ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Bets10 Canlı Casino Çekilişi 4 Mart 2014


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Al. Tamam üçüncüsünü çekiyoruz ve. bakalım üncüsü. yine. y. tamam. teşekkür ediyorum. Semih kozmik Adam promosyon yapıyoruz. her 5 be oyuncu çekeceğiz 5 oyuncuya. biner. TL para dağıtacağız ve ilk oyuncunun. bilet numarasını çektik acaba ismi ne şu. an ismini. Bekliyoruz bakalım kim kazanmış Evet Kos. dediğim gibi promosyon yapıyoruz 5. şanslı oyuncuya biner TL dağıtacağız bu. akşam her ay yaptığımız gibi. bakalım bu ay şanslı oyuncular kim. olacak Bonus kazanma şans Evet Acaba ben. merak ediyorum şu an masada 7 oyuncu var. yani oynayan. oyuncu yedisinden biri çıkar mı acaba. kose. Ege ve ilk oyuncunun ismi Özgür ve. soyismi başlıyor özürden ne kadar. aldı. 1000 Özgür tebrik ediyoruz Seni ve devam. edelim Evet topluyoruz kağıtlarımı İyice. böyle sarıyoruz. gözükmesin ilk şanslı oyuncu özgürdü çok. güzel bir isim Tamam ikincisine devam.

Ediyoruz adamim gibi. haa vakit yapan. oyuncu çekilişe katılabilir ve ilk. oyuncu ilk numara. 4. Tamam ikincisini. çekiyoruz ve bakalım ikincisi neymiş. 8. Tamam biz isimleri söylüyoruz Aldırmaz. ve kazanan para siim bahçemize otomatik. olarak geçecek zaten ve iğne 4ü 48 4. oldu Şu ana kadar evet Evet ben devam. edeceğim devam bakalım hangi. numara 3. aynen. sı sıda çek. Evet ve Evet bilet numaramız haz ve. oyuncunun ismini bekliyoruz şu an. herkese para lazım Aldırmaz Bana. sorarsan bana da lazım sana da lazım. de bilet numarası kozmik Adam bilet. numarası bunlar. ve. bizden alan 1000. kazandın alan ve Tebrik ediyorum. ve nen olm. olacak. toplayalım Aldırmaz insan ne kadar da. iyi alsa hiç yetmiyor. Yani evet dah Faz dah istiyor yani o. yüzden bu 9 evet evet ilk kazanan sayı 9. daha bu üçüncüsü daha iki tane çekeceğiz. Bunun.

Dışında bakacağız M. 12 ve ben de sıfır. çektim Evet bur. geld. Ama semil biz seni. istemiyoruz İnşallah 1000 çıkar sana. y ve bu 6. 906 Veet dza son 4 ve 5 numarayı çek. bilet. numarasından. herkese dediğim gibi Herkese bol şanslar. diliyorum ve Evet şu an 3ün oyuncunun. ismini. bekliyoruz ben de çok merak ediyorum k. olacak H. Evet Özgür çıktı ve Alpaslan. çıktım ve Serkan Serkan soile başlayan. Bent kazanmış San Tebrik ediyorum seni 3. şanslı oyuncu sensin ve 4 oyuncuya. geçelim Evet geçelim boş. Evet tamam. çekiyoruz. 7 Yaşar çıkacak mı acaba Altan. çek E zaten o kadar da çok değiller. kozmik adam. ya tamam alttan Dur bakalım ne. geliyor. 1 güzel numaralar geliyor bakalım ve. üncüsü. Tamam bunu da böyle Altan alıyorum. Bakalım ne gelecek. 2. Tamam ben devam edeceğim bakalım ben de. Altan alayım. Evet. 8 belli olmaz Hiçbir şey belli olmaz.

Hayatım be özgürdü bakalım dördüncüsü. kim yaşar dedi Burada biri Yaşar. istiyordu. çıksın Evet Aldırmaz mış Evet oymuş. yaşarla. Resul bir Emel bir fusu da çıktın Yani. ben istiyorum para. lazım gelen Ben oynayacağım Bakalım Emel. çıkar mı Evet bir düşünsene bur ve a e. ile bak ama değil de 4 oyuncunun ismi n. dilfuza Engin ile başlıyor ne kadar. Kazan Engin bizden 1000 T kazanın eng. eng ve artık son oyuncuyu çekeceğiz. bakalım Evet son şanslı oyuncu bu akşam. ve bu ay kim olacak A Bana mı vereceksin. yarısını yok. olmaz % bana. 9 yok Hadi benden geçsin % 2020's. ona. ve Acaba. bir 1 ile. başlıyoruz umarım umarım şimdi bakacağız. son şanslı oyuncu Kimmiş bu ay için. artık kim kazanmadıysam her ay Biz zaten. yapıyoruz Umarım diğer. çıkarsınız. 2 acaba şimdi güç mü gelecek 1 2 3 Eee. gelecek. B işi Evet ve benden bu kadar ben son.

Numarayı çekiyorum 10 sene gelmedi çş. Vay sen çok şanssız mışsın. ya bahtın acık olsun Bundan sonra spit. Fish ve. yedi Benden bu kadardı artık bir puza. her şey senin elinden Evet. bakalım Vay yine yi yine 7 1 2 7 7 oldu. Şu ana kadar ev Evet bakalım son Ben ne. diyorum 5 diyorum ya içimden öyle geçti. 5 Hayır 6 6 yakındım yine Evet yine de. yakındın ve Evet son oyuncunun ismini. Bekliyoruz son şanslı oyuncu bu ay için. e kim acaba ben çok merak ettim ben de. merak ettim ya Kim olacak. acaba kim kim kim kim Resul diyor Resul. ama bilmiyoruz hala ve. a son kazanan oyuncunun ismi zekeria ve. soyismim deş bizi bir oyuncu var. Zekeriya acaba o mu ben sorarım ona ne. kadar kazandı bizden nasıl kazandı. Zekeriya Tebrikler Güle güle harcayın. Özgür Alpaslan Zekeriya Engin Serhan'ı. galiba hepinize Tebrikler ve bize Vakit.

ayırdığınız için çok teşekkür ediyorum. oyunda da size bol bol şanslar aklar. geliyor öbür aya Yine görüşmek. üzere. yes

All Devices iOS Android Chromecast