ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Aviator Oyunu ve Taktikleri | 5 Dakikada Vurgun | Aviator Nasıl Oynanır?


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Afiyetörün yıldızları Avatar. sosyetelerken alanından Herkese selamlar. Dostlar Selamlar arkadaşlar geldik yine. En sevdiğimiz oyundayız 3526 liralık bir. kasamız var radyatörden günlük kazanç. peşindeyiz bakalım bugün para. kazanabilecek miyiz ya da bu kasayla. neler yapılabilir denemelerde. bulunacağız. Tabii aynı zamanda kayda da girdik. kanalımızda da paylaşacağız Her zamanki. gibi burada bir. üçlü seri gördüm şöyle bir tabloya. bakalım mı geçmiş çok geçmişte mavi seri. var sanki ödeyecek gibi çok hızlı bir. şekilde hemen 500 lira yaptık tek. kasayla Bir deneme yapalım karla. başlamayı seviyoruz Dostlar derken. patladık ama bir mavi atmış olabilir bu. araya. bir daha deneyelim bir mavi attıysa. arkası ödeyecektir 2 kasa birini. gönderdik bakalım hadi bir karla. başlayalım Her zamanki gibi canım benim. ıki göster yeter bana haydi.

66. bunu bir arada ödemeler var için mavi. attıysa Bunun arkası acaba şey mi. pembeye mi gidecek acaba pembeye mi. gidecek göreceğiz pembe için mi yaptı. onu Çünkü orada mor bekliyordum En. azından. orada yapmadı iki mavi arka arkaya. burada bir pembe gelebilir Haydi. değerlendirelim Hadi gözünü seveyim. Haydi oyun Haydi Avatar Yüksel çok. Yüksel geliyor mu pembe geliyor mu pembe. herkes çıkıyor oyundan yavaş yavaş Haydi. Yüksel Haydi geliyor Geliyor geliyor. herhalde yapma be yapma bunu da yapma ya. iki kere patladık zaten Bak bunu pembe. gelecek diye almamıştık ver arkasını tek. kasa 500 liradan bir deneme daha yapalım. ama. bunu kasa eriyor pembeyi bekleyemeyiz 7. arkası 7 arkası şöyle bir 45 gösterir. misin 4 5 oralarda nereye gidersin. ne gidersin oyundan çıkıyorlar tek tek 5. mi. güzelsin. 2500 lira ekledik geri başlangıç.

Kasamıza getirdik hemen harcadığımızı. geri yerine koyduk hala bekleyenler var. Bu arada biz çıktık oyundan pembede. geldi. bak Biz bozduktan sonra işte bunu bir an. önce bekliyordum ben bir el önce. patlattı. o zaman 29 çok da büyük pembeye gitmedi. gir Arkasından iki kasa. birisinden Ali günlük kazanç almaya. çalışıyoruz. deniyoruz bakalım Dostlar şansımıza. pembe arkası pembe gelir mi bebeğim. Burada Şurayı bir kasa koruma yapalım. Yok yok ondan sonra patlıyor canım. sıkılıyor benim Hadi şimdi Yüksel Hadi. gelsin pembe markası pembe. burada bir tekrar var ama görüyor musun. geçmişte 2 mor bir pembe iki mor bir. pembe girdik yine babalar metinden biri. 2 kasa. bu her an her an pembe atabilir her an. pembe atabilir. sürekli adı Yüksel Hadi bir de pembe. alalım ya Ben şu pembe takıntılarını. bırakmıştım bak tabloyu görünce yine.

İştahım kabardı. Haydi Yüksel Haydi Yüksel geliyor mu. Geliyor mu geliyor mu Geliyor. büyük pembe yok Bak tabloda büyük yok. çok bekleyen var mı Vallahi bekleyen de. var ya Kararsızım ne diyorsun. 20 olmaz Hayır 29 arkası Ben yüksel be. yüksel be yüksel be 50 50 ver bana 50. 50. ür 25.000 lira Senin canını yerim 25.000. lira 61 25'lere patladı tam zamanında. bozmuşuz. 29.000.579 liraya çıktı kasa ya günlük. kazanç diye geldik bu şeye döndü 5. dakikada Vurgun öyle oldu. Ne diyorsun bu kazancın arkasına devam. etmeye gerek var mı hiç yok Hiç yok. Çok canını yerim ya al yeter bazen. dünyanın en tatlı oyunu oluyor oluyorsun. Seni Seviyorum dostlar günlük kazanç. için çok güzel bir rakam bu günlük. kazanç değil 5 dakikada vurgun oldu Biz. burada kaçalım daha Fazlasına gerek yok. bizleri takip etmeyi unutmayın sonraki. videolarda ve Canlı yayınlarda görüşmek.

üzere diyelim tabloyu açık bıraktık. merak eder Arkadaşlar nereden. oynadığımızı merak edenler varsa. videonun yorumlarında başa sabitliyoruz. bizimle aynı tabloyu görmek isteyenler. güvenilir girişlediklerine oradan. ulaşabilir Dostlar Biz kaçtık görüşmek. üzere hoşça kalın hoşça kalın bay bay

All Devices iOS Android Chromecast