ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 BORSA'DA TRİLYONLARINI KAYBEDEN AMCANIN HİKAYESİ VE ÖNERİLERİ. HAYATI NASIL DEĞİŞTİ.


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Abone ol. abone ol. bu yaşamadığım şey söylemedim emekli. maaşımı alıyorum Kirada oturuyorum ve. hayatımda. Ben Antalya'da. Sen benim elime su dökecek adam yok. zenginlik yönünde beni bir komutan. borsaya soktu bütün servetimi borsa. yuttu şu an Kirada oturuyorum. bu yirmi ayrı tek başıma yaşıyorum ince. Allah trilyonda para kaybı Abi bize. hikaye anlatabilecek baktım var mıdır. Hangi hikaye borsaya girişiniz para. kaybedersiniz Ya ben Emlak Kralı yaydım. Güllük'te Adalı kuyumcunun oldu dükkan. benim kendi ofisinde ülkede benim Evet. bir komutan girdi benim dünyama borsa. şöyledir Borsa nedir borsa Ben de. kırmayacağım bir insan bu insan. güvenilir bir insan arkadaşını 34990 bir. hiç bilmiyorum işi bilmiyorum parasıyla. 132 bin dolarlık. da çaldır Çukurova Elektrik elden nasıl. evlenme aldım bu çalışan biri vardı. Bizim aldığımız 34 bin 500 liralık.

Çukurova Elektrik 4500 liraya düştü. eyvah dedim bu ne yapıyor dedim ya bizim. para gitti her ne kadar zamanda düştü bu. fazla değil yani aldı zaten aldığım. günden itibaren düşmeye başladı Ondan. sonra uzmanlara danıştık ne yapalım Ne. yapalım nasıl kurtaralım parayı Çivi. çiviyi söker sattım sattım emlakçı. götürdüm Ben ortaladı ki onları ben. ortam adım Ben orta ladım onlar. mı düştü de Adem'e yanlış yapmaya devam. ettiniz elinizdeki gayrimenkulünü. satıyor sonunda da bir bankalarda. topraklıkta kentparkta Demir Bank'ta. Ondan sonra birkaç tane daha var. hepsinde baktılar bizi de komple aldı. götürdü vermez Çok geçmiş olsun Ondan. sonra ara tabi ticari hayatımda bitti. ayrı hayatında bitti. bu aileden en sonunda halen haklı yani. aile annelik oldu bu yüzden ne koydu bu. yüzden başka sorunlar yaşadım Yani bir.

Kere sarpa sarmaya sardıktan sonra hayat. sizisi Yani yani seni barındırmıyor. lardos Lenovo para bırakırken bal. yollarla bırakıyordu hiç de hesap sormaz. dır ama şimdi Elazığ Sivrice bakıyorsun. balyaları yok şimdi durumunuz nasıl. şimdi şükür sağlıkla buluşuyoruz an. emeklisinin emekli bir Peki o günden. sonra elinizde zararla sattınız herhalde. Bütün siteleri kombi yüzde doksanı. bankalarda gitti bankalarda gideceğiz. Çukurova Elektrik zaten batırdılar onu. da devlet el koydu o da gitti. var ama şükür niye şükür biliyor musunuz. Benim beş tane çocuk var Allah. bağışlasın. bu üç tane damatlar iki tane gelin var. Eğer o Servet bende olsaydı benim ailem. asla böyle olmaz ailem açısından çok. güzel oldu ama benim açımdan. yaşanamayacak bir hayat ol ama şükür. inançlıyım canım inançlarına çok sağlık. bir insanım inançlarım beni böyle.

Dünyanın en mutlu insanı yapıyor desem. inanın tek olduğundan sana hiç borsaya. tekrar kimse sen de aldınız mı Sonra. kurtarayım diye neler yaptım neler ya en. son Arabamı sattım onu da götürdüm dosya. kaptırdım Aklın var mı. Allah Salah aklında kalan bir şey oy. şimdi çık oraya elektrik vardır beni ben. yok hiçbir şey kalmadı Beni herkes. akıllı Biliyor Zeki biliyor öyleydim. daha ama borsa bende ne akıl bıraktın. Özek ilik bıraktı Ne prensip bıraktı bu. ne kurallara uyma bıraktı Yani ben de ne. olduğumu ne yaşadığımı Vallahi. bilmiyorum Sanırım borsa ilk. girdiğinizde belli bir işlem için alış. ya da satış kurallarınız yoktu Sadece. arkadaşı hiçbir şey bilmiyorum zorsa. konusunda borsanın besini bile. bilmiyorum ama şimdi insanlar şöyle. birşey oldu son zamanlarda da artık. hisse yorumcularına insanlar bakarak.

Alış satış yapıyor bunlar hakkında ne. söylemek istersiniz Ama bu. Bu bir düşmanı mermi ile öldürmeye gerek. yok götürün borsaya bulaştırıp geri. çekilin izleyin Tamam o her gün ölüyor. Benim ailem gece Harun Harun Harun Harun. uyurken benle leblebi gibi ter döküyorum. yarın ne olacak diye o zaman dair ani. rak Savaşı başladı ısag'dan bir şey. söylüyor borsa on gün tavan yapıyor. haberleri takip ediyor musunuz zaten hep. uyumak ya gezen de yok gündüzünde yok. hep sigortaya böyle Böylece benimle. hikaye. bu ve ekonominin diplere vurdu bir tane. Dikili Ağacım kalmak ama şükür ya para. değil Hayat Servet değil Yemin ediyorum. ama her şeyin farkında yani elinden. uçmadan farkında olmak çok önemli. kesinlikle elinde alıştıktan sonra geri. gelmiyor uçağı çok konuştum galiba Biz. sizi dinlemekten büyük keyif alıyor ki.

Allah'a emanet olun Bursa bir adamın. hayatını söndürmek istiyormusun borsaya. ulaştırırız teşekkür ederiz. abone ol

All Devices iOS Android Chromecast