ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Buckshot Roulete Yeni Güncelleme! - Doğukan Adal


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Ah. snep ah burnuma o kadar fazla su Çektim. ki. Tamam abi ben ben ne. yapacağımı. Hatırlamadım sesi nasıl kısı lan Ha. buradan. direkt alacağız M Porsche Porsche A evet. doğrudan Porsche Porsche alacağız. Arkadaşlar şimdi. buın. Eee ben şey yapmıyorum ya etrafta. yayınlanan kesit kanalları için. arkadaşlar kick de 20.00'da yayınlarımız. olan kik.com Adala bug shot ret. oynuyoruz Şimdi yeni şeyler geldi. e yeni bayağı bir şey geldi Ben sesini. şöyle 35. yapayım şöyle artık olur diye. düşünüyorum yeni şeyler geldi oyun daha. ilginçleştiriyor. biraz rekor falan kıralım şimdi ne. yapıyorduk abi Onun için direkt bu. sıfırdan başladı. Gerçi bunun hikayesi var Adal di bir. adam hikayesini yaptı onun onu da bir. ara izleyip hikayeyi. öğreneceğim. şimdi Tamam yap bana da yap ben yerim. yerim şimdi ilaç yok çünkü buam. versiyonu Ben öbürünü şe bu yeni sürüm.

Zıbı bir sürü şey. gelmiş. Adal abi yok Tanrı yazınca bu oluyor yok. şunu yazınca böyle oluyor adaletin Adalı. abi. Şimdi bir tane dolu iki tane boş ben. bunları en son kağıda not alıyordum. Çünkü bazen Kafanız allak bullak olabil. böyle şeyler yaşanabiliyor o yüzden abi. bekleyin nerede düzgün bir. kalem şimdi oğlum çok korktum lan ne. oluyor şimdi şöyle bir şey yaptım ben. telefonu şarja taktığım zaman yanlış. delik diye bana şey uyarı veriyor Siri. ve taktım kulaklıkta aynı anda. bluetootha telefona bağlı şey A yanlış. delik diye bir ses geldi Çok korktum. Ah Neyse şimdi iki boş bir dolu o zaman. abi iki boşsa Ben kendime sıkmayı. denerim Ya böyle bir tur başlangıcı. olabilir mi ya % 66 şansı İnsan bir. Nasıl harcayabilir. ya garip bir var Yani boş olduğunu bilse. bile E bana da hiç kimseye. sıkmıyor sadece kendiyle.

Geçiştiriyor 3 dolu. abi 3 dolu iki boş Tamam ben sana. sıkarım Bu arada yapıştıracağım abi. Buyur. dealer. patladın Ya. ben a o da mı ateş etti Ben o sırada y. Ateş etmiş oğum eline burada insanlar. bekliyor vurdu kendini Evet vurdu dolu. bir boş Ben yine sana kullanırım Bu. arada vururum Çünkü öbür türlü boku. yiyecekmiş gibi geliyor dealer. abi yani % 66 şans varken bu sefer yine. 33 falan gelirse saçma olurdu. zaten İlk turda Sıkıntı yok abi ilk. turlar kolay E Tab biz' giz. da yani Milyoner olalım abi. ya bakalım iki tane eşya alalım abi yeni. eşyalar Bu arada nasıl hiç bilmiyorum. a koyabiliyor Önceden kendi şey yapmıyor. muydu Ben mi yapıyordum. yine ne fark eder. ki bir dolu bir boş. Şöyle yaparım kelepçeyi takarım zaten. iki tane var birini. ıskalası da çok daha kritik zamanlar. için Aynen. Okey şimdi zaten turbana geri geliyor ve.

Ben boş. geçeceğim sıkıntı yok. kelepçe tekrar. geldi tamam tanrıyı öldürdüm ayağı çeken. bir şeyler var. burada görmekten sıkıldım artık ik dolu. iki boş tamam iki dolu iki boş. a nerede farklılık ileride oluyor abi. Herhalde yani ben de oyuna ekstra para. var Normalde Almıştım Yine aldım şimdi. iki dolu iki. boş kelepçe kullanabilirim ve adamın. keskisi var ve bunlar var çünkü hani. keskiyle vurursa direkt olarak beni yok. edecek. E şöyle bir tane içelim. abi Umarım boş. çıkar Ben neden böyle saçma Sak şeyler. yapıyorum tamam bağla. abi deer Ateş. et tuttu geri kalan İkisi de. boş Ama adamın keskisi var Yani bu ne. demek oluyor bize şununla 2 vurabilir ve. bizi yok edebilir O yüzden. hala çok erken sigarası da var sigarayı. içecek o ur gelecek oradan bir can daha. alacak. öyle bir durum. var şimdi bir tane daha bir tane daha Oh.

Biralar. güzel 3 dolu 2 Boş adamın 2 keskisi var. Bu. arada şöyle yapsam buna bakacağım iki. kesken dolayı sıkıntılı bu dolu abiç. ka boş dolu boş siz yazın abi aynen 3. dolu 2 boş bazen konuşurken unutuyorum. dealer yapıştıracağız abi Kaldı 2ye. 2 ama o can falan kullanacak tabii ki o. sırada o beni bağlayacak keskiler var. falan Bu arada yenilmiş. olabiliriz İnşallah boştur. bo değilmiş Tamam eşit dendik abi bire 2. oldu Bir de bağladı. üzerine abi dom altı masaya şu. an Evet şişeye. oturuldu sözleşmeyi onayladık zaten az. öncede sözleşmeyi. Onaylıyorum sıçtık sıçtık. sıçtık GG GG Elveda. chat ucu ucuna ucu. ucuna Tamam. abi ama hala Keski gelirse o sırada. yapıştırabilir bize. Tamam tamam çok iyi bir sonraki tur için. Muazzam Bu arada ü dolu ü. boş süt ne yapıyorsun. lan abi kelepçeyi bağlayıp iki kere. sıkarım tamam.

3E. 2 tekrar. bağlayabilir ay Ben bastım zannediyorum. bekliyorum Bir. de bira öbür Tura Ne sıklıkla nasıl. kalıyordu hatırlamıyorum ama bu teknik. daha iyiydi Çünkü keskisi falan yok bizi. tekte. bundan sonraa geçiyor bizim il Steam. oyunumuz şu. an Büyük ihtimal bundan sonra yeni. şeyler. gelecek benim sümük neden böyle ya of. talık. vurdum tam bundan sonra yeneni. Keski mükemmel bira süper sigara iki. tane Can yenileme manyak şu an ama adama. daha daha iyisi gelmiş o yüzden. sıkıntı olayı. biliyorsun. abi canımız bol. desem Ah be abi. boş atacak sonra. Keski iki canımız gitti. direkt abi olsun yapacağız. toparlayacağım. daralmasından ve nefes alamam sonucu Bey. oksijen az gittiği iin. O çok çalışmıyor nöronların hızı. azalıyor öyle bir şey yok. tabii Tamam alayım bir Keski daha var. abi. o 3 Keski. a 4 dolu 4 boş Tamam 4 dolu 4 boş.

Abi 4 dolu 4 boşta bir tane şöyle içelim. ya kesin yine şey çıkacak dolu çıkacak. de. oh tamam 4 dolu 3. boş kullandım. abi Ondan sonra Keski yapıştırdım abi. bir bire da atınca genelde doluyu şey. yapıyoruz yapıştırıyoruz gibi geldi. hissettim bunu bak ya. ya yani 3 dolu 3 boş oluyor artık. bir tane daha turumuz. var bu turu. da ne. yapabiliriz yine sanki dolu gibi geliyor. ama 3 dolu 2 boş mu oğlum 3 dolu 3 boş. işte kafamı. karıştırmayın 3 dolu ik boş buna bir. Keski daha kullanılır bu arada. Tamam iki dolu iki. boş canam bundan sonra fullenmiyor gibi. belli bir düştükten sonra fullenmiyor. gibi düşündüğüm için yaptım da hazır. mısın Ne yapacaksın. abim tamam ik canın. var ne boş yapıyorsun ki. of canlarımız eşitlendi sıçış L bire 2. kaldı. abi sigara da içti 3 oldu. canı benim. İK. abi A bir dakika benim canım iydi Tamam.

Benim canım 2 senin 3 Ben bunu 4. yaparım fş çekilince Can doluyor mu ki. yani Başka bir şansımız yok şu an her. türlü içelim yani 3 be e 3E 4 ve şu an. bir dolu 2 boşum mu var yoksa bir dolu. bir boşum mu var. hatırlamıyorum. hatırlamıyorum kağıda bak kağıda. yazıyorum da hani 1E 2 yazıyor Yanlış da. yazmış olabilirim Tamam bir dolu 2 boş o. zaman kafama sıkıp bir tane. deneyeceğim Tamam 50 şansım kalmış. olması. lazım Bunun da Tutması lazım Lütfen 50. şans. yoksa. sıçtım güzel güzel güzel. güzel a bitti mi Tamam bitti çok iyi Can. yenilenmediği için herhalde Sigara. içince şey olmadı biz parayı alıyoruz. abi aç aç. yapıştır bundan sonra biz Asıl para. kasma ve oyuna yeni gelen her şe sonra. göreceğiz Büyük. ihtimal zaten bu oyunun geçtiği Evren o. kadar korkunç. ki Beat the game Tamam kazandık. abi. 68.000 dolarla çıkmışız Bu arada.

Zenginiz Abi şimdi bu ben bu arada bu. 68.000. doları kendime tekrar ekliyorum öyle. Sayın not alın abi kenara yazın Şimdi. tekrardan bir iki hafta sonra Diyorum ki. daha fazla para kazanmam lazım benim o. yüzden gideceğim abi ve daha fazla para. kazanabilmek için hayatımı tekrar ortaya. koyacağım Oktay'ın in ettiği backrooms. haritasını oynamayacağım abi teşekkür. ederim e Start yapıştır temiz. para kağıtları da yenileyelim. abi viye bir uzaklaştırma verip böyle. bir hava alsın ferahlasın onu bir öyle. ferahlat abi Neymiş bu bu monitör. önceden burada yoktu volt Electronic. H volta Standard Electronic işletme shot. Fire A burada bilgilerimi. görebiliyorum bayağı. bayağı öbür. şey leaderboard Oha bu ne. oğlum insanlar kafayı yemiş galiba. Bu. nedir burayı açabileceğim gizli bir şeyi. var. herhalde Tamam biz ESS yapalım.

Da Yes abi yes. geçen Porsche alabilmiş tik Porsche. alabilmiş. tik şimdi biraz hedefler büyük Bugatti. falan alalım. şimdi abi God yazınca bir şey olmuyor ya. siz böyle aptal saptal videolar izleyip. g Ne bu ya abi God yazdık zaten bir. bokta olmuyor. yani Ah Bu Ne abim ne işe yarıyor oha. Abi bunlar. nedir bir dolu ik boş abi bir dolu ik. boş of in the. cham. ok. yani ha şey mi yapıyorum doluyu boşa. boşu Doluya mı çeviriyorum. Oha % şansla iki Can dolduruyorum eğer. olmazsa bir tane kaybediyorum Bu ne abi. ya Bu ne kadar korkunç bir. şey adamın kileri bilmiyorum Bu arada şu. an işler çetrefil. Şti Ben bir. tane. pırtı. ardından Sana da patlatıyorum. abi Allahım ya dolusu bana geldi Çok. saçma başlar başlamaz bu kadar kötü bir. başlangıç hayatımı koydum ve. kaybediyorum şu. an Tamam telefon Tamam bu çevirici de. yani aklıma Play Gelmiyor şu an 2ye 2.

Abi. bir gizemli bir ses bize Gelecekten. fısıldıyor. muu okey abi yani geleceği görüp Ateş. falan mı ediyoruz Ne yapıyoruz bakayım. abi ikincisi. boş hım Ama bu dolu mu Ayrıca bu adamda. da bayağı bir şey var abi ya. kaybedeceğiz Eee canımı götüreceğim ya. da iki Can. alacağım Ama zaten iki canım var Üçe. doğru. geçiremem bilmiyorum ya şu an çok. aradayım abi no no no no öyle bir şey. yapmam kelepçe koyuyorum. Abi bir tane sana. patlatıyorum tutar. İnşallah tuttu. bire 2 kaldı zaten bizim bildiğimiz. şeylerden bir. tanesi Nasıl yapacağız ama onu her türlü. kaybederim ki o zaman ikincisi boş abi. bunu biliyoruz ama böyle % şansımız. oluyor 50i ya kazanıyoruz ya da. kaybediyoruz adama. sıkarsam. çevirici çeviriciyi de kullanabiliriz y. şu an içinde ne olduğunu bilemeyiz Bu. tamamen ihtimaller ihtimaller. ihtimaller abi oylama çevirelim mi.

Çevirmeyin mi yapıştırıyorum abi hemen. E ne. yapalım. çevir çevirme tam olarak 30 saniyelik. yapıştırdım bakalım en azından pratik. bir şekilde. kaybedeceğiz. a az öncek kullanmasın iyiydi Evet ben. direkt boşa çevirdim onu orada Kafa. gitti benim enik seviyesi şu. an. o çok mantıklı bir hareketti Ama ben. bunu gerçekten anladığım şey mi olduğuna. emin olamadım Han daha farklı bir şey de. yapabilir tersine çeviriyor aslında ama. benim şu an kafa bambaşka yerlerde. bakalım Anket ne demiş abi anketimiz. çevirme demiş dealer yapıştırıyorum. dayı Ne yaptınız. ya demokratik şekilde. kaybedeceğimizi. düşünmüştük süt Paşa süt süt. Paşa ne yapıyorsun süt Paşam iyi. misin Tamam süt yeterince. sevildi süt kucakta oturabilir değil mi. süt. yatabilir yayın için izleyicileri tutmak. için kedi tatlılığını. kullanabilir şimdi eşyalar kelepçe gayet.

Iyi snim Sen de mi oynayacaksın. b oyna. bakalım O da çok seviyor çok seviyor. oynayacak O da abileri ablaları O da. oynayacak. şimdi GD. kaç tane dizdiğini ben o sırada Tabii ki. Ekran aç kapa yaptığım için. süt Tamam kızmıyorum sen sen karşı. tarafı mı tutuyorsun ya Dikkat dağıtım. böyle Tamam istediğin yere git şimdi 4E. 4 ok şu an koklan masamda ne yapıyorsun. abi Ne kokuyorsun. acaba 4E 4. direkt yapıştıracağım. ya 3E 4 Abi şu an boşluğun olasılığı. daha daha fazla beni direkt. bağlayacaksın. ha çok. güzel 2ye 4 abi. Tamam 2ye 3 oldu Bir tane de bana. sık çok iyi oynuyor şu an 2ye 2 oldu. Abi bu tutar. bana 1E 2 oldu. abi. Şimdi 1E 2 ise. abi öyle bir şey İlla kelepçe koyacağım. bu noktada boş daha fazla olduğu için. kendime sıkarak % 66 şansla kendimi Es. geçebilirim ve sonrakinde % ihtimalle. beraber Keski kullanarak fazladan vurma.

Çabasına girebilirim O yüzden % 66l. şansı deniyorum ve Yüzümde patlı a. sıçayım ağzına Ya neden böyle bir. olasılık şeyi var Tamam geriye kaldı iki. tane şey [ __ ] şeyler kendime. sıkıyorum Bak o. abi % 66 şans var bu şans Neden beni. bulmaz Ben unuttum bu oyunda ben en. şanssız adamlardan biri olduğumu unuttum. Şimdi tersine çevirme var bu Gelecekten. gelmez Bıdı sıyla kullanılabiliyor O. yüzden güzel. e arkada çevirmeler var. Şimdi cime adam geleceği görebiliyor Can. doldurabiliyor Benim gibi Hatta ben de. Can doldurayım bir yandan bir dolu iki. boş bir dolu iki boş abi. e Ben canımı yenilemek istiyorum her. türlü bir arttıralım. adam zaten geleceği. görecek kelepçeli abi. %. 66 o kadar da şanssız olmayız be abi. değil. mi Lütfen o zaman bire bir kaldı. ihtimali değerlendirmek. istiyorum Boş. çıkarsan çok. üzülürüm tamam tamam İlk parayı aldık.

Ohah. işte böyle işte böyle tatlı ne kadar. para kazandık. ama aa daha para kazanmadık ikinci. aşamaya geçtik Ben hemen öyle para para. olmuyor. doğru şimdi o zaman bizim telefonumuz. var kelepçem. var şimdi Gelecekten bize söyleyecek. yani. E şöyle yapalım abi kelepçeli keskisi. zaten var Ben bir tane canını direkt. olarak bu şekilde yok. edeyim Tamam boş çıktı şu öbür yandaki. soldaki. zıbıdık ilginç duruyor. yani Ayrıca Keski Keski İnşallah. kullanamaz Çünkü zaten Öyle bir ihtimali. yok genellikle büyüteçle Emin olduğu. zamanlarda kullanıyor ama şu an büyüteç. gelebilir tesi de var Ona Neyse benim de. gayet büyüte ecim. var Okey yine bende başlıyor Ben dolu. olup olmadığını bilebilirim O. zaman nasıl bir teknik yapabiliriz öbür. turlara daha fazla eşya çıkarabilmek. için kelepçeleme çelmek daha mantıklı ya. spesifik olarak görmek çok daha çok daha.

Iyi o. yüzden direkt yapıştırıyorum abi Çünkü. spesifik olarak görüp Bütün keskil her. her şeyi yapabilirsin kelepçe en. mantıklı kararımız şu an ve böylelikle. adamın keskisi olmasına rağmen adamı. keskil kadar vurduk sigarası migara da. yok iyileştiremeyeceği. Bir bü. Tamam büyüteç görüp çevirip Ondan sonra. da yapıştırabilirim 4 boş 3 dolu 3 dolu. 4 boş. abi bir tanesi boşa. atayım doluymuş Keşke görmek görme. şeyini yapsaydım Bu arada Ayrıca oyunu. bitirebilirim çok basit bir şey Bunu. alıyorum Abi bakıyorum dolu son sor eğer. E boş çıksaydı çevirici kullanarak Tan. bu sefer yine sıkacak her türlü misler. gibi. olacaktı saatin kadranında değiştirmez. yönümüzü bu boynu bükük duruşun git gide. birbirine dönüştürürken. ömrümüzü oynasak mı şu korku haritasını. uzayın. abi haritası. oynayabilmek yazıyorsun oynayacağım.

Tamam işe yaradı ama bugün. değil Adam şiir yazmış gpt falan mı. yazdırdın. gidip 4 boş 3 dolu 3 dolu 4 boş. Abi ben bunu gördüm Bence. gördüm. boş. e geleceğe. bakalım Third mü Yuh. abi. E bunu geri koyamıyor muyum neyse. Abi iki boş geçti 3 dolu iki boş. öbüründe de ama bu da. öğrenecek Kafam iyice allak bullak. oldu zaten bu boş bunun kafaya. sıkacak boş oğlum bu Bir dakika lan bir. derken bundan sonraki Ay benim kafa. iyice gitmeye başladı ya. böyle salak bir sıçış böyle bir. şey yok ya adam aldı. yenildik. abi. yenildik o boş çıkmayacaktı o dolu. çıksaydı. kurtulabilen şeyler eklemişler Son bir. tane daha tur giriyorum bu son. Batal bu kadar dayanılabilir oluyor. artık. Speed R anlayacağım Abi bu sefer Speed R. anlayacağım izle ve gör. şimdi giriyoruz abi buraya bu sefer süt. sut yazıyoruz abi. yapıştırıyoruz Adalar yazar mısın.

Yazamadım abi artık çok geç z z z ver. abi eşyaları bu Bu çok korkunç bir şey. ya canın oluyor ya can. veriyor kullan gelmiyor o. yüzden. a 3'e 4 abi 3 dolu 4 boş Böylelikle. bence boşları elbilir ama bunu içtiğimde. hep dolu çıkıyor abi çıkma. lütfen çok güzel. a 3E 3 oldu ama şöyle bir sıkıntı var. şimdi bir tane daha. kullansam En azından doluluğu azaltmış. olurum bilmiyorum. 2ye. 3 o zaman kafama sıkarım. ben ikiye. 2 bir kere daha kafama. sıksam Yok ya adama. sıkayım güzel 1E. 2 % 66. ama sigara içti ya ne anladım ben bu. işten telefonu da var geleceği de. görebilecek ve görüyor. abim. Tamamdır çok. güzel o zaman geriye sadece boş. kalıyor Niye kafana sıkıyorsun kafanı. sıktığında tur boş geçiyor çünkü. Aha sonunda şunun ne olduğunu bir. öğrenebileceğim be. abim ikiye 2 ikiye. 2 şimdi bu neymiş. a bir tane eşya çalıp direkt olarak.

Kullanabiliyormuyuz. hop buradan bunu çaldım. abi bay. bay güzel Bayağı güzel adam önceden nen. biz almamış onu hiç düşün yani anlamadım. adam salakmış o kadar güzel eşyamız. varken ya da Gentlemen bir hareket çe. hırsızlık yapmadan oynamış Biz de böyle. adi insanlar olduk bu kadar Adilik yeter. süt uğurlu geldin lan Neredesin. paşam. B görüşürüz. deer şu mekanik çok iyi ya şöyle bir. masada oynadığını Düşünsene böyle. gerçekten her şey z z z gelecek Tamam. geleceği görme Can. doldurma şimdi gelsin Canlar 3 Can 4E D. bayağı sıkıntılı Bu arada bu. A geleceği göreyim. abi üçüncüden. bahset. altıncı 6 dolu. abi. yani nasıl yap. 80'ler aradı telefonlarını geri. istiyorlar. H. Peki hiç bilemedim Şu. an hiç. bilemedim 1. boş 4E 3 kaldı. abi Eyvah Eyvah 4 dolu 2 boş. Tamam bu da boş D dolu bir. boş ben senin ağzına siçeyim. yeni hikayesi gelir mi telefondaki adam.

Kim diye Adamın teki o kadar da gelmez. şimdi son durum nedir abi kaça kaç. kaldım ben chaim de etkileşime geçmeyi. seven bir adamım o yüzden maalesef. ekrana son anda bakamadım. a sigara bir tane patlar. abi Tamam şimdi Can doldurma riskini. alıp canımı fleye bilil Çünkü canım Bir. daha düşerse bunu yaparsam Ölümüm gelir. Hiçbir fikrim yok baksat hikayesi mi. geldi link var mı abi Adal kanalına. giriyorsun baksat rollın hikayesi. yazıyorsun ben ya da sana yazıyorum. hemen linki yapıştırıyorum. Adal baksat hikaye Yazamadım ama çıkar. mı çıkmadı Bu. arada bütün başka hikayeler çıktı ama o. çıkmadı Çünkü o kadar kötü yazdım. ki Abi şu an içeride kaç nulu kaç boş. kaldı Onu en son Nasıl. yaptınız onu ayarlamanız lazım tamam Ben. şuraya bırakıyorum abi YouTube. videosunu Mert atmış ama ben de atayım o. kadar. uğraştık uğraşmam bedeli buradan.

Izleyebilirsiniz hikayesini abiler bu. dolu bu 1 2 3 4 3 dolu bir boş. abi zaten çok dolu ki Fazla dolu Yani o. da bana sıkacak o da dolu çıkacak şimdi. bunu kafasına sıkarsa boş diye düşünüp. ki bu doluydu bu Altıyı. galiba hadi canın gitsin canın. gitsin tamam tamam çok güzel çok güzel. adam kendini yok. etti Şimdi bir dolu bir boş kalıyor. değil mi bir boş. e garantiye. alacağım. Tamam olsun risk almayıp öbür Tura. atmamız da. önemliydi şimdi ne olduğunu. görebileceğiz adamdan eşya Ç. alabileceğiz adamı bağlayabileceğim. bu adam öldü bu adam Tahtalı Köyü. boyladı 3 dolu iki boş Pardon i lan. Neydi kendimi fake dedim 2 dolu 3 boş. Abi ben bakıyorum bunun içine şöyle 3. dolu 2 boş. mu Kafayı yedim. ben içinde ne vardı ona da bakm abi. chatte o kadar fazla şey okumaya. çalışıyorum ki ekranımı görmüyorum Ben. salak mıyım ya ben umursamaz chatini.

Umursamaz bir yayıncı olup sadece ekrana. bakacağım dolu sık Tamam şimdi totalde 3. dolu 2 boş arkadaşlar Kafalar bazen şey. oluyor bugün nedense kafa ekstra yoğun. Ben bunu alacağım abi Adam bana vurma. ihtimaline karşı ama keskisi de var. zaten öyle bir sıkıntı da. var ama. şey yapacağım Neden bunu yaptım biliyor. musunuz Bir sonraki tur eşyalarım. gitmezse O keskiler bir şey eklerse. vurursa. diye Çünkü bazen. değişmiyor ama her ikiden 3'e geçtiğinde. değişiyordu değil mi o zaman düşündüğüm. şey biraz yanlış. oldu tamam tamam tamam Eşya çalma zı. Bıdı eşyasını Bu arada çalıp kullandım. bile ya. iki dolu ü. boş iki dolu ü boş. Abi şöyle. yapıyorum eşyanı çalıyorum abi böyle. çirkin bir şey de kendine sokmazsın Bu. arada. dolu gel kaldı 1E 3 abi. Ama adam sigara içti. direkt Neyse bak şöyle bir şey yapacağım. Abi şu an % 75 şansla beraber boş ve.

Adam da onu kullanıyor artık öyle bir. şansım kalmadı. püh. abi birebir % % kaldı hadi onu da vur. kendine Abi tekliğim şu olacaktı bende. çevirme zıbı var yani 3 boş olduğuna. göre % 75 ihtimal çevirebilirim E yani. boş gelecekti çevirecek ve vuracaktım. adamı Adam tamamen yok etti Şu. an görebiliyorum sigara kitleme. Okey şeyler gelsin 3 dolu 3 boş. abi. sıkıntılı. a bir sigara Keski de geldi adama. ya daa tırmanma oyununu oyna oynarız. abi. a şimdi buna bir Bakalım ne. varmış. dolu abi bunu ben sana. sıkıyorum geriye kaldı ik dolu 3. boş ihtimali daha fazla olduğu için. çevirmeyi. kullanacağım ve bu sefer adama. sıkacağım çıt çıt çı. çı güzel güzel güzel sonunda para. kazanabildi. sonunda Double or nothing nothing değil. abi Double Double. bakalım eşyalar yeni geliyor yeni. eşyalar geliyor şimdi parayı ikiye. katlayacak Ama adamın eşyası çok çok çok.

Çok çok fazla. e ve. benim 3 dolu 4 boş 3 dolu 4 boş. abi. boş abi kendime sıkıyorum üçe üçe. indiriyorum Ben. bunu ardından Her ihtimale karşı bende. işlemeseydiniz. Tamam En azından bir indirgemiş olduk. adamın eşyaları çok fazla birikmişti. Yapacak bir şey. yok alo adalan destek attı. mı. abi bir dolu 3 boştu şimdi. abi Sen ne yapıyorsun Delirdin. mi sen kafayı yedin Abi şu an. yani o kadar fazla şey yaptın ki. sayamadım Ne yaptığını anlayamadım şu an. abi yani adam beni yorarak yenecek bir. böyle bir böyle maymun maymun Hareketler. yapıyor ya maymun adam Vallahi maymun. adam Arkadaşlar ben bu arada hiç hiç hiç. hiç yemek yemediğim dolayı ve lakin ben. yemek yemek durumundayım o yüzden. Birazdan yemek yenecek kamerayı. kapatacağım onun yerine Eee merage. meriç'i ekran paylaşacağım ve Meri Bana. her şeyi söyleyecek ya da Meri de.

Olmayabilir. Mert sen yap abi sen Yönet Bundan. sonrasını ne yapıyorum abi. oyunda Vur de vur konuş mantıklı düşün. düşünme tamamen sana kalmış şekilde ben. genel olarak düşünemiyorum ama öyle bir. sorunum var A öyle bir sorunun var E. olsun abi düşünmeyi. dene tam çünkü ben çünkü ben tıkına. tıkınmak olsun teşekkür ederim. kaç dolumuz kaç boşum var chat bir dolu. boş o zaman bir kendimize sıkabiliriz. Bence Porche al. M Porsche alamadık daha. ya şimdi ne yapıyoruz. basl ama Adam bayağı iyi oynadı. ya telefonu sonraya. saklıyorum Tamam açıyorum chat al buna. benziyorum yemek yerken. Buyur Of çok güzel. yiyorsun Teşekkür. ederim Afiyet olsun iki dolu iki. boş. H adamdan geleceği görmeyi. aldık Oğlum bence aldık. abi. eşyalar geni eşyaların ne bını Hiç. anlamadım. ya telefonla arıyorsun Adam diyor ki hı. ü tane sonra dolu veya boş var diyor H.

Aa ben onu. kullan dım mı geçti mi direkt. etkisi konuştururken gitti mi lan. cidden. Alo yemek mi yiyeyim size mi anlatayım. Ne oldu. ya süresi varmış kullanmamış M abi. büyüteci alacaktım size anlatırken. kaldım o eşyada bir şeyleri almaya. yarıyordu şu an kısaca bir bokum olmadı. sade ama gidiyormuş Yapacak bir şey yok. şimdi attık. abi dolu boştu artık bir dolu 2 boş. oluyor yani % 66 şansla boşu Ben buradan. çevirebilirim. E sonra şöyle. yapıyorum. zink Tamam % 66 şans tuttu yani bşl biri. gitti % şansım. var Eğer tutmazsa Adam zaten bir tane. bana geçirecek. adam 10 öne geçti ya Yapacak bir şey. yok. yiyemedim abi yemek yerken yayın yapmak. çok zor. ya Afiyet olsun abi ben konuşmuyorum sen. yıkacağım böyle öyle bir tacım. ki yapıştır abi Hatta. sana erişimim sen oy. dur. açayım şimdi. Bilgisayar sızdırmayı falan olmasın.

Da Bilgisayara devredeceğim. yanlışlıkla kick chatini atma da Atmam. Atmam Onun için kabul etmen gerekiyor. Gerçi bir de öyle bir durum var attım. gruba Abi sen bağlan yayını kapatmadın. sürece sıkıntı. yok Bir dakika yetkiyi. veriyorum tamam bundan sonra MR. mert'te Selam chat Ne yapıyorsun yayınc. be yedek yayıncı. Chat ne oyn ben bilmiyorum bu oyunu oğum. o kadar oynadık lan Nasıl yani ne BİM. Ben chat bakıyorum yayın izlemiyorum ki. Adam tam bir moderatör yani adam sadece. modere. ediyor boş 3 dolu. 50'den tutar mı tutsun. bakalım ne oluyor. lan. o Bu arada ben Bis almak istemedim. nedense ekran dondu hiçbir şey. göremiyorum dondu mu cidden şu. an geldi. sıkıyorum. chat sıkıyorum chat bu adam gaza geldi. yapıştı bu adam benden daha iyi oynuyor. Bu arada bilmiyorum falan di. ama yap kusa hiçb fikrim yok. şu şerefsiz bağlıyor.

Ağladı ağladı üzerine sigara yaktı. dertlendi yani dedi ben böyle. oyunun. Hi böyle iş olmaz olsun. abi Adam oyunu biliyor Şimdi ben oyunu. bilsem oynarım da. Bu arada sıçtık gibi bir tık öyle oldu. ya A en Vallahi en. chat okuyup şey yapıyorsun değil mi Asla. Kendi düşüncelerini katmıyor şu an kaç. dolu kaç. boşaldı vurayım. adama sende yani Ben oynamıyorum Şu an. ben CH. soru Afiyetler. olsun teşekkür ederim süt bakıyor sade. ii. kırarım yapacağım. iş kamerayı üste versene. Dayan Bu son oyunun bir tane börek. tıklıyorum ağzıma Geliyorum. hemen chat yine sıkıyorum ok. misiniz i Hadi. sıktım Teşekkürler chat. chat'in tek yazdığı şey sık. sık sık 3 dolu 3. boş Hadi lan bir şansımız tutsun. Ya tamam 3 dolu 2 boş. Ne yaptın lan tuvalet garip bir koku. geldi. s Yok yok kullanmana gerek yok şu an 2. dolu ik boş çünkü direkt yapıştır 2 dolu.

Ik boş değil mi Şu an Evet evet direkt. sık e Sen domine ettin. adamı iyi domine ederim Adam dedi ki ben. sana devrediyorum yapacağın iş Ben. gidiyorum dedi yani Ben hatta Yani. sınırsız parayı da bırak dedi ben. kariyerimde böyle bana acımasız bir adam. görmedim dedi. ağlamayacak mal varlığın sana verdi. direkt tam Bilgisayarımı alabilir miyim. şimdi bağlantıdan tamamdır atıyorum Seni. bağlantıdan direkt y deske 6 F4. attım Tamam ben de kamerayı geri. getireyim kameram geri gelmek istememiş. ama. Alo ağzımda. da şimdi kaç dolu kaç boştu Arkadaşlar. ben yeni aldım devriyeyi ik dolu 3 boş a. Tamam süt ya oyunu oynatmıyor dikkat. dağıtıyorsun sanki dikkatimiz çok. iyiymiş gibi bir. de iki dolu 3 boş iki dolu 3 boş şu. senaryoda biraz kötü. abi Nasıl yapacağız. bunu kendini şanslı hissediyor. musun kendime mi sıkayım Hayır.

Işleyecek oke. ok ayrı şöyle bir şey daha. yapacağım bunu adama yapıştırıyoruz. Böylelikle bir dolu 3 boş kalıyor aynen. öyle sütçüm bak seni şöyle alabilir. miyim kapı dışına koyacağım günün. sonunda. yaş orada kal masaya bir daha çıkma. tam manyak. ya. ah. şimdi bir dolu 3 boş bir dolu 3 boş. olduğuna göre ben. kafama. sıkabilirim hayattaki. şans Neden böyle olmak zorunda ya %. 25'lik Şans ne bu. ya Yarın sabaton. 19.00'da ne yapıyorsun lan zaten boş. değil mi. hepsi bir. dolu ihtimali de mi. var Adam neden beni fantezisi. kelepçeledi yemin ediyorum Lan Ah be. abi Tamam KESK yine. var 4E. 4 4E 4. abi Sabot Ne demek. abi Sabot demek huzur demek şimdi 4 4E. 4te ben bu adama yapıştırayım yani ne. şöyle tutar herhalde tutamazsa KESK mi. çalabilir Öyle de bir şerefsizlik. eklemişler tuttu Vallahi 50 ihtimalimiz. vardı. Tuttu sütü kovuyor ediyoruz ama yani süt.

Süt olarak oynayıp kaz. şimdi şimdi şimdi bu çok tatlı alet çok. tatlı alet 2ye adamın da keskisi var Bu. arada şimdi 2ye. 2 şimdi 2ye 2de şöyle bir olayımız var. bu adam beni bağlayıp keskiyle pat pat. pat Diyecek o yüzden ilk hamlesinde. keskisi çalıp Adama karşı bir kullanayım. En azından keskisi de bir yararı olmadan. çöpe atmış. olurum sonracıma buradan dealer. yapıştırıyoruz Aynen öyle yani bir doluu. iki boşum kalıyor bundan. sonra ama bağlayacak çatır çutur vuracak. şimdi. O da kendine gelsin tamam bir dolu bir. boş % %. öldün geleceği görmeye başladım artık. kolaydı muzun neden deterjan muzdan. neden deterjan tadı geliyor diyordum. muzun yanında Mariana çukurunun şeklinde. çürük varmış abi Mariana Çukuru delikse. çürük delik yüzden B çok mantıksız bari. bari uysaydı be abi Şimdi bence. katlayalım parayı İyi yayınlar.

Dostlar ne iyi yayınlar. di süre kaçmam. gerekmişti şimdi şimdi. şimdi ne oluyor abi bir. çıksın dolu 3. boş. a sonraki turlar için. kullanacağım şimdi ya dolu çıkarsa. diye böyle yapıyoruz şimdi % şansım var. İki dolu iki boş O yüzden bir tane Keski. kullanacağım hadi. iki dolu bir boş adam. vuracak Telefonla da geleceği. görecek. sıçış Tamamdır bundan sonrakiler full. dolu zaten Yani adam bir vurmuş olacak. Ben 2 vurmuş olacağım günün sonunda. çok kötü oynadık adam bir de sigara. içecek sonra. toparlayacak eşitlendi. abi maalesef. ama tur yine bana geçeceği için en. azından öyle bir avantajımız. var Böylelikle toparlama ihtimalimiz var. ik dolu 3. boş ya. of ihtimal olan hiçbir şey bana gelmiyor. ya bana. iki dolu bir boş sık. kendine İkisi de. dolu Sen salak mısın İkisi de dolu değil. mi. abi Bir. dakika lan yanlış nota mı.

Baktım şerefsiz. ya Sen şerefsizsin. abi kelepçe kullanmama gerek yoktu gerçi. Çünkü Son bir tane kalmıştı Ben Ah çok. sıkıldım bu adamın. saçmalıklar eşitiz ucu ucuna. çevirebiliriz Yarın Herobrine gelecekte. 3 dakikaya gelir mi Sen çok akıllı bir. adamsın bakayım Evet sen bayağı akıllı. adamsın 29 dakika 30 saniyeye geliyor. abi 4E 4 bu son turumuz zaten. ya görebilir. miyim ben kazandım Seni adi. herif Senin dönüştürücünün buradan. çalarım Ondan sonra buradan da sana bir. tane patlatırım adios amigos. Keşke Save kaydı olsa ve kaldığımız. yerden devam etsek çünkü birden çok. sıktı ama güzel de gidiyoruz ama. yani. neyse tamam bence bu kadar yeter bot. güncelleme güzeli de ama hani bot bot. değişmediği için ve. üzerine farklı şeyler görmed şu an Tadım. kaçmaya başl. geldik abi o. yüzden şöle Bir dakika ne oynayabiliriz.

Ona da bakmam. lazım 60 saniyeden çıkıp 60 saniyeye. geri girmek yok. olmaz sevmiyorum o kadar da yani o kadar. da 60 saniye dozajı da değiliz be. abi iyi Pizza güzel pizza mı. Oynayalım oynayabilirim ama onu daha. farklı bir güne mesela yarına Abi. ben tamam izlersin yayını kardeş çok. işim olacak 3ün ya Of sen ne ya Yok sana. özel yayın açayım discord yayını açayım. olmadı. sana çok meşgulmüş gezmekten meşgul. olacağı için. Bayramda keşke o bakışı görse göstereyim. mi Herkese ha. ne girebiliriz ne girebiliriz ne. girebiliriz şu an çok Arada. kaldım ne. yapılabilir. fortnite fortnite Battle pass abi yok ya. bons TD balon TD Tamam abi yine oylama. yapalım ya ben oylamaya göre şey yapayım. yapıştırayım. yalım arkadan yazıyordum Mert'e Bu arada. oylama tarzı bir şç diye de ne yapalım. yazamadım. BL. TD güzel bir maymun. oyunu böyle balon falan patlatıyorsun.

Kale savunması. yapıyorsun piz. E iyi Pizza ya Ama şu an oynatım yok onu. yani öyle olursa hiç tat almam. yani welcome. abi oy diyorsun sen K oyunu oynuyordun. Ne oldu abi O çok korkunç ben ona bir. süre ara verdim ya yani gereksiz korkunç. çünkü onu merak daha bir şey. başlamamıştı onda ya bir de. yani. neyse daha bir şey başlamamıştı ama. fazlasıyla gerici Yani yapabilecek bir. şey yok Evet bu arada gayet İşini iyi. yapab Welcome to the game abi. Ha bu arada Oyunu hiç hatırlamıyorum ayc. yüklemem. gerekiyormuş yüklerim ya sıkıntı yok. batığım sana şöyle el vedaı çekiyoruz. abi buradan ekleyelim. bakalım zing zing zing zing Welcome to. the game ne kadarmış 1 gb' mış Bu arada. şey tarzı bir şey hatırlıyorum ben. buatın mekanikleri yle birbirimizle vs. atabildiği

All Devices iOS Android Chromecast