ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Betlondra Giriş Dolandırıcı ❌ Betlondra Şikayet 💯 Kanıtlı ❗ Bahis Siteleri


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Şimdi ilk olarak kullanıcının bakiyesini. buradan görelim 31.216 TL bir bakiyesi. var kullanıcının gördüğünüz gibi burada. da hesabı bloklanmış giriş yapamıyor. birazdan daha detaylı da Göstereceğim. zaten şimdi Twitter'dan ulaştı kullanıcı. 250 TL ile Bad dondurma listesine Para. yatırıp oyunlara başladığını söylüyor. ardından stop oyunları verdikçe vermiş. 31 bin TL gibi bir bakiye yapmış sonra. çekim yapmak istemiş 10 dakika içinde. çekimini iptal edip bakiyesini yeniden. site hesabına geri yollamışlar ardından. canlı yardıma bağlanıpta neden. çekemediğini sormuş Ondan sonra. temsilcide demiş ki güncelleme var yarın. çekin. aslında burada amaçlarını Zaten siz. biliyorsunuz bizi takip edenler zaten. neden bu şekilde davrandıklarını. biliyorlar bildiğiniz üzere kullanıcıyı. oyalayıp o bakiyesini harcamasını. hedefliyorlar ya da ne bileyim En.

Azından ödenebilecek bir miktarda. getirsinler şimdi 250 liraya 31 bin TL. gibi bir miktar ödemek koyuyor Tabii. sitelere istiyorlar ki 2 lira 3 lira. çeksin ki yani ödeyelim sonra yatırmaya. devam etsin fazlasını alırız zaten ama. 250 liraya 31 bin TL gibi bir miktar. ödemelerin mümkün değil tabii ki de. Çünkü o kadar kasaları bile dolandırıcı. sitenin. güncelleme var demişler kullanıcıda. zaten uzun süredir oynadığı için. güncelleme vesaire olamaz Siz kimi. kandırıyorsunuz Buradan da. görebileceğiniz üzere yeniden çekim. yapmak istemiş. Ondan sonra direkt olarak kullanıcıyı. zaten engellemişler kullanıcı zorlayınca. yani bakmışlar ki biz bu kullanıcıyı. oyalayamayacağız bu bize uğraştıracak. direkt olarak engellemişler şöyle. WhatsApp kayıtlarını da göstereyim size. arkadaşlar onları da okuyun şimdi. kullanıcı çok küfür ettim vesaire diyor.

ama inanın hiç küfür bile etmemiş yani. Sadece bir iki yerini silmem gerekti. burada numarayı bilinçli olarak. gösteriyorum arkadaşlar tamamını. gösteremiyorum YouTube politikası. kaynaklı Ancak bu numarayı Zaten siz. betondura oyuncuları zaten biliyorlardır. gördüğünüz gibi hiçbir şekilde cevap. alamamış kullanıcı Burada da yine canlı. yardımın kendisine bloktanlığını. gösteren bir ibare var Gördüğünüz üzere. Yani Bad dondurma sitesinin dolandırıcı. olduğu diğer çekmiş olduğumuz video ile. kanıtlanmıştı ancak kullanıcı çok rica. edince bu videoyu da çekmek istedim. gördüğünüz gibi betondura Sitesi. dolandırıcı işte arkadaşlar

All Devices iOS Android Chromecast