ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Bets10 Temmuz Ayı Canlı Casino Çekilişi


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Merhaba. merhaba Bun. senil bunu. alayım o gentem. yapabilirdim Merhaba iyi akşamlar. değerli oyuncular Evet biliyorsunuz Ne. yapacağız bugün M geld kişi bizden 5.000. kazanacak çekiliş. yapacağız ve çı numaraları. belirleyeceğiz burada Toplam 5000. veriyoruz 5 kişi kaç 5000 veriyoruz yani. 5000 1000 T kişilik 1000 Evet kişi başı. 1000 L kişi başı 1000 T güzel Sen kızına. bilir misin. Ben yok oynad oynam yasak değil mi Biz. daha kazanamıyoruz ondan sonra hadi. başlayalım o zaman ben başlıyorum zaman. kaybetmeyelim Ben gözlerimi kapandım. tamam mı ve ne geldi. 2. i bakma oraya bak bak. bak. bir bakmayacaktın ya Ne Fark. Eder diğer iki kutumdan ben. çekiyorum Herkese bol şans s güveniyorum. şans 3. Dur evet şans numaramız. 7 kları Biz zaten söyleriz tamam. mı isimleri biz söyleyeceğiz. biliyorsunuz 100 b yapan oyuncu bir.

Bilet kazanıyor Eğer B oynarsanız bilet. kazanıyorsunuz Eğer 1000 liral. oynarsanız ekstra 5 bilet kazanıyorsunuz. yani ne kadar daha çok oynuyorsanız bu. kadar. çok Evet o zaman sizin şansınız Daha çok. ol inşallah y. İnşallah Evet bekliyoruz bakalım şans. isimlerimizi. Evet. İsmet devam. ediyoruz devam ediyoruz bakalım. Mehmet'ten sonra kim. kazanacak. şans yanlış mı söyledim Yok yok doğru. Mustafa. a isimler var 6. 6 çişten son ismi. söyleyeceğiz Evet çekiyorum Ben de. oyunculara Bol. şans Evet. kübü Evet 6 küb Ondan sonra ana sayfadan. bilgileri. bulabilirsin Evet şansımız. sıfır ve. bakalım müşür hizmetlerini sormanız. gerekiyor o konuda biz sadece topları. alıyoruz Evet bakalım bakalım. sağ. ol Ne yaptın Dün akşam dün akşam. çalıştım Ciddi misin ya Kitap. okudum. geç Arkadaşın ne yapıyor. ii Ellerinden. öpüyormuş. diye doğru mu alakası yok canım Kim.

Diyor onu ya ne bileyim böyle duydum da. ben de öyle bir şeyler duydum sanki Evet. Mehmet gçt Evet Mehmet Çağatay. çağay ikinci kızdan oyuncumuz Mehmet. Mehmet Bey çağtay Tamam oky Mehmet. çağtay Tebrikler. Tebrikler hemen devam edelim Evet ün. şanslı oyuncumuz bakalım kim. olacak ya bu bu sefer ters yapalım tamam. Evet ben. çekiyorum Evet şansımız. 7 Evet. bakmıyoruz şans numaramız. 4 şans numaramız 5 Efendim K Evet ilk. kaz ym ama soy başlıyor. Zaten ondan son ana sayfadan gereken. bilgiyi bulabilirsiniz. 4 geriye kaldı 3 şanslı oyuncumuz. 3 Evet nefeslerin kesildiği an. bekliyoruz şanslı oyuncumuz kim Hadi. bakalım. Burhan olsa iyi. olur anladım ben bunu. ciley benim adım FL değil Ben Yasemin. Evet tebrik ediyoruz Mustafa K 3 şanslı. oyuncumuz Mustafa K Mustafa K Hadi. Mustafa Bu sen misin tebrik ediyoruz. devam. edelim geriye kaldı tane şanslı.

Yarışmacımız. Evet oyuncumuz Mustafa Mustafa acaba. Mustafa sen. misin bakmıyorum Bakmıyorum kin mi var. senin Evet. ya. 7 kızın sası bak rulet gütü ben kız ama. benziyor 5. 5 şans numara 5 Buyurun. Evet bakıyor musun bakım şans getirir. Evet. 8 Evet. 2. bekliyoruz ha Mustafa. Anladım Mustafa Değilmiş Onun ismi Sefa. E ben zaten biraz korum Yok. estağfurullah yaşlandık Yani ne yapalım. pek iyi görmüyoruz Pardon kusura bakma. ama umarım Sizin ismin de çıkar Ondan. sonra. umarım ve baktım bu kaç oldu 3üncü mu. Evet bu düncü Emin misin daha çok. çıkartayım b üyd yok biz bu kafayla. gidersek gibi geliyor bana kişiye Evet. mustfa Murat Bey bizi uyardı 4cm 4 sağ. ol Yok ya en fazan son var ginler ya. evet B büük ihtimal patron der ki ben 5. kişi veriyorum öbürleri. si yetmeyecek Mustafa neyse o yüzden. Bence biz patrondan alalım.

Bize kalmayın Yani evet Mehmet a 4. tarihl miz şanslı Mehmet a seni tebrik. ederim tebrik ederiz Bol şans Evet son. bir kişi kaldı. son Tamam hadi boş an Mehmet mustafacık. Evet değil mi Mehmet çok oynamış Mehmet. Kimsin sen ama Türkiye'den kaynaklanıyor. biliyorsunuz Mehmet Mustafa çok Evet. şans numaramız 7. Burak da çok var 10 kişiye sorsan 9. tanesi ya Mustafa oluyor ya Mehmet. Türkiye'de ya da Burak. canım 8. 8 Buyurun buradan. başla Evet şans numaramız. 1 İnşallah o zamanın. çıkar şans. 8. 2 görülmesi. gerekiyor o zaman şansınız var. hala Umarım vurhan. Bey nefesimizi ben anladım Hadi bakayım. çıkar. şimdi yapalım mı sence s beşli ylık. oynayalım hangi isin çıkar bence Mustafa. çıkacak Mustafa bence. E İsmail İsmail böyle bir kafama geldi. bakalım 5 yıl 5 liralık oynuyoruz değil. mi ama 5 lira da hangi paray bilim dolar.

mı Euro mu Sen nerede yaşıyorsun beton. parası tabii. ki Evet Ee ne yapacağız kimiz kı. kaybettik ve son şanslı oyuncumuz Erol K. 1000 lira kazandın Ero K bu akşam Beyim. kızından oyuncu Siz oldunuz. Tebrikler Evet tebrik. ederiz Keşke bütün oyuncularımızı. kazandırabilmek Ama biliyorsun biz. kazanabiliriz ne kadar param var Biz. verebiliriz Ah bir öğrenciliğim gitseydi. Bak ben bunları alıyorum sen. centilmenlik yap KIA bu şey sandalya. Evet teşekkür ederiz değerli oyuncular. bğ şans. herkese

All Devices iOS Android Chromecast