ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 BAHİS UÇAK OYUNU AVİATORDE GÜNLÜK NET KAZANÇ | Oynadığım Siteler Kanalımdaki Linkte


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese Merhaba kanalıma hoş geldiniz. Ben aviatör Luna Bugün aviatör de. sizlerle birlikteyiz 890 tutarında bir. bahsim var direkt giriş yapıyorum çünkü. direkt mor gelecek Yetişemedim olsun. sıkıntı değil Evet gördüğünüz gibi pembe. gelmiş iki tane mavi gelmiş direkt. girdim bahse neden mor geleceği aşırı. aşırı belliydi. Evet bu arada umarım güzel bir gün. geçirmişsiniz Gününüz güzel geçmiştir. derken yes yes gördüğünüz gibi çok güzel. bir başlangıç yaptık. Hadi bakalım bizim için Umarım güzel. olur. Evet büyük bahis miktarında çekeceğim. derken kahretsin bu ne ya direkt görüyor. musunuz şaka. gibi bu kötü oldu biraz kötü oldu. gördüğünüz gibi olsun sıkıntı yok derin. bir nefes. alıyoruz şimdi nasıl gelmiş pembe gelmiş. ik tane mavi gelmiş bir mor gelmiş mavi. gelmiş tekrar ediyor büyük bir ihtimalle. mor olacak o yüzden ikisiyle giriyorum.

Büyük bir risk alıyorum bakalım bizim. için nasıl. olacak Hadi. bakalım çektim çok güzel elim diğer Bis. miktarında Hadi bakalım hadi hadi çok. iyi gidiyor gördüğünüz gibi uygun bir. anda çekeceğim çok tehlikeyi da atmak. istemiyorum. çektim yes yes. 2200 lira yaptık çok güzel iyi bir para. yaptık gördüğünüz gibi Bu arada videoyu. Beğendiyseniz bana destek olmak için. abone olup beğenip yorum yaparsanız çok. mutlu. olurum şimdi pembe gelmiş pembeden sonra. ne geliyordu direkt Tabii ki de mor ya. da bir daha pembe ya da mavi geliyordu o. yüzden bir giriyorum 2 3 bir ihtimalimiz. var gördüğünüz. gibi Hadi. bakalım. çok iyi çektim çok güzel elim diar Bis. miktarında Hadi bakalım hadi Çok iyi. gidiyor uygun bir anda. çekeceğim derken kahretsin kahretsin. yani şaka gibi cidden şaka. gibi bu bizim için biraz kötü oldu. gördüğünüz gibi olsun sıkıntı değil E.

Şimdi bir gözlemleyecek pembe gelmiş mor. gelmiş gördüğünüz gibi mavi gelecek diye. hiç girmedim Tura ki mor geliyor yani. Keşke. girseydi Seniz bana destek olmak için. abone olup beğenip yorum yaparsanız. sevinirim aşağıda da güvendiğim. sitelerin Linklerini bırakıyorum. istiyorsanız tıklayıp. gözlemleyip şey yapabilirsiniz Siz de. oynayabilirsiniz derken. 7x Keşke. girseydi biraz kötü oldu şimdi mavi. geleceği kesin O yüzden mavinin. gelmesini bekliyorum Çünkü maviye denk. gelirse gördüğünüz gibi. e büyük bir miktarda parayı riske. atacağız O yüzden mavinin gelmesini. bekledim şimdi heyecan Doruk da hadi. bakalım nasıl. olacak derken kahretsin gitti şimdi. pembe gelmiş iki mor gelmiş iki mavi. gelmiş gördüğünüz gibi büyük bir. ihtimalle tekrar edecek gibime geliyor o. yüzden şey yapacağım. E biraz da miktarları eşitlemeye.

Çalışacağım gördüğünüz gibi yine mor. geldi yetişemedik olsun sıkıntı değil. orada bir kasamız yetersiz olduğu için. giremedik evet Hadi. bakalım inanamıyorum pembe gele diyecek. galiba şaka gibi girmedim ve pembe. geliyor ya cidden cidden şaka gibi. yani Moralim bozuldu cidden Moralim. bozuldu ya. İnanamıyorum Hadi bakalım nasıl olacak. gördüğünüz gibi kasayı neredeyse. sıfırladım Umarım çok tehlike atmadan. kurtarabiliriz Evet çok iyi gidiyor. uygun bir anda çektim çok güzel elim. diar Bis. miktarında onu da çektim Yes 3.000 L. yaptık çok güzel aşırı güzel bir. para gayet iyi oldu gördüğünüz. gibi yine pembe geliyor cidden yine. pembe geliyor. yani inanamıyorum. ya yine yine pembe geldi ard arda. gözlemleyelim aynı şey yok Bakalım Büyük. bir risk kalıyoruz Ama umarım mor gelir. ve. kurtarırız çektim çok. güzel Ah be Bugünlük bu kadar canolar.

Kendinize dikkat edin bana destek olmak. için abone olup beğenip yorum yaparsanız. sevinirim Bir sonraki videolarda. görüşmek üzere Kendinize iyi bakın Bay. by

All Devices iOS Android Chromecast