ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Bakın Dopamin Sizi Nasıl Tekrar Kumara Düşürüyor? Kendinize Birde Dışarıdan Bakın!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet arkadaşlar merhaba hep diyorum ama. nedense Paralar suyunu çekince dikkat. çekiyorum Ya da kendini Alkanlar'ın son. durağı oluyor mesajlar ciddi anlamda. kurtulmayı bekleyen beyinler için Ama. öbür taraf yani kumar hep cazip geliyor. insanlara sebebi ise dopamin demiştik. yanimar oynarken uygulama koyacağım ve. aşırı yoğun yaşanan az İyi de peki. değiyor mu onu sonuca geldiğimizde. gerçekten mutlu muyuz Çünkü kumar size. bir kere ana düşürdü Tıpkı böcek hem. bitki gibi size yavaş yavaş gelenlere. çekti artık vizyonda sınız ve siz sanki. bunun Hiç çaresi yokmuş gibi ölümü. bekleyen hastaların bir farkımız. kalmıyor Onun bir çaresi var ben de. inadım her seferinde aynı döngünün. içinde kullanıyordum Ardan başka Hayat. yalan diyor kumar olmazsa ben de yokum. diyor kumarsız Beş dakika bile mutlu. olamıyorum Bakın şu an neredeyim 1.

Milyondan fazla kayıp ufak çaplı bir. sarı şakası bilir diyorken bu paraları. verdim Hala her şey bitmedi İşte ben bu. halde İnadı Bırakıp İlizyon yediysem. bunun bir çaresi var arkadaşlar Bu. videoda o kris anında yaşadıklarınızı. size canlandıracağı Lütfen odaklanın ve. gerçekten o anda neler yaşadığınızı Bir. de normal kafayla dinleyin varsayalım. ikiyüzbin kaybımız var aylık maaşınızı. iki katı neredeyse ödemesi olan elden. borçlarımız var kaybedilmiş altınlar var. belki hiç basına Satılmış Ev ve araba. var kumar seni tam istediği köle. kıvamına getirmiş umarın en güçlü silahı. sizi çaresiz bırakmaktan geçiyor. Arkadaşlar şimdi derinlerden mesaj. gelmeye başlıyor ilk önce kayıplar. hatırlatılıyor Yani zemin hazırlanıyor. Sen Aynen şu lafları tekrar ediyoruz bu. borçlarına söyleyeceğim maaşım borçlara. yetmiyor milletin yüzüne nasıl bakacağım.

Ailem nedir bu boşları kimse duymadan. halletmem lazım benim hemen para bulup. Oyuna devam etmem lazım bu para Ya bırak. hayatta ödenmez hesaplıyorum ömrümün. belki on yılını alacak başlar Buradan. sonra bir kumar videosuna bakma. görüntüsü gelir ya da kumarla alakalı. herhangi bir görsele veya ortama denk. getirsin hipnoz bu anları iyi tanır ve. belleği harekete geçirip Az önce. dediklerimin fitilini ateşler şimdi. Yukarıdaki gazdan Sonra sıra senin. bulacağın paranın senin kayıplarının. yanında hiçbir değeri olmadığını seni. ikna etmekte orada mesajlar ikinci. boyuta girer Aynen şu şekilde Oğlum. zaten ikiyüzbin kaybetmişsin 5000 lira. daha kaybetsem ne olur kaybetme Sembol. 5000 lira seni hayatta bağlamaz ama daha. önce hatırlarsın bin liraya 100 Bin Lira. vermişti Belki onun gibi bir jackpot. denk gelirse En azından acil ödemeleri.

Yaparsın Kafan rahat olur kalanın bir. kısmıyla da parayı gene yükseltir kaybı. çıkarırsın tamam mı ufak bir bakiye de. kalırsa borçlardan sonra oynar bu. defteri burada kapatırsın İşte bu m O da. beton dökerek sizi bir nevi kitlenmiş. oluyor çünkü mantıksal açıdan yapılacak. tek şey bu gibi görünüyor Evet ama kumar. bu kardeşim kazanan olmayan bir sistemin. mantığı da Olmaz olamaz sonra mesajlar. sağlam başlıktan sonra para arayışları. gerçekleşir banka atıyorum Kredi. veriyorsa bankadan 100 bin 300 bin faiz. ödeme şartı bile getirse kişi o beton. dökülmüş beynin etkisinde kabul eder ve. sisteme girmeden önce hesapladı 5000. para atma evresi 20000 olur Onunda. sebebi mesajın üçüncü boyutu devreye. girer ve size O da der ki Bak güzel. kardeşim 5000 de sabaha kadar dene Çok. yol alamazsın ama 20000 atarsan bir. Bonus paketi alırsın bak uyutup dakiler.

Hepsi büyük oynayarak büyük kazanıyorlar. Sen de şu an tek kurtuluşun bu gibi. görünüyor yaheroyamerro Bir Büyük Risk. alacaksın ve Bu işlem kurtulduğunu. seviyeye geldiğinde yemin ediyorum. çıkacağım Bu Bu bir daha yaşamak. istemiyorum değil 20000 hesabı hiç. korkusuzca sanal ortamda hiçbir şey. elinizden geçmeden Özgüven patlaması ile. atıyorsun kafamda tek şey var Sen. kazanıp kurtulmak istiyorsun ama. dopaminle umrunda değil senin ne. istediğini ve senin yöneten olduğu için. her zaman onun istediği oluyor final. imkanınız da bunu çok net bir şekilde. görüyorsun sonuca bakalım kazandığın. olmadığımı 100.000 yapmadın mı bu süre. zarfında atıyorum şansa Bala size. yüzbinler çıktın mı çıkabildin mi. çıkabildiği Sen kaç gün durabildi parayı. realize ettin mi edebildiysem Kaç gün. elinde tutabilir işte Bu soruların.

Sonucu Sizin nasıl bir gipnoz da. olduğumuzu gösteriyor arkadaşlar Ayrıca. böyle hissetmeyin diye ekstra bir mesaj. daha geliyor O da diyor ki of be. rahatladım 100.000 cepte havadan geldi. zaten bu para 20 bine kadar deneyeceğim. şansımı kaybedersem 80 beni para çekim. yapar çıkarım bu o zaman mesajıyla. beraber 20000 Hemen gider basarsanız. Çünkü siz mantığınızla 5000'e 100.000. kazanmış sınız ama oyna şekliniz dende. site bunu anlar ve inat noktasına. geldiğinizi çok rahat bir şekilde. kestirebilir bu saatten sonra site. sizden her girdiğiniz platformda almaya. başlayacaktır ve sizde inat etmeye. başlamış olacaksınız inat devresine. geldiğinizde yeniden bir mesaj da beyin. göndererek hedefim 100 binde 20000 gitti. olsun 20 bine başladım 60000 kardayım o. 20 çıkarıp yüzbinde Bu sefer kesin. bırakacağım yoksa gene aynı tabloyu.

Göreceğim diye kendi kendini teselli. etmeye çalışırsın Bu da tamamen hipnozun. mesajıdır sen böyle diyorsun ama sitede. bunu anlıyor zaten Evet gerçekten o. Yüksel çıkıp 20000 yeri verdiğinde bir. silkelenme oluyor ve yüz bine geri. gelmek istiyorsun Tabi bunu artık su bu. müsaade etmez sitesinin için gerekeni. yaptı Büyük bir risk alıp sana büyük bir. para verdi çekebilirsin ama çekmedin. senin bezini çözdü ve her inadı dişinde. sinirlenerek bahsi büyüterek saçma sapan. her yere girip bir şeyler oynayarak. parayı sıfırlar ve ben ne yaptım dersin. tablo gene aynıdır daha önce. yaşadıklarının ne bir eksiğine bir. fazlası vardır Sadece borcunu. yükselmiştir üstüne o gecen haram olur. hatta o haftan veya ayın zehir gibi. geçer stresinden her gün hiç kanaması. Yaşarsın çünkü bu senin için büyük bir. fırsattı ve değerlendirme dine inanır.

Kendini suçlamaktan depresyona bile. girersin sonra bu ihtimalin peşinde. Yukarıdaki ortam ve şartlar oluştuğu. anda dopamin devreye girip bu döngü. tekrar çalıştıracak ama bin liraya. 100.000 şansı bir daha gelmeyecek ve sen. hep Onun hayaliyle illüzyondan. çıkamayacaksın ki Gelse bile. dediklerimin aynısını yaşayarak Bu. sistemden bu çıkarmayacağız işte kumarın. resmi budur arkadaşlar size dışarıdan. kendimizi izleme şansı vermiyor Ben de. bu mesajlara ters cevaplar vermeyi ve bu. döngüyü kırmayı başardı bunu yapmak zor. Evet ama imkansız değil elleri olmayıp. ayaklarıyla resim çizen insanlar var bu. dünyada ayaklar olmayı basket oynayanlar. var bu dünyada sadece akşam midesine 1. avuç pirinç girsin diye altı saat UNESCO. kuyruğu bekleyen Afrikalı insanlar var. Bu hayatta bir bardak su içebilmek için. kilometrelerce uzaklığa 40 derece.

Sıcaklıkta gidip iki varis suyu sırtında. taşıyan insanlar var bu hayatta eve. kardeşim Siz neyin peşindesiniz ne. eksiğimiz vardı arabayı yükseltmektir. belki amaç ya da düğün parası toparlama. ve ev alma dünyevi şeylere neden bu. kadar önem verip diğer Sahip olduğunuz. sağlığınıza sıhhatinize neden önem. vermediniz Bakın Bunlar şaka değil. üzerinde yaşadığımız dünyada Şu anda şu. Bu yaşanan durumlar Bunlar hayatınızın. kıymetini bilin gerçekten Bunun. kıymetini bilin ve her saniye nizi dolu. dolu mutlu yaşamaya bakın nedir Bu. stresi Yaşamak nedir her saniye Telefona. bakıp maçım geldi mi ya da şurada bir. rulet atayım beş dakika şunu yapayım. bunu alıp çıkayım Bu hayat böyle yürümez. ki Evet haklısınız bütün bunları ödemek. çok zor ama şöyle bir düşünün ki hapse. girdim ve suç işledin Her şeyin bir. bedeli olduğunu bile bile bunu yaptın ve.

On yıl hapis cezası aldı diyebilir misin. beni çıkarım buradan eşimin durumu yok. çocukların perişan halde an ama bakacak. kimse yok maalesef Bu laflar seni. kurtarmaz O cezayı her türlü çekmek. zorundasın onu yapmadan Düşünecektin ama. yaptığın hal böyle olunca kızmana. yırtılma Na gerek yok Kendin Ettin. mekanım olacaksın kumar herkese Bedeli. ötedir kabul eden kendini kurtarır bina. dedenin sonunda kurtaracak bir hayatı. dahi kalmaz bu kısımda içimi döküp. videoya son vereceğim Mardan kurtul bu. Kimileri Doktor arıyor Kimisi ilaç ki. misin Masal kimisinin de herkes. kurtulmak istiyor ama Eminim şu anda. mutlaka bir kumar kanalı önerisi de. geliyor Bu videoda şu an gazını söndüren. tekrar soluğu Kumarda alıyor olan. kaçında ki Dona kadar vermiş zevkli olsa. ne yazar nerede Şerefe nerede haysiyetin. etrafına bir bak Ulan millet nelerle.

Uğraşıyor Sen hala beyninden gelen iki. kelimeyi ki mesaj esir oluyoruz Bu kadar. ağır konuşuyorum ama kusura bakma Eğer. beni dinlemeyip buradan sonraki Duran. kumar oluyorsa sen sonuna kadar hak. ediyorsun be kardeşim beslemeyi ulan. artık bu şarlatan Bu şerefsizlerin size. sülük gibi emiyorlar farkında değil. misiniz Sizin bir hayatımız var Neden. anlamıyorsunuz zor kazanıyor bu hayat. niye anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Yaşımız gidiyor etrafındakiler. yaşlanıyor sizde yaşlanıyorsun Uzunlar. kafasıyla ne kadar yaşayabileceğiniz. zannediyorsunuz vermeyecek Ulan bu. namussuzlar size o parayı sade çok az. önce anlattığım gibi Bal çalacaklar ara. ağzınıza sırf bağımlılığı nızı tazelemek. ve sizi bir ömür boyu köle yapmak için. vermeyecek kardeşim unutun böyle bir. para yok verse de çıkamayacaksınız bu. sizin rahatsızlığınız bütün olay bu ya o.

Güzel adam Sen bir bireysin kişiliğin. var etrafındakilerle ilişkilerin var. yaşamam var eşin çocuğun annem babam var. her şeyden önemlisi senin sağlığın var. be kardeşim Senin hayatın kumardan. ibaret değil ve güzel kardeşim ben. onlara dön eskiye odaklan İnan bana. senin elinde ve dostum düzelmek senin. elinde yapman gereken Bu illeti. düşünmemek ve içinden gelen mesajlarla. savaşmak kanmamak Bu mesajlara. geldiğinde hemen aklına ne olacağını. getirmek geçmişte yaşadıklarını unutma. yapacağın her adımda yine aynı şeyleri. yaşayacaksın Evet beş dakika veya bir. saat çok mutlu olacaksın ama o anlar. bittiğinde hayatının 15 yılı yak 115. Yılını daha bu namussuzlara kölelik. yaparak geçireceksin be kardeşim bu da. bir tercihtir ve bu tercih senindir ben. bu kadar borcum batan içinde bıraktıysam. herkes bırakır bu kesinlikle bir tercih.

meselesi başka hiçbir şey değil Umarım. sen de tercihini hayatından tarafı yapar. ve cep yeni bir sayfayla hayatına. uyanırsın size hayatınızın kontrolü. tamamen elinizde olan mutlu ve sağlıklı. bir yaşam diliyorum hoşçakalın

All Devices iOS Android Chromecast