ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Aviator Oyna Taktik giriş | KÜÇÜK KASA 300 + Avia = 6300 TL | Güvenilir site


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese selamlar aviatör sosyeteler. kanalından Mert Ben selamlar Arkadaşlar. ben Ece Dostlar bizi tanıyan tanımayan. seven sevmeyen Herkese selam olsun Bugün. 393 liralık bir kasayla geldik oyuna. bakalım neler yapabileceğiz şöyle. tabloyu kontrol edelim o Burada bayağı. mav Maviler var ne demek oluyor bu bu. kadar mavi varsa oyun kasa yapıyor demek. şöyle pembeler de var hayatım büyük de. bir pembe var arkasını kovalayacağız. İnşallah yakalarız o pembeyi bakalım o. pembeyi derken pembe beklediğini. şimdiden belli ediyorsun H Tamam peki. Mert ve pembeler Profesör Doçent Doktor. Mert Hancıoğlu la birazdan pembe. kovalayacağız Demek ki hayatım Bunun. arkası mor seri devam eder mi Şöyle bir. 30 lira gönderelim. e bizleri ilk kez izleyen dostlarımız. için de kanalımıza abone olmayı. videolarımızı beğenmeyi ve bildirim.

Zillerini açmayı unutmayın diyelim Hatta. discord ve Telegram kanallarımız da. herkesi bekliyoruz çekilişler. etkinlikler için. e kanallarımız da bulunmayı unutmayın. Dostlar ikidir patlatıyor Bu arada 30. lira ama görmemiz gerekiyor arkasını. sıkıntı yok bu kadar mavi demek oyun bu. kadar alıyorsa bu kadar da ödeyecek. demek 2 2 4 mantığımız bu şimdi şu büyük. pembeler yakalamamız lazım oyunun. gidişatına göre bakacağız 3te denememiz. başarısız maalesef Orayı da 700 L. yapmışım 70 lir yazacağım yerde Gali. şimdi takıldım ben Dona öyle kaldı orası. diyecektim 10 L yapayım derken gördüm el. alışkanlığı alışkanlık Evet 700 700 basa. basa orayı 70 yapacağımı 700 yapmışım. Şimdi 10 lirayı gönderdik Dostlar. bakalım burası ne gösterecek neden 10. lira yaptık Çünkü oyun mavi Seriye devam. edebilirdi görmek için yaptık 10 Layla.

Bakalım 429 oyuna karla başlamayı. seviyorsunuz seviyoruz biliyorsunuz her. seferinde deniyoruz Bugün bir kararla. başlayamadık hayatım Evet öyle oldu geç. açılacağız galiba bir görelim oyun. nerelerde ne yapacak şimdi 30 lir 10. lira şeklinde 2 bet girdik Burada da. patladık 1.52 sıkıntı yok telafi etmeye. çalışacağız sanki oyun Burada Algoritma. değişti gibi Mor Mavi gösterdi arkasını. En azından mor bekliyorum inşallah. yeniden ik betli oyundayız Dostlar şimdi. oyuna konsantre yim artık. Ben kitlenmiş durumdayım zaten şu an ş 4. tekrar yapar mı hayatım 4E kadar. bozmayacağım yaparsa hayi Yüksel ha. haydi artık şu evet Yakala denemelerimiz. kayıplarını geri kasamı koyalım 4 tekrar. demiştik 4 tekrar geldi Burası bir pembe. gelir mi inşallah şöyle büyük pembeler. derken patladı Sıkıntı yok denemelerimiz. devam edeceğiz Denemeden bilemeyiz şimdi.

Arkası mor seri devam eder mi yokl. diyoruz Dostlar hep birlikte aviatör. kitabını yazan adam diyorlar senin için. yazıyorum Evet şu an yazıyorum yazmaya. çalışıyorum Dur oyuna da Konsantre. olmaya çalışıyorum Şurayı 100 liraya. çektim arkasın mor geleceğini. düşünüyorum Bakalım kitap yazacak kadar. iyi miyiz oyunda görelim Umarım. patlamayı burada 100 lira gönderdik. haydi haydi Yüksel En azından bir mor. geleceğini düşünüyorum Evet 3E kadar 3 3. 3 en azından 3 3 yakım çok güzel demek. ki yazıyoruz hayatım kitabını 300 lirayı. koyduk kasamı küçük beti bozmuyorum. Haydi Yüksel bir pembe geleceğini. düşünüyorum senin senin taktiklerin le. çok güzel paralar kazanıyorlar hepsini. Tebrik ederim kazanan arkadaşları ben. yine kaç pembe alacak atacak diye. düşünürken tabloya bakarken burası yine. pembeyi göstermedi şöyle yapalım 30 lir.

10 lira şeklinde ik bet gönderdik Çünkü. mavi olasılık var görelim bakalım oyun. ne. yapacak güzel yükseliyor şu an e. buraları. 3 de alalım mı bunu 5 5'e gider mi 5 5. 5i ben çok seviyorum giderse 5te aldık. güzel oldu gayet güzel Haydi devam. şuradan da bir pembe yakalayalım artık. şu tam büyük pembe var ya öyle bir pembe. arıyor gözüm Çünkü oyun çok mavi yaptı. büyük bir pembe atacağını düşünüyorum. Haydi Yüksel Yüksel bak bozmuyorum. Buralarda çok güzel para birikiyor Haydi. Yüksel Evet devam devam devam devam. Yüksel Yüksel Yüksel Yüksel haydi haydi. haydi kaç 50 100 100'ü görür müyüz ya. ama çok hızlı gidiyor ya yok 50'de de. bozmayacağım Yüksel Yüksel Yüksel. geliyor mu Geliyor mu 100x Bekliyorum. 100x Bekliyorum oyunda kimse yok Çık Çık. çıkık 100 de aldım vallahi bravo yüzde. aldım 1043 lir ekledik kasaya müthiş bir.

Başlangıç oldu Şahane Profesör Doçent. Doktor Mert Hancıoğlu ve pembeler yine. aldık yine aldık canlı yayında da arka. arkaya 4 5 Pem almıştık galiba. kesinlikle çok güzel yakaladık ya. katlamaya devam ediyoruz Dostlar. arkasını pembe arkası pembe yokluyor. Bakalım hemen Ne gönderecek Haydi alalım. alalım oyun ödemeye başlamışken Biz de. şuradan katlamaya çalışalım dostlarımıza. hep küçük kasa katlama için söz. vermiştik gönderiyoruz arka arkaya Bu. Oyun böyle oynanır diyelim 3te bozduk. güel diğer tarafı pembeye gönderdik. Bakalım ne gelecek. 476 sıkıntı yok kasamız çok güzel yere. getirdik 1704 lira arkasını yoklamaya. devam. gayz Dostlar Bu tabloyu Nereden. oynuyorsun diye çok soran oluyor tekrar. söylüyorum Her videomda söylüyorum. Eee yorumlarda başa sabitliyoruz. bilginiz olsun Haydi bir pembe daha. kovalıyoruz Haydi gelir mi gayet güzel.

Ilerliyor gelirse de çok yüksek pembe. beklemeyeceğim artık derken yine 4 küsur. yaptı Evet aynı sanki bir yaptı Şimdi. şöyle Evet e betimi yükseltelim 500. lirayla bir atar yapalım oyuna zamanı. geldi sanki oyun ödüyor Ken şu ödediği. seriden kasayı katlamaya çalışalım. dikkatle bekliyorum En azından bir mor. gelir mi Hai hop Evet aldık İkile Çok da. güzel oldu tam zamanında aldık Nasıl. zamanında aldın Vallahi o yüzden. Profesör diyorlar ya hayatım Şimdi 5 tur. ödedi oyun arkası mavi Olabilir Tek. betle yok. diyoruz yazıyoruz gördüğünüz gibi mavi. gelebilir demiştik Mavi geldi Devam. şimdi Bunun arkası acaba mavi seri mi. yoksa Araya bir mavi attı yine tek betle. denememiz lazım giden 10 lira Olsun. Sıkıntı yok her türlü telafi ederiz. onu 151 Mert şaşırmadı tahminler doğru. Aynen tahminler doğru kitap yazıyoruz.

Yakında tüm. dnl merak edenler için bilgilendirme. yapacağız Dostlar basım aşamasındayız. tamamlanınca herkesi bilgilendireceğim. Bu arada Latife yapıyoruz Tabii ki. yanlış anlaşılmasın Ama iyi oynadığımı. Düşünüyorum şimdi şurası 5 tur ödediği. için arkasının da 5 tur geri alacağını. düşünüyorum Tabii bu nsane benim. tahminim yine şöyle 10 lira gönderelim. patlarsa 10 lirayı her türlü telafi. ederiz diye düşünüyorum. Dostlar. bakalım Evet yine mavi mi gösterecek. derken şöyle tabloya da bakalım. yani gördüğünüz gibi bu kadar mavi. gösterdiyse. oyun en az o kadar da ödeyecektir diye. düşünüyorum burada bir tablo değişiyor. sanki hayatım Evet mavi arkası mor. gösterdi ama mavi olabilir yine tek. betle girdik Dostlar tek betle girdik. bakalım ne. gösterecek Şu an için Mora yükseldi. yükselmeye devam ediyor gönderelim.

Bakalım bir pembe gelir mi gelir mi Bir. pembe Haydi bozmuyoruz buralarda zaten. bozsak 50 60 ne olacak Burada bakalım. gayet güzel yükseliyor şu an 7 Oo. çıkıyor pembe mi Geliyor geliyor mu. pembe derken. 850 850 bir işaret mi Ben genelde 9. arkasına güvenirim ama yine de. göndereceğim hayatım 500 lirayı da dahil. ettik. oyuna Umarım patlamayı İnşallah haydi. Yüksel Yüksel En azından bir mor gelir. mi haydi Yüksel Yüksel Yüksel Yüksel. aldık ikide bozduk pembe beklentimiz var. 1000 lira daha. 2687 lira oldu. kasamız yan beti bozmuyoruz diyemeden. patladı sıkıntı yok giden 10 lira olsun. Şimdi. 4 mavi yaptığına göre beti yükselttim. babalar betinden 700 liradan gönderdim. Diğer beti yetiştiremedik Umarım. patlamayı 700 lira şu ana kadar. bastığımız en büyük bahis oldu bu. katlamaya çalışıyoruz 2 alım devam çok. güzel İyi ki de bozmuşum üçü Beklesek.

Patlayacakmış. kasayı katlamaya tüm hızla devam. ediyoruz Dostlar 3387 lir şimdi arkada. mavi olasılık var küçük bet gönderdim. derken Mert Yine. yanılmadı boşuna Profesör demiyorlar. Tebrik ederim arkası mavi seri devam. eder mi Şöyle bir 10 lira gönderdik yine. patlarsa canımız yanmasın haydi bakalım. haydi bakalım Aynen öyle. mavi mavi mavi mavi mas mavi şimdi. düşünüyorum düşünüyorum ve girmiyorum. 3367 lira hayatım Aslında kasayı e. girdiğimiz kasanın 10 katına çıkarmışız. aslında şu an katlamayı çok güzel. başardık ama çok güzel ödemeler yaptı. biraz daha deneyelim Bence Ya bırak miun. Evet o Dostlar Emir büyük yerden patron. içe devam dedi normalde biliyorsun ben. fazla heyecana strese dayanamıyorum ve. önce ben bırakalım diyorum sen yeter. Evet ama seriyi yakaladığımız da da ben. de çok kovalıyorum arkasını biliyorsun o.

Zaman Emir büyük yerden katlamaya devam. edeceğiz Dostlar 10 katı yetmez dedi Ece. talimat verdi Bu arada pembe geliyor. galiba geldi 10 lira göndermiş olsak şu. an pembeyi yakalamıştık sıkıntı yok yine. kovalayacağız yine kovalayacağız yine. kovalayacağız düşün hayatım 10 lirayla. Biraz önce 100x aldık Vallahi çok güzel. oldu çok da güzel oldu kasamı 1000 l. eklemişti arkasını yoklamaya devam. edeceğiz Dostlar 4152 de patladıysa Bu. ne demek oluyor Mert pembe arkası pembe. kovalar arkadaş kovalar gönderdik ik bet. oyundayız Umarım arkasından patlamayı. büyük atar yaptık ama Ece talimat verdi. şu an patlarsa Benlik bir şey yok talim. bak talimat verdim ama ben Şurayı ik de. alayım ben de yine bir kasaya ekleyelim. burayı V güzel devam bozmuyorum Hadi bir. pembe alır mıyız Hadi pembe markası. pembe gelirim çok güzel gidiyor Yüksel.

Yüksel Yüksel Yüksel geliyor mu geliyor. mu Geliyor mu Yüksel ha 7 de bozsak mı. Yok yok 10 10 10 10 10 en azın 10. 10 10 da aldım 1000 daha çak ecin. talimatıyla kasa katlamaya devam. ediyoruz dost. 4999 yazıyor hayatım Onu bir tamamlam. nereye geldik onu bir tamamlamam lazım. benim şunu 2ye kadar patlamazsa 2 2 2 Ah. be 5'e mi yuvarlayalım Dedin evet ben o. küsür sevmiyorum Evet. 4989 oldu dur şöyle 20 yapayım Bir daha. o küsuratı bir yuvarlam lazım benim. biliyorsun bazen takılıyorum. takıntılısın Evet bir morat şunu bir. yuvarlayalım Derken ne oluyoruz ya bir. daha patladık. yapma sıkıntı yok bebeğim ya giden 20. lira olsun 50 yaptım Şimdi deneyeceğim. bir bir mor atarsa hemen toparlar o. kasayı Had bir geliyor mu. mor ne oluyoruz ya 3 arka arkaya kasayı. yuvarlayın 100 lira yaptım Bir mor atsa. hemen 5.000'e yuvarl Takıldım ya bir.

Dakika benim onu yapmam lazım tamam Hırs. yapıp kasayı da çok Er etmeyelim 126. hırs yapsak ne olur bebeğim 50 lira 100. lira attık Şimdi oyun çok iyi ödediği. için arkasından havuz yapmaya başladı. ona denk geldik Bir 100 daha. gönderdim Hadi bir 3'e kadar falan. bozmam lazım. yine. e Takıldım Ben Mert takıldı Mert. takıldıysa bir dakika alır onu almadan. çıkmaz Şimdi ececim bana müsaade et oyun. 5 mavi Hatta arkasından toparlayacak. Şurada çok iyi ödeme yaptı Hoppa. Yine Yine mavi attı ne zaman mor. atacaksın şu büyük beti devreye. sokmuyorum Bak canımı sıkma aviatör. küçükten devam ediyorum Oysa ki 700'ü. devreye soksam böyle 1.30 1.40 da bozsam. 1.0 1.30 hemen yuvarlık ama riske etmek. istemedim 100 lirayla göndereceğim Evet. Profesör Mert Hancıoğlu takıldıysa onu. bir şekilde alır diyecektim. 25 Döner mi mor Seriye bir dakika.

Takıldık Dostlar şimdi Mert takıldı onu. bir yuvarlam lazım benim takıldın kaldın. gerçekten şu an Ya ama yayında da böyle. takılırsan almadan çıkmıyorum yine 1.49. o. zaman arkasını bir daha yoklayacak bizim. Yayınları takip edenler senin şu halini. çok iyi biliyorlar zaten evet Biliyorlar. ben takıldı mı almadan çıkmam onu da. biliyorlar yine 1.1 o mavi seri dostlar. ben her videoda söylüyorum biliyorsunuz. e her Bete girmeyin diye şu an yaptığımı. Yapmayın bu Ben kasayı çok iyi katladım. diye o kü süratı yuvarlam lazımdı Aynen. ve biraz da kaybettirdi şu ana kadar onu. geri almam. lazım Mert kafaya taktıysa onu alır. biliyorsunuz Yüksel haydi yü derken 32. 3ler yetmez artık orayı bir 5000'e. yuvarlam lazım Benim şimdi 2 bet. gönderiyorum baben gönderiyorum buradan. alacağımı düşünüyorum En azından arkası. mor gelecektir artık bu mavi seri.

Bitmiştir diye. düşünüyorum bende stres başladı yine şu. an yok hiç Stres olmaz Şurayı 2 2 2 2 de. aldım Şurayı çok iyi Yetişemedim. 22 şimdi Kasaya geri bak 4800 çıkardık. arkasını bir küçük betle gönderelim Evet. sen Yine takıldın oraya 5000 yapacağım. diye Tabii onu ama bizi tanıyanlar bilir. Mert takıldıysa onu bir şekilde yapar. bilirler yani bilirler şuraya Yüksel. Yüksel Yüksel Yüksel En azından bir 3 3. 3 3 3 de. aldım 300 lirayı ekledik Mert 5000. yaparım dedi. yaptı çok iyi ya stres olma bebeğim. burada bu oyunun kitabını yazan adam var. profes Doçent Dor merlu had bakalım bu. arada 5000 yapalım dedik yuvarlık ama. oyun bu kadar mavinin arkasından Bir de. ödeme serisine geçti Ne diyorsun şimdi. orada sen dersin ki 42 lir. varat biraz daha oynay Hayır canım. 5000'i görsün demiştim 5000'in üzerine. çıktık şöyle bir durum oluştu oyun.

ödemeye başladı Evet oyun ödemeye. başladı gönderiyorum vall İzninle betli. oyundayız Dostlar şöyle bir miktar daha. almak istiyorum haydi haydi patlama. buralarda. Haydi Yüksel Yüksel Yüksel Yüksel Yüksel. Yüksel 2 2 2 2 2 de aldık büyük beti. bozduk 5670 lira oldu Şurayı bir 6000e. yuvarlayın mı 6000 6000 6000 Vallahi. bozdum 6032 lira oldu. inanılmaz ger 5000 yapacağım diye. takılmıştı üstüne 1000 L daha ekledik. hayatım Tebrik ediyorum seni tamam. Dostlar Ne diyorduk bir dur noktamız. olması gerektiğini söylüyorduk artık. duralım Yani çok da abartmayalım Art. duralım 300 lirayla geldik 6.000 L. yaptık Dostlar dah tabloyu iyi okuduk. güzel de seriyi yakaladık katladık biz. kaçıyoruz sonraki videolarda ve Canlı. yayınlarda görüşmek üzere hepiniz hoşça. kalın hoşça. kalın

All Devices iOS Android Chromecast