ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Bets10 Haziran Ayı Canlı Casino Çekilişi


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bu. Galatasaraylı oyuncular deneme ve. ondan biraz baktınız alacağım canlı. çekiliş yapacağız şu an. edebilirim. Hoş geldiniz Tabii. aramıza. katılmıştır ve. dans çekilişe başlıyorum ilk oyununun. numarası. tamam mı. Evet. tamam mı. numarası tarifi. yine 6. 7 Numara. bol bol. Ne yapıyorsun lan bu sıra geldi son şans. on numara. bakalım ne. zaman şimdi dünkü onun ismini bekliyorum. Acaba kim Çünkü burada olanlardan masa. Ulaş Vallahi şu an ne olacak hayvan. özür dilerim bu bekliyoruz. geldi ilk oyuncunun ismi. Mehmet ve soyalı aile başlıyor Mehmet. Seviyorum Seni kim. kazandı. bu birinci oyuncusu. Şimdi ikinci oyuncu seçiyorum dinlemedim. o isim ve soy ismi ait. Umarım umarım ikinci. Bu. ikinci Fatih diyor ve iki sayı. 9793 sınıf çekiyoruz. çok heyecanlanmış heyecanlandım yumurta. lazım kaç Sen gitmiyorsun. sıkılmadı söylüyorum senin için öyle mi.

Kızım saat Numaran yine yedi. sağlam. görünce Serdal. dördüncü. 6'yı bu bilmiyorum oldu. gerçekten. Ama zaten okuyabilirsin ya da iyi çıkmış. olmasına bildirecek öyle bir şey varsa. ya ilk koltuğa çekiyorum Yine aldım. Ali Bey puan iki oyuncunun ismi. bekliyoruz Mehmet bir oyuncunun ismi abi. diyor ki sen onun üç tane altı geldi ve. saatiniz. altı güzel bir sayısal sayımı kılıf. iki oyuncunun da ismi Alperen. Alperen. ilk 4. Hoş geldin çekiliş Ah yine 6. O çok alsınlar var. Tamam kimse. artık sarsın sanıyorum. 4 6 8. olduğum yazısı Türk yapa. 4 6 8 2. 2 4 6 8 8 0 530 26. Evet çekimi çıkıyoruz Thai. yine 16 Ultimate. 6r şu an 3 Oyunun ismi çekiyoruz onu. bekliyor o zaman mı yok heyecanlanma. Çünki. Ben sana dedim. sakin sakin. 85310 Çünkü süreyim Mehmet Aydın Alperen. vardı şimdi kimse. Emre Emre soy ismi ay. olacağız bizim olacak özür dilerim ama.

Anlamadım ama in ve Tebrik ediyorum seni. bir tane kazandın değil. 19 ile başlıyoruz. bilmiyorum Fatih kendine göre bir numara. var Evet. bu da sen yazdın galiba kaçta bitiyor. pişmiş numaram değil. Sen ne yapıyorsun böyle konuşacaksan. sonucu. sert. 86 servisi olunca. olabilir mi Sen dün söyleseydin 3 Numara. 34 çekiyoruz. zor. 09 açıyoruz bu dördüncü olmuş Saçım var. konuşacağım. diye de. şu an 4 onun ismini bekliyoruz çok. değerli Kamuran bilmiyorum vurayım Ama. bu zaten Konuşun kuralları ana sayfada. yazıyor oradan okuyabilirsiniz. sakin etkinlikler size bağlantısını Daha. sonra da. şey az. afiyet hesabı geçerli falan bilmiyorum. Gerçekten sizin cevap ver insan sonunda. bekliyoruz şu an. kesinlikle biliyorum Emel olmayacak ve. Evet Ali Ali biz sen beni söyle kazandın. alimi soydun ağırlaşıyor. dediklerinin size kaldı ve şuan 8 ucunun.

numaraları ilk oyuncunun 2. bu. numarası. numarası. aldım Wa varlıklar çok aldılar geldi. 4. Buraya çekiyoruz. bir uykudan zaten söylüyorum onların. isimlerini. size son hesabı yere geldik. sen numaradan. 2012mehmet çıktı Ali çıksın Emre çıktım. ve Alperen çıktım. Abi şu anda Ne oldu. Niye bu Sema oyuncu çıkıyoruz şu an. servisi geldi son kızın ismi amir ve. sevgili başlıyor Teşekkürler. sapan kaynaklar tamir Bol şanslar. tekrar görüşmek üzere

All Devices iOS Android Chromecast