ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 AVİATORDAN PUL QAZANMAQ 2022 | YENİ XƏSTƏLİK AVİATOR CASİNO MOSTBET


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Temel bir samimiyet olur samalet. yukarıya doğru Velet spor dostluğa ve. değerli izleyiciler kanalıma hoş. geldiniz ve bildiğimiz. Tümer Dostlar ses olmaktan. aleminde belediye kumar alemde oldukça. popüler olan bir yeni kumar oyununun. hakkında da açmak istiyorum. Bu video olan öğrenmiş olacak demek bu. nedir. birinci olarak bu bildiğimiz. topazyatları bir kenara bırakın dostlar. var %50 riskli olan bir oyun vardı yani. topaz oynarsan Kazanırsan veya. kazanmazsan yani topazya böyle bir. ihtimal var açıp. ben dostum vardı Bu arada ondan daha. şimdi Dostlar hiçbir şey bilmiyordum. Mesela ne kadar O hafta pazar oynayan. vakalarda. analizeliydim Keşke komandalı arızalı. hamsın Ne lazım. ama bu insan gagaş cedirdi. mallar da olur topaz diye yani veya çok. yakışıklı sana analiz eylesin veya zanlı. oynayarak %50 artırabilsen şansı var.

Yani topaza kazanma ihtimali şekilde. At yarışında onda bunda kazanma. ihtimaliniz %50'dir Ama ameliyat ol. çünkü kumar oyunlarında Avea orada Ondan. sonra ruletti. Pınar'da Dostlar Hele bir sistem grubu. açığı ümmiyette kazandığımız olmuş ve. hiçbirimize mesaj gönderen kumar oynamak. çok çok pis bir şeydi yani hiç şimdi. Tıpkı yenmez Şimdi ben kumardan. Milyarder olmuşum bile bir insan yoktu. dünyada ki yani ben milyardere olsa bile. Allah da odanızdan olur dostlar o arada. çok kısa bir tarihte elde olan. kullanamam seni Çünkü birdenbire. finansbanede veya mat olmayan insanlar. kullansın belediye zor değil de başlar. reklamı sizin şirinçlendirmek için. görmüş olduk Burası mahşerin görmüş. olduğu bu evi Ee dostlarım Mert bu. sahaya daldım ben bu görmüş olduğum. sayesinde veya fuar. kumar oyunu sayesinde evi aldılar ama.

Tamamen yalandı Dostlar Hamza sakladı bu. tarz şeylere inanmamamızı inan Abi bize. tavsiyeler ile Mert Buna göre de singapa. havuza bu videonu çekilen Mahfuz olsun. yani veya dostluğumuz tanrıçımız ortamda. oturmuşuz biri diyeti. şeyleri tamam mı Yavaş yavaş kumarhan. E. hele bir şey diye deseler Eğer Dostlar. ona göre bu videonu seçeceğim. Bana bile yani biraz standında da farklı. değil biraz yukarı çıkıp part diye biraz. şeyden sonra farklı samar yok patlamada. evvel orada. pozcuları var Türk dilinde bozdururlar. Azerbaycan'ın diline yazılıp Bilmiyorum. Ona ne yazıklar bozdurur bana kulağımsız. bir kapsayan. olur. yavaş yavaş 110 120 130 150 200 300. orada bozdu hesabı bize yani bu gece. almış olsun ama böyle bir ihtimal de. olur Çünkü basmaz sözü Eğer 3x sertifika. sonrası ama lütfen kolumuzda Gezmiş olur. leyliler diye böyle bu Sayfalar bu kumar.

Kumar sahiplerine. ofisine gider bunlar ayrı bir sistemler. var ki insanların gazabına kadar hiç. yaratmıyorlar hiç başlarda size hemşire. Tunga sahipleri dedi işin güçlendirir. sizi pul kazandırmaya başlayınca Siz. devam edin yoksa dilencin 1. normal düz mendikten fitilmesi atımıza. insanlar Çocuk bildiğin. tümceler yani şimdi. pul vermeye başladıysan bu insanlar. algoritmalardan sonra özüme bağımlı. pullarını ellerinden alma insanların. neymiş Hoca bağımlı olurlar Yani biz. narkoz bağımlılığı için kumar bağımlı. böyle şeyler bildiğimiz içimi bağımlılık. yaratır neyinizle zaten. bağımlılığı ve bir de elinde hiçbir şey. kalmadı. dediğim için bu tarz oyunlar Avea. torchumu oyunlar kazananlar var. demiyorum kazananlar yoktu ama tamamen. sizin işlendi Mehmet Çünkü hem'in o. YouTube kanalların altına bak söz. hemşire bir link olur oradaki bu saatten.

Oynayabilirsiniz bu saatten. kazanabilirsiniz. Orada bulunan şahitlere var temelde bu. videomu çekeceğiz Çünkü ofsayt ona. sponsor olur o sigorta verir o sigorta. ona dedi ki yani video çekme hem saatimi. reklamıyla hem ya link verirler bu. linkten de aklı olan da %50 insanın gazı. Eee size geldiydi Yani siz kanalınıza. yakalanmaya sizi yazar size pul verirler. her ay pul verirler ödermişler ve. belediyenin insanlar cips linkten de. akıl oynadıkça hem dolar pul kazanır hem. Siz bunu kazasız böyle bu youtuber'dan. hamsi dediğim gibi aveiyatov. bir tarz oyunlara sitel bilemedi Çünkü. intihal ağzında kumar sahipler çok var. yüzden. şansı güvenliği de Hans nedir basıp. Çilli boynuysan elinde olan pullar. getirirse ona göre de Dostlar. hiçbirimize kumar oynamaya. soruşabilir isteyen çocuk Bunun hakkında. olan belediyeyim senetli filmler de var.

o vardı. Eğer hiçbir şey bilmiyse oynamak isteyen. Avea sorsak tüm oyunlar ruletsatçım. oyunlar size. bağımlılık yer alacak Dostlar size öyle. dedi özüne Öyle işte dedi Ona göre de. meslek Çorum Mehmet Bey bize bu tarz. oyunları oynamalı. kazandırır mı Belki biraz kazandırır ama. sonra emin olun. en yakışıklı kazanmak süt ticaretten. başka her şey yalandı Dostlar. Belediye'si yani Hasan diye onların. etrafı. Yani ticaret de olsa ne de olsa eziyet. çekme ya Her şeyin bir bedelli olur Her. şeyin bir hakkı olur belediye Dostlar bu. tarz videolar gelmeye işte kanalı. beğenip abone olmayı unutmayın Özgür. bize yakışır bakın sizden Ben Ferit

All Devices iOS Android Chromecast