ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Aviator oyununda 500 AZN qazandım | Aviator taktikaları 2022


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Sabah bayram Dostlar hepinize. kanalımıza Hoşgeldiniz kanalımız yenidir. Her şey dönemki bizim videolar like edip. kanala abone olun bugün Dostlar size bir. Win saatinde abi 100 Manat balansımız. var ve 100 manatın maksimum derecede. kaldırmak ve tez kaldırma Dostlar dahil. olurum. oynak hediyesi için link aşağıda o video. aşağıda rehber bölümünde olacak. isteyen dostlarımız oynayabilir bakalım. bizim videoları bütün oyunları oynamaya. yaşasaydık izlemesinler. Siz bir ailede bir göktene. götürebilirsiniz. yeniden 10 mu. aşağıda meclisteyim bu tür mercimek. gösterir. çok heyecanlı. oturum. kanalda abone sayları arttıktan sonra. Dostlar sizlere bir iç taktikalarda öyle. dedim. ondan sonra. sattım 510 cidden sabah aşağıda. satmak isterdim. yukarıya koyacağım bunun. videolarda. Bildiğim bütün takdikaları sizlere. bugün başlamamışım.

Kazançlarında çok olur. Daha çok kazançlı. 120 manat. para ama 475. yukarıya koyacağım. Asmalı evi Yok hiç iyi bir hoca. bu turda mercek mi yazacağım Ondan. soruştur merceği dedim. küfür edeyim ekmeği. yok. yüzme akla başlamış ameliyat Dostlar. Yahşi ettin Bu Tur. çok Susam salağı yüzüm alttan başlaması. var. yerimi Bir manat atmış gibi 5v aşağıya. dededen. 75 puanımızın kaldırma. bütün. sistemle aşağı bir kent olası. Dur biraz gözle yazacağım. 20. bu ise 5. Dostlar butonuna ineyim göresan kalksa. iki Şems alıyorsa satmaya şöyle. diyeceğim. kasma. biraz indirilen. 15 mantık 5 marka enerjideyim. Smart balansımız kalıp. tamamen. satmam 4M Sallana. olmadı. yeniden yukarıya 15 program. yakışıyordu bu Dostlar biraz da. gözleseydim artık sonuçta. Bunun hiç sesi. Dostlar avansımız 120 bu 126 Mart olma. olsaydı. yok sattım Dostlar 956 m sallallah.

dansımız 174 anahtar. 22 lira koyacağım yiyelim Malatyalı. gözleseydim Ben inanmıyorum. çok heyecanlıyım. bunu da sattım yeniden çok güzeldi. bu ise 20 manat. balansımız 215 manatı artı bir iki. dakika. 10 saniye. iki katlı yakışıklı. ona satacağım. baktım Dostlar uçarım salağa. onu da sattım sen sabah. 250 manat balans tostlar 100 bantla. oyuna başladım 250 mahsus Bence süperdi. yeni yeni taktikalar görmeye şimdi. Dostlar videolarımızı like edip. kanala abone olun Çünkü ben yeni yeni. taktikalar verebilirim size Bencede. görüşürüz dostlarım nöbet videolarda. özünüze yakışır bakın

All Devices iOS Android Chromecast