ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 BEN ŞANSA İNANMAM... | Buckshot Roulette


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Ben şansa inanmam başarmanın tek Sırrı. ama bugün Şansıma güvenmem gerekiyor. çünkü bugün buckshot rulet oynayacağız. yani Rus ruletinin pompalı tüfekli hali. yani sanki tabancalı versiyonu çok. insancıl mış gibi pompalıyı koyacağım. ağzı pompalının içinde boş ve dolu. mermiler var karşımda bir tane herif. olacak ve onunla vs atacağız işte. kendimizi tutacağız sıkacağız veya karşı. tarafı sıkacağız artık ne denk gelirse. ben Şansıma bugün güveniyorum Gerçekten. hiç öleceğim falan düşünmüyorum Bu. oyunda oyunun konsepti ve görüntüsü. falan Bayağı güzel duruyordu merak ettim. Bana bu oyun çıktığı ilk gün yazmış. Neredeyim ben Barın tuvaleti şu bku. yazı tam. haz millet yukarıdan bizim R atmı mı. itim y bu adamın pompalı mermisiyle. öleceğini Sanmıyorum bu ne sözleşme mi. ismimi giriyorum. xu Hayır. olmaman. is güzlerin önünde sokucu yazısı Geçecek.

Böyle hayatı gidecek Tamam ilk Ran. sokucu vs dealer bak şu an ü mermi var. bir tanesi dolu iki tanesi boş ilk bana. verecek Büyük ihtimal hayvan herifi ilk. ben başlayayım. Bari bu doldurdu Şimdi bana ver Tamam. şimdi 3 3 mermi var İki tanesi boş yani. bana patlama şansı %. 33 ben bu şansı alıyorum Şansıma. inanıyorum ben yani demiştim 50 şans. headshot bir. dah. olom zaten bir tane mermi kaldı o da boş. bitti bu yeni mermiler bu sefer dolu boş. Tamam Hayır bana ver onu bana ver. onu bu her dolduruyor her ki oyun oy ü. dolu yani. yü hiçb fikrim yok Çok fazla oldu ben. Şansıma güveniyorum Bugün de ölmeyeceğim. dostum alma zamanım geldi ama senin. zaten bir tane boş kaldı o da B tutmaz. herhalde demiştim bu oyunda öleceğimi. Sanmıyorum o ismi oraya yazdıracağım. söylemiş Hadi biraz daha ilginçtir bu. işi derken. iki tane eşya var diyor da hani ben.

Göremiyorum bu ne oğlum fazladan Can. falan mı bu başka kelepçemi Oğlum bu iş. yanlış yere gidiyor o bu sefer 4 canımız. var bir boş bir dolu Allah kahretsin 50. şans şansın yok. karşımda ya bu kadar iyi olmayayım ama. ya ben bu eşyaları nasıl kullanıyorum. şimdi tamam boş zaten Onun içi enay seni. klasik Filter ne bu abi ben ne alıyorum. şu. an Tanrı mı yazıyordu orada yine 50. şansa düştük 50 dolu 50. boş bu. ne bu ne cigara yakalım ya ne oldu bir. can mı Gel Can geldi Hayır canım Zaten. full diye boşa. gitti ama sen yani suratında patlaması. gerekiyor Senin bunun. artık Hayır Hayır. Hayır lan adamlar beni defla geri. döndürdü hayata Bu ne lan Allah Allah bu. ne bu ne ne yapıyoruz bunu çakımı. saplaya. adama bak şimdi izle bunu içeceğim bir. tane mermi çıkaracağım içinden İnşallah. boş mermi çıkar lütfen boş mermi çıksın.

Hadi Allah kahretsin 50 şansa düştük. yine shotgun 2 vuracak. tamam Ben şansa inanıyorum. dostum. Hadi ne yapıyorsun Ne yapıyor bu bu şu. an içindeki mermiyi görüyor Bir de. içinden bir mermi çıkaracak boş mermi. çıktı Bir de Allah geri. zekalı niye böyle bir şey yaptı. anlamadım ben hakkım gitti şu an Bir. hakkımı yedi benim bu şerefsiz Hayır çek. onu şimdi kızdırdın beni gerçekten. kızdırdın bak bu adamda vardı bende. yoktu bu ne acaba içindeki mermiyi falan. mı gösteriyor içindeki mermi. gösteriyorsa bunu alırım üstüne hasarı. artırırım koyarım bunun kafasına bir. tane Tamam şimdi önce bunun hakkını. yiyeceğim a kendi kendine takıyor hem de. ikisini birden taktı aynen bu mermiyi. göreceğim buradan ok. bakalım boş Tamam boş oldu zaten bu adam. Hakkı kalmadı kendime. sıkacağım boş şu an Tamam şimdi bu. adamın hakkı olmadığı için bana gelecek.

Bir daha Dur Lan bırak şunu bırakmak. istiyorum Şu an bunu bırakmak istiyorum. ben hasarını artıracaktır. Yat aşağı federal bir canı kaldı ve. benim iki canım var oğlum bu adamın 3. tane şeyi var ama haksızlık bu ya. hasarını arttırıyorum ve bu. adama son darbeyi. koyuyorum Yıkıl. Karşımdan. son round hiç kaybetmedim rusti Kralı. olabilirim bugün finale geldik Tamam. artık def yok geri kalkmak yok Tek. hakkımız mı. var ölümün kenarında dans edeceğiz diyor. Seninle ben tek hakkımız. var kablolar keseceğiz Hayata geri. dönmek yok Tek hakkımız var büyük. ihtimalle 4 eşya çünü var zaten doğru. Tamam bu güzel bu da güzel bak şimdi şu. izle şu izle Bak sadece şu izle Oha o ne. kuralları biliyorsun Şimdi taktiğim. söyleyeyim mi size bunu. kıracağım ok boş mermi Ok bu mermiyi. çıkaracağım. çık hasarını arttıracağı ve bu adamın.

Kafasını. uçuracağım. hayat bitti o zaman bakayım şuna bir Oha. bu ne taktik geliyor hazır ol bak gelep. çileri. taktık mermiye baktık ne gördük dolu. olduğunu gördük işte şimdi olay. başlıyor bunun kafaya patlattık bir tane. Tamam eşit denik Ama adamın çok fazla. eşyası var şu an bu adamla iki tane. sigara vermiş Bu sigaralar canını Geri. getirecek ki bunun ne anlamı var şu an. Öldün sen öldün Hayır hayır hayır hayır. ya hayır ya bir de Can dolduruyor harika. abi haksızlık ya çok çok haksızlık büyük. haksızlık Oh bir tane daha açıyor Oh. keyfi keka ya bana verme zaten bana niye. ver versin ki ah mermiye de bakıyor. A hayır hayır. dur anlaşabiliriz lütfen anlaşabilir. anlaşabilir benim hakkım da yok şu an. bana bir daha patlatacak bu Hazır mısın. Ne hazır mım öldüreceksin beni neye. hazır mıyım ne. oluyor artık hakkım.

Kalmadı boş mermiyi çıkardı lütfen dolu. mermi çıkarsın uh kurtuldum Tamam içinde. dolu mermi kalmadı şu an yani öl olması. gerekiyor inanıyorum ki şu an bunun. içinde bir tane dolu mermim. var. Neu lan benim kaybetmem mi gerekiyordu. zaten mant Neredeyim. ben neredeyim ben tam olarak şu an. oyunun konusunu oyun konus hiçb şey. anlamadım. ö bu ekranın gelmesi için uğraşıyorum. yarım saat son turdan mı başlıyor seni. bir dah gesem. ii sıktıktan sonra ben nasıl şeyle geri. canlanıyor onu pek Anlamadım Tamam Bak. bu sefer güzel eşyalar verdi hepsinden. Bir tane verdi hiç çabalamaya gerek yok. zaten 3 mermi var ikisi boş Garanti ilki. boş olacak o yüzden kendime kullanıyorum. yani tamam hadi 50 lütfen. tutsun Peki ben bu numarayı yer miyim He. çıkar o. mermiyi çıkar. Tamam vista. baby gevşek kelepçe var ama ya Tamam. yine eşyalarım Çok iyi o kaç kaç 2 4 4.

4E 5 öncelikle senin konuşma hakkını. elinden alıyorum sen bir sus otur aşağı. ok ikinci olarak mermiye. bakıyorum Lütfen dolu. olsun Tamam 3 canı kaldı bir kere daha. vurursam bitiyor Tam şu an boş olduğunu. düşünüyorum çok yakındı tamam dolu. olduğunu. düşünüyorum Hayır ya tamam Şimdi bana mı. geçecek sıra yine elini alma Hayır hayır. Zaten az mermi var içinde Tamam dolusu. gitti gpç uyor Bana bu bütün eşyalarını. kullanacak üstüme İyi ki bir fırsat. buldu yavşak A yine dolu mermi gitti. Hadi bir daha dolu gitsin. Ah cigara da tutturuyor bütün eşyalarını. kullandı herif geri zekalı ne yapıyor Ne. yapıyor karşımda gerçek bir zırdeli var. abi yine elini aldı pompalı şu an içinde. bir tane mermi var o da boş. zaten H sana şunu takalım önce. bir Şimdi boş çıkacak bir. tane Allah kahretsin Tamam şimdi boş. çıkacak Ve ben sıkacağım onun.

kafasını Tamam şimdi Şansıma. güveniyorum. Hazır mısın Sen hazır mısın Geri zekalı. senin şeylerin kopacak. Şimdi artık kelepçe atamıyorum Elife. Şimdi bir tane boş çıktı Bir tane ik. tane dolu bir tane boş çıktı Yani şu an. F50 şansım. var artık bir tane mermi var o da içinde. duruyor alıp rahatça kafama sıkabilir ve. hasarını da arttırıyor harika Can nasıl. çalabiliyor Abi senin deflatör gitti. gitti senin. şey geri. zekalı Hayır Özür dilerim Özür şaka. y Ya ben bunları ne yapayım 3 tane Ya. zaten bir canı kaldı. adamın D dolu iki boş Tamam direkt. Kafasına sıkacağım Ben bunun Yapacak bir. şey. yok Önce canımı fim da biraz daha biraz. daha saygısız olsun canımı fiğ için. adios. amigos. okucu. wins Özür. dilerim. Özür bu ne ne. kazandım. ah

All Devices iOS Android Chromecast