ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 AVRUPA ZAFERLERİ - BLACKJACK ; 19'DAN GERİYE GÜN 9


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam dostlar Nasıl keyifler umarım. hepiniz çok iyisinizdir. kaldığımız yerden devam. ediyoruz Sesimin biraz kısılması yla. Galatasaray'ın galibiyeti arasında doğru. orantı var desek Biraz yalan olur Tab o. Sevinç bambaşkaydı ama biraz hastayım. Dostlar bir süredir var üstümde. kırgınlık Ama bugün artık. iyice hasta olduğumu hissediyorum. aranızda hasta olanlar varsa da geçmiş. olsun. Şimdilik kaldığımız yerden devam. ediyoruz kaldığımız yerden devam. ediyoruz hedefimizi zaten tamamladık şu. anki hedefim işte 540 550 lere ulaşsa. direkt 500'ü çekeriz Dostlar kanalından. da tekrar sakince yeni serimize. başlarız şimdi kazanacak masa. Tamam g seni. seçtim masamız Hoş geldiniz efendim. isimiz. açık kapandı Bol şanslar efendim. kizin elinde as var sigorta bin açıldı. isterseniz B. sigortalab. Teşekkürler had sigorta yaptım senin.

Için Şura bari bir double ver de zararı. çıkartalım. bir 10 versin zarar çıkartalım. elinizde olduu 15 sıra kenize geldi. penizin eli 20 Efendim oynadığınız için. teşekkürler gelecek oyunda Bol şanslar. ilk elden kazançlar isimiz yeniden aç. 7400 lir öptü. ara ne. dersiniz daat. bakalım Evet bayisar kapandı. şanslar Eller kötü geliyor Dostlar Eller. kötü. geliyor Teşekkürler gelecek oyunlarda. bol şanslar dilerim yeniden açık isinizi. yapabilirsiniz şimdi ucuna kadar. yaklaşmışken böyle yüksek bahisler. oynamam da çok manasız aslında. ama evet koltuk 314 için kararınız nedir. efendim. Hadi bakalım 14 kalın. K oğlum yapma be. yap bu kötü oldu. işte bu kötü. oldu. Bunlar çok gereksiz anl kapandı Bol. şanslar bol kazançlar Efendim kurenin. eli. 5 lan sinek 5i şuraya versene ya da. Şuraya bir 5 versene. namussuz direkt garantiye gittim 18'de.

Kaldınız 5te 13'te kaldınız sıra kenize. geldi keniz efend geçmiş olsun. 17 13. ve sonunda. oiz yen. aizi Gel. bakalım sı çekersek bu Masadan. ayrılacağım. Dostlar masanın kaderini değiştirmek. istedim 3 B. yaparak yapmaz. Olaydık karınız ned Olaydık yere gza kiz. eliniz oldu koltuk 3 16 16 için Efendim. kararınız nedir. bekleyeceğim kalın 4. kal. eend 20 açma be diyeceğim de kesin 20 ya. belki Black bile olabilir o güzel. patlasana. be. sinir hastası olmak için güzel bir. gün ya yalandan kendimize 50.000 geriye. Attık ya Böyle bir şey olamaz böyle bir. şey. olamaz onun yanına 5 açmışsın patlasana. be. oğlum patlasana be. oğlum. çok hızlı kaybettik ya. Dostlar Bir. tık ilk el bir şansımı deneyeyim. Hadi dağıt. bakalım. yan lazım Dostlar yan bizi bir tek yan. kalkındırır. yüz. ama problem. yok da bir daha. ya şöle bir yan. alsak 5 Allah seni bildiği Neyse buradan.

6 katı aldık oğlum 5 verse mesela. Dostlar kupa 5 verse şu pp yazan yerden. 25 katı 21 + 3 yazan yerden de 30 katı. alacaktık Yani toplamda kası 2,5 x 55'i. de. hesaplayabiliyorum. şöyle 19 açma sakın ya ha güzel patla. patla yes yes geri döndük geri. döndük geri döndük Ama sen de devam. etmeyeceğim tekrar daha sakin masaya. geçelim o masanın alt limiti 10.000'i. Dostlar hızla düştüğümüz için ufak bir. risk. aldım şans yanımızdaydı ama tekrar bu. duruma düşmek. istemiyorum alt limitten devam edeceğim. 2 bu5 2. bu5 Lady Hadi sen de Bize biraz para. kazandır. iyi döndük Dostlar Gerçekten iyi. döndük. güzel ben Double vururum abi. ona fena değil. yapma. be çekmesek patlıyordu abi on da. bekleyecek halim de yok. yani şöyle bir yan deneme. yaptım. masanın kaderini değiştirdik. ın kaderini. değiştirdik buradan 12 katı. alacaktık.

Of sana bir çekelim sana 10. gitmezse aldım En azından 2 tane 10. gelsin tane 10 çekme ihtimalim var. mı. Şuraya bir tane daha çekmemiz lazımmış. ben Orası da patlamasın istedim de. dostlar ben Orası da patlamasını. istedim dağıt. bakalım. bu güzel oldu hadi buraya bir 10 be. lütfen burayı kaybetmemiz a güzel. patana harika. harika 7 ü de bunu 20 2. yapıyor. çakal. çakal Ama. yemezler İyi ki fazladan. çekmişiz ama bunları Zaten hep. konuşuyoruz dolar adam kendi eline göre. ayarlıyor arkasından. Gelenler yani Mesela patlar diyorsun 16. 15 ama arkasından gelenlere bakıyorsun 5. 6 Normalde hep ik tane. olur. çekmeyeceğim sol tarafımız zaten. 15. riskli. bir. ne. yetmez. ki bir 10. versene fena değil ble almamız. lazım. risk aldım Dostlar risk. aldım bize kazandıran masadan çıkarak. hata mı yaptık. acaba fena değil ama buraya bir karon.

Isterdim buraya karon. isterdim burayı kar 10 isterdim Hadi be. 40 katı alırdık dostlar. ver. boy doğru zamanda doğru risk doğru. zamanda doğru risk her. zaman her. zaman her zaman doğru zamanda doğru. risk Gel bakalım senle 1 vs1. atalım 125 katı gelmez. mi E kız verseydim. bari 10 katı. alırdık a ya Ha [ __ ]. ya Hadi ver şöyle. hadi buraya bir. 10 17'de. bekleyeceğim gü güzel çok güzel. oldu hadi son elimiz şunu bir. 400 550 yapalım. dostlar ama içimin bir tarafı da yanlar. oynuyor hani böyle bir 560a falan bize. atsa hiç fena da. olmaz 25 katı. alsak. sıkıntıdan arkasından 7 gelecek. sanki. kötü. oldu öptüm öptüm. bebeğim. süper güzel bir kapanış oldu 555 ama. devam etmeyeceğim devam. etmeyeceğim. devam. etmeyeceğim harika harika 430 L kadar. düştüğümüz seansta. of Şans bize güldü güzel. oldu. şimd Neyse e. Dostlar. 555 500'ü çekeceğim le devam edeceğiz.

Dostlar tekrar Bu 500 kazancını ama. geçen ay kazanmışız gibi. düşüneceğim Çünkü çoğunu Zaten geçen ay. yapmıştık bu ay hedefimiz tekrar 1. milyon olacak ama tek seferde diye. kendimi şartlamak 500'e ulaştıkça yani. ulaşabildiğimiz her zaman çekeceğim. ebemizi dolduracağız bundan sonra. eee Onun dışında Geçen ayın başında. verdiğim bir söz vardı çekilişle alakalı. geçen ay Maalesef benim hayatım pek e. olağan akışta devam etmediği için. Dostlar Bazı işte oyun da oynayamadım. işte Verdiğim sözleri de yerine. getiremedim ama bu sözü şimdi yerine. getireceğim. Eee önceki çekilişten de zaten söz. verdiğim insanlar vardı Yani kazanamayan. insanlar merak etmesin sonraki çekimde. öncelik sağlayacağım diye bir sözüm. vardı. Eee bu çekilişte öncelik vereceğim. aklımda zaten şeyleri. çıkarmıştım not defterler not defterine.

Yazmıştım tüm kullanıcı. ıdler. Eee Dostlar bu videoya yorumlara da. linki bırakırım. e üyelik ıdleri yazarsanız o işler biraz. kolay sürmüyor Dostlar yani çok zamanımı. alıyor gerçekten işte bir iki gün içinde. de çekiliş tamamlayıp e dostlarımıza. göndermeye çalışacağım bir ik gün içinde. bitiririm diye düşünüyorum Çünkü mesela. ş şey de var dostlar arkadaş limitinde. bir sınırı var Ben canlı desteğe özel. olarak yazıp işte rica minnet bir şeyler. falan filan Öyle Zor Bela şey yapıyorum. ki tek tek tek tek tek tek para çekim. sekmesinden yaparken de inanın. yoruluyorum amaama hiç problem değil. halledeceğiz hedefimize. ulaştık kısaca topluyorum tekrar. cümlelerimi. e üye ıdizi Dostlar bu videonun altına. koyarsınız Ondan sonraki i gün içinde de. ben çekiliş sonuçlandıracak. işte yorumlarınız altına ya Tebrikler ya.

da işte sonraki çekilişte size çıkabilir. tarzı yorumlar olarak cevap. vereceğim öncesinden cevap verilmeyen. yorumlar da var Onlara da bakacağım. Dostlar Neyse çok. uzattım çok iyi oldu yani son gün. şakası beni psikolojik olarak çok geriye. sardım şöyle düşsek 350 falan filan. of dahi istemiyorum. Dostlar Bu arada Galatasaraylı. dostlarımızı tekrar tebrik. ederim yani açıkça konuşmak gerekirse. çok önemli bir tarihi Zafer. yaşandı böyle galibiyetlere ülke olarak. ihtiyacımız fazlasıyla var umarım. Beşiktaşlılar Fenerbahçe de yarın. kazanır bugün çarşamba Dostlar. seviliyorsunuz yüzünüzden gülümseme hiç. eksik olmasın kendinize iyi bakın hoşça. kalın Dostlar bol şanslar

All Devices iOS Android Chromecast