ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Aviatordan necə pul qazanmaq olar?


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Salam herkese demel Mim Öz Telegram. kanalım var ve bu Telegram kanalında. merler Damlı y 2 D sonra merc vermiş m. dedan sonra hemin oyuna. Merik Merci D verd son 33 dq vermiş 35. dqq ilk oyununda merc HY keçir indi Biz. halaz göz 35 olsun Ondan. sonra y bizim verdiğimiz kentler 2x. teşkil edir yani ik kapsen gy minimal. Garanti veririk sallarız 99 fa. geçerlidir yani bizimle bir yerde hal. hazırda ne qar adam qazanmaq davam elir. mün riskli Signal olduğu zaman grupda. bunu yazıram ki MS üçün risklidir bizim. öz y programımız var hemin programdan. yani gruplara sallar verilir ve hal. hazırda yani Uzma olmur demk olar mn. Özüm D HR gün oynayır sizlerle bir yerd. MS üçün krupa siqnal attıca Damlı. şekilde Özüm D hmin siqnal iştirak. eliyirem ona gör sizin hamınızı Telegram. kanalıma dv eliyirem Siz de gelin bir. yerd oynaya bir yerd kazan sizden tek.

Edilen bir şey emeğe yani sayı olarak. bizim bıraktığımız birin link. qeydiyyatdan keçin indi onların hamını. görce size gördüğünüz kimi hazırda 34c. dedir 35 dq az kalmıştır Biz 35 dq gözlü. ki Signal gelsin ondan sonra yani vakt. tamamlandıktan sonra oyunumuzu gelirik. hal hazırda Bu oyun yok yani indiki oyun. yok bundan sonrak oyun bizim Signal. mızdır Yani biz özümüz vakta Bak tam. değine. olsun bu uçacak M Biz bilirik ki gelecek. sadece riskli olduğuna gö M bunu kanalda. da qeyd ettim Bu oyun risklidir y ona g. az m 5 manatla. kifayet indi göz ki bu tsun ondan sonra. Merim göz koy busun g kımızı verecek ya. Yok B Dem. uçi halda göz M bunun ona g aldım ki bir. görü ki oynayan şlar bu y Onel falan O. bizim değildi bu bizim Signal mızdır. bakın gördüğünüz kimi 2 ksız geldi. Garanti. verdiğimiz gördüğünüz kimi 283 uç halaz.

Bu. hak. paylaşımlarımız alır Saniyeler bakır ki. tam kim olsun gördüğünüz kimi oyun 34 Bu. oyun. 35 ind hal hazırda sizin yani kanalda. oynadıkları göst 133 manat i KIA sıkmış. 79 manat bir sıkmış Yani biz Damlı. şekilde kanalda da bunları oynu bu mün. bizim verdiğimiz kaps gördüğünüz kimi. 140 KS verdiğimiz oyunlar olup el. oyunlar olup KS de verdiğimiz oyunlar. olup Yani bizim de katılıp Siz de kazana. bilsiz yni gördüğünüz kimi kanalımızın. adı da Gold aviator Signal 99 fa doğru. signn mün bu köhn videosudur bet. verdiyim vaxtı Özüm oynay ki y Bir de. görürüz ki. yazlari bet verin htı biz özümüz bet ver. y bet dem ki bu vaxt kiz 1 y bu videosu. on hatırladım Görece ki o da. geldi halda. si yani bizimle oynayanları görs 45. manat çekenler var ondan elave ne kadar. ble. Uş at ama sadece halda si link sade link. qeydiyyatdan keçmek üçün bizim.

baktığımız Linkin üstüne bırs V burada. qeydiyat düğmesinin üstüne bırs Ondan. sonra Öz Telefon mobil nmi qeyd elsiz. emailiniz qeyd elsiz parolu qeyd Ediz. prom Koda da direk yazara elav Bonus. elde ede. bilirsiniz eminiz de olmalıdır çünkü. bütün yani çıkarlarınız hamını Emil. vasit HY keç Yani bunu deim Yani bunun. burada olan parolu heç kese vermeyin bu. Parol anca size msus qeydiyyatdan Keçik. sonra bizim sallarız gözsüz biz size Uş. biz size yani Uş vereceğiz yani burada. da hal hazırda 1265 kapsen verdiğimiz. yani ssler de hamının yani hamsı kanalda. var durur da yani siz de kanalımıza gözü. Sağ olun selamat kal

All Devices iOS Android Chromecast