ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Bettilt nasıl dolandiriyor görün. Sweet bonanza herkese dağıtıyor gibi görünüyor ama gerçek videoda!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Sen sat. mi Evet arkadaşlar yüzme ile başlıyoruz. isteyip bana zarar veriyor deli gibi. vermedin arkadaşlar için bu videoyu. çektik videonun sonunda paylaşma. yapacağız bakalım veriyor mu vermiyor mu. Ona göre Siz de yükleme yaparsınız ya. bakarsınız ya çıkarsınız Biz inanmıyoruz. sizde inanıp inanmadığınızı Bu videoda. görürsünüz. ve büyük teleski alıp başlayalım. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. mi Evet deli gibi yağdırıyor yani. arkadaşlar gibi yağdırıyor göz biz de. izliyoruz şu anda. o ilk başlangıçtır bir şey demiyoruz ama. 12 bir şey sonra zaten belli olacak. abone ol. ne var oynadığımız ki de paylaşacağız. linkten onu da görebilirsiniz. çok sakin yapabilirsin. bu sefer ne istedin ya da kesiyor Bu. arada yine aynı değil mi. abone ol. mi Evet 100 lira 70 lira ver arkadaşlar. Evet şimdi 200 yapıyoruz tekrar bir.

Sıkın alıyoruz. abone ol. abone ol. abone ol. bu kaydet ama çarpan vermedi. 13 çarpan da vermeyecek zaten. ama her zamanki yaptığı gibi. ha. ha yine çarpan yok. mi. Evet arkadaşlar 200 lira verdi ödeme 18. lira. bin liraya kadar böyle gideceğiz. yani dört plakalar zaten vermedi Zaten. keseceğiz Bu arada siz verip vermediğini. almamış olursunuz O yüzden boşuna. milletin bu anlattıklarına kalmayın. abone ol. bu. oynayanların çoğu isteğini kendi ama. bizim sitede hiçbir alakamız yok bu. arada. abone ol. var bizde çok para verdik burada. ki bunda ısparta'yı böyle millete. anlatmak için göstermek için tekrar şu. anda bir daha oynuyoruz. abone ol. abone ol. abone ol abone ol. Evet arkadaşlar burada 300 liraya. verdiği 52 lira al. abone ol. ne oldu. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. mi Evet Şu an 400 geliyoruz arkadaşlar. abone ol abone ol.

abone ol. abone ol. abone ol. da geçer bazı Levo. bu Mayıs çarpan Yok çok güzel. abone ol. abone ol. 3'ü müdahale etti. abone ol. abone ol. O bizim büyük Evet arkadaşlar bunu da. aldım. en son 500 basıyorum bundan sonra çıkış. yapacağım Ama siz de görün. ona zaman ne kadar güzel verip aldığınız. videoda daha iyi misiniz. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. Ha. bu arada bile bile para vermiyor hala. oynuyorsunuz diyenle olabilir biz bu. Bonzai tamamen ifşa edip kimsenin. oynamaması için bu video çekiyoruz Siz. de ona göre oyunları oynamalısınız. tercih sizindir karga sizindir. abone ol. Bu arada sen çıkış yapıyoruz boğazlarına. kadar güzel aldığını görüyorsunuz bütün. oynayanların hepsi aynı şekilde oynuyor. bizden bir farkı yok sizde boşuna inanıp. kalmayın bu şekilde dolandırılmayın

All Devices iOS Android Chromecast