ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Balloon | 10 Dakikada 5.000TL Kazandık! | Kaybetmenin İmkansız olduğu Oyun | #balloon


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Merhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz. Ben Ela nasılsınız. balon balon balon dediniz başımın etini. yediniz Alın size balon. linklerde bulamıyorum diyorsunuz. arkadaşlar nasıl bulamıyorsunuz ya bütün. linklerde var böyle bastım aldım. balığın oyununa ben bayılıyorum. arkadaşlar birazcık büyütüp aldım. 7000 lira ile başladık balansımızı ben. birazcık büyük riske gireceğim Ah ah bir. daha yapacağım Bu parayı kaybettiğim. geri almam lazım. kaybettim. Bu ne ya 3 kere patladı artık 500'e. şişireceğim. 500 lira yedi inanmıyorum. arkadaşlar kaybetmenin İmkansız olduğu. oyun diyorum ya gerçekten bence. değilmiş. kaybediliyormuş gaza gelmeyecekmişiz. kaç lira yedik ya. kaç lira yedik patlayacak 10 lira da. patlatayım bari çok yedik ya. durun. Ben konuşamıyorum bu oyunda. konuşamıyorum sizinle konuştukça. kaçırıyorum bir kazanayım azıcık öyle.

Konuşalım. şöyle bir 2 lirayı çok risk atayım mı. bir çok merak ettim 2 lira ama riske. atacağım sizin için. çok büyüdüğünü ne oluyor Çok merak ettim. 2 liradan bir şey olmaz. biraz öncekini aldım ki şey zararımı. karşılasın diye. bunu da aldım yine zararı mı karşılasın. diye Şu an gitti. çekmiştim Çekmiştim elimi tam. Neyse çok patladı 500'e gidelim. 500'e gidelim arkadaşlar ne yapacağım. 500 lira 16. 00. Korkma korkma diyenler nasıl korkmuyorum. ya. durun kazanacağım paramı 10 bin yapıp. çekeceğim ya. arkadaşlar telefonda daha güzel oynuyor. Bir de hemen hikaye atacağım sizinle. Bunu hemen sizin için birazdan başka bir. siteye geçip. çok korkuyorum artık 500 lira da çok. korkuyorum. Şaka değil ya. 2000 basıyorum lan. canıma tak etti. ne yaptım. abi Çektim Elimi vallahi çektim. ya Ne oluyor. onlara düşmedim Merak etmeyin.

Patlamasını bekliyorum. patladı patladı Şimdi dibine gideceğim. şimdi 20'ye gidip patlatacağım 2 kere. 2'de patlasın. abi 7.000'den düştüm. Sizsiz olun sakın 2000 ne yapmayın. arkadaşlardan biri demiş ki korkak. oynama. Aklım çıktı aklım nasıl korkak oynamayın. ben çözdüm oyunu patlatacaksınız Küçükte. 35 tane sonra hemen gelip iki bin. basacaksınız ama. aklınızı çıkarır vallahi. Evet. biraz daha paramı yükseltebilir miyim Ne. diyorsunuz Üçüncüyü de yapar mıyım. Al sana. patlayana kadar 20'de oynayacağım. patlayınca gideceğim. Hadi. 20'de başlıyorum 10 katı 200 200 de. çekeyim mi var mısınız 10 katına gidelim. mi. aha yine dur 200'e gidiyorum. ne yapıyoruz. 2000 Evet çok korktum hemen gideyim. biraz patlatayım şöyle onda biraz. patlasın. biraz beni kaybettirince üzülüyor o. sırada gelip. hemen ekibine gidelim yok bir kere daha.

Onda ikide patlatacağım. patlasın da. hemen ekibine gidiyorum. ne yapacağız iki bin basıyoruz 3000 de. alıyor muyuz on bin yapınca çekiyorum. dedim hırslanmadım bu gece 10.000. yapacağım. aldım. Ne yapalım çok heyecanlı. şimdi 400 liram var 400 liramla Gidip şu. bir de patlatayım. Evet bir daha bir daha tamam şimdi. ekibine gideyim. ne yapıyoruz abi Abi 3000 lira yapar. mıyız çok korkuyorum. aldım. 3000'e çıkamadım Kusura bakmayın. kankiler Yani korkuyorum 2000 lira. basmak kolay değil patlıyor bir de. Hadi gidelim bak 10 lira da gidelim yani. hani 300'e 400'e giderim. Oha ne yaptık be. Gerçi 8 katı çok da büyütmedik ama hadi. biraz daha büyüteyim. bu ekranı böyle gören aha. Hadi 200 katına da gidelim hadi gidelim. sizinle. ekibine gidiyorum. 300 de alacağım hemen tamam mı Tamam mı. çok korkarak oynuyorum patlayacak artık.

Gitti param Neyse on binden düşmedim. ekibine gidiyorum geri. 13 bin yapıp 12.000 yapıp 13.000 yapıp. çekelim hırslanma Ela aslanla Al paranı. git. yes yes yes. arkadaşlar Böyle öğrenin işte. Allah'ım Aklım çıktı. dibine gidiyorum arkadaşlar. arkadaşlar 10.000'den düştüm ya 12.000. yapayım yani 7000 ile girdim 5000 kar. yapayım istiyorum. Belki de çok yükselecekti biliyorum ama. korkuyorum. Ben 2000 liralık Spin atmıyorum ki doğru. düzgün tek tipini yani satın alma. yapıyoruz Tabii ki de tek tipine 2000. basmıyorum ki tek balığına 2.000. basıyorum aklımı nereden yemişim. Aha yok Bir daha basacağım. Oha iyi gitmemişim. ekibine gidiyorum Hazır mısınız 13.000. yaparsam çekeceğim. yani 13.000 yapmam için bunun. artması 4000 lira kalması lazım. çok heyecanlı. bir kere daha bir kere daha lütfen ama. çok ıslanmayı. gideyim şu küçüklerde patlatayım da.

Arkadaşlar ya videoyu da. yok bir ona da git üçüncüde patlarıyla. Ela ekibine git. arkadaşlar. 15.000 yapıp çekiyor muydu kaç bin. yapmıştık Biraz önce 13.000 mi yapmıştık. 13000 yapmıştık. 13 gün oldu mu Oldu Oldu. hırslanmayacağım hırslanmayacağım. Böyle işte efsane balığını yine kalp. krizi geçirtiriyor Bence oyun çok. heyecanlı ben bayılıyorum böyle Umarım. hoşlanmışsınızdır şimdi bu oyunu ben. size Siteler teknik nedenden dolayı. kaldırmış bana çok mesaj attınız Nerede. bu oyun Nerede bu oyun diye ilk sıraya. yazıyorum şimdi bu ilk sıraya yazdığım. oyunda sitede olur mu Oradan oynayın. diğer Siteler teknik nedeniyle kaldırmış. bir süreliğine Şimdi ben de bütün. hepsini girip de kontrol edemem Kusura. bakmayın veya oynadığımı en üstte. yazıyorum siz de oradan bakarsınız. Öpüyorum hepinizi hoşça kalın kendinize.

iyi dikkat edin bir sorunuz olursa hem. Telekom'a hem yorumlarda Görüşmek üzere. İyi günler

All Devices iOS Android Chromecast