ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Balloon | Balloon oyununda Kaybetmek Imkansız!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Ben Ela kanalıma Hoşgeldiniz Ela yine. size birbirinden farklı oyunları. göstermeye devam ediyor şimdiki oyunumuz. balığın balığın Smart soft'un çıkardığı. bir tür Crush Game Avatar oyununda çok. benziyor ama ama bu tam tersi balonu. Keşan yapmadan önce bahise koyup. biliyorsunuz sadece bir Tuşa basıp kesat. yapıyorsunuz yani paranızı. çıkartıyorsunuz bunda ise sürekli basılı. tutup elinizi bıraktığınızda para. kazanıyorsunuz çok basit mantıkla hemen. hızlıca anlatayım sonra büyük bir. şekilde oynayalım gördüğünüz gibi size. 50 TL'lik bir 0.50 kuruşluk bir balon. Şuradaki tatlış butona tıklıyorsunuz. hissettiğiniz anda geri bırakıyorsunuz. masumun hareketlerini göreceksiniz o. şişiyor Tabii herhangi bir yerde. patlayabilir bu sefer işte derecesini. hissetmeniz gerekiyor hemen hızlıca. hızlı Hızlı oynayalım bakalım Evet.

Çektim Bu tamamen Random number jener. dışında çalışıyor Enes Mert soft'un. çıkardığı bir Crash Game yine adı Crush. diye geçiyor çünkü bir patlama söz. konusu bir keş ağust söz konusu hemen 10. TL'den bakalım çek. tin Evet 13 lira kazandım Ben de Bu çok. daha çok kazandırıyor çünkü hemen bırak. hiç sorun değil mesela. gördüğünüz gibi 500 lira 500 lira. koyayım mı. çektim Oh yani şimdi tanıtım oyunlarında. para kaybetmek istemiyorum Çünkü. biliyorsunuz eğlencesine oynadığım. oyunlardan biri değil. Tabii ki Kıraç game'den sıkılınca arada. gelip burada paramı yükseltiyorum bazen. işte aviatör bilirsiniz son zamanlarda. yiyor parayı Sürekli orada biraz. kaybedince gelip burada oynuyorum ya da. gidip raptor'da oynuyorum biraz. kazanıyorum öyle Şimdi hemen biraz daha. oynayalım şişirdin mi bıraktın Harika ya. çok tatlı değil mi dünyanın en basit.

oyununu yapmışlar adında balım koymuşlar. yani hani bildiğimiz. Üfle Üfle. harika tasarımı da dünyanın en basit. şeyi bence Ben bayıldım Baya da güzel ve. Ah yetişemedik bakın patladığınız. noktayı gördünüz geri çekemedim hemen. tekrar. çektim. 2 liradan. Evet işte bugün de Balon oyununu. anlattım Bugünün de sonuna geldik bir. sorunuz varsa doğrudan bana Telegram. üzerinden sorabilirsiniz oyuna ulaşmak. istiyorsanız linki aşağıya ekliyorum. Dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Kendinize dikkat edin Sizi seviyorum. Öpüyorum kocaman hoşça kalın

All Devices iOS Android Chromecast