ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Bets10 dan nasıl para kazanılır? (İddaa) (Live Bets)


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet. arkadaşlar bugün size ponan nasıl para. kazanılır Onu. öğreteceğim şimdi livebet diye bir. uygulamamız var uygulamayı App Store'dan. indirebilirsiniz uygulama Ücretli bir. uygulama 8 dolar fakat şunu temin. edebilirim ki size bu paranın kat kat. fazlasını. kazanabilirsiniz şimdi uygulamayı şöyle. anlatım ben size. uygulamada iki tane özellik var burada. size maçları anlık günlük olarak. sıralıyor MT dediği maç sonu diyor ki. işte maç sonu 1 biter diyor işte Bu maç. için maç sonu 2 demiş Bu maç için de maç. sonu 2 demiş şu eas dediği de ortalama. gol sayısı baskette de ortalama atılacak. sayı şimdi Bakalım buradan mesela cru. azum maçı işte maç sonu 2. demiş maçta demiş ortalama 3 gol olur. Bakalım B sonumuza girelim e Cruz maçını. bulalım. CR Evet Cruz. maçı maç sonu. 2 ortalama gol sayısı da gördüğünüz gibi. 3 uygulama size.

Gerçekten en iyi tahminleri sunuyor. arkada bütün istatistikleri. hesaplıyor işte oyunculardan oynayan. oyunculardan. her şeyi hesaplayıp size sunuyor Hem. futbol hem basket maçlarını Sun. sunuyoruz size şimdi basket maçlarına. bakalım Mesela Kosova maçı şu an. oynanıyor mu. bakalım Kosova maçı daha başlamamış. başlayan ne. var Portekiz maçı var. Sanırsam Bakalım bakalım. bakalım. nede. Evet Portekiz Polonya. maçı maç. sonu şimdilik 2 gibi gözüküyor ama 1 de. olabilir bakalım şu. maça şimdi Portekiz Polonya maçına maç. sonu 2 demiş ve ortalama 141 sayı Olur. demiş. maçta. şimdi. ortalama 30 ile 40 sayı arası atılmış. her. periyotta 3 çeyrek tahminen yeni. başlamış O yüzden sayı. az şu. an 96 sayı var ve daha 1,5 periyot var. Yaklaşık Yani bu rakama. ulaşabilir burada ne. demiş e üst alt 157 bu5 altı 157 bu5. üstü yani burada oynanması gereken 17,5.

6 1.90 da oranı var Çok güzel bir oran. bu onun dışında Diğer maçlara. bakalım Bosna Rusya. Avusturya Jordan maçı başlamış. mı henüz. yok Danimarka. Almanya T Mark almay maçı 4 çeyrekte 4. çeyrek daha yeni. başlamış 130. küsür sayı olmuş maçta 135 sayı. olmuş şu an Danimarka önde bakalım. uygulamamız ne diyor uygulamamız maç son. 2 demiş Almanya demiş burada biraz. yanılmış fakat başa baş gidiyor yani. uygulamanın her şeyi tahmin etmesini. bekleyemeyiz Onun. dışında ortalama demiş ki 146 sayı Olur. demiş şu an 135 sayı var ve 4 çeyrek. bitmeye yakın yani şu tahminler. gerçekten çok iyi tahminler arkadaşlar. Hani ben birkaç gündür takip ediyorum bu. uygulamayı. ve özellikle şu ağırlıklı gol sayısı. işte ağırlıklı basket maçlarında olan. sayı çok çok yakın bitiyor Hani 146. dediyse atıyorum 147 148 bitiyor Yani bu. kadar da olmaz diyorsunuz.

hakikaten Evet. arkadaşlar buradan aklınıza yatan. maçları seçip kombine yapıp çok çok. güzel paralar kazanabilirsiniz şim. Hepinize bol. şanslar

All Devices iOS Android Chromecast