ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 BİRAZ OYUN, BİRAZ SOHBET


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet Merhabalar sevgili. arkadaşlar ses görüntü inşallah Bir. sıkıntı yok. kimler geldi Yakup Hoş geldin abi. hayırlı akşamlar Teşekkürler Erol Sen de. hoş geldin samaritan r7 240 Bilmiyorum. abi olur mu olmaz. mı Allah iyiliğini versin. ya. 144p zaten abi bizim yayına görsel. olarak yani yayın kalitesi biliyorsunuz. internet sıkıntımızı. y y Biraz muhabbet ederiz arkadaşlar az. bir. toplansın ardından iki tane oyun var abi. ya o oyunlardan bir tanesini de şeyden. aldıydım. epiken bu önceki indirimlerde ya dedim. ben bu oyunu alayım bir bakarım daha. Epic de indirip o oyunu kurmuş değilim. Barış Hoş geldin abi selamlar epiken de. indirip kurmuş değilim Baktım ya Steam. için de veriyorlar lan dedim Bunu. steam'e de alalım Biz buradan keyini. veriyorlar ama tabii şimdi oyunun adını. söylemeyeceğim zaten birinci. oynayacağımız oyunun adı kapaktan.

Bilmişsin ninja kaplumbağaların bu yeni. çıkan 3D oyunu yine s scroller Aynen. aynen abi bir bakarız ona ona bir 1520. dakika baksak yeter zaten Daha sonra. diğer oyuna. bakarız dünkü yayın fena da değildi Bak. çarşamba günü Benim de bayağı kafama. yattı ya çarşamba günleri Biz tartışma. konusu seçeriz öncesinde haftanın. gündemine göre tartışma muhabbeti güzel. oluyor yani chat'in de katılımı güzel. her ne kadar ben chatti çok sağlıklı. takip edemesem de konuşmaya kendimi çok. kaptırdığım için hallederiz ama bir. şekilde Bence de güzeldi Barış dünkü. yayın Ben de bayağı kaptırdım abi. Nintendo oyunu Yok bugün oynayacağımız. her iki oyunu da Steam üzerinden. oynayacağım Aykut Hoş geldin bu arada. abiciğim Steam üzerinden oynayacağız. Steam kodlarını verdiler bakacağız Ya. aslında dün sürpriz oldu bu oyunların. keyleri geldi ya lur Kit var.

Duymuşsunuzdur Bir de K mealer var. buralara işte sen e üye oluyorsun Abi. artık kanalın performansına göre bazı. yayıncılar veriyorlar bazıları vermiyor. bazı kriterleri var veriyorlar işte bazı. oyunların keyleri geliyor oradan. oynuyoruz sizlerle beraber ben de. bakmışım. olu bazen sürpriz oyunlar da. geliyor benim asıl planım bugün işte. demiştim size dünkü yayında da no for. the wicket abi kedi benim kızın yanında. Yakup no rest for the wicket Biraz. oynayalım diye düşünüyordum Dün gündüz. öyle diyordum İşte kendi kendime. Perşembe günü açarız bir bakarız değişik. bir oyuna benziyor bu stüdyosu da ben. çok beğendiğim stüdyolarda birisi Hani. bili orer yaptı adamlar çok kaliteli. oyunlar Hani aynı konsepte adamlar. gelmişler daha karanlık bir atmosfer. Tabii Konsept aynı ama yani böyle. Konsept derken görsel konseptten.

Bahsediyorum Hani level dizaynı oril. Erin biliyorsunuz Ori Oray nasıl. okunuyorsa Onlar SDI metroid Van oyunı. Bu da 3te bunda da metroid özellikleri. var erken erişimde Gerçi bazı olumsuz. eleştiriler aldı Yani oyunu açıyorsun. abi grafik ayarları bile yok bazı grafik. ayarları gelecekmiş Bunlar Mehmet West. Hoş geldin abiciğim. Merhabalar diyordum İşte ona bir bakarız. belki aranızdan merak edenler de oluyor. olabilir diye yani onu Microsoft'un. sunumunda görmüştük ilk defa yanlış. hatırlamıyorsam benim çok ilgimi. çekmişti abi gerçekten dedim m stos. güzel bir oyun yapacak dayanamadım zaten. herhalde 2 Mart'a kadar da 20 dolar bu. oyunun fiyatı Türkiye fiyatı orijinal. fiyatı 35 dolar Hani Mena bölgesi var ya. Middle East North Africa Türkiye'yi. artık bu bölgede kabul ediyorlar Mena. buraya da özel fiyat 20 dolar işte 2.

Mayıs'a kadar da ilk ay boyunca %. indirim var 2 dolar 18 dolara aldık abi. aldım kurdum şöyle bir baktım Hatta. Steam decke de kurdum Steam deck. verified da almamış Serkan hoş geldin. ama şıkır şıkır çalışıyor Steam deck. bazı sahnelerde 3035 FPS çoğu yerde ama. 45 50 60'ı gördüğü yerler de var akıcı. yani steam'deki üzerinde bir de ufak. ekranda oynuyorsun abi gayet güzel. Serkan Bu arada no rest for the wicket. Bak sen seversin bu oyunu Gerçi dediğim. gibi biraz olumsuz eleştiriler. var Bugün yakışıklı mıyım lan tş mş. olmadık ımız da gelmiş abi işte bir TOKİ. Dayısı ne kadar yakışıklı. görünebiliyorsun o kadar yakışıklı. oluyorsun ya bu şey de bana bayağı. yaradı abi Fizik Tedavi Ben biliyorsunuz. yani takip eden arkadaşlar Sizler. biliyorsunuz işte aranızdan bazıları Abi. çok Muazzam Sol Ayağım ağrıyordu. e beğeneceksin abi e gidiyorum işte bu.

Ikinci haftadayız yarın bitecek işte ik. hafta Gerçi bu hafta tatildi bir gün. işte resmi tatil O yüzden bir günü eksik. kaldı 9 gün gitmiş olacağım Yarın da. gidince Fizik Tedavi çok yaradı Ama. tabii tek başına Fizik Tedavi abi bel. fıtığına yaramıyor fizik tedaviyle. beraber yapman gereken egzersizler var. Bu bel kaslarını güçlendiri musun. haftada değil her gün gidiyorum Murat. her gün her gün 70 km yol yapıyorum abi. gidiyorum geliyorum Her. gün vasıl abi yaptığım o egzersizler de. çok iyi oldu benim yaklaşık zaten E. herhalde bir bir yıldır falan bir ayağım. bayağı bir uyuşuyo böyle ben onu İlk. önce işte vitamin de kullanıyorum lan. dedim acaba İşte bu. çinko var ya şeylerin içinde. vitaminlerin içinde acaba işte vitamini. de bir kutu alıyorsun abi bir 15 gün bir. ay bir kutu bitti zaman ara vermen. gerekiyor Yani sürekli vitamin kullanman.

Doğru bir şey değil ya dedim acaba işte. bir defa ara vermedik bu çinko fazla da. geldi Bundan dolayı mı Şeker de var. yaşlandık oğlum artık yani sizin gibi. delikanlı. değiliz Neyse abi fazla önemsemedim. Aslında ayağın uyuşmazsa abi yani. şekerden de kaynaklanabilir Ama dolga. yok oğlum öyle şeyler Aslında var ya bak. Onun da bir mantığı var da Ama abi. Modern Tıp varken yani Kanca manca. işleri Hani bizim gibi Ok Uş görmüş. İnsanların yapacağı işler değil abi. değil meğerse işte ayak. uyuşukluğun. işareti işaret yani. e toplumun büyük bir kısmında da hani. artık tembel bir hayatımız var abi. şehirde yaşayanlar için. söylüyorum Ondan sonra belfıtı işte L4. L5 Abi bu iki omur arasındaki yumuşak. taşıyıcı malzeme sinire baskı yapıyor O. da ayağa vuruyor abi önce ayak. uyuşukluğa e bacakta böyle Keskin bir. ağrı felaket.

Vasılı iyi geldi abi bel kaslarını. çalıştırdığın zaman iyi oluyor bu arada. Yakup daha Düzelmemiş gibisin sen ya Abi. vallahi sen bir aydır öksürüyorum. diyorsun ya kendine dikkat et kardeşim. ya ben antibiyotik falan kullanmıyor. musun nedir Yanlış antibiyotik mi. kullanıyorsun. Aman abi Dikkat. edin bu şey de kancayı asma işleri falan. filan Aslında şöyle ters durup aşağıya. doğru sarığını da iki omur arasındaki o. Taşıyıcı malzeme baskı yapıyor ya sinire. Aslında o aralar gevşediğinde bir. rahatlama hissi olur normal bu Ama bu. geçici abi oradaki kasları güçlendirip. oradaki işte omurları Devamlı çalıştırıp. çalıştıkça oraya sıvı yürüyor abi. yürüdükçe işte Vücut kendi kendini. onarıyor ya Yakup Senin durum kelek ya. Sana bir nane limon içerek diyeceğim. içmişsin bir ya Dikkat et ya vallahi. billahi. ya saniye kim lan Murat git bir saniyeye.

Fıtık mıtık kalmaz saniye kim lan. saniyeye gideceğiz Saniye ne yapacak. bize Siz yine bir şeyler ima ediyorsunuz. ama Allah'ım ya Abi bu Yakup'a bir çare. bulun ya Adam çok kötü hasta ya Bu arada. abi dünkü yayını tahmin ediyorum. beğendiniz abi çocuklardan geçecek bunun. kurtuluşu yok dünkü yayın nasıl abi. dünkü yayının geri dönükler pek alamadım. sizden. ya Tolga Murat. Yakup dünkü yayının bir dönüt bakayım. Siz neler. düşünüyorsunuz bizim şey de geldi abi. samaritan yayının hemen başına Ama şu. anda yayında. yok abi Kenan'ın ama dengesiz bir şeyi. var abi zorluğu var stavro Hoş geldin. abi yudai kıara dengesiz bir zorluğu var. abi demek beğendin Murat. sen Han anlattığım şeyler yani Herkesin. anlayabileceği şekilde anlatmaya. çalıştım fazla işte şeyine girmeden. teknik detayına da girmeden alian Hasan. Hoş zaten aşırı da teknik detayına.

Girecek kadar benim böyle çok teknik. bilgim yok Sizin gibi biz de oyuncuyuz. işte yılların vermiş olduğu. tecrübeyle sallıyoruz bir. şeyler abi onun ama mucidi ben değilim. ha Onun mucidi abi biliyorsunuz resetera. da ne gaki Forum kullanıcıları. yabancılar pant diyorlar abi. konsolcular yabancılar Köylü Diyor abi. köylü. konsolcular Ama harbiden dışarıda abi. konsol işi köylü işi ya hani şimdi düşün. bir tarafta 300 500 dolar aldın bir. aletle oyun oynuyorsun kısıtlı imkanlar. Biz burada alıyoruz ya lan nasıl 6 ol. 120 olmaz millet 30 fps'de oynuyor öbür. tarafta da abi adam 2000 dolarlık. bilgisayarla oynuyor 2000 doları Bırak. lan aldığı 490 fırıncı küreği gibi ya 00. dolar tavsiye edilen fiyatı 2.000 dolara. falan satıyorlar E deli para bunlar. ya. Vallah Ferdi tayfurun Hadi Gel Köyümüze. ya Türkiye'de zor abi hilb abi.

Konsolcular harbiden abi hilb hilb elle. abi balık yakalıyorlar ya hilb bilil. Allah'ım. ya ama biraz şey de var ha nasıl desem. ya. abi bazı yorumlar geldi yani arkadaşlar. dışarıda yaşayan arkadaşlardan Herhalde. yani öyle anladım arkadaşın yazdığı. mesajdan ya diyor ki işte konsollar çok. ucuz olduğu için tercih edilmiyor abi. yani görüyoruz burada. bu özel indirim günleri falan filan var. yani adamlar abi indirim günlerinde. resmen bu teknoloji marketleri normal. marketler giyim kuşam elektronik ne. varsa abi ne varsa Talan ediyorlar yani. onların yaşam standartları bizden daha. yüksek olmasına rağmen parayı daha. sağlam tutuyorlar Bekir Hoş geldin. Abiciğim o yüzden abi yani şimdi. düşün konsolu Sadece oyun oynayacak adam. almıyor yani gidiyor adam mesela. çocuğuna konsol alacak babasından işte. PlayStation istiyor baba gidiyor abi.

Mağazaya Ulan diyor bak bu PlayStation. 500 dolar oyun oynatıyor ya diyor seres. var diyor Bu da oyun oynatıyor diyor. Oyunlar Aynı bu diyor 300 dolar adam 300. dolara alıyor onu eve onu. getiriyor veya işte nintendo'nun bir. cihazı v'ler mesela çok ucuz abi 7. nesilde. fiyat konusunda nintendo'nun genelde bir. avantajı oluyordu konsol fiyatlarında. oyunlarda falan pek indirim yapmazlar da. yani fiyat faktörü dışarıda özellikle. Amerika'da abi konsol tercihinde çok. önemli bir Kriter Çünkü herkes konsolu. işte bizim gibi God of War var ben. gideyim işte PlayStation alayım Halo. oynayacağım gideyim xbox'ı alayım Forza. için xbox'ı alayım demiyor Abi bu diyor. işte oyun oynatan AB. Hangisi daha ucuz oynatıyor gidip bu. şekilde alan çok insan var herkes. bilinçli kullanıcı değil yani böyle bir. hedef tayin ederek gitmiyor ha adamın.

Hedefi var şöyle bir hedefi var ucuz. olanı almak gibi bir hedefi var senin. işte sevdiğin oyunu oynamak gibi bir. hedefin var o yüzden dışarıda bence bu. çok ciddi bir Kriter konsol fiyatı ki. önümüzdeki nesil de ben 700 800 dolarlar. bekliyorum konsollarda Büyük ihtimalle. öyle olacak abi. Türkiye şartlarında baktığınız zaman. bilgisayar oyunculuğu daha mantıklı gibi. duruyor ama işte benim gibi Sevdiğin. oyunlar konsollara çıkıyor abi. konsollara çıkıyor. yani oyunlara geç oynamayı göze. alamıyorum bazı oyunlar var Öyle yani. onlar abi ya 3.000 L oyun 4000 belki. olan oyunlar vardır ya bu özel paketler. falan var hani bil dışarıda da çok ucuz. değil de işte alternatif yöntemleri. kullananlar var abi Türkiye'de Yani bizi. ilgilendirmez kimin nasıl oyun oynadı. orijinal almış kopya oynamış hiç. ilgilendirmez ha tavsiyem orijinal.

Oynamanız zaman kaybı Çünkü korsan. oyunlar abi zaman kaybı niye zaman kaybı. yani alıyorsun sorun çıkıp çıkmayacağını. dahi bilemiyorsun bilgisayarında arka. planda neler yaptığını bilmiyorsun. kurduğun kren yani düşün 10 tane oyun. oynarsın. abi bilgisayarında yani elinde mesela. çok değerli fotoğrafların vardır hard. diskine yedek demişsin adam bunları. şifreler tamam mı Adam senden işte. şifrelediği resimlerin şifresini çözmek. için para talep eder bunlar oluyordu. veya işte bilgisayarına zarar verebilir. datalarını fiziksel bir zarar veren. virüs kolay kolay başımıza bela olmazı. hiçbir şey yapmaz abi mining kullanırlar. bilgisayarını Senin haberin olmaz lan. niye Bu işlemci % y00 çalışıyor Bu ekran. kartı niye % y'de çalışıyor diye kendine. sorup durursun Hani korsan oyununda bu. tarz şeyleri var riskleri var hani.

Girmeye değer mi Bence hiç o tarz. risklere girmeye değmez abi o yüzden ben. orijinal oynamanızı tavsiye ederim abi. stellar Blade abi ama şimdi o firmanın. da ilk bu kapsamda bu bu büyüklükteki. ilk oyunlar Bence başarılı oldular. Abi bence başarılı oldular. vakiat ne yazdıysan iletin geri çektin. Abi bence başarılı oldu stellar Blade. fena da oyun değilmiş yani şimdi hep. oyunun ana karakterinin fiziksel. görünüşüyle gündeme geldi. ama Vallah Abi onlar da son scv Bükücü. ya Koreliler Onlar hiç hafif etmiyorlar. son scv Bükücü hiç adamlar bastılar. geçtiler Abi çok da iyi oldu ayar. olsunlar ayar olan oynamasın abi abi. işte kıyafetleri parayla mı satıyorlar. her kıyafete erişebiliyor musun Bekir. yani şimdi mesela çok sevdiğin bir. kıyafet var oyunun ana karakteri. üzerinde görmek istiyorsun abi kıyafeti. yani çok imkansız şeyler yapmanı isteyip.

De ya gel sana bunu 2 dolara bunu at. eşleyelim. ya Murat bunlardan beklenir Shogun. dizisinde niye zenci Samuray yok Bekir. gözünü karartmış abi parasını da veririz. icabında diyor Allah iyiliğini versin ya. A abi ama ben stellar blade'. oynamayacağım Dragon staı da. oynamayacağım Dragon STA gerçekten. olmamış abi olmamış Dragon STA. Steller BL de oynamam Ya zaten Benim. Tarzım bir oyun değil ya ben oynarken. şimdi çocuklar M cuklar gelse babamı ne. deseler Vallahi rezil oluruz ya Yok. abi Dragon ST olmamış abi yani. Bak rol Play öğeleri falan filan yani. Bak ben şeyi beğeniyorum dos Kay. oğlu'nun Yani incelemelerini ben. beğeniyorum Abi dostoğlu oyunun. senaryosuyla ilgili bazı kritik. tespitlerde bulunmuş aynı tespiti yapan. başka şeyler de var youtuberlar da var. hikayenin sunumu hikayenin. karakterlerinin işlenişi Hani gerçekten.

Çok Kopuk kopuk olmuş Hani Adam oyunu. bitirmiş diyor şey geldi diyor karşıma. credits ekranı geldi diyor o zaman. anladım diyor oyunun bittiğini Ya ilk. Dragon STA da Dark herizen geldikten. sonra bayağı adam olmuştu Bekir Belki. buna da Dark herizen gibi güzel bir şey. gelir ek paket gelir abi Ondan sonra. toparlayabilir ama yani ana hikayeyi. nasıl toparlayacak ana hikayedeki o. karakterlerin durumlarını hikayenin. sunumunu yani oyunun hikayesini baştan. yazacak o scriptleri sıfırlayacak. halleri falan yok ben o noktada Bir. düzeltme olacağını. zannetmiyorum olmaz ya zaten oyun. oynanıyor ney düzeltecek işte şehir. içine gitti Çok fazla oyun kastı onu. düzeltir Ya yuda kıara abi DLC ile adam. etmeyi bırak DL ciz de oyunlar çıkıyor 2. yıl sonra adam oluyor işte. cyberpunk 20 yamasıyla adam oldu 23 yıl. sonra DLC ile adam ediyorlar 3 yıl sonra.

Yıl son gelen yamalarla oyunları adam. ediyorlar ya şimdi eskiden bütün oyunlar. çıkıyordu abi yani Eskiden adamlar. basıyorlar abi DVD'ye CD'ye artık nereye. basıyorlar İsa oyun çıkıyordu bitiyordu. olay yani yama işi falan vardı. bilgisayarda konsollarda da yama vardı. şöyle işte çıkardı Mesela bir oyunun. DVD'si PlayStation 2'de aradan bir yıl. geçerdi 6 ay geçerdi yeni dvd'ler. basıldığında. lın içinde işte bazı ufak tefek. hataların giderildiği. olurdu şeyde mesela Final Fantasy 10'da. vardı herhalde diğerlerinde de vardı. yani yeni sürümlerinde işte bazı hatalar. giderilmiş olurdu Ama şu var oyunlar. minimum hatayla geliyordu çok ciddi test. süreçlerinden geçiyordu şimdi abi. adamlar oyun yapıyorlar oyun yapıyorlar. a gol da oluyor işte bir ay bunun basımı. Ondan sonra lojistiği dağıtım noktalar. ına gönderilmesi falanı filanı diyor Bir.

Ayda önümüzde vakit var bu bir ayda da. biz işte oyunu parlatmaya hataları. gidermeye devam ederiz olduğu kadar. Olmazsa da oyuna alırlar oyuncular bunu. 35 ay içinde. toparlarız bu kafadalar Abi bu kafadalar. yani şimdi ne diyeceksin buna abi yuda K. jivara ne diyeceksin yani internet oyun. yapımcılarının eline böyle bir imkan. verdi Bir opsiyon verdi adamlar. kullanıyorlar bunu tüketici olarak bu. oyunları Bizler tüketiyoruz Hani bizim. olaya işte birazcık kendi selametim. açısından daha mantıklı bakmamız. gerekiyor Ben ne diyorum Dragon stı. almayacağım oynayacak mıyım. oynamayacağım Ondan sonra stellar blade'. oynar mıyım O da işte benim tarzım değil. benim Yani hoşlandığım bir oyun tarzı. değil o tarz oyunlar beni pek sarmıyor. Abi. bilemiyorum bu Fast Travel işini şey. oluyormuş herhalde Bekir ya ilk oyunu.

Oynayanlara sınırsız şey mi. veriyorlarmış bu Fast Travel yaptığın. taşlardan mı veriyorlarmış yoksa Dark. aizona mı vardı o hangisinde vardı öyle. bir şey. var Bekir Ben de aldım noes for the WI. sıkıntılı çıktı eksik çıktı eee. erken erişimde hala oyun toparlar işte. yazmışlar grafik Ayarlara giriyorsun. dlss diyor işte Çok yakında abi dlss. bile. eklememiş gelir işte yeni bölgeler falan. gelecek E herhalde kop oynama imkanları. gelecek ama oyunun Bence geleceği var. abi toparlar ya nores for vi katı Bence. güzel bir 3te metroid Van biraz da işte. SS like. olur şeyleri yani genetiğinde SS like. olmayacak da birazcık s life'a öykünmüş. diyelim genetiği Bence metroid vana. üzerine kurulu bir oyun olacak Bence. asıl temeli o olacak haritanın işte. bağlantı noktaları falan filan girdiğin. giremediğin. eriştiğiniz y sonradan o yeteneklerle.

Kavuşma falan e bunlar gelir oyuna Bence. gayet de başarılı olur abi işte oraylar. Ori oril çok iyiydi ama şimdi Say srer. bir Metro itan yapmakla abi. e 3 de1 metro it Van yapmak çok zor en. güzel örneği zaten Adı üzerinde Metro. ittin Abi bu metroid Prime remaster var. swi olan arkadaşlara şiddetle ama. Şiddetle tavsiye ediyorum onun retro. perspektif videosu da var şeye bakın. yani metroid Prime remaster yani 3D. metroid fanya nasıl olur adamlar. döktürmüşler. abi. e Elder Dark orii yapanların oyunu bu. Moon stüdyoların yaptığı oyun abi no. rest for the wicket çıktı oyun erken. erişimde şu anda 2 Mayıs'a kadar abi. ayın 25'i 18 dolar 2 Mayısa 20 do abi. metroid Prime Tarifsiz bir oyun ya Yani. anlatılmaz abi Yaşamak lazım ya Murat. bir de fallout 4'cü şöyle bir kelek. yapmış Sony nasıl bir kelek yapmış. fallout 4'ü şeyle.

Eee bu Plus üyeliğiyle alan oyunculara. Next gen yamasını herhalde Sony vermemiş. abi Sony vermemiş yani oyunu Bizim gibi. parayı basıp alanlara vermişler fallout. 4 yamasını. bunu şeyde de yapmışlardı Final Fantasy. 7 remake de yapmışlardı Final Fantasy 7. remake alanlara Next g yamasını ücretsiz. verdiler plusa hediye etmişlerdi Plus. üzerinden oynayanlara abi vermemişlerdi. ya gerek yok. ya stavro rebirth Çok manyak yani ben ik. haftadır bakamıyorum ya Dün de işte. canlı yayın vardı bugün de canlı yayın. var Normalde Dün ve bugün ben Oynardım. Final Fantasy 7 re artık işte yarın. biraz oynarız Cumartesi Pazar biraz. oynarım özledik Yani ben de oynayacağım. devam edeceğim çok güzel haberim var. personata Adam kaç 35 yıl mı 25 yıldır. atusa Adam ayrılmış ya ama yeni bir. şeyler yapmak istiyorum diyor benim için.

Bu bir imkan diyor Onu cumartesi zaten. yayında birazcık ona zaman ayırmayı. düşünüyorum personan. tasarımcısı böyle bir karar almış ama. güzel abi yani şimdi Bir yerde bu kadar. uzun süre çalışmak. şunu izlemedim abi daha yeni bitmiş 1. sezon sezon bittikten sonra seyredeceğiz. onu bitti Bir ara işte bir bakarım ben. ona. ş abi. 3ds muhakkak oyna diyeceğim Ne var şim. Mega MİT 4 var abi. Mario var abi Ondan sonra neler var. Pokemonlar oynarsın pokm XY. Safir bunlar güzel. oyunlar güzel diziler geliyor Mayısta da. bir bilim kurgu filmi geliyor ya. Jennifer Lopez miydi kimdi. ya persona 4 remake değil de Yakup şey. gelecek herhalde 1 ile 2'yi yapacaklar. Anıl Pokemonlar oyna çok güzel pokm. oyunları var bu Moon San var XY var Bak. bunlar güzel Ondan sonra işte bu Safir. var ama ne biris Safir diğeri neydi. bilmiyorum Bunlar güzel pokm oyunları.

Oynanır yani. e Mario Mario 3D World müydü. abi XY Paris'te geçiyordu değil mi Paris. gibi bir yerde ha Ruby ve Emerald ve. Ruby. doğru abi çok güzel aslında var ya en. güzel pok oyunları bu şey de ya DS 3ds. lde zaten efsane o pokon redler yellow''. bunlar. ya Trident Çok güzel abi. Trident Heh Atlas bak Barış bildi. Jennifer Lopez miydi Kim abi o filmin. başrolünde bir tane güzel bir kadın. var Porter rikolu mu Kübalı mı nereli. orta Amerikalı güzel bir atun var. Eskilerden. bilirsin sen Barış Hatun uzmanı Barış. gündüz barışım bilir abi o Mayısta. netflix'te geldiği gibi netflix'e zaten. netflix. filmi İnşallah Yani. birazcık aşarlar netflix. standartlarını Final Fantasy 13. e Abi şimdi söylentiler var stavro 8. veya 9'dan birine sanki remake de. yapabilirler gibi bir şeyler duyuyordum. Ben duydum. abi 13'e gerek de yok ya triloji abi.

Yani aslında yani ben final fantasi çok. sevsem de abi bak. yani Lightning de sevdiğim bir karakter. olsa da gerçi bizim chatte Lightning. beğenmeyenler vardı hatırlıyor musun. Lightning için çöp gibi bacakları falan. var diyorlardı Halbuki taş gibi atun ki. yani Zaten Üçleme Lightning returns le. bitti abi Lightning returns bitti. samaritan. hemen samaritan Yine mi Lightning yine. Lightning aldın mı lan. 4090 abi oynası stavro yani ne olacak. abi bak dün yayında da konuştuk Sen var. mıydın yok muydun Bilmiyorum ya. sevdiğiniz oyunlar Aga hangi platforms. yani başka bir platformda oynama imkanın. Yoksa orada oynayacaksın Gerçi Final. Fantasy 13'ü bilgisayarda da. oynayabilirsin Xbox'ta da oynayabilirsin. Vay samaritan var ya adam derinden. derinden takip ediyormuş yayını Abi bak. stavro Xbox'ta var Final Fantasy 13'ler.

O Üçleme var Bilgisayarda var hepsinde. oy. bilirsin hani en güzeli de bilgisayar. olur diye tahmin ediyorum Aç tertemiz. mis gibi bilgisayarda oyna geç. Abi samaritan taşı olacak o zaman. Murat bak ama Lightning dedik hemen. atladı Yine mi Lightning dedi Lightning. lan yine Lightning Allah. Allah teşekkür ederim abiciğim yayını. beğenin gençler. beğenin karakter tas abi Şimdi yudai. kıara bilmiyorum ya ben benim bir Final. Fantasy hassasiyetim var ya kürden bacak. Lightning kaşıma bak samaritan. kaşıma Ben abi tabii şimdi tifa bizim. kırmızı çizgimiz tifa ya eit mesela yok. abi eğit anam bacım olsun ya Yok eğit. olmaz karanlık Lord Hoş geldin abi. iyiyiz. ya tam yatacaktı adam abi teşekkür. ederim abi eğiten olmaz ya eğiten ne köy. olur ne kasaba ancient ya bir de diyorum. ya anam bacım olsun eğit ne ya üzerine. giydirmişler o beyaz eteği üzerine.

Kırmızı çeketi giymiş Lan bir tifa bak. bir ona bak ya Allah'ım ya rabbim Dragon. Hoş geldin lan Bak PlayStation 3. muhabbetleri var. bak ya bu samaritan var ya abi trollüyor. bizi ha bak eğitle evlenirsin tifa anca. Mer lan tifa nasıl Metres olur lan tifa. bir defa erkek gibi. hatun taş gibi yumrukları var abi yani. diğer kısımlarına girmeyelim gerek yok. oyun oynayan arkadaşlar biliyor benim. yüzümden mafyayı giydirip bitirmiş ama. güzel oyun Dragon ayıp. ediyorsun güzel oyun şimdi Yarın da bir. video var belki onu da. oynarsın abi tifa. ya şimdi hangi kadınlar çirkin. tasarlanıyor ama yani şimdi güzel. tasarlanmış Kadınlar da var yuda kacı. vara herkes güzel yapamıyor ya. karakterleri ya iyileri bize yetiyor abi. ya Kötülere bakmazsın Ne edeceksin. bak bak bak bak bak bak Bekir'e bak ulan. Bak şimdi eğreti bir gözünün önüne getir.

Bekir giymiş beyaz entariyi üzerine de. gibi kırmızı çeketi geçirmiş abi. saçlarını ilkokul öğrencileri gibi örmüş. şöyle şöyle şöyle hareketler eğret. lan Lan bir tifa bak lan giydiği deri. tek Yeter lan Ya neymiş tın bastı yeri. inletir demiş Hadi lan oradan yok abi. eğit Yok yok olmaz eğit olmaz. Agam Ali isana bak bir taraftan diyor. dinliyorum bir taraftan krizi Skor. oynuyorum Zek diyoruz abi. adamdır Zek. adamdır ya tif cılar Lan dur lan anket. açalım anket açalım şimdi eee. ik anket yapacağız abi. Evet. Ulan arkadaş şeyi kapatmış. ha Final Fantasy. 7'de. hangi. karakteri tercih. edersiniz abi. Evet anketi başlatıyoruz Abi ben kendim. hemen oyumu da kullanayım abi Ulan ben. kullanamıyorum arkadaş ya tfaa oy. atamıyorum tifa lan tifa verin bak. Adamın canını sıkmayın ha tifa tif cılar. ya yufi çocuk aviatör Ya gözünü seveyim.

Ya 141 yaşında ya şöyle hareketler falan. yapıyor Onu zaten ilk krizi skoru. oynarken PSV versiyonu var ya dedim Bu. nereden çıktı. ya ya samaritan eit olmaz olmaz Yok abi. tif cıyız. Biz Dragon Tanımıyorsan tifa. diyeceksin Final Fantasy 7 remin başında. bir kız vardı şeyi diyorsun. sen Neydi o Hatun sinema Yıldızı sanatçı. isteyen İlk ekibin içindeki ya lan adı. dilimin ucunda ya. B bir tane daha Atum vardı hatta evine. gidiyorduk babasının kimlik kartını. çalıyordu. yaın tesislerine girmek için neydi lan. kızın adı. ya ya yudai kaj var abi ya bak beyaz. entari giydirmişler kız üzerine kırmızı. Çeket ya saçları şey gibi an çocuklar ha. jessie jessie bak samaritan samaritan da. bütün oyunlardaki hatunların isimlerini. biliyor ha. bak Güllü kız dediğin Yakup Güllü kız. dediğin çiçeğe veren. eğit Abi oyunun hemen. başındaki stava bak ne büyükleri ne.

Abi. cessi ya cessi Hayalperest Bir de. ailesine diyor ya ya şeye. gittim neydi lan o eğlence merkezinin. adı ya las vegas'ın final fantez eki. karşılığı dilimin ucunda ya orada. sanatçı olacağım falan filan. diyordu Abi bak tifa kazanıyor gençler. tifa önde tifa abi eğiten olmaz Uğur. Adamın canını sıkma tatilya değil lan Ne. tati yası. bak bak samaritan korkuyor musun lan. donunda sallamasın. lan abi şimdi Onu mu düşünüyorsun yani. yoruldun tıkandım bittin bu hatun beni. de Onunda sallayacak nereden biliyorsun. Öyle olduğunu veya erittin yani öyle. olacağını nereden biliyorsun. bilemezsin abi görüntüye de aldanmamak. lazım abi tifa ya biz tif cıyız. abi aviator Abi sen demin yufi dedin ya. tifa eğit geç yufi olmaz abi ya yudai. kıara bizim böyle var ya chatte. samaritan gibi arkadaşlar var donunda. sallar diyor ya tifa.

Abi o deri Eteğinde sallıyor olmasın. yalnız. samaritan Ya tabii yufi daha 141 yaşında. kız çocuğu Ya abi bu japonlarda ama. şeylik var AB Bak cidden sapıklık var. hani adamlar da biliyorsunuz Bu. festivalleri şimdi yayında söylemeyelim. ayıp olur hani bu adamların pis pis. festivalleri var. abi Adamlar bildiğin sübyancı ya. gerçekten bak yani şimdi oyunlarını. falan severek oynuyoruz ama o eski dönem. işte Mesela işte şeker kız kendi o bu. bir sürü şeyler vardı abi. e çizgi filmler Vardı bizim. çocukluğumuzda İşte bu meit cafeler. şeyde de var abi yakalarda da var meit. cafeler neler neler. Yakup'a bak Tan'ın gönlü s buu. başka abi adamlar sıkıntı. Eee 14 15 linç yememiş mi Yok. abi ya Japon oyunlarını da fazla linç. leye ÇK herhalde fırsat bulamıyorlar. Ya bak dragona bak Yakuza 4te sa jima. Haruka da bizim evlatlığım diı işte Daha.

Doğrusu kazuma. kiryu abi bak var Japon oyunlarında bu. tarz şeyler çok var hiç adamlar takmıyor. bu arada ya bu Japonya'da yaşayan bir. tane Türk var abi evli Japon bir hatunla. evli Japonya ile ilgili işte Japonya'da. yapm gereken şeyler işte bilmem kaç tane. Japonya'daki gezi yasaklar böyle YouTube. videolar var ya evde elimiz mimizan. uzanıyorum yorgunum açıyorum bakıyorum. abi. videolarına abi. e. 18 yüzyıldan bu yana büyük. ihtimalle 16 yaşında falan bir kız kendi. isteğiyle başkasıyla beraber. olabiliyormuş 16 yaşından itibaren bu ta. 18 yüzyıldan beri varmış Adamlarda 19. yüzyıldan beri 1800 yıllardan beri biraz. baktım. dayk de fazla bakamadım ya şöyle bir. yarım saat dolan dolanıp durdum. Enteresan enteresan işler Japonlar. manyak Abi vallahi manyak Japonlar. rudis bak Çinli hepsi 3 santim demişti. ya birin ben sana dur onunla ilgili bir.

Hikaye anlatayım mı Neyse anlatmayayım. ya o fazla şimdi bizim yayını Bozar abi. gerek. yok anlatmış da olabilirim ama ya Bir. daha anlatayım Bak şimdi. Murat çalışıyoruz abi ben doğuda. çalışıyorum işte bir tane de arkadaş var. Hafta sonları bizi kahvaltıya çağırırdı. abi tamam mı giderdik Bunun yanına ben. Diyarbakır'da çalışırken Diyarbakır'ın. bir. ilçesinde Ondan sonra giderdik. kahvaltıya çağırırdı cumartesi günü. Pazar günü giderdik y giderdik abi güzel. bir kahvalt hazırlardı o dönemde de hani. diyorum ya Hotbird var işte Türksat'tan. kanalları uydudan seyrediyoruz Bekir. Canan Aleykümselam abim Allah razı olsun. İyiyiz abi Abi bak gidiyoruz kahvalt ya. bu adam Şimdi Bekar ya retro oyuncu adam. Hoş geldin Merhabalar. Abi şimdi. Aa gidiyoruz Oturuyoruz kahvaltı. sofrasına adam. Aga filmi açıyor sabah kahvaltıya.

Oturuyoruz Televizyonda film. oynuyor bir tane abi şifreli Olmayan şey. var film kanalı var uyduda abi. full ya yemin ediyorum. kahvaltıda Ondan sonra gittik yine bir. gün bunun yüzü gülüyor böyle beşik simit. gibi Ne oldu lan dedik lan abi dedi. Geçen hafta dedi zenci haftasıydı dedi. tamam mı hepsi dedi böyle kol gibi. moralim bozuldu. dedi Moralim bozuldu e bu hafta dedi. Japon haftası Vallahi keyfim yerine. geldi dedi Murat onu deyince hepsi 3 cim. aklıma direkt bu geldi. Allah'ım Ya Rabbim ya ya Tövbe tövbe Sen. senin yüzünden anlattım Bunu ben. normalde anlatmaz dım bunu Allah Allah. kaçıyorsunuz kaçıyorsunuz beni ondan. sonra Ağzımı bozuyorsunuz böyle eski. kırmızı noktalı Anılarım aklıma geliyor. anlattırma yoldan Siz çıkartıyorsunuz. oğlum beni ben gayet efendili terbiyeli. bir adamım ya Allah'ım ya. ya oyun kanalı diye abi muhabbeti Bunlar.

Öyle. yapıyorlar Ali Aslan Yok gelmedim abi. süper Diem Teşekkürler. abi abi ya Bekir Vallahi bak adam. kahvaltıda açıyordu Bak yemin ediyorum. kahvaltıda açıyordu manyak ya güzel de. pes oynardı. ama açardık Bilgisayarda PES abi bazen. bilgisayarda oynardık. tut fyi bilenler abi Bilmiyorum Vardır. burada bizim kanalın yaş ortalaması. yüksek süper. diyim şurada şu anda chatte var ya sineb. şi şöyle gözlerini kısarak şifreli. Yayınları izleyen adamlar vardır bak. idde ediyorum gözlerini kısarak. izleyen Çinçin abi Çinçin ama bak Çinçin. bir manası vardı Bekir Şimdi burada. Bekir geçen bu muhabbeti zaten o. çözmüştü anketi de sonlandıralım çin çin. ne demek demiştim. Japonca tifa kazandı Bu arada 28 oy abi. çin çin ne demek demiştim Yani Bekir ama. çok güzel uygun cümlelerle. chatte Tenasül. Uz anan Allah'ım Ya Rabbim ya o gün ne.

Gülmüştük ya Değil mi. Murat Bekir Bekir Bekir başka şeyler de. mutluluk çıbığına. bak Ali Hasan'a bak ortak. hesap stav 12'yi beklermiş abi demek ki. siz var ya Demek ki parayı basıyor. musunuz sine 5'e Gerçi tuttu fr Orada. mıydı ya bir bir tele 10'da bir şey. vardı tele ondaydı sanki ya abi tuttu. furitti tele 10'da mıydı şovda mıydı. sine 5te değildi sanki tam emin değilim. ya vallahi tam emin olamadım abi. ya aynen Murat bekirde o. sözler yayın. çarpılmadan. Şu an ben de kaybedilen kare falan. yok abi şovda ya tele onda da bir şeyler. vardı ya. Vallahi telefonda da bir şeyler vardı. showda bir şeyler vardı starda bir. şeyler vardı kırmızı noktalı yayınlar. Vay arkadaş neler neler. ya Emanuel Emanuel o ya hatırlayanlar. hatırlarlar bunları ya neyse agalar. oyuna geçelim mi He ne. dersiniz Alman kasetleri Ya abi.

Girmeyelim neyse boşaymış. bak cmm. bildi Bak dragona bak Artık gerek. kalmadı lan hemen iki muhabbet ettik. hemen oyunu satışa getirdiniz abi iki. tane oyun var elimde Şimdi bir tanesini. kapaktan biliyorsunuz ikincisini sürpriz. yapacağız ikincisi sürpriz olacak Ben. şimdi şöyle chti ve. e obsi yan tarafa alacağım. abiler Evet chatti artık kafamızı şöyle. yan tarafa çevirip okuyacağız yapacak. başka bir imkan jpg değil aga jrpg değil. eğleneceğiniz bir oyun olacak Büyük. ihtimalle şimdi önce. bir şunu açalım agalar tamam mı. şuradan. Eee nerede abi oyunumuzu. yakalasın geldi mi oyun ekranı Aynen. geldi. abi retro oyuncu adam gelebiliriz abi. sıkıntı yok sen bana gel problem yok abi. bizde muhabbet her zaman olur. A evet. n. tur of Mut. Abi şimdi şeyi oynadınız biliyorsunuzdur. bu shred. Revenge şey de çıktı o arada kunga.

Collection da çıkmıştı Şimdi bunlar eski. retro tarza uygun oyunlardır bunda. birazcık kalıbın dışına çıkmışlar lisans. almış farklı bir firma aynı firma değil. yapanlar bir Açıkçası ben oyunun keyini. aldıktan sonra met kritiği ne lan şunu. bir bakayım dedim metakritik puanları. Pek. böyle yani hoşunuza gidecek seviyelerde. değil ama sonuçta bu bir Ninja. Kaplumbağalar oyunu abi hiç ayar mayar. yok Türkçe dil seçeneği de yok dil. seçeneği bu şekilde Play diyelim easy de. açmışım zaten bir tane oyun. bitirmemiş direkt buradan Bize şu New. York city'yi veriyor s amusement park. farklı farklı bölgeler var 5 tane bir. tane de abi herhalde schreder da son. Boss. herhalde Mio Mini Plus ve ağır oyunlar. için abi. ayler pahalı değil mi ya. abi şuradan girelim. ya karakterim Neyi seçelim lan hadi. karar verin Leonardo Michelangelo.

Donatello Rafael. Michelangelo Dragon Michelangelo dedi. Başka gençler. alalım Murat da Michelangelo. Tabii alacak elinden nun çakarı. Donatello leonu Aslında ben de Leon. orduyum da 3 Leonardo oldu 2. Michelangelo Benimkini de hesaba. katıyorum 2 Donatello Leonardo abi çift. Kılıç ben de leonum 4 tane orada var. Tamam abi fare. yok Leonardo. abilir seç. in abi beraber K falan da oynanıyor. yalnız grafik tarzını büyük ihtimalle. beğenmeyecek siniz abi Turtle Power. y abi grafik tarzı. böyle yalnız oyun gayet hızlı. abi kov. bunga böyle süperleri. var yalnız karakter tasarımları Biraz. değişik abi niye böyle. yapmışlar. bilemedim her şey böyle kırılıp. yıkılabilir çevre Mevre Bunlar da pek. yok şu direğe mesela vuruyorsun D Bing. diyor patang pı. tank adam bize kanalizasyon kapağı. atıyor ya. güzel ama kameraya. fırlatıyor The Bing Abi.

Bak şu ne şunu da. alalım Turtle power'ı doldurduk. abi Abi en gıcık oldum bu koşanlar en. gıcık oldum bak. The Bing We. clank Turtle Power Al yapalım mı süperi. Turtle. Power Jim rine mı. geldi komple Hoş geldin abiciğim. metal. et Bak bu da süper gibi toplanabilir. objelerle falan. namussuza bak. ya ölmedi. bak Al. şunu Tabii gençler kolayda. oynuyorum Her zamanki gibi artık TOKİ. dayıları için Abi özel bir şey var. biliyorsunuz özel mod özel kolay modu. var The Last Chance abi Boss mu B bop. Turtle Power bakalım süperim bunun. canını ne kadar acıtacak. i ama sanki öleceğiz Bir defa. ya lan Çok az canımız kaldı Onun da az. kaldı. abi bitmemiş canı namussuzun. ya. kestik bak oyunun müzikleri var ya. otomatik abi bilgisayar oyunu bu Gerçi. konsollara da çıktı yeni çıkmış bir oyun. Dragon 7 nesil falan. değil oyunun sesleri daha yeni gelmeye.

Başladı. Abi bak metakritik puanları düşük ama. yani Ninja Kaplumbağa temasını. sevenlerin Bence hoşuna gider Abi bu. oyun abi benim gibi adama sınırsız. vermeleri lazım lan patlamadan kaç. oradan Allah cezanı. vermesin Al. şu şu. renleri 3 tane. kaldı abi bak süperler müler. güzel ya basacağız Turtle da sağlam bir. düşmanın lan. Duman ederim. oğlum Bence fena değil. abi yani puanlar mu anlar Evet düşük. kalmış. ama herhalde şeyini beğenmemiş. ş çizim tarzını. falan. gelme buradan bak araba çıkacak açılacak. o. kapı an. Abi bu bizi. parçalamaz Turtle. Power Gerçi doluydu almasaydık da olurdu. ya Yapma. ya abi Street of rage harbiden sağlam. oyundu Benim de çok hoşuma gitmiş. Ya şu. silahlılar. kaçamıyoruz bak bunların içinden ne. çıkıyor. karnın abi Can vermiyor oyun ya kolay. oynamamıza rağmen y. ya yeni bir tane çıktı Final Fight Hoş.

Geldin abici Teşekkürler ya bakamıyorum. oyun. oynadı şu var namussuz. şeyler daha güzeldi abi ya Şu eski. oyunların tarzında o 16 bit grafikler. falan Bence onlar daha. tatlıydı bak. Şurada ne. var. güzel. al Burada bos gelecek. mi işte geldi b. K aslanım kalk. şun abi kaçacağız neyle kaçacağız ya. Aynen mafya 4 Gelecek. abi abi neye remake istiyorsunuz. kadira mı Aslında var ya tam da uygun ya. bu tarz oyunlar çok seviliyor 29 73. 11300 9 sıra Hatta bir kötü oynadık. New York City Servers abi bir bölüm. bitirdik oyun böyle Aslında arkadaşım. falan olsa var ya keyifle Bence oynanır. Abi bu oyun Gerçekten bak oynanır. puanları falan pek iyi değil. ama Ninja Kaplumbağaları seven bir kitle. var abiciğim. var Ben şimdi size ikinci oyunu açayım. mı hemen açalım. abi ik oyunumuzu da açalım abi şuradan. hemen ekrana geçeceğim Ama bir bekleyin.

Bakayım önce easy anti chat Abi Eren. Yurdakul abi muhabbet ettik işte bir. ninja kaplumbağalarının oyun bir. bölümünü oynadık bitirdik böyle. işte. Evet oyunumuzu da açalım mı abi. niye gelmedi. ekranımı çünkü yanlış pencereyi. seçtik Nerede bu oyun Aga niye He şimdi. doğru ekrandayken. Murat Hangi oyun. bu Hadi bakayım tahminleri alalım. gençler kibar Ertürk Sağ ol. abi alalım tahminleri. gençler Radyo hoş geldin Joseph Stalin. Hoş geldin. abi Lords of the. Fallen abi hemen Solcular var ya kendini. belli ediyor ya adamlar hemen çıkar. çıkmaz oynayıp bitirmişler oyunu Joseph. Stalin Sen oynayıp bitirmişsin bunu. Muhtemelen gerçi bizim bu bezlerde pek. tız yok sols oyunlarında. ama yoruyor abi oy Ken ya steam'de. gözüküyor. ya steam'de birbirimizi ekli miyiz. Joseph Ya eski bir Joseph Stalin. Tanıyordum ben ya donanım haberden Hani.

Bundan 1015 yıl önce o. musun Bekir kıl mı bu oyun aynı Joseph. Stalin misin Aha Abi ben seni çok. eskiden beri biliyorum. durur de donanımın pek tadı kalmadı. ya Bu arada bu oyunlara yayın yapıyorsun. ya sesi direkt müzikleri kısıyor ha. oyunlar artık otomatik şu anda bak. sesleri mesleri kıstı giriş. videosu Yakup zor mu bu oyun. bakacağız Bekir sen bunu bitiremeden ben. hiç oynayamam ben bir de gittim bunu. epiken aldım abi epiken aldım adamlar. steam'e verince dedim buna da Bir. bakalım hem bakmak istiyordum steam'i. tercih ediyorum abi Steam İyi de işte. dolara geçmeleri çok kötü oldu ya. Vallahi kötü. oldu Game kanal abi kaçırıyor o Onun. kaybı satışa getirmiş bizim kanalı. ya virgil şimdi şöyle bir şey var abi. taklitler asıllarını yaşatır. abi taklitler asıllarını yaşatır bu bu. işler böyle. yani abi sesi oyun Kendisi.

Kısıyor şu anda size oyunun ses Sen in. geliyor olması. lazım abi Ayarlara girsene A'ya okeye. basıyoruz Ulan Ayarlara girmiyor. ya. Aa abi oyun saçmaladı. ha Abi bak basıyorum çalışmıyor A'ya. basıyorum bak. Abi yeter bu kadar Vallahi oyunu açıp. tekrar gireceğiz Yapacak bir şey yok 6. F4 Dur bakayım şuradan bir mousa yapalım. Ha oldu bir. grafiklere Custom mu. bu otos set olsun ya Dur bakayım kendi. ayarlasın f. confirm abi kolu niye görmedi Bu. oyun kol şu anda. çalışmıyor kontrollere Bir bakalım. hiçbir şey. çalışmıyor Hah çalışıyor şimdi. kontroll obs'ye bak ya yayından çıkalım. falan filan diyor ya saçmalığa bak her. ne. olduysa demek bu oyun Kıla Murat kol. bozuk değil abi bazen oyunlar sıkıntı y. daha yeni aldık bunu ya Radyo şu kol. yeni yani yeni. dedim 23 aylık kol fazla da şey yapma. Abi ben inferno bu falan filan Bilmem.

Direkt basacaksın geçeceksin. abi biliyorum. Radyo Abi şimdiden gözümü korkutmayın Ya. oyuna girmek bile zor gerisini sen. düşün demin açtım bir baktım ya şöyle. bir 5. dakika. bakacağız bakalım. bakalım Yalnız. Ninja Kaplumbağalar fena değil. eğlencelik ben onu Bitiririm ya onu. Hatta şeyde oynarım ben Steam dekte. oynarım Yalnız bu oyunun steamdeki. desteği var mı şunu merak ettim. abi lan Yok birazcık oynasam rudis. hepsinin ifadesini alırım ya şöyle. birkaç gün şu tarz oyunlar oynamam lazım. ilk başta çok Ölürüz de oynadıkça. alışacaksın AB bu işler. böyle saçlarımız niye ni gitsin. gitmez bak şu anda yayında olduğumuz. için abi hiç şey göstermiyor Eee. müzikleri. dinletmiş bir şey. ama şu anda gpu kullanımı % 197 cpu. kullanımı % 40. gpu sıcaklığı 71. derece abi hiç uğraşmayayım diyorum ya. Ne. diyorsunuz abi uğraşmayalım be.

Bence. şimdi. adımız şuraya. yazalım ya tamam Hiç uğraşmaya gerek yok. ya abi. hiç bir bakıp çıkacağız zaten abi bir 10. dakika 20 dakika oynayacağız bir sağına. soluna. bakarız Benim abi böyle oyunlar oynamam. için önce. bir kalını falan atmam. lazım Doğru söylüyorsun Radyocu. şu ii monitördeki şeye bakıyorum da renk. farkına benim Samsung monitörde renkler. daha güzel görünüyor ya renk ayarları. ilgili acaba Bir sıkıntı mı var burada. ya. ilk bossu hemen biraz zor keseriz Yakup. sen. Oynamışsın bak bak Murat var ya hocayı. tokatl. birazdan Lan nasıl var ya yayındaki var. ya adamların bütün abi motivasyonu tamam. mı Adamların bütün beklentisi Şuradaki. en zik abi npc'ler bile benim ötümü. kesmesi adamlar bunu bekliyorlar Hacı. adamların beklentisi o. yönde. Evet şöyle bir yürüyelim. Bir. bakalım. ulan niye kullandık ki ya sağlığı ya.

Hay be Sağlı kullandık. ha abi kareye basıyorum düşmana vurmak. için ya rb lt ya o da sağlık kullanıyor. sağlıklar da boşa. gitti bu ne. Ya şu LB. savunma çift yel Kılıç. tutma Tamam kalkanla. gidelim Burası ne Hedef kitlenme tamam. kitlenir de Şurada ne. var Şuraya bir. bakalım. pickup enervate Vigor schol ne işe. yarıyorsa. Hele iki tane düşman. Ne. oldu Murat orada var ya kurt gibi. bekliyor şunlar gelse de benim . kesse diye. Şu ekran kartının sıcaklığı 70 derece. normal O emı da aldığımıza göre. çıkabiliriz şuradan karşıya mı. atlayacağız koşarken atla diyor tamam. kilitlendiğinde. diyor RS Yani sağ analo stikle etrafında. düşmanın b ile yuvarlanabilir iki defa. basarsan Ulan yanlışlıkla yine kareye. bastım ya yani daha doğrusu çarpıya ne. gerek. var Sağlık kalmadı lan bunlara basmaktan. hep gidiyor. Ya abi bu. oyunun birazcık Yani performans.

Sorunları var. diyorlardı sanki akıcılığı falan gelen. yamalarla düzelmiş. gibi ne diyor Open. inventory Tamam Select slot. modif aile diyor işte seip. Tamam abi. girdik şu anda başka bir silahımız. yok şuraya koyacağımız bir şey var mı el. bombası zaten burada. var de El bombasını neyle seçiyoruz abi. abi El bombasını neyle atıyoruz bunun. üzerine Trow Hangisi abi Heavy Attack. Light Attack. Gürler Block. moment Speed switch to ranged yukarı. tuşuyla mesafeli silahı seçiyorsun. itemlar sağ solla seçiyorsun aşağıdaki. ile lanterni. seçiyorsun Dodge use item kare. Tamam abi. Şimdi. bunu A. da niye seçemiyoruz bunu. ya abi. seçemediklerinin El. bombasını ya şeyimiz yok ki okumuz Yok. ki. kullanalım Ben de biliyorum abi zor oyun. da işte bir bakalım şuradan Biz buradan. çıkmıştık. şunu alalım Ben şu El bombasını atma. işini anlayamadım throwing ro abi.

Işte alamıyoruz Rang moda Press yukarıya. basarak. geçtik Şimdi anladım LT basılırken abi. A'ya basıyoruz. Tamamdır ya niye böyle taklalı işlere. geçmişler ki. yani. Umbrella onu. seçiyoruz. Aa. enteresan şimdi bir saniye. at bakayım el. bombası hep kareye gidiyor elim Ya abi. birazcık Yani böyle değişik yapmışlar ya. 50 tane aksiyona giriyorsun bir şeyi. atmak için atak. kombinasyonları şimdi mel. stens dinamik olarak y ile. değiştirilebilir. diyor Evet bak tamam. stens imizi bunla de ya kalkanla Veya. şeyle. gidiyor kullandık yanlışlıkla kareye. bası Şu bizim birincil abi En soldaki. Sağ. diğer harcanabilir şeyler. bulduklarımız çabuk erişilen itemlar. diyor Bunları da işte sağı solu seçip. sonra kareyle kullanacaksın. diyor itemlar da aşağıya. yerleştirecek Tamam şimdi mesela şunu. kullan bak ne işe yarıyor çok çok az can.

Veriyor. ya vermiş ya. Ya abi gerçekten. harbiden gereksiz derecede şeye. girmişler ya atraksiyon şu umral. Lightning falan. filan Lambayı seç. bak görünmez yol. var bak bak. bak. Aa ltee bas rif by Holding x. niye kalıcı oluyor Şimdi. anladım Niye dondu Bu oyun. Ne oldu. şimdi ya çok kasıntı yapmışsınız ya. soling enemies abi niye bu kadar. kontrolleri Ya abi çok karıştırmışlar. lan hangi birini hangisini yapacaksın ya. hani şu tarz bir aksiyon oyununda Abi. bilemiyorum Kamil Hoş geldin yok ona. böyle yap Buna lamba tut. Soul fling and enemies Soul consum Soul. Fly charge Selek yorum var. Allah Allah Allah abi çok karıştırmışsın. adamı ya vallahi çok karıştırmışsın. Evet ne oldu Şimdi bunlar açtık. abi. cidden gereksiz Siz yere uğraştıracak. gibi. ol bitti kareye yanlışlıkla basa basa. canımızı bitirdik. meh çok kafamı karıştıracak bir oyun.

Bu ya bunların ilk oyunu da. yapmışlardı abi yani beğenen arkadaşlar. da vardı Onun da sıkıntıları vardı da. lan işte bir oyunu bitirdiniz bir daha. niye bu hatayı. yapıyorsunuz ya ekranda değişik bir şey. var ya. yayında bakıyorum o çizgiler sizde. görünüyor mu sizde görünmüyor. şuradan indik. ama burada bir item Mem bir şey olabilir. mi yok Şuradan devam. Ç. açıyor hoş geldin. şimdi açılacak Bu. kapı ya samaritan çok fazla ama ya doğru. Alışırsın da bence Yarım saatten fazla. sürer Abi buna alışmak Bence Yarım. saatten fazla sürer yok o düşmana bunu. yap yok buna bunu yap. Abi oyunun başına mı döndük Ne. yaptık aynen bak Buradan gittiydim. buraya geri geldik. Bence burası. Boz değil mi. abi. abond abi oradan çıktık Biraz içimiz. Gönlümüz aydınlandı şurada. ya Upgrade karakter multiplayer direkt. giriliyor mu buradan. Vigor level.

10 vitality. endurity Çok da yavaş değil karakter Ya. aslında bilmi. bu vitality var ya çok fena Gönlüme Ateş. düş. b. mul. l Bak burada başkasının oyunu basacağız. bir. eş birinde Birinde de arkadaşa gidiyoruz. Aynen öyle. oluyordur burada sanki götümüzü. kesecekler gibi bir hisse kapıldım. ben. ay abi biz buraya oturduğumuzda şu haç. var ya estus gibi bunun sıfırlanması. gerekmiyor mu ya Ulan arkadaş. ha rest dememiz lazım. tamam rest dememiz gerekiyormuş gençler. saat de 2332. olmuş gidelim. a şu bosa götümüzü kessin Yeter bu. kadar Block by Holding LB. tamam bos umuz da. bu Abi bu ne biçim Boss ya bu ot da mal. çıktı. ha Lan. Otto Otto. Abi bu iş otla. bitmez buraya bizim götümüzü kesecek. daha sağlam bir şeyin gelmesi. gerekiyor benim bu otada bir mallık var. ha işte. tamam Lambayı istiyor Abi senin olsun Al. Lambayı ne edeceğiz Biz ya al abi al.

Vall Oyun bitsin abi. hemen Anam anam anam Ulan. bak nerede Abi. bu. kka aşağıya inmiyor ki lan in oğlum in. delikanlı gibi kapışalım. abi canı da şey. ha Nerede. bu Evet bunun olayı. bizi Yok lan sana lan. bamb. Aha bunun olayı buymuş. Tek vuruş aldı. lan Tek vuruş aldı beek bunu kesersen. güzel ödül. var g ayağını bastı geçti ya ödülünü. edeceksin abi saldık gitti ya Cemo ya. aman baksana adamın tırnakları mırnı 2. kilo var [ __ ] yıkamış elini. yıkamamış ya silmiş elini. yıkamamış ble adamla kapışılır mı ya. ulan gelip gidip bununla mı kapışacak. Yeter bu. kadar Aynen lamba modunda. Abi bu kadar yeter vallahi yeter bu. kadar dur. şuradan neredeyiz Biz 6. F4 şuradan geçelim abi kameraya. Heh yeter ya eğlendik işte oyuna da. baktık Evet şöyle Hatta bir saniye. gençler şuradan sadece bilgisayar ekranı. diyeyim şu ikinci monitörü kapatayım.

Ya Şuradan sizin chatti de oyunu. oynarken Hiç okuyamadık ya bir chatte. bakalım neler. konuşmuşsunuz necasetten taharet dayıya. öldük Abi ben beğenmedim fazla ya bak. yani şimdi oynamadım o kadar Souls oyunu. var ki Blood bor'u slar seosu osu busu. yani. oynamadığını Bence oynamazsın Ha eğer. hepsini bizim Bekir gibi yalayıp. yuttuysa abi Lords of F oynarsın işte L. of pei. oynarsın bakarsın Bunlar Alter olur sana. hani bu tarz oyunlar o oyunları artık. oynayıp bokunu çıkartan adamların. yöneleceği alternatif oyunlar L ofe. beraber mi bakalım beni mi kastediyorsun. bakmayalım beraber. Bekir bakmayalım. abi ya aslında yayında elden rir L Of. b'dir bu tarz oyunlar oynasak hoşunuza. gider de tahmin ediyorum oynarız da. oynanmayacak oyunlar değil. e saat de abi 2337 olmuş muhabbetimizi. de yaptık gençler Teşekkür ederim ya.

Elden ine gireriz abi zaten makinede. kurulu kurulu şeyde PlayStation'da. bakarız bir ara şimdi Yarın retro. perspektif var Yarın benim de yoğun bir. günüm abi inşallah retro perspektifi. yetiştiririm büyük ihtimalle 910a. kalacak retr perspektif. Abi bu oyunda pek beni sarmadı yok abi. bak Eren de diyor lives of pe'ye bakalım. diye ben Ama şimdi şunu diyorum yani sos. oyunları varken onları tüketirsin Bu yan. oyunlara sonra bakarsın önce asıllarının. bir hakkını vermek lazım de benim daha. sous maratonla çok var Neyse abi. hepinize teşekkür ediyorum geldiğiniz. için Bugünlük bu kadar canlı yayın bir. sonraki canlı yayın cuma artesi akşam. 10'da yarın retro perspektif var Pazar. günü de büyük ihtimalle yapacağız canlı. yayın Allah'tan bir mani. olmazsa abi ik hafta oynayamadım. samaritan görüşürüz abi cumartesi onun.

muhabbetini de yaparız hadi kendinize. iyi bakın gençler Sana da iyi geceler. vir görüşmek üzere

All Devices iOS Android Chromecast