ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Aviatora qol vururuq | PENALTY SHOOT-OUT | Analiz, tanışlıq, strategiya | Fürsət Oyunu


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Sağlam dostlar bugün ben size penaltı. şut Auto ayağını takdim edeceğim bu. oyunun oynama gaydaları ve özüme. yerleştirdiğim çizgi bir sıra. heyecanıyla öğreteceğim size Ama gay. dedim ki hiçbir strateji sizi uzmandan. sigortalar var Bu sadece bu cümlem. Sadece bu ay bu videoya veyahut bu oyuna. ait değil bütün oyunlara bütün videoları. aitti hep daha benim paylaşmalarım başka. insanların paylaştığı videolara da aitti. hiçbir strateji işsizliği %100. ortalaması çünkü bunlar kajini. oyunlardır itilme riski her zaman vardır. Ve dostlar. kanalına. izleyin konuşan kanalına abone olun. bildirimleri açık tutun ki bu tip. öğrenci videolar yalanda haberiniz olsun. hamadan önce siz oynayın. oyunu da haklı olur O halde demo. oyunudur size Google'da. o demo yazarak oyun demo versiyonu. sınayabilirsiniz Azerbaycan seçeneği. Dostlar temel Kapçı var siz bu kapıyı.

Doldurmaz Hasan pastane Biz de o ödem. Hasan değil ama. İstediğiniz yere yatırma evlersiniz. 510.000 Ne kadar puluz varsa Azerbaycan. 460 manzaralı. olur maksimum. minimum varsa bir Manastır ve 1 dolardı. gelin demo 5 yarayla bir dem olarak. başlayacağız yani Hele böyle oyundan. tanışayım sizi balansın budu yatırımı. bakın 5 adet. nokta verir bunlardan birini seçip. olmalı. siz. Kazancınız yatırım ediniz ve blak bir 90. Cent hesabına vurulacak 92 epik Halis. kazancımız olacak Eğer siz bu. toplarsanız götürürseniz. güldürmezse. ele yatırım bir daha yatırmaya değil. Tamamen esas oyuna 3.84'ü kalkabilseniz. yine kovbostanız yani. kollektöre sezonundan sonra bu defa Siz. yatırım veya biriniz var 180'dir denk. alınmalı olacak veya Bunlar hem sallardı. yukarıda yani Türkiye'ye laf oynuyorduk. götürsem bir 90cıya vuruldu ve Kumluca.

Oturdu. yine Random hediye edeceğim Gold. istiyorum Bu defa hiç incir ağamına. kadar yükseliyor. yükseldim Çok rahatsızlandım bu deve. götürsem 384'e çarpılacak biri yere. yatırımıyla. Dostlar bu kadar Hasan diyorsan Eğer. Gelin bu Hasan görsele bir şeyin. strateji Aslında göstereyim size. ve siz belediye yatırım herhalde oynadı. karşı tuttu yine yatırım herhalde yeni. oynadığı yeni kapçısı tuttu hele hele. bunu öğrendim size zaten heyecan bundan. ibaretti. 9 RAM seçmiş yani niye 9 raunt Maksim. 250 mantı yatırım ile egzersiz Çünkü. maksimum yatırım 460 manatı ama 250. altını 2'ye Vuran da artık 510. ve siz her şeyinizi yitirmiş. olabilirsiniz öyle bir şeyle. 256'ya kadar kazancınızı çıkartın. 'ten. Yani siz mesela 16 dolar yatırım onu. 1.92'ye vursa bütün bunları bitirmiş. oluruz azıcık adammış olursunuz ona göre. 384 de vururuz diyor bunların Cami ne.

Kadar eriyir bunların Cami eriği. sefer. 16 siyaset Biz 24 Saca. yetti 30. 1 31 eriği Ama siz kazanırsınız 61 44. Yani hem gaza itildiğiniz pulu çıkartmış. olursunuz. olur yani çok tanışmadan da bir daha. gösteriyim. başladım Biz Yollarına. kol vurdu. daha çok kazanmış olabilirler. değil bakın tuttu. nöbette ikinci roundtı 2 rauntta Ben. neyin İrem. bu defa meblağları ikiye vururum. vurdum attım gol oldu ben 1.92 ile. çeksem demeye başlayacağız Hatta menfiye. girerler. tuttu Gene içine bir kaldırırım diyorum. ama Messi olduğu için bir de 5'e kalsa. dörde kaldırabildik manav elemeye olur. ama Real ve ya da elden istediğiniz. Ergen buraya yazabilirsiniz. bir şey olmayacak 384'e vurup götürdü. bu kadar Dostlar yani çok rahattı çok. asanlıkla söylediğim kazandık. size. buydular Siz yani kazandıktan sonra. hemen yine. yatırım evlerinin 1'e kadar ram strateji.

Yeniden başlıyor Yani artık bitti O. heyecanla. kanalı izleyin. ve aşağıdan bildirimleri aktifleştirin. ki bu tip videolar genelde daima sizin. haberiniz olsun. Hamza Uğurlar arzuluyorum. görüşene Dayı. Demirhan ve oyunumuzda devam eder. iz. Daha doğrusu tutmadı içinize Falan tuttu. kaldırdık yatırımı. tuttu Çilek arısı. gene hiç lafı arttırırım. Ama 384'e vurmalıyım tuttu işte. bağırttırırız. Tabii madem. 384 eleman iyi. götürdü okulumuzu görseller. lıya 1 raunt 2. round 4 round 5 rauntta bakın sizi. bırakmıyorum 16 olacaktı 16 koyup 6144. kazanacaksınız ve bunların hamsinin içi. dinlerinizi de kazanmış olacaktır Halis. menfaatiniz 30 olacaktı. Yani ben bu kadar rahat Aslında ve. yeniden biz bunu bilerek aytaralım. bu kadar Dostlar Bence bu strateja. yakıştı işe yarayabilir ama yine de. Didem bu uzman riski her zaman var yani.

siz 9 oyunda adada uluslararası bu. strate. diyeyim Her bir pulumuzu yani yatırım. davasını aç böyle diyeyim toplamda 511. manat itilmiş olacaksınız. Bunun nedeni olan oynamadan önce. ve sadece Öz videolarım için değil tüm. videolar için nelerden hiçbir strateji. sizi ucuz maldan sigortalar. kanala abone olun bildirimleri açık. tutun ve başka oyunlarda araştıracağım. daha çok kazanma imkanı sağlasın diye. Teşekkürler dostlar. like etmeyi unutmayın Bir de aşağıda. samette En sevdiğiniz gatçıların. adlarını yazabilirsiniz Sağ olun. Görüşmek

All Devices iOS Android Chromecast