ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Aviator Saati | Aviator'ün Şifresi Çözüldü Silinmeden İzle ! Aviator Nasıl Oynanır? | Aviator Oyna


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese Merhabalar arkadaşlar ben deuz. dostlar ben inceden oyunu inceliyorum. arkadaşlar. şimdi Dostlar Bakın bu saatlerde bazen. artık amatör bir tek bir çifte gitmeye. başladı Onun da mantığını birazdan ecza. açıklayacağım zaten şimdi ben ilk başta. aslında şu en son 18'i neydi onun adı 06. da atmıştı şu anda dakikasında 08. oturuyor tam 4 dakika karalığı koydu bir. dinleyeceğim burada aşkım. özellikle 010. burada bir deneyeceğim bir tane burada. bir deneyeceğim Az bekle. istersen 5x'imizi buradan al ben her. zaman ne zaman canlı yayına girsem ne. zaman videoya girsem ilk pembeyi. kaçırıyorum tamam Bu sefer o yüzden. yakalayacağım bu sefer yakalayacağım o. pembeyi Al Hop güzelsin abim ilk. taraftan. belli 18'in altı atacak baksana ya. Bu Arada Arkadaşlar biliyorsunuz ki. giriş yaptığımız yerler yorumlarda. sabitle ekstra olarak discord kanka.

Sohbet kanalımızda da herkese bekliyoruz. kafanızdaki soru işaretleri ile ilgili. farklı sorularınız varsa yorumlara. yazabilirsiniz veya direk discord'dan. özelden de ulaşabilirsiniz bilginiz. olsun. 23 Garanti Bak görüyorsun değil mi. bugün böyle tatlı tatlı garantisi tatlı. tatlı o tam olmuş lan dediğin gibi. 10 dakikayı görememiştim tam onu al bak. altı attı 10 attı Şimdi Dostlar Bugün ne. yapıyoruz biliyor musunuz bugün pembe. gösteren taktiği anlatacağız Yani yani. biliyorsunuz ki her zaman baştan beri. abiciğim yani ne zamandır buradayız. baştan beri her zaman sinyal takdirini. uyguluyoruz sinyal taktiğinde tamamıyla. dakika olarak hesaplama yapılıyor. arkadaşlar şu anda buradan pembe. beklemediğimiz için morlardan ve. mavilerden toplayacağız 23 el daha. Çünkü. 10 Eee üstüne mor bağladım Normalde bu. aralarda bir yerde pembe gelmiş olması.

Gerekiyor ama 12 dakikayı şu anda. geçtiği için bence gelmeyecek yani 14 ve. 16 dakikaya odaklanmış şu anda olması. gerekiyor Hangi durumlarda dakika. uzatıyor uzatıyor hangi durumlarda. dakikayı Kısa tutuyor bakın burada net. bir şekilde anlayacaksın şu anda bariz. belli dakika uzatacak vermeye için bence. de. ben sadece en yüksek alabildiğim mor. almaya çalışacağım hop güzelsin Abi. tamamdır. tatlı çıkıyor. 1.700 lira şu an 8 gün oldu bile bir. tanecik pembe iki tane üç tane mor. yaptık. 12 dakikadan aslında şu an sıkıntı yok. Neden dersen bu kadar moru Ardında. saldığı zaman barizar'ı uzatacak. demektir bu yani bu oyunun artık. birazcık daha. kurallarını şehirlerini taktiklerini her. şeyini analizlerini çözdük Arkadaşlar bu. bildiklerimizde sizlere sürekli. aktarıyoruz özellikle sinyal taktiği. başta olmak üzere tüm bildiğimiz.

Taktikleri aktarmaya devam edeceğiz. bilginiz olsun Şu anda şöyle bir durum. var 12 dakikadan aslında şu anda. dakikaya baktığım zaman buradaki saat. dilimi değil normal Evrensel saatten. bahsediyorum yani direkt Ee Türkiye. saatinden bahsediyorum oradan çıktığı. için şu anda ihtimal yok çünkü arada çok. fazla mor bağladı Bence 5 al Burada. Aynen Bak tam diyordum ki ben de ağzımla. bakalım Dostlar 1210 dakika tamam mı Şu. anda 12 dakikanın içindeyiz 12 dakikada. bak açılmadı açılsaydı. 12 dakikanın içinde tam kuyruğunda. 5.51'de direkt. her zaman sadece pembe değildir. arkadaşlar sinyal yüksek mordur da. bilginiz olsun yüksek morları. olabildiğince aralarda yakalamış olmanız. lazım ki kasanızı sabitlemiş olmanız. gerekiyor bak şu anda 1314'e bağlayacak. şu anda 12 yıl içerisinde eğer mavi. serisinden devam ederse 14'ü de uzatır.

Biz 16 dakikaya kadar bekleriz. 16'da. O anki verecek mavi ve mor serisine göre. devam ediyor Şimdi sinyal dediğimiz. şeyde en son pembeye göre hesap ediyoruz. Mesela 10 dakikada attı ne yaptık 12 14. 16 18 20 ve 22 dakikaların ihtimallerini. düşüneceğiz bu ihtimalleri üzerinden bir. taktik geliştiriyoruz her zaman. söylüyoruz bunu şimdi bu 12 14 16. dakikada nasıl gelir. mesela aralıklar nasıl olmalı mavi morun. geleceği yerler nasıl olmalı gibi soru. işaretleri her zaman kafanızda olabilir. bak şu anda 2 4 6 8 9 aralıktayız. Şu an hala 14'ün içinde 14'ün içinde. olduğu için ben tekrar bir 500 500. abandım ama bayağı sağlam geldi arayı. uzatacak Yani şu anda 6 dakika 6 dakika. geçecek gibi uzatacağını arayüzüne. nereden biliyoruz tamam mı şuradan. biliyoruz Arkadaşlar pembeden en son 3. tane mavi ile başladı Oyun pembeden.

Sonra 3 tane mavi ile başla Ya 2 dakika. aralığında bir pembeyi göstermiyorsa. kesin uzatacaktır Abi. vallahi tam basıyordum Vallahi tam. basıyordum bak. Harbi Tam basıyordum lan. 150 ama bak şu 7'yi gördüğüm zaman da. benim bir içim gıcıklanır şimdi. gördüğünüz zaman dakika önemli 72'den. sonraki dakika önemli Şimdi biz her. zaman diyoruz ya 70 diye. 56-7-8-9-10-11 bak 14 ile bir. bakılabilir 14 ve 15 ile tamam mı. mavi mor bağlaması lazım Bunu. tam bastım Gördün Mü Tam bastım ikide de. bassam Bunu bozduramazsın tam basmıştım. aşkım şöyle bir küsüratları alarak ben. yuvarlağı yuvarlaya gideceğim abi rakımı. 4000'e kadar indik şu anda 8.000'e kadar. çıkmıştık sıkıntı değil abi. bugün singerin tüm detaylarını. açıklıyoruz Arkadaşlar gördüğünüz gibi. bak şimdi araya bu kadar fazla. uzattığımda korkmuyorsunuz morları.

Topluyorsunuz arkadaşlar dakikalar. önemli biz sadece buradaki dakikaları. kovalamıyoruz Normal normal şeylere de. bakıyoruz yani saati kontrol ediyoruz. saat dilimi arasında yaklaşık 45 saniye. kadar bir delay var bak gördüğünüz gibi. arkadaşlar bakın 12'de 1210'da atmıştı. 1210 dakika sonra. 12 10 dakikada attı bak 14 dakikada bana. şurada bir 5 verdi bak ne durumlarda bak. 2 4 2 3 tane daha mor saldı yani morları. da bu şekilde yakalayabileceğinizi. gösteriyoruz Yani uzun uzun birinden. garantilidir. şimdi 16 ve 18 dakika olarak hesap ettik. ama şu anda Aslında 16 dakikadan çıkıp. 17'ye de bağlayabilir bu aralıklarda mor. geleceğini düşünüyorum çiftten teke. bağlarken O yüzden buralarda komple mor. yakalaman lazım bence bence al oy. ver Hoppa 1 2 3 mandan sonra. şu anda ciddiyim. yükselttim mis gibi abi 17 18'e.

Bağlayacağız. çiftten teke çevirdi abi aralığı. uzattığı zaman bu sırada çift hattıysa. teke çeviriyor tek attıysa çifte. çeviriyor Şu an. aslında beşikte vardı bir tanesi. almasaydın keşke ya diğerini. Bekleyeceğim ama birini garantili. diğerini bekleteyim bak Aralık çok kısa. arkadaşlar bakın 5 Oh çok güzel çok. güzel çok güzel çok güzel çıkıyor. Hadi bakayım. güzel güzelsin çok güzel oldu bu 12 ay. yatıyor. 20 küsür geçecek gibime geliyor Ben. girmeyi beklesem pembeleri nasıl tahmin. edebiliriz en son 12 60 12'nin üzerine. atar 24 attı 24'ün 6 atabilir. ondan sonrakilere de o de hesap. edebilirsiniz şu anda 17.49 aslında. burada 18'de girdi normal saate. baktığımız zaman aradaki 45 saniyede. hesap edersek ama teke çevirdi Bak şimdi. 12 attı 24 attı yani İlk başta katlar. bir sonrakini bir düşük atar arkadaşlar. bilginiz olsun yani kaç x geliyor.

Buradan tahmin edebilirsiniz pembede. bölerek gidiyor Aslında pembeleri bir. şekilde ortalamasın olarak gidiyor bu. tablo yani pembelerin olduğu tabloda. tamamiyle pembe Ortalama olarak gidiyor. gerçekten de bunu bir şekilde not alın. şimdi 17 dakikada attığı için 18 19. dakikayı bekleyeceğiz yani 19 ve 20. dakika aralığını bekleyeceğiz arayı kısa. bağlaması lazım Burada burada araya kısa. bağlanması gerekiyor ve Bak şimdi dur. bir tane daha pembe gelsin ondan sonra. ben bir şey söyleyeceğim burayı dikkatle. dinleyelim Dostlar bir tane daha pembe. gelsin hemen bir şey söyleyeceğim Ona da. aslında bir 52 de yapabilirsin burada ya. iki yap iki yap şimdi 2'ye genelde bu. pembenin ardından bir tane mor bir tane. mavi balığın zaman pembe atma ihtimali. çok yüksek oluyor yani Pembe atmasa bile. yüksek bir tane mor attı 3.62 hatta bak.

Daha önce direkt. Abi şu an 10.000 lira olduk bile bak. 219 şu anda 19'un içerisinde abanır. alamadım Lan tam o şeyi açtıktan sonra. tam o şeyi açtıktan sonra alamadım abi 2. dakika Aralık ya ya Böyle bir şey olamaz. ya aşkım tam o şeyi açtım. 17 19 doğru. 17 Aralık kısa bağladı şimdi aralığı. kısa bir bak 5x+ zaten burada var her. zaman söylüyorum. 2+2+2+ dedik ama pembeyi gömecek bak gör. abi evet. hop pembe bakış attı bak bak bak Daha. demin. 24'ten önceki 24'ün 6'ydı 24 saatte. 24'ün 6 tekrar 12 saatte gördün mü Az. önce dediğimiz İşte tam ortalamayı. alıyorsa sonra yüksek atıyorsa sonra. ikisinin arası atar Ondan sonracığıma da. vette İkisinden bir düşüş atar ama şimdi. bak bu tabloda da Efsane bir x atacak. ama inşallah yakalayabiliriz bilmiyorum. ama ne zaman. atacağıma göre 20 21 dakikaya bakmamız. lazım Çünkü neden biliyor musunuz arayı.

Kısa tutan tablolarda yani 19'dan 20'ye. gelene kadar arada 3 tane sadece şey. yaptı İlk sattı yani mavi iki tane mor. bir tane mavi attı Şimdi arayı kısa. bağlayan tablolarda şimdi Ondan. öncesinde 6 dakika bir Aralık verdiği. için o 6 dakika aralıktan sonra Şu anda. bir pembe serisine girme ihtimali var o. yüzden 2 ve 4. dakikalarına denemiş olmamız lazım. 10 attıktan sonra bak şimdi aralığa bak. abi bak 53 attı bak yüksek pembe attığı. zaman araya kısa tutar Ama yüksek mor. attığı zaman araya kısa tutar Bak şimdi. Onun mantığı da şu; yüksek morlarda. dakika ilerliyor Ama mesela bir iki. sattığımda maksimum 10 saniye verir 15. saniye verir bak şimdi bunu eğer orada. bırakmazsa bak Bu ne ya Bunu. bekleteceğim bunu eğer orada bırakmaz. aşkım Yüksek ihtimalle bu pembeye. çıkacak 5 x garantisi var abi zaten şu. anda 1000'den 10.000 liraya çok rahat.

Bir şekilde çıktık Şu anda artık gerisi. hemen anlatayım hem de katlama 8 Hadi. hadi bakayım 2 dakikayı koy bize çok. güzelsin Tamam. bunu ama bak mis gibi lan bunu Şişirme. bir orta atmıştı bir yüksek attı bir. arasına attı bunu şişirebilir 30 lira. atabilir çok rahat atıyor elliydi bu. haydi bakalım haydi bakalım. sıkıntı yok ya şimdi şöyle bir durum var. giriş yaptığınız yerlerde yani pembe. yakaladığınız yerlerde yüksek. ikisi yakaladı yakalan Aman konuşamadım. yakalayamadım diye hiçbir şekilde. üzülmenizi gerektirecek bir durum yok. 100x'in attığı tablolar genellikle. Seriye bağlanan tablolardır Aslında. 100x'in üzerine Keşke 2 bahis alsaydın. Aşkım. çok zor Ben her zaman büyük ihtimalle. denerim biliyorsun yani O zaman biraz. bekle zaten kenarda bak 1700 lira ile. girdik 15.000 TL'ye aldık tertemiz abi. mis gibi karımızı üzerimize koyduk.

Üzerimize koyduk fırtımızı aldıklarımızı. aldık. Hadi bakayım hadi bakayım. Onun üzerine atılabilir Bence boş ver. koçum ya beklesin Aşkım ne olacak Allah. Allah 1120 TL bekle baba 15 lira olmuş. bekle 120 oldu sana 20.5. 20'den. Tam yerinde bozdurduk ne oldu Arda 120. TL'den abi Hiçbir şey ya 120 TL'den 2500. TL 2.700 TL nerede alıyorsun. şimdi totalee bakmayın Burası da bir. tane mavi atarsa 222 site çevirdi çifte. çevirdi. aralığı uzatacağı Bak şuradan yayınladı. kasa Abi bak Bir tane pembe'den sonra. çifte pembeden sonra bir tane maviyle. başlıyoruz Aralık olacak neydi onun adı. İki tane de mor bağladık şimdi Bak. burada mavi atarsa ben bu bahis'e. girmedim bile mavi bekliyorum çünkü mavi. gelirse o Tamamdır Şimdi bunun sonrasına. zarflasam mı ya. Çünkü dakikayı şu anda uzatıyor olabilir. aslında tam tutturdu gibi şu anda ya bu.

El ya Bir sonraki el diye düşünüyorum. ben Ama keşke ben şuradan bombasaydım. ben. Bir de 50 çekeydim ne güzel bir sonraki. pembede de ben. görüyorum sanki ama bilemiyorum ya. bir sonraki pembede de ben bir. 20xnetimizi görüyorum aşkım. Hadi lan bu çıkarsa zaten Şahane. olacaktı büyük ihtimalle. 2 4 5 Aralık vardı Şu anda Aslında direk. 26 dakikaya girdi aşkım yüksek Ya Ya. vallahi böyle bir şey olmaz. bundan sonra gir. bence. bunda girilir bence ya bunda ya bir. sonrakinde 1 2 3 4 5 6 bak abi şu anda. tam 26'da Aşkım bak dediğimiz 264. dakika Aralık Bundan sonrası. şimdi gelecek Büyük ihtimalle 2 2 4 6 7. oyundan çıkmak istemiyorsa kesin o. dakikanın peşine Bağlar baba evet evet. evet. onun için sallayacak büyük ihtimalle. Hadi koçum benim ya 2623 Tamam tamam. aslında ya tam aslında ya. 100 68 Hatta 36 Hatta 16 24 bir öncede.

50 60 60. var ben ama 20x garantisi veriyorum. kendime var Yok ya ben Oğlum bak 12. garantimi var ama 20x'e kadar bir. tanesini bekleteceğim ama 108 ile 36'nın. arası bir x açacak kesin ondan söyledim. Dostlar Bence Boz burada hop oyunda. Bekle biraz sıkıntı yok bekle biraz. bekle 1415-16 20. deneme abi çok güzel be vallahi şimdi. bak dikkatli bakın abi buraya bak son. dakika 36 ile 108'in arasında kalacak. Bak şimdi 42 42 45 46 100'ün üstünde. imkansız çıkmaz Oha gördün mü Bak bak ne. diyoruz Abi kaç x geleceğinin nokta. atışı tahmin edebiliyoruz yani Aynen. öyle yani pembe pembelerin ortalaması. arkadaşlar bakın bunu gerçekten deneyin. tablolarda analiz edin biz yani bedava. bilgi veriyoruz abi daha ne yapalım yani. oynadığımız yerleri yorumlar kısmına. sabitledik bilginiz olsun uyguladığımız. taktiklerin hepsini bu yorumlar.

kısmındaki yerlerde ulaşıp. uygulayabilirsiniz bilginiz olsun başka. yerlere de deneyip de abi bana gelip. olmuyor demeyin Aynen öyle şimdi mis. gibi Biz 30 bin liraya çıktık abi kim. Hangi oyun size 30 bin lira bu şekilde. kazandılar 30 bin lira veren bir oyun. göstereceğim Aynen öyle O yüzden. kulağımıza bence küpe olsun bizi izlemek. için şimdiden teşekkür ediyoruz Dostlar. bir sonraki videoda görüşmek üzere. kanalımıza abone olup videolarımızı. beğenmeyi unutmayın lütfen Kendinize çok. çok iyi bakın görüşmek üzere bay bay

All Devices iOS Android Chromecast