ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Buckshot Roulete Sonu! Doğukan Adal Oyunu Bitirip 440Bin Dolar Alıyor!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Yani bu yani şey bilgisayara kod. yazıyorsun ve hello world Hello world. dür ya direkt algılıyorlar abi ha. görüşürüz bay bay Dikkat edin kendinize. A yayın kapatıyor muu Tamam o zaman. arkadaşlar haplarımı içiyoruz tekrardan. Çünkü haplarımı önemliydi Neden Çünkü. biz akıl Hastasıyız Bu arada ilacı. araştırdım belki ufak bir tatlı. hikayesini yaparım diye bu Eee daha. sonradan bağımlılık yapan Amerika'da. genellikle kullanan ama bağımlılığından. sonra vesaire tamamen piyasadan. kaldırılmaya çalışılan bir. STR. azaltıcı ilaç öle bir olay var abi Putin. var falan filan Onlara baktım Arkadaş. öyle şeyler olmuyor bak Putin falan. yazdığında sadece isim girme sayılmıyor. o tarz şeyler var yani oyunun isimlerle. alakalı ekstra sonu yok birkaç tane. video bak Bazı insanlar video izliyor. böyle adam bir şeyler giriyor bir şey.

Olmuyor ama o videoda olduğu için video. izlendiği için bö küs bin beğenisi olan. video izledim şey demişler yani buna. diyorlar ki ya bu var Putin. yazabiliyorsun falan yok abi ya Biden. vardı Mesela. Biden onda Jump scare atıyor gibi edit. dememiş gerçekten Jump scare atıyor mu. tek garip olan şey. bu atacak mıı mesela Biden olmak. istemiyorum Çünkü. ben olmuyor Al mesela video kurguyu. Mesela ben onu hiç denemedim Biden. olarak oynamayacağım ya direkt kafama. ikiliye. vuracağım bu abi yani videolardan. kandırılıyoruz yani yapacak bir şey. yok abi kendime yapıştırıyorum. direkt Biden a Biden öyle yazılmıyor. muydu lan doğru. anim o zaman kesinlikle hak ettim b. yazıldığı. bilmiyorum Biden ne lan Tamam özür. dilerim Benim eşek deyim O zaman. gerçekten olabilir o zaman oyunu hızlı. bir şekilde kapatıp tekrardan açayım.

Arkadaşlar böyle şey mi olur eşek adam. daha neyin nasıl yazıldığını bilmiyorsun. eşek Doğukan açalım oyunu. tekrardan Dur Belki de oluyordur Belki. de Jump scare vardır. ya gülmeyin gülmeyin ö öyle. olur Olur öyle. şeyler. Biden Tamam abi ilaçlarımızı alıyoruz. tekrardan. zink olur böyle vakalar Türk polisi. yakalar buradan. devam Tamam. şimdi bir de Yazalım bakalım. Biden yok abi. Ayakta. ayakta ayakta yemişiz yani Yok YouTube. videolarından böyle her şeyi a böyle bir. şey varmış dememek lazım abi öyle de bir. durum var. Yani ayakta ne. ayakta kandırıyorlar bizi öyle Hüseyinim. Tamam anladım kılıfımı aldın çok. kaliteli çok güzel hayran kaldın çok. teşekkür ederim güle güle kullan yani. güle güle giy diyecektim bir. an Adal olarak devam Arkadaşlar neden. kişiliğimizi başka kişilere aktarıyoruz. ki hadi bakalım alacaktık abi bir.

Porsche'yi alalım artık 250.000 dolara. kadar rekorumu kırıp Ondan sonra bu. oyunu E bir daha oynamamak üzere. kapatmak istiyorum yapacak hiçbir şey. yok şimdi buradan Yardır alım abi Let's. go tekmin ediyoruz kapımızı açıyoruz Abi. şimdi paşam seninle bir davamız var Ben. Porsche istiyorum Böbrekler Her şey. senindir öldükten sonra kalbimi de. alabilirsin Eğer delik açılmadıysa her. şey sende Adal yapıştır bir tane nerede. leyi neden bulamıyorum L nerede oğlum. Heh burada Tamam Baymış Biden miş. sıçarlar Adal oğlum Adal Tamam sardı. oyun ya ama bak gerçekten oyun yapmayı. bilsem şun online'ı yapıp arkadaşlarımla. oynamak isterdim Bence adam Online'a. çıkarmalı bir şekilde arkadaşlarını. steam'den oynaman lazım y Çok eğlenceli. bir oyun. Çünkü Tamam % % garantiye alacağım bazı. şeyleri. Mesela şöyle içine direkt bakıyorum.

Abi Çünkü her turdan sonra zaten. yenileniyor O yüzden en başında kendime. sıkıyorum Ondan sonra ik canını direkt. olarak şu keskiyle iki katı vurarak. devam. ettireceğim dealer yapınca da bir şey. olmuyor Arkadaşlar ottan boktan videolar. izleyip Ondan sonra bir şey oluyor var. mı Ben mi videoyu izlemişim. atlayarak izledim de bir şey olmuyor. yani olmuyor kandırmayın. kendinizi Tamam ilk dur sıkıntısız. bitti ikinciye geçelim böyle bu tarz. slar hep gelirse tadından yenmez yeni. eşyalara bağlı Her. şey tamam sigaramız geldi tamam Her biri. bir can arttırıyor bir sonraki turu. biliyoruz bir de bir tane içerisinden. sürüden. çıkarabiliyoruz nereden. indirdim. 1 bu5 doları ne aldım. Şimdi içinde ne kadar olduğunu görmedim. bu arada chat sizle konuşurken ne kadar. vardı içinde kaça kaç vardı onu arada. kaynatmış olabilirim Ah be.

Abi 4E 4 mü 4 dolu 4 boş Ok o zaman. bayağı bir ihtimalimiz var Ben içinde ne. olduğuna bakıp Garanti bir vuruş atmak. istiyorum Tamam İyi ki dolu o zaman sana. yapıştırıyorum şimdi sıkıntı Adamda da. aynısı var ve keskisi var yani o vurduğu. zaman direkt o başlamış gibi sayılacak. iki tane vuracak bana benim bir canım. kalacak ama Sigaram falan var ama. turları da çok fazla mesela boş çıkardı. dolu gelme olasılığı daha fazla şu an. Lütfen boş. gelsin Sigarayı da toparlarım ama. sonrası. sıkıntı Tamam bunu gördün Bundan. sonrasını bilmeyeceksin keseceksin değil. mi. İlla Tamam inandığım gibi oldu bak belli. bir şekilde düşününce o şeyin olma. ihtimali artıyor Ben geçen kesin. vurulurum vurulurum diye diye. vuruluyordum Şimdi öyle düşünmüyorum ve. vuruluyorum ble evrene enerji yolluyoruz. Arkadaşlar bir tane daha kafanı sıksan.

Ne komik olurdu değil mi. Abim bu adam da hile yapıyor artık yani. Bu arada hile yapıyormuş arada öyle. şikayetler varmış yedim buu evet. hissettim onu bir düşündüğüm şey buydu. ya düşündüğüm şey. buydu bunun geleceğini biliyordum çok. fazla boş geldi ama kesinlikle dolu. saymadım çok konuşmaktan sizle. konuşmaktan vesaire arada kaldı a bir. tane daha hakkı var. a yok Tamam ben. gerildim Yak bir sigara abi rahatlayalım. biraz ya bir tane. daha. şimdi ekstra vuruşu vesaire de yok bir. tane dealer çakabilir. ya. ok bir tane daha tur kazandık 60.000. dolarımız aldık Sonra porsa devam o. şekilde ciğerler GG abi nikotin ayakta. tutuyor şimdi yani yapacak bir şey yok. orada zaten bu makineye falan bağlıyız. pompalı falan mermileri yesek de bir. yandan Bize Kan nakli falan yapıyorlar. Öyle çirkin bir oyundayız şu an Yani. aslında Tamam yine sigara yine sigara.

Görüşümüz var güzel adamın ik tane. keskisi var ama yani adaletsiz Dünya 3. boş 2. dolu. boş % şans kalıyor. a risk alıp kendime sıksam 50 şansla. tutmayabilir. son sonra öbür turda da adama. vursam Ama eğer kendimi vurursam öbür. tur adam kesinlikle 2 ile Beni öldürür o. yüzden sadece adama sıkarak bir denemem. lazım ki evet öyle işliyor. muu Bana güven kendine gökar güvendim. Bak sana şu. an adam yaktı bir tane çok da umrunda. Adam. zaten Boşa sık lütfen. Tamam bir boş bir dolu şu. an ıskalarsan Garanti bunu kullanacak ve. iki Canımı alacak. zaten Tamam ben şanslıyım bu noktada. Bundan sonrası. boş. Tamam Benim de Keskin. var Bir dakika şu an şey değil miydi Ha. doğru yeni doluyor Bir an kafa karışıyor. çok fazla chatti okuyorum da hani oyuna. eskisi kadar adapte. olmuyorum ve konuşurken yine kaç tane ne. olduğunu şey yapmadım Neyse siz Sayın.

Neye ne kadar vardı diye çok chat. okumaya başladım ya böyle bir sıkıntı. oldu bir dolu 2 boş o zaman abi. E şöyle bir şey yapacağım bunu kendime. boşaltacağını. bu son tur Garanti alayım çok fazla. eşyam var. birikti bir tane daha şöyle. atıyorum Bu da boş Bundan sonrası dolu. olacak o zaman kendime. yapıştırıyorum iki dolu bir boş biri ü. boş iki dolu kime güveneceğini de. bilemiyorsun be abi abi dövmeyi göster. büyük. harflerle tamam Umarım iyi para. almışızdır. ya al abi dövme Buyur. Buyur ikiye katla tamam. katladık. Tamam tur atlamam. Okey yine tur atlamam Oha abi ben bu. adama tur oynatmaya bu gidişte Bu arada. sadece sıkacağım yani tamam E şimdi. benim içini görebilme zıbı. yok. riske atarak Tan şey yapabilirim. sıkabilirim bir kere bununla beraber ve. tekte indirme şansım var tur atlarım tur. atlarsan En azından öbür turu da.

Kullanırım En azından risk alıp kendime. bu keskiler bir tanesini yememiş olurum. e ya da bununla beraber bir tane içinden. attırırım bu sefer net ne olduğunu. anlarım Keski kullanmadan bunu yapsam. daha mantıklı ya dolu çıkmasın da dolu. çıktı o. zaman bir tane de kafama. sıkıyorum yani kelepçe de biraz boşa. gitti ama bol olduğu için birden basasım. geldi hala iki tane var ve ekstra eşya. da alabileceğim o yüzden sıkıntı yok Bir. bira geldi görebiliyoruz bir bira daha. var Tamam güzel bunda sıkıntı yok a yer. tükendi. a ok yer tükendi çok da önemli değil 2. boş bir. dolu o zaman birayla bir tane şöyle. attıralım dolu çıkmasın ya çok. saçma yani Adam oynayamayacak zaten bir. süre Ben oynayacağım adam sıkılıp masayı. Terk Edecek diyecek ki al 250.000. doların poramı alacaksın BMW mi BMW mu. alacaksın Ne alacaksın falan böyle Tamam.

KESK imiz var Onun dışında bunu. alamıyorum oke ben BİM bunları kullanmam. lazım artık ya o kadar fazla Bende devam. ediyor ki 3 boş 2 dolu abi Ben bir ay. içiyorum yine dolu. çıkarsa Yani üç boştan bence ilk boşu. attıralım. Tamam. E sonra bakıyorum içinde ne olduğuna. boş. E bunu şu şekilde kendime. sıkıyorum sonra bir tur Bence oynama. diyorum bu adama bu kelepçeyi al ev. erken git Sonra kesiyorum Ben. bunu ondan sonra sana bir tane. yapıştırıyorum güzel. tuttu ama Bütün eşyalar bir sonraki. turda yok olacak diye düşünüyorum o. yüzden. sıkıntı daha yolun. başındayız. Yani dün iki kere böyle ardı ardına. yendik ama üçüncü gelmedi değil. mi Aynen Bütün eşyalar da gitti güzeldi. eşyalar çok güzeldi bir tur atlıyoruz a. sıkıntı 4 can iki boş bir dolu. Tamam ben yine kelepçeliyor. seni boş çıkarsa. sevinirim güzel Bun da sana kullanıyorum.

Abi tutmadı kelepçem. var o yüzden bu da ağzına. patlıyor. Dün yanlışlıkla şey yaptım ya evet ya. salak gibi yanlış şeye bastığım için. gitti y. kelepçeyi da alacaktık benim. ışığıma denk geldi. biraz 4 dolu DT boş bu bayağı sıkıntı. adam da kaç tane tur atlatacak Zan artık. DT dolu dört. boş ya bence tutmayacak ama kendime. sıkıp Risk almak da. istemiyorum Bir tur daha sıkacağım. a bir tur daha boş sıkarsam Bu arada. anlamsız bir şekilde kendi Evet kendimi. Bayağı kötü bir duruma getireceğim. biliyordum adamın şu an 4 dolu iki boşu. var Bunları. Orana Tamam dolu şey yaptı 3 dolu iki. boşu. var. Ah yedik ya. Olur olur yani çok sıkıntılı bir şeye. gelmedik adam Bundan sonraki turda. kendini vursa. vurmadı bir tane boş iki dolu mu. kaldı yok bundan sonra hiç iyi değil En. azından bir tane sigaram var Adamla. kendimi eşitleyin Öyle bir avantajım.

Olacak bir tane. içelim bir dolu bir boş var şu an. O da gider olmaz değil mi oldu güzel bir. tane öndeyiz ama adama Keski geldi o. zaman bütün işi toparlar İki tane de. Kelepçesi var turların sıfırlanması. lazım Öyle bir. sıkıntı kelepçeler falan sıfırlanacak. Ondan sonra kafa. rahat Tamam görebiliyorum sigara. içebiliyorum içinden atabiliyorum Ama. adam da bayağı görebiliyor 4 dolu 4 boş. ha Nasıl yapsak bir tane attırayım. O da doluymuş. e içine bakayım 3 dolu 4. boş. boş biraz sıkıntı. olacak. kendime sıkıp bir risk alsam mı Şu an ne. ne kadar var. içinde. totalde 4 dolu 4 boştu 2 boş 3 dolu. mu 3 dolu 3 boş. ok boş gibi hissediyorum ama pompalı töp. ağzıma dayamak ve ateş etmek beni. geriyor. Evet. hislerine göre oynasana Manyak çocuk 2. boş 3. dolu Adam zaten kelepçeleyip ve Tur. atlatarak ve görerek bayağı bir eşya.

Koydu Can olarak öndeyim ama bunu bana. doğrulttu İsa kesin vuracak. zaten Hadi bu da Şansıma boş gelmiş. olsun y. daly K çıkmıyor bir süredir bir Keski. gelse. tamamlarız kendini sıktın Ben sana. dedim takip edemem bir dolu bir boş mu. kaldı şu. an kendime risk alamam abi kendime risk. alamam tatlı oldu adam kendi ayağına. sıkması mükemmel bir avantaj bizim için. bu 3 tur muydu 2 tur. muydu 3E daha yeni geçiyoruz ok paraları. katlayacak abi Porsche Bugün bizim. olacak y bak biz bir aileyiz benim değil. bizim olacak arkadaşlar öyle de. Yani. H güzel 3 canımız var boş bir dolu. adamın 3 tane görmesi ve bir tane. keskisi var yani sıkıntı olabilir bizim. için. E şöyle yapacağım abi adamı Öncelikle. kitleyecek sıkacağım % şansım olacak. Eğer şöyle bir şey yapabilirim adam hiçb. şey bunları kullanmadan bana vuruş. sağlayabilir Eğer vurursam ve boş.

Çıkarsa sıkıntı olur o zaman da Keski. alır direkt ik canımı yok eder ve ben. birini. yenilesi gelse beni yok eder O yüzden. bunla bir tane atacağım % şans yani yeni. eşyaların gelmesini bekleyeceğim boş. çıkacak Aynı bu şekilde ve adamı. vuracağım teknik bu yoksa adamın çok. eşyası var Öyle gidip. de riske atamam. yani. birazcık beyin çalıştıralım. Tamam i tane tur. atlıyoruz ik dolu i. Boş adamın ik keskisi var süper abi. ya 2 dolu i boş bir tane kendime denesem. i tane adama denesem nasıl olabil Dice. kend vursam Tura direk geç zaten o. yüzden aen Biran indirelim Son bir tane. daha kaldı bir dolu 2 boş % 66 şans bir. tane kendime o % 33 şans tutar mı. tutar gökar bak Kendine bir tane dedin. Ben de tamam mantıklı dedi galiba bu. sefer de dedin hiçbir şey tutmuyor sen. yazma chatte böyle elini tut böyle tamam. mı ki salak el yazma Şimdi adam.

Indirecek Çünkü. bizi. Keski de direkt indirecek. abi içinde ne olduğunu biliyor. ki. gerildim. gerildim çok gerildim çok. gerildim Tamam biz olu bir. boş abi Bir iki dal. yakacağız bir tane daha. yakalım Adal Benim de böyle bir yerim. var Adresini bilmek ister misin para. falan dağıtıyoruz abi benden. uzak şimdi zaten iki tur oynayamayacak O. yüzden bir tane sıkıyorum. tutmuyor öbürünü de yine deneyeceğiz. artık ihtimal rahat. kolay Tamam bir paket sigarası var Keski. gelse onun halledebilirim adamın 3 tane. keskisi ik tane de masada ne olduğunu. görebiliyor. yani sigara boşa gitti Ben 4 olarak. biliyordum o yüzden bir tanesini. fazladan içtim öyle bir kötülük oldu. maalesef. do 3. boş O da doluymuş. ya iki dolu 3. boş Tamam bu da dolu ya böyle direkt. sıkalım Ben keşke. baksaydım Tamam şu an kaç binim oldu. 120.000 dolarımız mı.

Oldu. kendine sıkm Gök aracım her şeyi çok iyi. bilip tam ölmem için bütün her şeyi. bireb tutturun değil mi Tamam şu an kaç. Paramız vardı ben onu. göremedim Sen de ne görüyorum be kardeş. her şeyi atlıyorsun öyle oradan. buradan Tamam iki tane Keski adamın hala. 3 tane keskisi var 110.000 dolar OK iyi. ii 4 dolu 4. boş. ihtimalleri çok iyi indirebilirim yani 3. tanesini şu şekilde tak tak tak. boşaltabilirim ve 3 dolu 3 boştan ne. kaldığını şey yapabiliriz şimdi bir. dakika 3 dolu 3 boş muydu 4 dolu 4 boş. muydu bazen oyunu o kadar fazla oynadım. ki gördüğüm şeyler Aklımın köşesinde. tamamen gidip geliyor 4 dolu 4 boş değil. mi Aynen 4 4 3 3 yazan da var 4 4 Tamam. 4 4. e bir tane atıyorum. abi dolu boş artık 3 dolu 4 boş. var yine dolu gitti 2 dolu 4 boş. var Ağzıma sıçayım ya neden direkt atak. yapmadım ki. sadece denemek istedim Bu da dolu.

Çıkarsa. aklını Bu da bana gelmez değil mi. ya. şükür Tamam bir dolu 3 boş var. abi kelepçe kullanmış mıydım ben bu. adama ihtimali çok az. Ama adamın çok fazla eşyası var ve ben. bütün her şeyi çok çuvalladım o. yüzden Evet maalesef. o zaman bir dolu iki boş. kalıyor sıçtım sıvadım büyük sıvadım. felaket bir. sıvama Keski kullanmadım zaten de bir. düşündüm yani boşmuş zaten Tamam bir. dolu bir boş bir dolu bir boş adam baktı. gördü zaten ne olduğunu keskiyle. kullanacak canım bire. inecek naneyi yedim. felaket abi zaten bitti yani Bir de. kelepçeleme ne gerek vardı adam yani. iyice aciz olmamı istedi böyle gözümün. içine baktı. ve. tatsız iki bir paket sigara daha gelirse. bir sonraki tur çok Okey. kurtarabiliriz tamam A bir tane eşyamı. Sadece % 50 ok ok ok ok ok. toparlayabilirim bir tane sigara. içiyoruz fark etmeyecek ki Eskiden.

Dolayı. zaten Risk almak istemiyorum kritik bir. şey. boş Tamam bunu kendime. yediriyorum sonra iki kat vurup canı. bire indiriyorum sigara içecek Ondan. sonraki yerlerde ik tane Bak iki tane. kendinde haznenin ne olduğunu. görebileceği eşyası var hala. sıkıntı çünkü hep bu buradayken 3ün. kademede eyken bir boklar yiyorum artan. eşyalara rağmen adam çok eşya. biriktiriyor Çünkü çok eşya biriktiriyor. bir sigara Abi bir tane bira bir bira. daha bir bira daha oğlum ne olacak ne. kadar Kaç ne kadar bira içeceğiz 3 boş. ik dolu 3 boş ik. dolu. boş yıkar. herhalde Tamam iki boş iki dolu. eee bir sigara daha içip. garantiliyor adamın keskisi falan her. şey var. Çünkü bir tane adama. sıktım yemedi O zaman iki dolu bir boş. ve adamın şu an. Evet inceledikten sonra Keski kullanacak. ve vuracak ü Keski ne abi. ya keşke kendime.

Sıksaydım iki dolu bir boş Sigarayı da. içti benim canım yine bire inecek. Tabii bittik abi. sıçtık biri alacaktım biri alacaktım da. ekstra öbür turlara kullanayım diye. elimdeki tüm eşyaları kullanmam. gerekiyormuş ya son bir tanesine kadar. harcayacaktır Evet 2 birayı da. kullansaydım çok iyi. olacaktı Onda da tutar İnşallah sana. sıçtım büyük. sıçtım. A bende tamam oke sigara sigara Lütfen. sigara. şöyle bir şey var risk alıp 2 vuruş ona. kullanıyorum ölürse ölüyor bir a. içiyorum Garanti oluyorum öbür Tura. bırakıyoruz ya da alıyoruz bir içiyoruz. daha mantıklı o kadar riske Atmaya gerek. yok. kafayı yersin kafayı. yersin Gök ara bir daha kendine sık. dersem ben alacağım pompalıyı ayağına. sıkacağım. ık Let's go çok uçtan böyle ah. yani çok yakındı ya çok yakındı. böyle güzel güzel Bu ilk tur değil mi. Bir de bu mücadelenin terletti ya daha.

Ikiye yeni geçiyoruz bayağı yordu Oh. eşyaların sonunda. gitsin kaç tane Keski çıktı 1 2 O bir. dakika bu sefer sıra bende. galiba Canlar. 33 % şans. var 50 şansı denedim. ya güzel. çok. güzel çok umutsuzdum çok. umutsuzdum Tamam bu boş zaten adamın. turu tamamen. gitti Tamam yeni eşyalar gelebilir mi. abi bir acığı yine biramız yine biramız. alkolik yapacağım be oğlum beni Yani. herhalde Ben bir sş olacağım Sonra bu. adam beni öyle yenmeyi planlıyor dolu. boş şuradan bir tane kağıt alayım Abi. ben çünkü arada konuşurken chat okurken. arada gidiyor şöyle 33 yazıyorum. tamam dolu çıktı. kötü bir daha dolu çıkmasın % şans. kullanayım ağzına sıçayım. ya. keşke şu noktadan sonra geri koyma. olsa of bir dolu iki Boş. adamın. görecek. bir dakika sadece bir dolu mu var şu. an sıra bana geldi sanmıştım bir bir an. Ah. şerefsiz. şerefsiz çok gerım şu an.

Çok. Yalım alamayacağım herhalde ya ben bu bu. adamı Porsche alamayacağım yani unutayım. Ben bütün her. şeyi 4 dolu 3 boş. Pardon 4 boş 3. dolu Tamam keskisi yok vurursa En. azından öyle. vuracak boş daha fazla bir içeyim 4 boş. 3 dolu 4 boş bir bir içip. boşlu çıkmas şansım hep dolu çıkıyor. Tamam bundan sonra 3E 3 oldu inceleyeyim. ben abi bundan. sonra boş. E bunu kendime. sıkıyorum 3 dolu 2 boş. kalıyor sana deneyebiliriz gibi. ok güzel 3 aşamaya sonunda geçtik. keskeye gerek yoktu zaten adamın bir. canı vardı fazladan vurmaya gerek. yoktu Hadi 9 GT3 Ares Geliyor evet. 250.000 dolara. yaklaşacağız Tamam büyüte Keski Keski. güzel Canlar nedir. 4. A 3 dolu 4 boş 3 dolu 4. boş hiç riske atmak istemiyorum ama adam. ne olduğunu da biliyor bir belki dolu. çıkar şansımıza güzel bir başlangıç. yaparız güzel. Eee seni. keselim tamam adamı iki Canla.

Başlatacağım En. azından bundan sonra 2ye 4 kalıyor İki. dolu 4 boş. Tamam bir. aç boş 2 3 kaldı bundan. sonra iki dolu 3. boş bir dolu 3. boş. kendime bir tane denersem tutarsa adamla. aynı yere gelmesi ama boş gelmesi daha. ihtimal fazla yani öbür türlü bahtımı. yani tamam % 33 şansımız var bir dolu 2. boş şu. an kendime mi sıkayım kes kesip sıkayım. Daha garanti olsun En azından bunu da. çöpe atmayalım dah bir şey. yapayım % 66 ihtimal çok fazla değil. Yine yine boş çıkar gibi geliyor ama. Risk almak istemiyorum adamla canım. eşitlenecek adama Keski çıkarsa bu sefer. sigara gelmediği sürece beni tekte. indirebilecek Keski direkt ona yaparsam. 133 ihtimalim var boşa gider o yüzden. sadece adamın canını aza indireyim Eğer. adam sigara falan içip canını 2ye alırsa. KESK yine indirebilirim yani % şansımı k. kullanmak.

Istiyorum tamam bundan sonralar da boş. zaten sık abi. kendine dayı adam alarak oynuyor. unutuyorum abi konuşurken sohbet. ederken eğlencesi. öyle üç dolu üç. boş tamam adamı sigarası var E direkt. indirmem lazım O yüzden birazcık daha. şansı şöyle düşüreyim Umarım yine dolu. çıkmaz ay Şansıma. a. turu atlayacağım iki kere sıkacağım abi. sana Tamam iki dolu iki. boş boş çıkarsa çok güzel. olur benim şansıma neden hep boşlar. gidiyor 33 şans tuttu yine tutmadı ama. bence. tutmadı birebir % şansı var bakacak ne. olduğunu bilecek ve iki kere oynayacak. Sadece bir kere vurabilir. zaten. Yani kelepçeyi boşuna harcadı En azından. öyle bir şey oldu canını ikiye aldı. ama abi bilemezsin ki yani bilemezsin. yani ne olacağını. bilemezsin. Tamam bir sonraki turda Garanti bir şey. alacağız % % ile başlarsak ve bize ne. bileyim bira veya Hani büyüteç bir şey.

Gelirse güzel olur % 50 mi Hayır % 33. ihtimalimiz var bab bilmek için. E şöyle yapıyorum Ben bir sigara içeyim. garanti olsun. diye yani Çok gerekli değildi ama bir. şey olur bir turu kaçırırım bir sıkıntı. olur tamam. A % şansım var sadece. adamın Aynen yine ucu. ucuna Keski çok önemli Abi Daha garanti. yerlerde kullanmak istiyorum çünkü adam. çok keskin Keski kullanıp vuruyor gene. olarak öyle bir olayı. var Tamam kelepçe sigara Keski Tamam o. bir Keski daha Tamam bundan sonra mesela. Keski. kullanabilirim %. %. abi adamın da keskisi var ve bir turumu. da şey yapıyor arkada büyüteç de var o. yüzden ben adamı kelepçeli Garanti. alayım sigara falan harcamamı ekstradan. gerek yok bir tur vurduk veya vurmadık. garantiyi aldık Sadece Aynen mesela. vuramamışsın. tane Porsche alalım Neden olmasın. yani evet bu al ya da ikiye katla.

Başkasına var Tamam Keski üzerine Keski. Oh bakalım bu sefer nasıl 3 3E 3 3 dolu. Pardon 2 dolu 3. boş bir Keski boşa. deniyorum. güzel. başlangıç o zaman bir dolu 3 boş oluyor. abi Ben yanlış mı gördüm az önce ya Son. anda kafayı çevirip. gördüm bir dolu 3 boş işte Adam şey. yaptı bir dolu boş boşa çıktı öyle. yapınca bir dolu bir boşa çıktı Bunu da. kendisine denerse kendisini öldürebilir. yani kendisini. öldürdü ok güzel güzel güzel ilk tur. Süperdi iki tane porum Neden olmasın. porsa pora. porsa lütfen eşyalar sıfırlanmasını. sıçarım bütün her şeyi elimden aldın. aşağılık herif şimdi sana zibilyon tane. Keski gelir. böyle. 3 şöyle yapalım abi bir tane ben. içiyorum o da dolu. çıkmasın ağzına sıçayım ya ağzına. sıçayım ya Hay ben böyle işe vurayım. yani Ondan sonra büyüteç kullanacaktım. garantiye keskiyle beraber iki vuruş.

Alacaktım çok daha güzel olacaktı her. şey Neyse buradan ekstra güzel eşyalar. çıksın bir tanecik mi Sadece. A üç boş iki dolu iki dolu ü. boş iki dolu 3. boş. oke. Tamam bir dolu ü boş bundan sonra. kelepçe falan kullanıp keskiyle falan. agresif davranacağına eminim kelepçeyi. takacak. direkt deneyecek Çünkü Abi bir tane. sigara neyse hala sıkıntı değil bizim. iki sigaramız ekstra var adamın canı da. bizden Hala biraz. Tamam tamam Şu an % 5050 şansı var bir. dolu bir boş O da sana. geldi ben artık Ben artık bu adamı. lanetledi bu adam benim oyunumu oynuyor. ben Lanet Vuruldun dedin mi vuruluyorsun. Aa ya sen çok zorlama şimdi Ben. vuracağım. Tamam ne geldiğini görebilmemiz güzel. oldu % 50 ver % 33. verdi bir dolu 2. boş adam keskiyle canımızı bayağı. indirebilir Ben yine bir deniyorum. abi boş keskiyle vuracak Eğer öyle 50.

Şansım kalıyor Bu noktadan. sonra eğer ıskalarsan adam iki kat. vuracak bana bu sefer sigara. içeceğim bilemedim şimdi adama deneyeyim. ya Sanki boş gibi geliyor. ama ben artık kodların içerisinde. yüzüyorum galiba sigara içmeme izin. verirse Tabii ki öbür tur direkt. başlarsa ve sigaralar raftan kalkarsa. ben içemez onları boku yedim çünkü. adamla birebir eşit olacağız ve ucu UC. kaybetmiş. olacağım Lütfen öyle bir şey olmasın şom. ağzımı açmayayım da Şimdi bir şey olur. Ben oyunu direkt bırakırım. lütfen ucu ucuna bir tane bira. ok 4 dolu 4. boş içeyim ben şunları. da. Nasıl. yapsak ne zaman bir yere kullansam. genellikle dolu çıkıyor şimdi adama Ateş. etsem dolu çıkmaz. mesela Aynen öyle 4 dolu 3 boş kelepçe. diyecek ama iki tur boyunca vurması. lazım ki Tamam tur bana geçti o zaman. abi 4 dolu 2. boş bu vurdu maalesef 3 dolu 2.

Boş boşsa En azından çıksın. buradan Aynen boşmuş Güzel o zaman abi 3. dolu bir boş % 25 ihtimal şanssızlık. ihtimali % 75'lik ihtimalimiz var Eğer. tutmazsa. artık yani Başka bir şey. bilmiyorum. Tamam bu aşamayı da alırsak ne kadarım. oluyor 442 b000 dolarımız oluyor abi. Tamam ne olduğunu görmek güzel tur da. güzel tamam. süper Canlar 2. sıkıntılı ok Keşke Keskin. olsaydı. ne olduğunu görmek daha iyi o yüzden. turunu direkt geç iki tur oynayarak Tan. adamı öldüreyim Çünkü çok kritik. zamanlarda Keski gelirse ve ne olduğunu. görmem gerekiyorsa Keski boşa gitmez En. azından o yüzden ilk sana. deniyorum tamam bu boş Olabilir zaten. biliyorduk Tamam bir sonrakinde daha iyi. olacak Adamın Çünkü iki tane büyüteci. var. şimdi sigaramız var ama Keski var adamda. ya iki boş bir dolu Umarım dolu kısmı. görürüz yoksa adam. KESK çok kritik yine ucundan gidiyor.

Yine ucundan gidiyordu. Yes. güzel. 443 b000 dolar 443 b000. dolar abi Double or Nothing Neden böyle. diyor yani ben no dersem hiçbir şey. alamıyor. muyum Ne dersem alamıyor muyum Yani. neden. dur artık dur katta paralı Hayır. arkadaşlar Hayır geri çekilelim ger geri. çekilelim abi ya Aç gözlülük böyle bir. şey işte ya Oğlum Porsche parası çıktı. Porsche alacak aldıktan sonra benzin. paran da var yani yani böyle şey. olmayacak ya benzin atacağım şöyledir. böyle düşünmeyeceksin ya abi yanına. gelen her arkadaşınla 0100 deneyeceksin. kaç saniyede çıkıyor bütün bütün yakıtı. diyeceksin Böyle rahatlık var yani 443. b000 dolarımız var şu an 250.000 dolara. Porsche 911. GT3 RS demem lazım o zaman ARS alacaksın. işte falan Yarı Türkçe yarı İngilizce. boktan bir şeydi Neyse güzel. yani Hayır. hayır. kardeşim. tekrar geliri tekrar uğrarız Sen parayı.

Göster de. şimdi Aynen öyle 443 b000. dolar tadında kafa rahat kafa. rahat bak Arabaya bak koltuklar gitmiş. kapı eskimiş yani teybi bile yoktur yani. düşününce şimdi bu arada neredeyse 7. litre bira içmişim 12 sigara içmişim iki. kapı tekmelemiş 119 tane şey pompalı. mermisi. atılmış 12 tur. yenmiş helal olsun. be bir son gösterecektim o galiba ölünce. oluyor ya onu böyle beceriksiz adam. olmadığımız için yani öyle görmek falan. olmaz bize Hadi bakalım bu Bu boktan. arabadan sonra Porsche ol 443 b000. darlar zenginim arkadaşlar Yayınları. bırakıyorum Geldiğin için çok teşekkür. ederim başka yayında görüşmek üzere. derdim ama artık 443 b000 dolar güzel. güzel para tadında sizleri tanımak. iyiydi sizleri tanımak güzeldi bundan. sonra ben yokum Aga her şey paraydı. oğlum her şey paranın köpeği Neyse. arkadaşlar Şaka maka yarın 20.00'da.

yayınlara devam ediyoruz. çünkü. En azından Porsche kazandığımı. hayal Hadi arkadaşlar O zaman ben. kapatıyorum Dükkanı Yarın 20.00'da. tekrardan burada olacağız oyunlarımızı. oynarız tekrardan güzeldi tadında. tadında bırakmak bırakmayı Bilmek önemli. şeylerden bir tanesiydi zaten kumarımı. hayat kumarım

All Devices iOS Android Chromecast