik şeylerini Hayırdır. enter name God bıçak ver bunu gel. kelepçe ne işe yarıyor chat İki Kurşun. iki şey kullanayım O zaman ben kelepçeyi. kelepçeyi. kullanayım geri zekalı Hadi riske de. girdim Gel bakalım oğlum buraya şansımı. deniyorum. chat şansımı sik ver Ver bir daha bende. bir daha bir daha bir daha bir daha Hehe. bir daha deneyeceğim yine bıçak. kullanıyorum Cristiano Ronaldo 2018. Dünya Kupası İspanya 32 fre kick golü. çıkarttım belden uzluğu havaya dedim. bana bir şey diyenin. koyarım abi . abi . Bir. saniye kır kır oğlu kır kelepçeyi. bir şey diyeceğim kaybedince baştan. başlamıyorum Değil. mi arkadaşlar bu sefer ağızlarına. sıçtık. lan ikinci turdan başladık önce bir dur. dur kelepçeyi kullanacağım tamam mı Sen.

Bir yat E ben her türlü öldürdüm ki bunu. şimdi direkt şunu. kullanacağım Tamam bir daha sıkacağım. muşmula suratlı burnuna sıçtım. şimdi kritik ra lardayız Tamam şimdi ver. bakalım ver bıçağımı soluma ver bunu da. ver Tamam sıkıntı yok tam bir Dedektif. havasındayım koyayım Ok tamam Hey. Hey sakin dostum sakin ol onun aldığı. şey ne chat ik tane mermi almış O ne. sigara mı ne işe yarıyor canını. doldurabilir anasını abi şuna. bakıyorum boş kendime sıkıyorum ver. kendime sıkıyorum lan titreme lan. al bir daha bir daha nedir bu gözle. görünmedi E bu da boş ver sıkıyorum. kendime birader He E şimdi de senin bua. koyuyorum birader ver bana oh Kes kes. kes Don't mess up with the py fucking. blinders Come on koyduğum abi. Ölsene suratın çok tipsiz biliyor musun. öldürürüm seni oğlum piky blinders dedim. adam sigara çekti.

Ya iç iç . oğlu bir şey yok Bir şey. yok i iki hasar götürdü bir şey yok. mermiler bitti mermiler içinde mermiler. bitti Hadi bakalım chat kelepçe ver. büyüteç ver Tamam kaç kaç 32 biraz riske. gireceğim adamı şimdi bakın ne yapacağız. biliyor musunuz önce bir kelepçe. takacağım buna tamam mı kelepçe. takacağım kelepçeden sonra büyüteçte. bakacağım aynen her türlü bizde bak. seyret kelepçeyi taktım al o kelepçeyi. ben sonra o kelepçeden sonra sana ne. yapacağımı iyi biliyorum büyüteci aldım. chat boş bu Şimdi alıyorum bunu kendime. sıkıyorum çocuğu şey dizmiş oraya. ya koyayım her şey var adamda. şimdi kumar 4 dte 3 % 75 şansımız var. adama. sıkacağım çocuğu ver bir daha %. 66 şans iki dolu bir boş Chat ne. diyorsunuz Ben chaim dinlerim Senin. yerim adama diyorum yani [ __ ]. koydum ya Yat lan ne yap. yapıyorsun Ananı çocuğu öldürdü.

Bizi öldürdü bizi bizi öldürdü bizi. öldürecek Oğlum adamda ü tane eşya var. Ne yapayım ya bu sefer var ya dünyanın. en tecrübeli adamı olarak geliyorum. dostum Bu sefer senin o pislik o o lanet. olası buak shat Senin o pislik . sokup namluyu çekeceğim suratı ağzına. sokup namluyu çekeceğim ağzındaki tüm. İğrenç pislik köpek balığı dişlerinin. hepsi beynine kaçacak dostum Bunu sen. istedin bu sefer bu sefer iş bizde. arkadaşlar Okey bir dolu bir boş ilk. turdan gondii yemeyelim chat Tamam boş. ver ver şimdi sen bana. onu aha. aha 2 Dur dur Tamam bir dakika hocam Bir. saniye bir sükunet bir sükunet iki tane. canımız var şunu bir boşaltalım bir bira. içelim. chaim Ne boşa attı kumar adam Hiçbir şey. yapamaz bize kumara giriyorum. sıkıyorum Ne sandın Yar dostum git gide. gerçekten çok çirkin oluyorsun ya Hey ne. yapıyorsun abi inşallah arkama geçmezsin.

De yani Tövbe estağfurullah iç onu da iç. onu da iç iç iç son içen iyi içer e Vur. Hadi neap nasıl. vuracaksın mal koyayım he Ena İyi. iç iç bir tane daha iç onu da vur onu da. vur He sık bana geri zekalı hiç. beklemiyordum abi öyle bir şey bu arada. ver şimdi bakalım iki tane canımız var. Aha bira güzel Aha büyüteç güzel tamam. 3E 2 3 dolu iki boş bir tane bir. açacağım chat hop. bakalım boş attık sigara mı içsek bizi. öldüremez gerçi bu bir tane büyütece. bakalım kır kır kır Aha koyduğum. dostum çok yanlış kişiye sataştın Ahbap. senin ırz değerlerin nam. mevcut güzel güzel al bakalım kelepçeye. CK mis bizi he hadi. Kelepçele bak bak çok ilginç Ebemin. gördüm terbiyesiz herif seni Vur. Sıkıntı yok Sıkıntı yok bir daha vur. Erkeksen bir daha vur azıcık namusun. varsa bir daha vurursun. He yemedi değil mi Tamam Şimdi chat.

Güzel Aha bu lazımdı işte bir sigara. Alıyorum 3 dolu 2 boş 3 dolu 3 boş şunu. bir alalım güzel çünkü 2 xi var ya İlk. sigara sonra büyüteci alalım kır bakayım. boş Şimdi sen ver bana bunu sıktım. kendime dostum hop ne bakıyorsun yarım. Tamam şimdi şimdi ne yapacağız öldüremez. bu bizi ya şimdi kumar Hadi bakalım lan. şimdi. kumardı yat güzel o da bizim canımızı. iki tane götürür Ondan sonra hiçbir şey. yapamaz chat hım çok ilginç sen o gözle. O nasıl. görüyorsun Tamam. sık geri zekalı He mal mal e e. e long Last We arrive at the final. showdown. ediyoruz yaşamla ölüm arasında bir dans. Bu ne lan Ne. yapac Ne. oluum 4 item alınabilir Al bunu da al al. al güzel her. bir Tamam sakiniz chat bir yü Tece. bakalım dolu bıçak kullanıyorum tamam. koyduğum güzel çok gerici iki canı gitti. al iç iç iç sıkıntı. yok Boşa gitmedi arkadaşlar adam her.

Şeyini kullandı Tamam ne ne kadar boş. vardı bir boş üç boş mu o Tamam. yeni yeni round al sigarayı al birayı al. birayı anasının Bu ne oğlum 4 dolu 4 boş. harika dolu. harika . Aha güzel ik dolu iki boş gitti. chat Ananı bir boş kaldı bana. sıkma kendine sıkıyor aptal Ananı. of Fu. Me. sıkıntı yok Tamam gel Tamam sık bir tane. daha benim de sigaram var Bende de var o. sigara şimdi sen şimdi onu ver bana. tamam rahat bir dakika bir keyfimize. bakalım 4 tane şeyimiz var alacağımız a. kelepçe kelepçe 1 büyü 2 kelepçe 3. anasının avradı Yani tam şim önce. sigaraları içelim 3E 3 dolu boş sigar. içelim bir can gelsin soldan da bir. tanee. tam. bakacağım gel çok güzel dostum Bunu hak. ettin bir tane çaktık eşitlendi bir tane. daha büyüteçle bakıyorum ya da şey mi. yapsam bira mı içsem büyüteçle bakayım. dur ona göre şey yapacağım Tamam çok.

Güzel harika ver şimdi bana bunu geber. seni pisliklik lanet olası ok adamın bir. bıçağı var tehditte olmamız lazım İki. tane de sigarası var adamın Tamam iç iç. Ben bir tane daha kelepçe kullansa. mıydım Ya kullanabiliyor muyduk acaba o. e bak ha Ne. gördün Tamam boş attı bir. tane Tamam. dostum mal koyayım geri zekalı. ağır ağır teşhisli geri zekalı Ruhani. geri. zekalı Tamam şimdi Tamam bir büyüteç bir. bira bir bıçak artık ya allah allah E. şeye döndük ama Dedektif geeta döndük ya. 42z güzel Bunu da ağzına sıçarım adamın. bu arada Oğlum adamda 3 tane bıçak var. chat adamda 3 tane bıçak var Dur sen. şimdi önce şunu bir al tamam mı sen şunu. bir al şuna bir. bakalım tamam ver şimdi sen bana bunu. Tamam bir dolu gitti adamda hayvan gibi. büyüteç var ya bir tane daha kelepçe. atacağım Bu arada adama chat atamıyorum.

Başka bir tane kelepçe harika bir tane. daha büyütece bakacağım o zaman güzel. dolu harika şimdi ne geldi İki dolu iki. boş var Tamam Hadi bakalım Hai Bismillah. öl. Yes Şimdi bana gelsin direkt kelepçe. kullanacağım Hadi. lan hazır mısın opsiyonel Bu. ne Ne oldu. chat bana denk geldi koyayım bana. denk geldi ya Allah kahretmesin. Tamam sıkıntı yok Tamam şimdi Sıkıntı. yapmayın şimdi bir dakika sigara ver. bıçak koydum sigara büyüteç güzel. şeyler çıktı. şimdi 4 5'e 3 her türlü aldık her türlü. aldık Öncelikle bir sigara içiyorum Pick. fucking blinders Man no Sen şimdi hele. Şuraya bir bağlan Sen bir bağlan He. Sonra dön şimdi büyütece. bakalım Sak ver bıçağımı ver bıçağımı. ver. Kendal le uğraşmayacaksın dostum adamın. böyle . koyarlar Aras. çocu Bu ne. oğlum ödül mü para mı kazandık. açamıyorum. Ahin oldum Art Amer ş bileceğim.

Congratulations. candle

All Devices iOS Android Chromecast