ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Betox Giriş Dolandırıcı ❌ Betox Şikayet 💯 Kanıtlı ❗ Bahis Siteleri


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Arkadaşlar merhaba Bu işçinin sesi. YouTube kanalına Hoşgeldiniz bugün. betoks sitesi hakkında bir Şikayet geldi. 15k ödemediğine dair hemen o şikayeti. birlikte inceleyeceğiz şikayeti yapan. arkadaşımız betoks sahtekarlığı diye bir. Twitter hesabı açmış oradan yazdı bize. şimdi detaylıca kanıtlarını vesaire. göreceğiz Selam merhaba öncelikle Detoks. Sitesi call center görevlisinin sizi. arar Sizi de davet eder çok basit bir. Bonus alırsınız siteye üye olursunuz. ondan sonra kendi paranızda yatırım. yapmaya başlarsınız sonra onların oyunu. başlar kendi paramla yatırım yaparsın. kayıp edersin tekrar yatırım yaparsın. sonra birkaç kez kazanmaya başlarsın. anında paranı Yatırırlar akabinde. yatırım yaptım İlk önce 2400 TL çekim. talebi verdim reddettiler demek istemiş. canlı destek müşteri temsilcisine sordum. tekrar çekim verin dediler tabii Ben de.

Oyuna devam ettim 4000 TL oldu Tekrar. çekim talebi verdim reddettiler tekrar. sorduğumda güncelleme vesaire dediler. oyun oynamaya devam ettim paramız oldu. 10.000 TL tekrar talep güvenlik. nedeniyle saat gündüz 11'den sonra çekim. verin dediler 11'den sonra tekrar talep. verdim arkasını yine reddettiler canlı. desteği sordun mu çeşitli bahaneleri 2. saat oyunda kalmam söylendi 2 saat. oyunda kaldım para 15k oldu hemen şunu. da söyleyeyim Bu oyunda kalma 2 saat. oyunda kalın bilmem ne Bunların Hepsi. Taktik arkadaşlar Aslında paranın. yükselmesini değil de düşmesini. azalmasını bekliyorlar ki sizi. kaybetmesinler Eğer ki yükselirse zaten. paranızı alamıyorsunuz belası Kelam 2. saat oyunda kaldım param 15 kaldı Tekrar. talep verdiğimde TEM'de parayı ödendi. göstererek hesabımı komple kapattılar. Tabii ki müşteri temsilcisi nisanur'a.

Sorduğumda site yöneticilerine. ileteceğini falan filan bahaneler bu. sitede bunlar böyle yapmaya devam ederse. siteyi bırakacağım kulak diyemeyeceğim. vesaire demiş Nisa Hanım şimdi. nisanur'un bu şekilde davranma sebebini. ben size Kısaca anlatayım Arkadaşlar ben. kulak diyemem Bu siteden ayrılacağım. mesela demesinin sebebini ben size. Kısaca anlatayım o sırada da ekranı. diğer WhatsApp konuşma kayıtlarına. getireceğim şimdi Nisa Hanım yarın öbür. gün bu siteden ayrıldım onlar kulak. yiyor dolandırıcı piste diyecek ve size. bir Güven vermiş olacak ardından da. diyecek ki ya Ben artık betoksbette. değilim örnek veriyorum XP çalışmaya. başladım Bu site kulak diyemiyor bu site. çok güvenilir bu site çok güzel diyecek. sizi yeniden Aslında betoks Beta bağlı. farklı bir siteye davet edecek amaçları. yine dolandırmak Tabii ki de Arkadaşlar.

Bu dolandırıcı sitelerin 45 farklı Site. ile bağlantısı var siz birinden. dolandırıldıktan sonra sizi ikinci. üçüncü sitelerinden yeniden arayacaklar. ve. Siz bir kere kazandım yine kazanabilirim. diye Aslında hep bu dolandırıcı. sitelerin alanında oynamaya. başlayacaksınız Arkadaşlar her da. aslında şunu söylüyorum; arkadaşlar. kumar iyi bir şey değil hiç biriniz. oynamayın. olduğunu söylüyorum ama bu boku Ben de. yiyorum İşte o noktada şunu da söylemek. istiyorum size Eğer oynamaya devam. edecekseniz de gelin Bizim grubumuza. katılın bizim oynadığımız siteden. oynayın Birlikte oynayalım ki Siteler. bizi dolandırmasın şu anda toplamda 1200. kişilik bir grup olduk arkadaşlar. oynadığımız sitede bizden biri mağdur. edilirse Hepimiz oruçlayı birlikte. bırakacağımız için oynadığımız sitelerde. bizim mağdur etmek istemiyor büyük bir.

grup olduğumuz için Onun dışında da. zaten oynadığımız Siteler hep genelde. lisanslı lisansları garantilenmiş. altyapılarından detaylı bilgi alınmış. Siteler O yüzden tekrar söylüyorum eğer. oynayacaksanız da gelin bizle oynayın. gördüğünüz gibi detoksbette böyle. dolandırıcı bir saat Arkadaşlar hepinize. sağlıklı günler dileriz

All Devices iOS Android Chromecast