ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Aviatorda ele bir taktik tapmisam ki gune 350 manat qazaniram niye seizde qazan miyasiz ki


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bu falan Dostlar kanalı falan da olsa. kanalıma Hoşgeldiniz size bana yaptık. artık bir kanal Vallahi koymadığı abone. olmayı unutmayın cümlesiyle şekil. dakikada verdim size benim bu dakika. lanması faaliyetleri yak şu onlar. oynayacaksınız da sarısı bile takip. ediyorum Yine bu dakikanın yüzdeyüz. verdiğinizde miyiz işleminden sonra. oturuyordu böyle turuncuya burada hiç ne. yüz olası bir şey yüz olsaydım ben bunu. gittin milyonlarca Uyuyor musunuz. puanlamaya. stratejin oynamasını dikkatini oynamak. altında bir en esaslı sabır da services. olsa su uzun gideriz ona göre de nefes. dikkat oynamak altında sayfalarıma lazım. Burada size aldık Onu strateji sinir. etme bunun geçiş yapınca söylemeyen. nedir Bulanık nedir unutmamak lazım yani. onu göstermez var ama satılıyor konsola. korktu sövme. bugün koyduğunuz olur bana koyduğumda.

Bakma gün Ersin de gitti de böyle. oynarsanız Best içinse boynuma Tamam. dedi başarılı hayatın etti süper unuttun. ile biz seçerken Al sana al sistem seni. algılıyor bunlara koymayı Ultra gelecek. ne vurdun için sebep oturmak şansım. olacak o. O Hayat Benim çiğ köfte Çünkü Solak o. kazandı ama olmaz kazanmaktadır göçmen. kazanıldığını saatin akşamki eşleşmiştir. eşinden diyemem. o güzelim saçlarınla en hassas yolluk. topun maçı izlemek ister misiniz küçük. bondy. İyi olmaya bak taktık. Bu mesajın insanlar ben 100 dolara. koyduk. o gözlüğünü çıkar sen de çiğ köftede. olduk oluyor tabi. bu. savaş etti Nihat eski seviyor Renault. göre Oha sende bağlanacağız. bu hayvanlar. Ben ona göre nedir elimizde. sıktık sevgilisi. Karaca odası. yanıyor lazım diye o kız gecikmeye ama. geliriz canım oynayıp bize yaptı İskele. merhem şey konuştuk diye bir de siz.

geliyor bana Batur Batur çıkarsa tıp. alanında canını alacağım çıkartıp olsun. ipini götürüp babasının. 14'te ve çift. Çöktü mü Ne oldu da birden fıstığı. 126 kardeşim. çok az kıllı. Günaydın da her Yılmaz olamazsın kılsak. Size iyi bakın. bu emremin işte orada eşi bu kadar bu. kalınabilir ben size baktık Aynen öyle. sınırsız oynayan sonra sensin

All Devices iOS Android Chromecast