ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 BOMBA OYUNLAR | Mines | Royal Mines | Bombucks | Taktik-Maktik YOK | Risk Management


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Tamam dostlar bugün ben size bir Winston. minalar oyunlarını takip edeceğim bir. günde birçok Mina oyunu var Birçok. dersen 3 tane. bambuckso en meşhur olanı ve en yeni. olanı ve standart mind oyunudur ve. oyunudur minalar oyunu. sisteminde çok meşhur oyun evlerindendi. Mina kanalları aç hırsız minaya rast. gelmemeye çalışırsınız. sizinle ama bu sefer. ben bu kutusu da bu arada paylaşmış Yani. sizinle arkadaş videolarıma bakarsınız. ben yukarıda bildirimleri koyacağım bunu. hem içinin ben size bugün Amma bütün bir. Mina oyunlarını göstereceğim. Ben oyunları daha kolayken sizden. Kayseri diyeceğim kanala abone olun ve. bildirimleri açık tutun ki böyle. videolar paylaşanların haberiniz olsun. videonun beğenmeyi unutmayın. hemşirenin ben bu oyunların Linklerini. işaret bölümünde paylaşacağım oradan Siz. de daha sorup oynayabilirsiniz ama.

Unutmayın. görürsün standart kanallarda. Siz yatırım hediyesi burada. görme olarak aslında burada Mesela başka. bir oyun donup saçı. yeniden. Çünkü böyle boşlukları olur. mermer belki oyundan. benim yarim kalmıştı Ona göre yapayım. böyle olup anladım. tamam. o manat edeyim bir hatırıma. Tamam Dostlar terörist sahibi görürsünüz. 3 TL olabilir 5 TL olabilir maksimum. mudur var burada Maksim mudur nedir 5 TL. var bu kadar kanalın içinde eğer. hamısını açsanız hiçbir TL'ye rast. gelmezseniz kısmi. yatırımı artırarak bu sayıda. yükselebilir. Okey gelin standart 3 TL diyeceksiniz. Bu arada oyunun. sesini açma oyunu. tamam. 10 manat 80 yapayım var artık. götürebilirim devam ediyorum. çıkana açtım o manat yatırıp 12.30. gazdan atacağım YouTube kanalı Seda. 14.20 alırım o manat yatırdım 4 manat 20. oldu. Yeniden başlayacağım Dostlar değil Bu.

Arada 3 seneden artık sene ile oynamayın. riskinizi artırırsınız. Ondan sonra yatırımı artırın. dört tane açacağım 16d. 2 oyuna artık benim 10 manat Halis. gelirim var. gene. 5 tane açtım ve 1920. toplamda 19 manata yakın bir yerlerimi. var bence bu şifaya kadar yapsı. gün içinde 510 oyun oynamaktan 100. muafaya yakın yerlerde ben 5 tane para. açtım daha çok açsanız daha çok. kazanırsınız ama riskinizi artırırsınız. açacağız Kırıkçı. yani bu kadar rahat kazanabilirsiniz. Bence bu heyle kazanç verebilir size. strateje dediğim gibi burada. stratejenerati aynı 3 veya 1 koyun çok. koymayın internet aynı Çünkü ilişkinizi. artıracaksınız bir bayanla Kazancınız az. olur Bakın. bir tane açsam bir manat. koyup daha doğrusu ziyandayım. dördünü açsam 13 manat 5 tane açsam 19. Mart kazanan alabilsin. sürenin baktığımızda almak istemiyorum.

Çok merak ettim ona göre biraz süre. etmem daha Meliha. buraya alma insan için benim ile bambu. koyunu Kimi de. yani yatırımımızı hayırdır ile yüz. maskeyi hemen yeterince Lazım olsa diğer. muhitten kazanacağım Ben zaten. sanat tarihi üçü 6'ya da isterseniz. burada kana sahanı değiştirirlersin 5. gün önce. sana sayende artıranda riskli azaltısı. ama gelirim. 100 manatı yatırımıyla. 19 manat kazanacağım. 119 numara ikinci kanalımızda Annem 148. mi. 86 manat. 232. manatımı da çıkarttım beraber 32 numara. ileri düştüm yerel düştüm. ikinci oyundan ucuzdum Okey Ferrari. yoktu gene başlıyor. verebilirsiniz Bela oyunlar oynayanında. yatırımı ne kadar yüksek koyuyorsanız o. kadar tez kazanıp bitirdiğinizde. çıkartma imkanınız olur mezarı alın bunu. bıraktım. Random hediye edeceğim bir tane. yiyeceğim. Dostlar. 453 manat. galip gelmiş hem 566 manat çekim bu.

Floyu yoksa. tamamladım Ben kazandımsa Siz de kazanan. ve çıkaracağım oyundan. ben bu kadar az Vakfı. Ayrıca Öz videosunu paylaşmışım sizinle. strateji biliyordu ona bakabilirler sizi. yukarıda bildirimleri de göreceğiz. Royal Miles oyununun da linkini aşağıda. paylaşırım sizinle Eğer bu oyun. sistemini alacaksa bu oyunu. oynayabilirsiniz. dediğim gibi kanat ayını artırıp. riskinizi azaldılar Siz ama Kazancınız. da az olacak Yani. bu mezarı alın. 5'in 12'ye Bence normaldi. 362 manat değil 453. lira. çarşıdan Ankara'ya geleceğim. bütün Siz ileride çıkarttım. süper yani her geçen o sizde. heyecan yaşadım Ama bu ayağa. bambux meşhur. bambugs oyunu. demeli Bela standart kaydılarımızı dahil. yine 3'ün 6'ya var burada kana saygı. değiştirmeyi buradandı. 510 cebe edeceğim Bunu da daha burada. ne yiyeceğim yine burada da yüz. koyacağım yatırımım.

Tamam bakmaya. 1 attım da ben bu biraz riskli oynadım. Ben videomda da göreceğiz biraz. mesela o duş az verir normal verir ama. buraya alma ben çok beğendim değil mi. Normalde oynanırdım ama oynadı. bağımlılıkla oynuyordu ama bundan sonra. oynasam öyle onu oynayacağım. ona da değdi. sizi çok yormak istemiyorum Dostlar Bir. iki oyun oynayacağım bombusu. tutsam ya da tutsam pergelenmeyip. dayandıracağım videonun. Ne oldu dondu. tamamen. seçmiştim ya. 6 raundasım 100 Manat getirmeyip 362. manata yükseltmişem yetti bisikletimi. oyunu ama 800 gelmişken 566'ya kadar. 9 lira. hadi hadi hadi hadi. şoktayım Yani bir cümle içi final yapmak. yani bir oyunda final edeceğim yani. tüm oyunu oduran. sevdiğim kulları da çıkarmış oldum süper. Dostlar tamamen emeklilik istemiyorum. bu oyunun da ben bu kadar linkini. aşağıya paylaşırım kanala abone olun.

tekrardan Kayseri İrem ve videonu. beğenmeyi unutmayın bildirimleri açık. tutun bu tip videolar yine gelecek. nöbeti hedefimizde olan video ise. kellelerdi. videolarda görüşene

All Devices iOS Android Chromecast