ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Bettilt' e Binance Onayı ve Kripto Transferi Nasıl Yapılır ?


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Ben Betül Saban zonayı ve Kripto parayla. yatırım nasıl yapılır bu videomuz da. size bye TR uygulaması üzerinden nasıl. onaylı kullanıcı oluşturulur hesaba para. aktarılır ve sitemiz Betül sen nasıl. para yatırılır bunu anlatacağız. Öncelikle uygulama marketinden Diamond. TR uygulamasını indiriyoruz ardından. uygulamaya açıyoruz sağ üstten profil. butonuna basıyoruz ve giriş yapmak için. tıkla diyoruz açılan ekrandan yine sağ. üstten kayıt oluyoruz açılan formu kayıt. olmak istediğimiz bilgilerle. dolduruyoruz ancak şuna dikkat etmeliyiz. hesaba sadece kayıt olduğumuz isimde bir. banka hesabından para gönderebiliriz. formu doğru bir şekilde doldurduktan. sonra devam ediyoruz ikinci formdaki. detaylı bilgileri de doğru bir şekilde. kimlik numaramız ve doğum tarihimiz de. birlikte dolduruyoruz doğrulamayı. tamamladıktan sonra eposta adresimize.

Ve bu telefon numaranıza ayrı ayrı onay. kodları gelecektir her iki kodu da. ilgili alana giriyoruz ve Onaylıyoruz. Ardında anasayfadan tekrardan sağ üstte. basıyoruz ve kimlik doğrulamaya. basıyoruz seviye iki kısmından kimliği. doğrula diyoruz buradan önce belirtilen. yöntemler doğrultusunda Kimliğimizi. ardından da kendi fotoğrafımızı çekerek. yüklüyoruz en kısa zamanda bayiland. doğrulama işlemimiz tamamlanacaktır. biter hesabınıza Para yüklemek için ise. uygulamaya giriyoruz cüzdan butonuna. basıyoruz ve yatırma diyoruz açılan. listeden Türk lirasını yani TR yi. seçiyoruz açılan balka seçenekleri. arasından yatırım yapmak istediğimizi. seçiyoruz karşımıza gelen hesap. bilgilerine bankamızdan ancak kendi. Adınıza kayıtlı bir hesaptan. yatırımımızı gerçekleştiriyoruz. yatırımınızı gerçekleştirdikten sonra. bir gösteri hesabınıza para yüklenmiş.

Oluyor Şimdi ise uygulama üzerinden. yatırım yapmak istediğimiz Kripto para. birimini satın almamız gerekli alt. kısımdan piyasa butonuna basıyoruz üst. kısımdan da TR'ye kısmını seçiyoruz. buradan ve Steve i seçiyoruz ve alıyoruz. almak istediğimiz Türk Lirası miktarını. toplam TL'ye yazan kısma giriyoruz ve al. butonuna basıyoruz Böylece hesabınıza. üst eti alma işlemini tamamlamış. oluyoruz sonrasında sitemizin güncel web. adresine giriyoruz üyelik bilgilerinizle. giriş yaptıktan sonra üst kısımdan para. yatırma kısmına basıyoruz. açılan yatırım yöntemleri arasından. Kripto parayı seçiyoruz Öncelikle. yatırmak istediğimiz miktarı ardından. bonusunuzu seçerek para yatır diyoruz. ve karşımıza gelen ekrandan yatırım. yapmak istediğimiz Kripto para birimini. seçiyoruz ve göndere basıyoruz önümüze. yatırım yapacağımız bilgiler geliyor.

Burada yazan hesap cüzdanı adresini. kopyalıyoruz alt kısımdaki açıklama. kısmını dikkatlice okuyoruz ödeme. tutarınızı da bir kenara yazdıktan sonra. biter ve uygulamasına geçiyoruz. biter ve uygulamasını açtıktan sonra. cüzdan butonuna basıyoruz çekme kısmına. tıklıyoruz buradan arama kısmından. eurusd he he seçiyoruz ya da yatırım. yapacağınız Kripto parayı Satın. aldığımız Kripto parayı seçiyoruz açılan. ekrandan ama seçimi kısmına ödeme. adresinin bulunduğu sayfadaki açıklama. kısmından bakarak doğru bilgiyi a. bilgisini giriyoruz ancak yatırım. yaparken komisyonları da ona göre. hesapla mamız gerekiyor ağı onayladıktan. sonra kopyaladığımız adresi adres. kısmına yapıştırıyoruz mi bu kısmına ise. bize yatırım ekranında söylenen tutar ve. komisyon ile birlikte yazıyoruz bütün. bunları doldurduktan sonra çekme.

butonuna basıyoruz hem kayıtlı olduğunuz. email adresine hem de cep telefon. numaranıza gelen SMS kodunu ilgili. alanlara girerek gönder diyoruz Böylece. çekim işlemimiz gerçekleşmiş oluyor. yeniden ödeme hesap ekranına dönerek. gönder diyoruz Böylece yatırım işlemimiz. de tamamlanmış oluyor bakiye miz en kısa. sürede hesabınıza yüklenecektir bol. şanslar dilerim

All Devices iOS Android Chromecast