ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Big Bass Splash I OYUN SONUNA KADAR AÇIK +633.000TL KAZANÇ!! I TAKTİK TUTTU MÜKEMMEL KAZANÇ GELDİ!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba arkadaşlar ben nece Baba. Hepiniz kanalıma hoş geldiniz babalar. şimdi çok güzel hızlı bir şekilde alım. yapıyorum abi 58.000 bir kasam var 1750. liralık bir alım yaptım Haydi bakalım. kazam mübarek olsun. kardeşlerim alacak koyayım nice. Oğlum hadi lan oğlum busun koyayım. lan işte bu lan Beklediğim hareketler. bunlar. oğlum lan var ya kralsın güzel 2. level patlat. Baba. ni çok. güzelsin. devam lan çizme değil oğlum Gene Ya var. ya yapacağın işe soku. Hasan devam babalar devam oğlum dünkü. yayında çok zararımız var Hasan dünkü. yayında çok zararımız. varok güzel Devam devam değin oğlum. sakalını var ya kurbanlar olsun. kurbanlar oğlum hadi üçe geçeceğiz Hasan. 3'e geçeceğiz alum 22.500 lir yatıyor ya. şu yavruya bir bak nasıl yatıyor Ananı. şu akaya bir bak 30.000 L Oğlum. haydi. V var ya birada buz gibiymiş lan.

Derim onun koyayım Hadi. Hasan yapacağın işe sokayım Hasan 37.000. lira. Lan. oğlum ya ip nesin oğlum harbi ip nesin. koyayım tamam kasayı katladık Ama. bir kere geldin. yavşak Bu ne. lan Oğlum bu. ne Oğlum sen dalga mı geçiyorsun lan. benimle oğlum H nice oğlum level. 2 haydi baba Oğlum bak babalar Bir. sigara yakacağım ya bir dakika Nerede. o güzelsin oğlum. e. 75.000 tek balık. abi çok güzel oğlum devam. devam 1 bu5 İyi ya olmadı düşeriz. birazdan ters köşe 75 belanı . oğlum ya şu işe bir bak. Abi gelsen ne olur. sanki koyayım bırakma biraz. soğanlı yak. Soyak Altın Balık gelir mi Altın Balık. gelir mi Kanca o Allahım Umut fakirin. ekmeği babalar güzel. güzel. 16.500 toplam 34.000 L çok güzel bu. oyunda abi hadi. Kral Oğlum. haydi Ananı şu Ekrana bir bak. ya haydi Baboş. altın balığı Vallaha gördüm göz ucuyla. ya toplam 143.000 L oldu Total Hadi baba.

Nasıl bir şey. yapalım yavrum gelecek misin. durduracağım lan ik kere girdin lan. Hasan Haydi. oğlum Ananı sim. gelian oğlum. gelir. misin Hasan. Hasan Hadi Kral Haydi. Kral Oğlum haydi. lan Haydi oğlum yedil koyayım. yedin Ananı kasa bitti. lan çok güzel güs babacığım Harbi çok. güzelsin . koyayım en kötü 150 çıkmamız lazım burad. 100.000 L vereceksin Oğlum oğlum 100.000. L vereceksin. lan güzel oğlum level 2 almacak anası. sikiz gene kaptı gene kaptı . koyduğum oğlu. Ya oğlum sen ne ayaksın koyayım ya. devam devam devam hızlı hızlı oyun açık. abi oyun. açık Haydi bugün bahsegel var ya. tokatlaya bahsegel tokatlaya. babalar bugün B yaşama hakkı yok . koyduğum çok. güzel babacım çok. güzelsin güz 50.000. lir haydi baba haydi. baba oğlum atman. lazım 30.000 duruyor oğlum 22 7500 Oğlum. sen ne yapıyorsun koyayım ya şu. ekranlara gel artık haydi.

Asat oğlum. Vur koyayım gelmeyecek Ya oğlum. yapma. lan 300.000 koyduğumun oğlu. 300.000 şu ekrana gelmiyorsun ya sana. daha ne diyeyim ben sana daha ne kadar. yedireceğim. oğlum sen dur sen. dur kaç yaptık babalar o iyi 150.000. Tamam tık düşeceğim abi. aum. Hadi çok güzelsin babacım bu taktik de. Volkan taktiği düşür çıkar düşür çıkar. diyor Ben hep yükselti O da bir deli abi. dedi düşür çıkar düşür çıkar yap dedi. hadi bakalım Volkan senin şansına. babamın. oğlu oğlum Hep aynı bonusları veriyor. lan. babalar kasa 141 b000 L 140.000 L de. hrat sevmeyiz en kötü 200.000 L Hasan. Hasan 200.000. L Haydi. Kral koyayım ya haydi. lan Haydi oğlum Haydi oğlum. at ni olum çok güzelsin devam babam. devam. dava var daha Oyun bitmedi Oğlum. haydi kaldı 32000 haydi çok güzel oğlum. devam devam yerim lan senin taşı yerim. lan Helal lan 35 güzel abi 15000 had Has.

Şu ekrana gelim bittium. Abi sen nesin oğlum lan Lan sen nesin. lan kafadan 50.000 layı aldık 46.000 L. oğlum. ya atar mısın At lan Bir tane daha at. oğlum koyayım at lan Bir tane daha. işte ya Gider ayak yolla bizi. 2ye. 222 Tamam. Kral geleceğim. gelece mi Seni seviyorum Oğlum bu bahs. gel bugün var ya deli deli bugün bahs. gel Açık kapılar sonuna kadar. açık alma abi Bonus alma Sen yeter ki. tak diye oyuna gir. tamamı kapılar sonuna kadar açık altın. kapılarımız kan oldu Hasan. Hasan Haydi babacığım haydi. güzel Hadi oğlum Oğlum adamsın . koyayım harbi. adamsın sana adam değilsin diye. tüküreyim lan ben her yerde kaybederim. Hasan her türlü ortak yolu buluruz. oğlumu Altın Balık Hasan Hasan. altınbalık bir kere alıştırdın oğlum bir. kere verdin koyayım. haydi. haydi. y At bir tane daha oğlum boşa atma . koyayım ya hani dinamit nerede bazuka.

Nerede oğlum mühimmat nerede . koyayım. ya Ananı be 1000 lirayla 10.000. L alınmaz. ki kar yok. abi devam Haydi. oğlum alacaksın alacaksın alacaksın üzme. Babanı üzme babanı. açtırma bayramlık ağzımı. Haydi geliyor hadi Volkan senin şansına. Oğlum hadi. lan vallaha geliyor lan oyun açık abi. nasıl bir açıklık Oğlum bu lan böyle bir. şans yok. babalar şans mı Harbi taktik mi. bilemedim şans mı bilmiyorum abi taktik. midir bunu deneyeceğim abi bunu birkaç. el daha. deneyeceğim devam Kral gene bonus. vermedi Bir tane iki tane ataydın Lan. oğlum lan Bir tane iki. tane Haydi Baboş boş geçme koyayım. ya 12.000 L duruyor şurada. ya anam şuna bir bak 34.000 kaçtı. abi matematik yapıyoruz ya şur şu işe. bak. o 35 kaçtı lan. gene güzel Devam. devam bizi toplam kazancın altına. düşürme çok güzel 3E Gidiyor mu 2ye. Gidiyor. Pardon Allah kş 3E gce.

Demek at oğlum. Lan bir. ısınmamış Haydi Kral. 16800 bak aynı Meva. dolaşıyoruz Hai Oğlum haydi haydi. Babasının gülü Vallah 1000 lir kaç kere. çok merak ediyorum var ya rekor. kırıyorum kendi rekorumu kırıyorum. oğlum kimim yi artıram lazım aslında da. Haydi Kral Haydi. Kral vur. lan sen dur koyayım sen dur gel. bakayım bir tık Bir tık artırıyoruz abi. Bir. tık Haydi yavrum haydi. yavrum Nerede benim oğlum nerede benim. oğlum hadi baba. gülü atman lazım atman lazım. Baboş yin lan 7 58 57 al lan al . koyayım Bu da benden nium çok. güzelsin Çok güzelsin. babam at koyayım ya şu Bonus. nerede Abi bir tane Bonus al lan Kaç. eldir Bonus. almıyorsun en kötü var ya level 2'yi. Alaydım. bari at oğlum şu ekrana at. lan vur. Kral nice güzel seni yerim oğlum. 22.500 yatıyor abi yavruya bir. bak nerede abi. Akya Nerede. o köpek balığı nerede.

Oğlum 300.000 Hasan. 300.000 O elindeki oltayı Tövbe. estağfurullah sokacağım şimdi bir. yerlerine montajını yapacağım oğlum. montajını Haydi lan 55 kurtarmaz. kurtarmaz oğlum At bir tane. daha ya gene 200'e sabitledik . koyduğumu devam Kral. devam Dur koyayım durduracağım. şimdi Hasan Hasan gel gel yiyorsun. yiyorsun haydi baba ni Oğlum çok. güzel Bak bu sefer patlatacağız level 2. 2 free Spin fazla. Hasan çok güzel level 2 geldi 2 free. Spin fazla hasat. Abi yapma kuzum. be yapma be. oğlum Gene iyi oğlum Gene iyi Ne diyeyim. hiç vermeye de bilirdin . koyayım K oğlum şu ekranlara bir bak da. ondan sonra Hasan abi sen boş gelmeye. başladın iyice. ya güzel oğlum 30.000 güzel Devam devam. 200 binin üstüne çıktık gene güzel. abi at. oğlum nice güzelsin bebeğim. 15.000 hadi. Haydi 200'ün kemiğini kıralım Oğlum. haydi At bir tane daha at koyayım.

At haydi oğlum üçe geçeceğiz Haydi. hasat nice Bebeğim çok güzelsin Oğlum. çok güzelsin koyayım Çok. güzel abi ne yaptık 82.500. atar mısın Bir tane daha şu güzelliği. yapayın ii lan gider. a abi ona geçer miyiz Ya Hasan Hasan. sesimi 10. diyorum geleceğin 4 tane at. oğlum haydi baba haydi baba haydi. Baboş nice olum çok güzel jilet gibisin. koyayım harbi jilet gibi 100.000 L. oğlum 100.000 L Lan oğlum şur voleyi. çakalım lan Has şur voleyi çakalım lan. seni yerim koyayım Seni harbi. yerim lan oğlum 157. 500 Ananı satayım. be Ne ayaksın lan sen Oğlum harbi sen ne. ayaksın. lan devam. Kral. at at koyayım şu ekrana da at. lan Hai oğlum hayi oğlum. canın sağ olsun lan Hasan daha ne. yapacağım değil mi daha ne yapacağım. diyor kasayı bir anda vurduk abi bir. anda vurduk çok güzelsin oğlum gel Baba. gel baba yiyorsan bu ekranda yiyeceksin.

Hasan Hasan yiyeceksen bu ekranda. yiyeceksin . koyayım Al. Baboş devam Kral. devam alır mısın artık artık alır mısın. yeme fazla Baba. haydi al lan al koyayım Haydi. Hasan Haydi oğlum. haydi haydi. oğlum gelmen lazım nice Oğlum çok güzel. koyayım şu Ekrana bir. bak oğlum Bu benim son oyunum lan Hasan. Hasan yap bir güzellik lan. oğlum alman lazım Hadi Son Oyun diyorum. nice be Çok güzelsin be sen babanı var. ya üzmezsin üzmezsin. söz lan Son Oyun Haydi Hasan Haydi. uzatmayacağım seni haydi. sıkıştırmaya güzel Hasanım fazladan. geldi güzelsin evlat harbi. güzelsin güzelsin. koçum devam Kral. devam at. Baba haydi. kum gelmen lazım artık gelmen lazım. nice Bebeğim çok. güzelsin atar mısın yerim oğlum seni. harbi. yerim devam. Kral Arkadaşlar bu arada kanalıma abone. olmayı beni takip etmeyi sakın unutmayın. Yarın akşam gene canlı yayınımız var.

Herkesi. bekliyorum Allah'a emanetsiniz diyorum. atar. mısın bassın koyayım değil mi gene. çok iyisin babacığım abi çok güzel 633. b000 L Allah'a emanetsiniz arkadaşlar

All Devices iOS Android Chromecast