ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 AZ OLSUN BİZİM OLSUN : BLACKJACK - 12


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam dostlar Nasıl. keyifler umarım hepiniz çok iyisinizdir. kaldığımız. yerden. şimdik Öncelikle ne. yapıyoruz. dostlar. dostlar bugün. hedefimiz 540 diyeceğim. 540. olsun bu arada 21'in üstüne gelmemiz de. bir açıdan. iyi yanları bilerek yüksek. başladım dün hiç yan alamamıştı Belki. bugün yan şansımız daha iyi. olur. hadi. Hadi. be çok daha iyi yan alabilirdik de neyse. Eller geldi. güzel yerde 19 var. sanki. 10. çekersin iyi başladık. Dostlar yan da verdi Sağ olsun ama. verebileceği en Uf Aklan birini. verdim yunuz. rat. Hadi be Ulan maç diğerine vereydin ya 25. katım 25 katı çok Hadi be şimdi oraya da. 10 vermez. kesin Çek bir. yüksek. bir el daha aynı şekil gideceğim. Dostlar. güzel. Tabii 20 açmadığın sürece güzel 20. açarsan. kötü 20 açarsan. kötü 20 açarsan. kötü bir el daha şans vereceğim Dostlar. ortayı. arttırıyorum bir 8 Ulan 8i oraya verdi.

Gittim of. of şuraya 10 gelmesi işimiz iş. dostlar. kötü kötü. oldu Bu eli almamız lazım. bir 5 versene. oraya. o köşeye 10 gelmesi. lazım tamam ben 6ya ım yere gitse 21. bunu yapma işte ya bunu yapma. Ya bunu yapma. ya. Dostlar bölüp aç gözlülük mü yapsak. artık konuşmaya bile gerek yok öyle bir. şey. yap bir el daha risk alıyorum. dostlar çok. düştük ya gereksiz bir risk. aslında En azından 2 boxa çıkmak pek. akıl karı olmadı Ama bakacağız bakacağız. Abi yapma işte bunu. ya. bir 9 da mı dou vursam diye düşündüm de. Dostlar çok düşüyorduk bak olarak 14. daha fazla zorlamayacağım. 11e bir. 10. 10 tane. 10. ya dağıt. bakalım nabzımızı gereksiz yükselttik. Dostlar biraz solumdan. kalktım of 51 yerim. güzel güzel ama 15'e çekmeyeceğim. Çünkü sanki ilk gelecek Kağıt. yüksek Belki bir şaka yapar 7in yanına 7. açar sonra da 10 çeker diyecektim de.

Nerede. Şu Arkadaş nereden çıktı dostlar Şu. Arkadaş nereden çıktı Bir. Anda farkındaysanız yerde 3 tane kupa 5. var Gerçi. bunların 125 katı olarak gelmesi biraz. imkansız gibi Çünkü bir tanesi üst. üste Neyse fazla Yorum yapmaya gerek yok. Gelecek kağıtlara bağlı bu. elimiz. n. ordine. ordine. biraz private deney yaşayalım. mı ha bro 2 3 el atacağım Dostlar fazla. değil gönder gelsin biraderim. fena. değil. Mix aldık da mixle olmaz ki biraderim. güzel bir yan. versene belki ufak. açarsın yapma be yapma. be. of of of İşte bu kadar 25 katı ve yandan. da 5 katı renkten 30 katı toplamda ben. bir de oraya bölerim abi güzel sonunda. be ii çift boxa çıkmışız Dostlar onu. yapma ama işte onu. yapma Neyse dostlar hiç kart çekmeseydi. belki 4 yere gidecekti ve 20. olacaktım şimdi belki yeri. patlatırız güzel harika. harika bro. thank.

Thank. kalan hedefi tamamlamaca bunun adı. Dirayet Dostlar bunun adı. Dirayet Çünkü belki orada bir el. atacaktım şimdi 545 olmak için sonra. kaybedecekti sonra 2 bx bir daha kayıp. mayıp derken hiç gerek yok kasamız çok. güzel. toparladık harika gelen sayılar da çok. güzel. gelen sayılar çok güzel diyen. ağzıma 15e bilerek çekmedim diğerini. Zaten sonuna kadar. Zorlayacak. Hadi oraya bir. altın harika başka bir şey. isteseydin liramız kurtardık Dostlar iyi. yönünden. bakalım. Hadi ver bu elim Hedef. tamamlansın Ulan 2. diğerine Neyse kötü değil buraya Double. deneyeceğim niye donduk onu da. çıktı O. güzel Rezalet dedim ama yer patladı. Allahtan. görüntü Bana. gelmedi basimizi kabul edecek. mi görüntü nee. yok. elimiz 18 e o zaman. elim yerde 10 yazıyor. yer Neyse ya bu elden sonra bu masayı. değiştireceğim batla bari. güzel Gözlerimiz kapalıyken bile.

kazanıyoruz güzel bugün keyifsizim. Normalde Dostlar güne pek. tatlı. başlamadım içimde de kötü his vardım. genelde Keyfim yokken biliyorsunuz size. de söylüyorum oynamamak. lazım ama hedefi düşük tuttuk private. masa da sağ olsun güzel. kazandırdım de emin adımlarla. ilerliyoruz. güzel Umarım çok daha güzelleri sizi. bulur dostlar seviliyorsunuz kendinize. iyi bakın hoşça kalın bol şanslar

All Devices iOS Android Chromecast