ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 BIG BASS HOLD AND SPINNER | Böyle Full Ekran Görmediniz #slots #casino #slotoyunları


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Kral skala maçına 3 gol oynadım İnşallah. gelir Muratcım padişah sana. git Abidin Hacı bekler gibi her gün seni. bekliyoruz bavuş Ya baba Dün girecektim. yayına öyle dediğim gibi mahalleden. Çocuklar geldi dedi abi dedi Öyle dedi. dedi çıkalım dedi bir şeyler yapalım. dedi Oğlum dedim bak bana dedim falan. filan inter yaptırmayın Misafirlerimiz. geldi dedim Ondan sonra öyle unuttuk. şeyi unuttuk Baba çekilişi unuttum ben. çekiliş hatırlasaydım Ben zaten direk. yayına girerdim yani. Allah'tan Siz anlayışlı insanlarsınız da. demediniz Hani lan Dün çekiliş vardı. hesabı demediniz yani Mehmet. Aleykümselam çekiliş bugün var. arkadaşlar yani 3 günlük toplam. çekilişi kullanıcı isimlerini yazacağız. arkadaşlar Onlara yarın gönderim. sağlayacağız bilginiz olsun Kim geldi. başa gelen var. mı kim metan Aleykümselam. kim Serkan Uçar Aleykümselam.

Aleykümselam Serkan Korman Aleykümselam. reis çılgın oyuncu aleykümselam hoş. geldin Ertan Aleykümselam. Kral Bol şans y lilli şarkısını. bekliyorum senden para bulursak bizde. daha ne y lililer var kardeşim benim. Yiğitim Hoş geldin Ah içerdeyiz Amcaoğlu. Bir kere de başlarken balıkla başlama. Tamam Amcaoğlu bir. dahak Aleykümselam Fatih Bozkurt. Aleykümselam Cenan Teşekkür ederim şugır. rş b000 demiş Serkan'ım Dün açamadım. sadece. ya bigger açık sonra Mahmut meab demiş. deneriz benar Teşekkür ederim kerten. kelek şey kerten Belek kerten kelebek. Oğlum o nasıl Hiç ya kerten Belek midir. kerten kelebek midir. hasyar kazar olun Aleykümselam Hüseyin 3. Sezgi Aleykümselam oğlum bunlar Nasıl. nickler ya. Vallahi İngilizceyi unuttum ya Yağız. Aleykümselam abi ben yokken neler oldu. vallahi bir şey olmadı devam ediyoruz.

Oynamaya işte dolandırılmaya devam. ediyoruz Çok bir şey değişmedi Yani sen. yokken. devam Aleykümselam abi Mars kayıp bonusu. vermediler. verirler. kinler adam günde. milyon prafabrik Aleykümselam. Yok form kapatılmadı arkadaşlar form. telegram'da devam ediyor bu gece 75.000. TL'lik son çekiliş için kaç kişiye. vermiş 150 kişiye 500 T vermiş olacağız. arkadaşlar Bülent abi Hoş geldin Öz. canım Aleykümselam Özlem o Aleykümselam. Cengiz abi Aleykümselam. Gel bakalım Pepe bir şey deneyeceğiz. bakalım oluyor mu Abdurrahman. Aleykümselam. Buyur Polat Reis başımızla. beraber devam tades Teşekkür. ederim yok Dün dolduranlar yeniden. doldurmasına gerek yok arkadaşlar. çekilişe katılmayanlar bugün çekilişe. katılabilir Hepsi bu Hepsi bu ya dün. katılanların bugün katılmasına gerek yok. o form kapanmadı çünkü. boş geçme oğlum bir tane dah at lan.

Yaşar Keleş kalpsiz Aleykümselam. Efe teşekkür. ederimm. serüm. büm YKS. özküm Kazanırsan Filistin için bağış. yapar mısın Polat abi yanlış anlama. abimsin benim yapılan iyilikler. biliyorsun söylenmez. öye gerek yok anlatmaya da gerek yok. çünkü hayrı kaçar biliyor musun abi bir. gün y Yarın biz de bir Filistin. olabiliriz Yarın biz de bir savaş Ülkesi. olabiliriz yani o yüzden arkadaşlar o. konuda müzdarip olabilirsiniz elimden ne. geliyorsa ya Boş verin abi o konulara. girmeyelim Merak etmeyin. yani abi katıldın mı katılmadın mı. hatırlamıyorum bir daha katılayım mı. Kral Bir daha katılsan da yani kere. katılanlar bire çekiliyor sen. bilirsin Emin Yalçın Aleykümselam. Suriye'ye Selamlar canım benim As. emsalsiz Ümit Korkmaz Aleykümselam. Ben müzdarip diyorum Ömerim Reyhan. aleykümselam hoş geldin Bir tane daha. atar mısın bize bir şey.

Deneyeceğiz Teşekkür. ederim Evet max'a gidiyoruz maxa. Gidiyoruz güzel maxa gidiyoruz da bu. kadar Neyse neyse oralara hiç girmeyelim. neyse 10 x 10 gürmek bile güzel. yani gölge Teşekkür ederim Hoş geldin. Eyvallah editler teşekkür ederim Emin. aleykümselam hoş geldin 10 x 10. arkadaşlar kamyon hazır mı Ufuk hoş. geldin Hadi. çocuğum getim Aleykümselam. 17500 güzelsin bizimlesin bizim var var. Tolga Aleykümselam. 8750 yeriz abi sıfırdan büyük yeriz abi. yeriz Yeriz yeriz. Yeriz gelsin Eyvallah yunusum Ay şunu. verseydin de amcu bir tane. oy. ded bana kuş. mui ki kuş muş mui isme. May. isme yi y yi y. yi güzel başladık güzel Aman sabahlar. olmasın Aman olmasın güzel gelsin Gelsin. özledik be çocuk özledik mi oğlum bu. fantezileri ya Vallahi özledik ya. son Spin yeriz. Yeriz güzel bugün sakin olmamız. lazım Allah. Allah size gelsin.

All Devices iOS Android Chromecast